Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν προλαβε, επιασε το χαρτι να σκουπιστει..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Δηλαδη απο οτι φαινεται εχουμε πλεον νεα δεδομενα στην αγορα, μιλαμε για 90αρια++++ euro για να παρεις ενα τεμαχιο που να αξιζει τον κοπο.
Βεβαια υπαρχουν ακομα και οι προφορες των 70 και 80 euro αλλα πιστευω οτι το επιπεδο τους ειναι κατω του μετριου.
Τελικα οδηγουμαστε με μαθηματικη ακριβεια στο μαγικο νουμερο των 100euro....................................................
ακριβοπληρωμενες πολυ οι μασατζουδες..........
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν ξερω πως σου βγηκε ο συνειρμος, παντως εγω 100αρι για μασαζομπριζολα, εχω δωσει ελαχιστες φορες..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
δεν ξερω πως σου βγηκε ο συνειρμος, παντως εγω 100αρι για μασαζομπριζολα, εχω δωσει ελαχιστες φορες..
Εδωσες 90 και σου ζηταγε +20.... εαν ηταν αλλος στην θεση σου με χαμηλοτερη πειρα θα τα ειχε δωσει και θα ελεγε και ευχαριστω............
Για αυτο μιλαω πλεον για 100αρικο.
Θα δειξει...παντως καλο θα ηταν οι υπευθυνοι των μασαζ που διαβαζουν το thread να ξανασκευτουν την τιμολογιακη πολιτικη γιατι με τετοιες τιμες οι επισκεψεις θα λιγοστευσουν
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και γιατι δε λες οτι στο εν λογω μαγαζι υπαρχουν και ενιοτε αξιολογα τεμαχια με 70 ευρω ?? ή και σε αλλα μαγαζια με 80 ??
τα 100αρια ειναι αρπαχτες των κοριτσιων και ελαχιστες φορες οφειλονται στα μαγαζια..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
και γιατι δε λες οτι στο εν λογω μαγαζι υπαρχουν και ενιοτε αξιολογα τεμαχια με 70 ευρω ?? ή και σε αλλα μαγαζια με 80 ??
τα 100αρια ειναι αρπαχτες των κοριτσιων και ελαχιστες φορες οφειλονται στα μαγαζια..

Δεν αντιλεγω πατερ απλα τα 70αρια και τα 80αρια ειναι πλεον εξαιρεσεις και οχι ο κανονας.

Εννοειτε οτι δεν εχω καμια διαθεση για ενα μασαζ του κωλου και μια μισοψημενη μπριζολα να πληρωνω 100ευρω αλλα για εκει το βλεπω να πηγαινει......

Μηπως σαν συλλογος μασαζοπληκτων να οργανωσουμε κανενα μποικοταζ???????Αντε γιατι πολυ ψηλα εχουν κοστολογησει το μο..νι τους μερικες....
Α για να μην το ξεχασω δεν αναφερομαι σε συγκεκριμενο μαγαζι απλα παρατηρω αυξητικες τασεις σε ολη την αγορα.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κοιτα, τα 100αρια κατα τη γνωμη μου ειναι οι εξαιρεσεις, οχι ο κανονας.
νομιζω οτι εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ειναι ο κανονας, απο μερικα παληκαρια που δινουν 80-90 και 100+ ακομη ευρω, για εναν γραπε ή εναν αυτο-φραπε..
αν εξαιρεσεις ιλιαδα, συγγρου 12 και 3-4 ακομη μαγαζια (spa του κωλου) που θελουν τα μαλλιοκεφελα τους, τα υπολοιπα κυμαινονται στα 70-80 ευρω. βεβαια στα ιδια αυτα μαγαζια, υπαρχουν παντα και τα τσόλια που θελουν να σε γδυσουν, αλλα αμα εισαι μαλακας θα σε γδυσουν ετσι κι αλλιως όπου και να πας..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
κοιτα, τα 100αρια κατα τη γνωμη μου ειναι οι εξαιρεσεις, οχι ο κανονας.
νομιζω οτι εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ειναι ο κανονας, απο μερικα παληκαρια που δινουν 80-90 και 100+ ακομη ευρω, για εναν γραπε ή εναν αυτο-φραπε..
αν εξαιρεσεις ιλιαδα, συγγρου 12 και 3-4 ακομη μαγαζια (spa του κωλου) που θελουν τα μαλλιοκεφελα τους, τα υπολοιπα κυμαινονται στα 70-80 ευρω. βεβαια στα ιδια αυτα μαγαζια, υπαρχουν παντα και τα τσόλια που θελουν να σε γδυσουν, αλλα αμα εισαι μαλακας θα σε γδυσουν ετσι κι αλλιως όπου και να πας..
Και τι μενει.....εαν εξαιρεσεις 6 μαγαζια?????αλλα 4-5 αντε 6, δηλαδη σχεδον τα μισα χρεωνουν 100αρικο.
Επισης στα εναπομειναντα στα 70-80 τι τεμαχια παιζουν????Οκ εννιοτε και καλα.... αλλα τα ψαχνεις με το κυαλι.

Στο ξαναλεω δεν διαφωνω μαζι σου...δεν εχω καμια ορεξη να σκορπαω 100αρικα....αλλα θυμησου την κουβεντα που σου λεω....Μεχρι τα Χριστουγεννα θα πληρωνουμε 100αρικο πλεον σε ολα.


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Στο ξαναλεω δεν διαφωνω μαζι σου...δεν εχω καμια ορεξη να σκορπαω 100αρικα....αλλα θυμησου την κουβεντα που σου λεω....Μεχρι τα Χριστουγεννα θα πληρωνουμε 100αρικο πλεον σε ολα.

απο εμάς εξαρτάται...
αν τα δίνουμε τότε τόσο θα πάει.
αν 2-3 μαγαζια το κάνουν στανταρ 100 και δεν πατάει κανείς να δεις πότε θα το γυρίσουν στις εκπτώσεις...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και τι μενει.....εαν εξαιρεσεις 6 μαγαζια?????αλλα 4-5 αντε 6, δηλαδη σχεδον τα μισα χρεωνουν 100αρικο.
Επισης στα εναπομειναντα στα 70-80 τι τεμαχια παιζουν????Οκ εννιοτε και καλα.... αλλα τα ψαχνεις με το κυαλι.

Στο ξαναλεω δεν διαφωνω μαζι σου...δεν εχω καμια ορεξη να σκορπαω 100αρικα....αλλα θυμησου την κουβεντα που σου λεω....Μεχρι τα Χριστουγεννα θα πληρωνουμε 100αρικο πλεον σε ολα.

συμφωνω μαζι σου μονο στην περιπτωση που το βλεπεις μισο-αδειο το ποτηρι. εγω το βλεπω παντα μισο-γεματο και παντα σχεδον δινω 80 max..
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Επιτρέψτε μου...

Το 100αρι είναι μια βραχυπρόθεσμη προοπτική, για όλα τα μαγαζιά.
Εάν εξαιρέσουμε το μαγαζί της Ιλιάδας και των Στήλων Ολυμπίου Διός που είναι σημαία.

Το 100αρι μπορούμε να το παλέψουμε, εφόσον κάποια παλληκάρια δεν δικαιολογούν αυτές τις απαιτήσεις, και τα δίνουν απλόχερα έστω για φραπέ.
Διαβάζοντας από μερικούς "νέους" ή ψαρωμένους.
Αυτή η συμπεριφορά "ανοίγει" την όρεξη και για τα άλλα νορμάλ, σήμερα, μαγαζιά.
Να είστε βέβαιοι όμως, ότι επειδή οι "κυρίες" ανακυκλώνονται και αλλάζουν πόστα τακτικά, σε λίγο θα χαλάσουν και τις υπόλοιπες.
Συνεπώς Δέσποτα και άλλοι "έμπειροι" αλλά και τακτικοί, θα πρέπει να χαράζετε γραμμή... Και κάτι ακόμα... Συμβουλεύετε τους νέους (όχι στο site) αλλά γενικότερα, να μην είναι απλοχέρηδες...
Το 100άρι κύριοι είναι 34.750 δρχ. για όσους το θυμούνται. Δεν τα βρίσκεις εύκολα και αν αναλογιστεί κάποιος ότι αποτελεί το 1/6 ή 1/7 ή 1/8 (κατά μέσο όρο) του μισθού του μηνιαίως,....ε....του πούστη, είναι πολλά για μερικές που ούτε μασάζ κάνουν ή βρωμοκοπάνε...

Είπων
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θα σας υπενθυμισω πριν αρκετους μηνες που την ειχα ψιλιαστει την κατασταση σας ειχα ζητησει να κανουμε κατι ολοι μαζι για αυτο το θεμα, δεν εισακουστηκα και τωρα τα τρωμε ολοι μας.

αυτη η κατασταση της ξεπετας, το οτι οι περισσοτερες δεν ξερουν να κανουν καθολου μασαζ (το οποιο ειναι και επικυνδινο), η διαδικασια της ξεπετας, η χαμηλη ποιοτητα μασατζουδων και η υψηλη τιμη μας οδηγει σε απλους συμβιβασμους στο θεμα κοστος προς αποδοση και ποιοτητα.

το προβλημα ειναι οτι συνεχιζουμε να πηγαινουμε χωρις να κανουμε κατι για να το αλλαξουμε αυτο, τουλαχιστον να το ζητησουμε να αλλαξει οπως ηταν και η αρχικη μου προταση.

φιλικα

μιμικος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω παιδια παντως προτεινω να μην ξαναπαμε σε μασαζερι-πατισερι.Ας την βγαζουμε με τσοντα και ενιοτε με κανα φραπεδακι σε φραπετεριες κεντρου και παραλιακης....δεν εχουμε λεφτα για σπαταλες ανουσιες...το αντιδωρον της εξομολογησεως για τον προτερον αμαρτωλον βιον θα το παραλαβετε απο την μονη παπαγιωργη.Απο εδω και στο εξης αγνη και καθαρη απο αμαρτιες ζωη,οχι στην πορνεια,ναι στο φρεντο και στην σοκολατα!
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
Αριστοκρατικό ολοκάθαρο περιβάλλον, αιθέρια έλαια, σάουνα από διπλωματούχους μασέρ για την προσωπική σας ευεξία. Μεταξά 23, 3ος, Γλυφάδα.τωρα βρηκα την αγγελια.εχει παει κανας συναδελφος ή να παω και να μαθω?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εγω παιδια παντως προτεινω να μην ξαναπαμε σε μασαζερι-πατισερι.Ας την βγαζουμε με τσοντα και ενιοτε με κανα φραπεδακι σε φραπετεριες κεντρου και παραλιακης....δεν εχουμε λεφτα για σπαταλες ανουσιες...το αντιδωρον της εξομολογησεως για τον προτερον αμαρτωλον βιον θα το παραλαβετε απο την μονη παπαγιωργη.Απο εδω και στο εξης αγνη και καθαρη απο αμαρτιες ζωη,οχι στην πορνεια,ναι στο φρεντο και στην σοκολατα!

αυτη ειναι μια αποψη, αλλα δεν με βοηθαει, ειμαι αντρας και εχω αναγκες οπως ολοι μας, και στην τελικη πληρωνω για αυτες, δεν τις ζηταω τσαμπα, και για αυτο το λογο πρεπει τουλαχιστον να ζητησουμε το τι ακριβως θελουμε.

υ.γ. σε μερικα μαγαζια χρηζω καλης αντιμετωπισης, ειμαι ευχαριστημενος, αλλα δεν ειναι σωστο να κοιταω μονο την παρτη μου.
δεν θιγω συγκεκριμενα μαγαζια γιατι αυτο δεν ειναι σωστο, αλλα φροντιστε να εκλαβετε με καποια σοβαροτητα αυτα που λεω.

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
tsabtman δεν πας να μας πεις και μας!!!
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
θα παω το απογευματακι αλλα ψιλομουφα φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom