Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια ακουω καλα λογια για την Αλεξανδρα ελληνιδα στου εποικου ποιητη την οδο.....φιλος που επισκεφτηκε προσφτα εμεινε απολυτα ικανοποιημενος,ξερει κανεις κατι...εστω και pm
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μια κουβεντα θα σου πω "ΜΑΚΡΙΑ" κανε οτι καταλαβαινεις..
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
νεα απο σ63 το MANAGMENT του μαγαζιου εδωσε οδηγιες τελος και το φραπε και ολα  μονο μασαζ.ξερει κανεις γιατι?.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Αποκλείεται, είναι σαν να μου λες πως το φουρνάρικο δεν πουλάει πια ψωμί....Απλά κάτι της έκατσε στραβά μαζί σου και στην είπε.

Το μαγαζί είναι απο τα πλέον ενδεδειγμένα και η εξυπηρέτησης άριστη εδώ και πολύ καιρό. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ναι ρε σεις.Αποκλείεται...Αν ήταν έτσι θα το έκλειναν για να μην έχουν και έξοδα λειτουργίας...Γιατί πελάτες που θα πηγαίνουν μόνο για μασάζ αποκλείεται να έχουν.
Εσύ φίλε μου, έχεις πάει αρκετές φορές εκεί; Πως το έβγαλες το συμπέρασμα "το mgt κλπ";
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Εκτός εάν πήγες πρώτη φορά, ζήτησες full από την αρχή στην Κα Καίτη, και αυτή σου είπε πως "εμείς εδώ δεν κάνουμε τέτοια"κλπ. :2funny:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια ακουω καλα λογια για την Αλεξανδρα ελληνιδα στου εποικου ποιητη την οδο.....φιλος που επισκεφτηκε προσφτα εμεινε απολυτα ικανοποιημενος,ξερει κανεις κατι...εστω και pm
Πολύ καλή σε εμφάνιση,ισως η καλύτερη από τα 5 μαγαζιά που έχω πάει. Δεν είναι Ελληνιδα. Από συμπεριφορά από μέτρια ως κακή. βαράει βαριεστημένα φραπέ με +20, δηλ΄συν κοστος 80+20.
Καλύτερα να την βλέπεις μόνο  δηλ.
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει 2 φορες η τελευταια χτες. δεν εχω ζητησει ποτε στην καιτη foul. απλα μεσα στο δωματιο λεω στην κοπελα χτες θελω foul και μου λεει οτι της εχουν πει μονο μασαζ.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
εχω παει 2 φορες η τελευταια χτες. δεν εχω ζητησει ποτε στην καιτη foul. απλα μεσα στο δωματιο λεω στην κοπελα χτες θελω foul και μου λεει οτι της εχουν πει μονο μασαζ.

Με ποιά;
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
ονομα δεν συγκρατησα αλλα φοραγε ενα τζην σορτσακη. και ενα ασπρο τοπ. μου ειπε οτι ηταν παντρεμενη με παιδι . μαλιστα την ωρα που πηγα ειχε μονο 2 κοπελες να διαλεξω αναμεσα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ρε φίλε, σόρι αλλά είναι σαν να μας λες πως ο ήλιος δεν είναι στρογγυλός!!!!!!!!

Κάτι κάνεις, μήπως έχεις φάτσα περίεργη, μήπως είσαι κάπως περίεργος, μήπως μπαλαμουτιάζεις με το που μπαίνεις στο μαγαζί την τσατσά? Για ψάξου λίγο εσύ.........
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ καλή σε εμφάνιση,ισως η καλύτερη από τα 5 μαγαζιά που έχω πάει. Δεν είναι Ελληνιδα. Από συμπεριφορά από μέτρια ως κακή. βαράει βαριεστημένα φραπέ με +20, δηλ΄συν κοστος 80+20.
Καλύτερα να την βλέπεις μόνο  δηλ.

Κάποιος άλλος για review της Αλεξάνδρας από Ιλιάδα γιατί με κλονίσατε ...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φιλιά ευλαβικά εις το μέτωπο και την χείραν ή ανώμαλα και κολασμένα γλωσσόφιλα πάτερ?
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εσενα σε ξερει καιρο μηπως? οταν λες ρε jordan περιεργη φατσα τι εννοεις ? αν ειμαι σαν τον κουασιμοδο η αν γραφει στο κουτελο μου μπατσος??
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
ονομα δεν συγκρατησα αλλα φοραγε ενα τζην σορτσακη. και ενα ασπρο τοπ. μου ειπε οτι ηταν παντρεμενη με παιδι . μαλιστα την ωρα που πηγα ειχε μονο 2 κοπελες να διαλεξω αναμεσα

Τώρα αρχίζουμε να το λιβανίζουμε πολύ, αλλά κάτι τελευταίο: με την ίδια κοπέλα είχες πάει και την πρώτη φορά και πήρες μπριζολίτσα, και την δεύτερη σου είπε "έχουμε νηστεία" ή με διαφορετικές;
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
χτες κατελικξα στην φραντζη 4 για μασαζ.
εφου με ρωτησε τα απαρετητα η τσατσα που μου ειπε οτι δεν ειναι η υπεφθηνη και οτι απλα την αντικαθηστα.
εκαναν παρελαση 5-6 κοπελλες βιαστικα και αφου μου ελεγαν τα ονοματα (που δεν θημαμε κανενα εκτος απο Θεοδωρα οπου ειπα να δοκιμασω κιολας)
ηταν μετριου επιπεδου εωσ κακου η παρελαση αφου προσοπικα δεν εμινα ευχαριστιμενος.
η Θεοδωρα δεν λεει και πολλα βιαστικο μασαζ ισα ισα για τιν πλακα κανα 10 λεπτο μπορει και οχι και μετα βουρ στο ψητο και αφου μου εκανε εναν ψιλο φραπε με εκανε σχεδον με περιτεχνο και βιαστικο τροπο για να τελειωνει γρηγορα, βιαστικη και ανιπομονη. την σταματισα γιατι υθελα να κρτησει λιγο ακομα αλλα δεν κρατησε η κυρια ειναι βιαστικη με ξεπεταξε σε ενα τεταρτακη.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ σου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom