Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εγώ απο την πρώτη φορά που πήγα πριν καιρό, έπαιξε φουλ πρόγραμμα με μπριζόλα ακόμα και σαλάτα. Εσένα ειδικά δεν ξέρω τι συμβαίνει....Ρώτα και τους άλλους συναγωνιστές που έχουμε πάει πολλές φορές και θα δεις.

Δεν ξέρω, και δεν θέλω να σε προσβάλλω με αυτό που είπα, αλλά μήπως μπαίνεις ψαρωμένος ή με πολύ αέρα? Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν σου κάθεται η φάση και σου είπαν τέτοια.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
εσενα σε ξερει καιρο μηπως? οταν λες ρε jordan περιεργη φατσα τι εννοεις ? αν ειμαι σαν τον κουασιμοδο η αν γραφει στο κουτελο μου μπατσος??

Ο εκλεκτός συναγωνιστής Jordan, προφανώς, απορώντας για την μη λήψη φουλ υπηρεσιών σε σένα, μεγαλοφώνως σκεπτόμενος, έφερε σαν παράδειγμα (μήπως αυτό ή μήπως το άλλο).
Ταπεινή μου άποψη πάντως είναι πως αν δεν σε ξέρουν και δουν κάτι επάνω σου ή διαισθανθούν κάτι, μπορεί και να μην φας μπριζόλα.
Επιπροσθέτως να τονίσω ότι και οι εκδιδόμενες θέλουν χειρισμό...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κάποιος άλλος για review της Αλεξάνδρας από Ιλιάδα γιατί με κλονίσατε ...

γιατι κλονιστηκες ? αφου το εχουμε ξανα-αναφερει, το μαγαζι ειναι της αρπαχτης..
μπορει να κανεις τα καλλιτερα, μπορει να κανεις και τα χειροτερα. ο,τι και να γινει ομως τα εχεις σκασει κανονικα..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ευχαριστώ τον φίλτατο μουσιέ Gent ο οποίος με συμπλήρωσε και συμφωνώ πλήρως μαζί του.
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
τα δεχομαι ολα αυτα, θα μπορουσατε να μου υποδειξετε μια προσεγγιση που θα μου φερει το επιθυμητο αποτελεσμα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα δεχομαι ολα αυτα, θα μπορουσατε να μου υποδειξετε μια προσεγγιση που θα μου φερει το επιθυμητο αποτελεσμα?

πηγαινε και πες τους οτι εισαι μπατσος (αλλα της τροχαιας) και οτι αν χρειαστει θα τους σβησεις και καμια κληση..  :grin:

αααα.... θα το ξεχναγα.. ριξε μια ματια και www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,10265.0/lang,el]εδώ[/url]..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μπορείς να πας έτσι όπως την φώτο με κανα 2 φίλους....σίγουρα θα σου ανοίξουν και θα παίξει πλήρες μενού.
 

Συνημμένα

  • police_at_door.jpg
    police_at_door.jpg
    101,3 KB · Εμφανίσεις: 26

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
τα δεχομαι ολα αυτα, θα μπορουσατε να μου υποδειξετε μια προσεγγιση που θα μου φερει το επιθυμητο αποτελεσμα?

Βρήκα το δεκάλογο, που κάποτε, παλιά, είχα ποστάρει και είχε λάβει καλές κριτικές. Υπάρχει σε προηγούμενες σελίδες. Για τους νέους συστήνω να διαβάζουν (άσχετο όμως)

Ο δεκάλογος είναι :

Απάντηση για συμπεριφορά

1. Μπαίνεις μέσα με αέρα αλλά όχι μαγκιά
2. Δείχνεις εκτίμηση και σκας χαμόγελο ακόμα και σε κορίτσια που ΔΕΝ σου αρέσουν.
3. Αν σε ρωτήσουν "...έρχεσαι πρώτη φορά" η απάντηση είναι ναι αλλά κάνεις επίκληση ότι σε σύστησε ο Αρης, ο Γιώργος ο Κώστας (ε δεν μπορεί κάποιος με αυτά τα ονόματα θα είναι μόνιμος πελάτης)
4. Μπαίνεις στο δωμάτιο άνετος και γδύνεσαι χαλαρά...
5. Κάνεις μπανάκι
6. Ξαπλώνεις και ανάλογα με την διάθεση αλλά και αν ξέρει ελληνικά λες κάτι για να σπάσεις πάγο
7. Μόλις σου πει "...γυρίζεις μπροστά?" τότε αρχίζει το παιχνίδι.
8. Μπανάκι επιβεβλημένο μετά
9. Πληρωμή ... μη χαλάτε την πιάτσα ότι ξέρετε από τιμές που δημοσιεύουν οι συναγωνιστές στο σάιτ μην γίνεστε large.
10. Χαιρετισμός και υποσχετική για νέα επίσκεψη


 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τα δεχομαι ολα αυτα, θα μπορουσατε να μου υποδειξετε μια προσεγγιση που θα μου φερει το επιθυμητο αποτελεσμα?

ακου με προσοχη τα λεγομενα ενος πρωην μασερ βαρεων μιλφών....θα πας με καπαρτινα,καπελο και γυαλι ηλιου oakley!Μόλις χτυπήσεις το κουδουνι δεν θα σου ανοιξουν..πιστεψε με!Μόλις ομως βγαλεις απο την καπαρτινα σου το πλακατ με την επιγραφη "ειμαι απεσταλμενος του θεου απο τον διακονο παπαγιωργη" θα πέσουν ολες πάνω στο κουδουνι για το ποια θα σου πρωτοανοιξει!Αυτη ειναι η μονη λυση που βλεπω στον τεθέντα προβληματισμο σου!Ελπιζω να σε καλυψα...

υ.γ. ενιοτε πουλουν και καλαμποκοψωμο...τονιονονε!
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
γιατι κλονιστηκες ? αφου το εχουμε ξανα-αναφερει, το μαγαζι ειναι της αρπαχτης..
μπορει να κανεις τα καλλιτερα, μπορει να κανεις και τα χειροτερα. ο,τι και να γινει ομως τα εχεις σκασει κανονικα..

πάτερ μου το πρόγραμμα που πήρα με την Γωγό στο εν λόγω μαγαζί ήταν super και ο χώρος είναι αξιόλογος!!!

Απλά ήθελα να δοκιμάσω και με την Αλεξάνδρα .... αλλά με αυτά τα info θα το αφήσω για αργότερα.

Κάτι ακόμα στα μασατζίδικα δεν δικαιούμαστε να εξαντλήσουμε το 45-λεπτο??? Δηλαδη μπορεί να τελειώσεις εσύ στο 15λεπτό και να ζητήσεις εκ των υστέρων μασαζάκι ή και δεύτερο φραπέ;

Ισχύει αυτό;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εις ουδεμίαν περίπτωση απ' όσο γνωρίζω. Ο χρόνος πάντα μετρά υπερ της κοπέλας, όχι υπέρ εσού.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κάτι ακόμα στα μασατζίδικα δεν δικαιούμαστε να εξαντλήσουμε το 45-λεπτο??? Δηλαδη μπορεί να τελειώσεις εσύ στο 15λεπτό και να ζητήσεις εκ των υστέρων μασαζάκι ή και δεύτερο φραπέ;

Ισχύει αυτό;

ισχυει, αρκει να κατευθυνεις εσυ το προγραμμα και οχι αυτη..
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Για συνέχεια μασαζακίου συμφωνώ και εγώ αλλά θέλει λίγο τον τρόπο του, για δεύτερη εκτόνωση χωρίς εξτράκι, δεν θα το έλεγα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι εχεις δικιο, δεν προσεξα οτι το παληκαρι αναφερει και δευτερο φραπουτσινο. εννοειται οτι το 2ο θελει και 2ο χαρτζιλικι..
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ναι εχεις δικιο, δεν προσεξα οτι το παληκαρι αναφερει και δευτερο φραπουτσινο. εννοειται οτι το 2ο θελει και 2ο χαρτζιλικι..

στο πνεύμα το δικό σου είμαι πατερ μου... να φάω το χρόνο μου στο μασαζερί και αν κάτσει και extra καφεδάκι να δώσουμε και extra καμία αντίρρηση.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Για 9/11 β ει κο  υ  (Ελα κέντρο ειμαι Γαλατσιου-ΕΤΕΡΟΣ 9/11) υπαρχει κανα νεοτερο, καμια αλλαγη στη συνθεση καμια επιστροφή???????
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα. δεν ειμαι απο αθηνα και σημερα που βρισκομαι εδω ,ειδα κατα λαθος την οδο στουρναρη. δεν μπορουσα να φανταστω οτι ειναι τοσο κοντα στο ξενοδοχειο που μενω. επειδη εχω μπλεξει εδω με την κωλοσυνδεση του ξενοδοχειου ,που ειναι αργη, και δεν μπορω να δω τις προηγουμενες σελιδες, μπορειτε να μου πειτε σε ποιο αριθμο ειναι ακριβως, σε ποιο οροφο , αν πρεπει να παρω τηλεφωνο πριν και αν παιζει απο την πρωτη φραπες ή κιμπουτσι?? το ξερω οτι εξαρταται απο την κοπελα αλλα γενικα μιλαω. πειτε μου και κανα ονομα καμιας βυζαρους (αν υπαρχει)να μην πιαστω σαν πρωταρης..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα. δεν ειμαι απο αθηνα και σημερα που βρισκομαι εδω ,ειδα κατα λαθος την οδο στουρναρη. δεν μπορουσα να φανταστω οτι ειναι τοσο κοντα στο ξενοδοχειο που μενω. επειδη εχω μπλεξει εδω με την κωλοσυνδεση του ξενοδοχειου ,που ειναι αργη, και δεν μπορω να δω τις προηγουμενες σελιδες, μπορειτε να μου πειτε σε ποιο αριθμο ειναι ακριβως, σε ποιο οροφο , αν πρεπει να παρω τηλεφωνο πριν και αν παιζει απο την πρωτη φραπες ή κιμπουτσι?? το ξερω οτι εξαρταται απο την κοπελα αλλα γενικα μιλαω. πειτε μου και κανα ονομα καμιας βυζαρους (αν υπαρχει)να μην πιαστω σαν πρωταρης..

Μαριλενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom