Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
να τον ακους το στρατηγο μια κουβεντα λεει αλλα εχει σημασια!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Νεά καταχώρηση στα μασαζομάγαζα...
Σήμερα είδα αγγελια για καινούργιο μαγαζί.
Μιχαλακοπούλου και Σινώπης 29, 1ος όροφος, κουδούνι αισθητική αν θυμάμαι καλά...
Λειτουργει 10-10 κάθε μέρα και Κυριακές...μυρίζομαι ψητό...
Θα προσπάθήσω να το τσεκάρω και να ενημερώσω σήμερα ή την άλλη εβδομάδα.
Μέχρι τότε εαν κάποιος άλλος το έχει επισκευθει μπορεί να μας πει τι είδε... :sunglasses: :grouphug: :bounce-glasses:

μην πας.......κανε κρατει....για να λαβεις τας κυριακας το αντιδωρον του πατερα γεωργιου,απο βδομαδα ισως πας!Ευλογείτε πατερ..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ευχαριστώ!
Χαίρομαι που υπάρχουν και συναγωνιστές που βοηθάνε, αφού οι 'αστεράτοι' δεν καταδέχονται και οι 'λοχαγοί' εκνευρίζονται...

και εγω χαιρομαι που απλα υπαρχεις.
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
θησεως με τη δευτερη σιγουρα τουλαχιστον φραπεδακι.κρητης θελει χρονο και πολυ χρημα αφου εχει 100 το μασαζ .με την τριτη φραπε εκτος αν της εμπνεεις εμπιστοσυνη οποτε με τη δευτερη.
οσο για σ ψαξε πολυτεχνειο μερια .καλο value for money.
πατρ.ιωακειμ παρακαλω καποιος να με βοηθησει με  pm καθως εχω κανει ηδη τις πρωτες καταθεσεις και γνωριμιες αλλα δεν με εμπιστευονται.

Καλησπέρα, όσο αφορά το Θησέως Μαρούσι, έχει τα πάνω του και τα κάτω του. Αν και το αφεντικό από τρελογιατρός την έχει δει πια τρελοχίππης -δηλ. παλιά κυκλοφορούσε με ιατρική ρόμπα και τώρα σκάει με κάτι χαϊμαλιά στο λαιμό και τριχωτό στέρνο έξω. Σταυρούλα πανέμορφη αλλά από τη πρώτη φορά τίποτις, και σε τρελαίνει αυτό γιατί είναι σούπερ (ελληνίς) και είδα επίσης δυο εκ Ρωσίας (η μία ιδιαιτέρως βυζαρού και υποσχόμενη (νταρντάνες στυλ) -ωστόσο δεν τις έχω πάρει για να μιλήσω υπευθύνως.

Ταπεινή σημείωση: Αμάν πια με το είμαι παλιός - είσαι νέος - είμαι νέος - είσαι παλιός. Υπάρχουν από όλα τα είδη. Και παλιοί που δεν γράφουν μηνύματα συνεχώς -απλά παρακολουθούν τη συζήτηση, και νέοι που προσπαθούν να τα μάθουν όλα με γειά σας (δεν θα πω με το δευτερο μήνυμα, γιατί και εγώ λίγα μηνύματα έχω και ας μπαίνω κάθε μέρα εδώ και 1,5 χρόνο.) Αν έγραφα για την ΑΕΚ, τον ΠΑΟ το Θρύλο, τις εκλογές ή γενικά αν συζητούσα με άλλα μέλη (καλά κάνουν όσοι το κάνουν αυτό, δικαίωμά τους) θα είχα και εγώ και 500 μηνύματα. Ε και;
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Συνεχιζω και εγω στο θεμα για Θησεως στο Μαρουσι....Εχω παει 2-3 φορες εχει τρομερα μωρα αλλα απο μπριζολα τιποτα...θα παιξει φραπεδακι (για τους εμπειρους απο την πρωτη) και φλογερα απο την δευτερη αλλα μεχρι εκει.
Στα αρνητικα τα 100εuro που ζητανε για τις παρεχομενες υπηρεσιες....ακριβο το μαλλι.
Οσον αφορα το αφεντικο....εγω οταν ειχα παει ειχα δει ενα ξανθο milf ελληνιδα αρχικα την τελευταια φορα ειδα τον ενλογω κυριο. Μηπως ξερει κανει τι κανει το ξανθο milf? Απο υπηρεσιες μιλαω παντα....και βεβαια εαν κανει....(φιλε astike σε βλεπω ενημερομενο εαν θελεις βοηθηση εδω ή σε pm)

Τωρα οσον αφορα τα περι πληροφοριων να πω και εγω κατι:
Αναφερομαι βασικα στο φιλο bigbaby φιλαρακι εαν δεις 5 σελιδες πιο πισω θα βρεις πληρη αναφορα στο μασατζιδικο στη θησεως στο Μαρουσι και εμενα να τσακωνομαι με τον Παπαγιωργη για το αν αξιζει ή οχι χα χα χα χαχα
Ρε παιδια διαβαστε λιγακι....οκ δεν σου ειπα να πας στην σελιδα 80 αλλα τουλαχιστον 4-5 σελιδες πισω δεν ειναι δα και μεγαλος κοπος......εφοσον ψαχνεις για πραγματα που σε ενδιαφερουν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τωρα οσον αφορα τα περι πληροφοριων να πω και εγω κατι:
Αναφερομαι βασικα στο φιλο bigbaby φιλαρακι εαν δεις 5 σελιδες πιο πισω θα βρεις πληρη αναφορα στο μασατζιδικο στη θησεως στο Μαρουσι και εμενα να τσακωνομαι με τον Παπαγιωργη για το αν αξιζει ή οχι χα χα χα χαχα
Ρε παιδια διαβαστε λιγακι....οκ δεν σου ειπα να πας στην σελιδα 80 αλλα τουλαχιστον 4-5 σελιδες πισω δεν ειναι δα και μεγαλος κοπος......εφοσον ψαχνεις για πραγματα που σε ενδιαφερουν.

ναι απο τοτε μας λειπει απο ενα ματι..  :2funny: :2funny:

παντως, καλο θα ηταν να διαβαζαν τα παληκαρια ολοκληρο το θρεντ, θα εβρισκαν πολυ πραμα..  ;)
αλλιως θα σβηναμε το θρεντ καθε μηνα, που λεει ο λογος, και θα γραφαμε τα ιδια και τα ιδια..


..και δεν πειραζει να τα ξαναλεμε συνεχως, αλλα οχι οταν βρισκονται και 1-2 σελιδες πισω....

στο ''γραφειο μισελ'' για παραδειγμα, παληκαρια ρωτανε τη διευθυνση του γραφειου, που βρισκεται στην ιδια σελιδα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Παρακαλώ ο κλήρος και ο πάτερ ειδικά να τοποθετηθούν αν υπάρχει κάποια εξέλιξη εις τας κορασίδας εν Καλλιθέα Σ4 καθώς και εις την μασαζερί της Ιλιάδος. :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Συνεχιζω και εγω στο θεμα για Θησεως στο Μαρουσι....Εχω παει 2-3 φορες εχει τρομερα μωρα αλλα απο μπριζολα τιποτα...θα παιξει φραπεδακι (για τους εμπειρους απο την πρωτη) και φλογερα απο την δευτερη αλλα μεχρι εκει.
Στα αρνητικα τα 100εuro που ζητανε για τις παρεχομενες υπηρεσιες....ακριβο το μαλλι.
Οσον αφορα το αφεντικο....εγω οταν ειχα παει ειχα δει ενα ξανθο milf ελληνιδα αρχικα την τελευταια φορα ειδα τον ενλογω κυριο. Μηπως ξερει κανει τι κανει το ξανθο milf? Απο υπηρεσιες μιλαω παντα....και βεβαια εαν κανει....(φιλε astike σε βλεπω ενημερομενο εαν θελεις βοηθηση εδω ή σε pm)

Τωρα οσον αφορα τα περι πληροφοριων να πω και εγω κατι:
Αναφερομαι βασικα στο φιλο bigbaby φιλαρακι εαν δεις 5 σελιδες πιο πισω θα βρεις πληρη αναφορα στο μασατζιδικο στη θησεως στο Μαρουσι και εμενα να τσακωνομαι με τον Παπαγιωργη για το αν αξιζει ή οχι χα χα χα χαχα
Ρε παιδια διαβαστε λιγακι....οκ δεν σου ειπα να πας στην σελιδα 80 αλλα τουλαχιστον 4-5 σελιδες πισω δεν ειναι δα και μεγαλος κοπος......εφοσον ψαχνεις για πραγματα που σε ενδιαφερουν.

Αγαπητέ συμπολεμιστή, για την ξανθιά, την έχω πετύχει και το καλοκαίρι (για το Milf αναφέρομαι φυσικά). Όποτε έχω πάει ποτέ δεν μου την έχει προτείνει ο μπάρμπας -και ας ήταν αραγμένη στον καναπέ την τελευταία φορά, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Όσο για το ποσό των υπηρεσιών, την τελευταία φορά, Αύγουστος, κατέβαλα 90 εουρος, για τη Σταυρούλα. Φλογέρα θα με ενδιάφερε ιδιαίτερα. Αν θες στειλε ποια κάνει τέτοια θεάρεστα έργα, γιατί η Σταυρούλα, όπως ανέφερα και παραπάνω δεν.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ!
Χαίρομαι που υπάρχουν και συναγωνιστές που βοηθάνε, αφού οι 'αστεράτοι' δεν καταδέχονται και οι 'λοχαγοί' εκνευρίζονται...

Kαλησπερα μαγκες!Βασικα μιας και ειδα οτι αναφερθηκε η Κρητης και επειδη ειχα παει πριν παρα πολυ καιρο και μου ειχε δωσει την εντυπωση οτι προκειτε για φυσικοθεραπεια αν οντως μετα απο 2-3 επισκεψεις προχωραει η κατασταση στο ψητο θα ηθελα να το ξερω.Γιατι θυμαμαι κατι ωραιες φατσες....
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Επισης αν ξερει κανεις κανενα αλλο ιδρυμα στην Γλυφαδα εκτος απο την ποσειδωνος και το φυσικοθεραπευτηριο της γεννηματα παρακαλω ας ενημερωσει!
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μην προγκίξετε το γράφοντα γέροντα αλλά στο Μαρούσι Θησέως πόσο ? ( Σήμερα σέρνεται το ιντερνετ και αργεί πολύ να ψάχνω. Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παριαρχου ξεχαστε την...γιαυτο ελεγε παλια η αγγελια....."για οικονομικα ανετα ατομα"!!!Γιατι το μαγαζι ειναι βδελλομαγαζο!Υποσχετε πολλα με σεξυ κοριτσακια και μετα καταπινει ευρω!Φτανει πια!Αν θελεις φιλε καθαρο μασαζ να το χρεωνεις 40 ευρω την ωρα και να εχεις διπλωματουχους φυσικοθεραπευτες και φυσικοθεραπευτριες!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παρακαλώ ο κλήρος και ο πάτερ ειδικά να τοποθετηθούν αν υπάρχει κάποια εξέλιξη εις τας κορασίδας εν Καλλιθέα Σ4 καθώς και εις την μασαζερί της Ιλιάδος. :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

στην ιλιαδα δεν εχουν επιστρεψει ακομη ολα τα τεμαχια, στη σκρα δεν εχω περασει προσφατα..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ευχαριστώ πάτερ δια την πληροφοριακή σας συνδρομή.  :grin: :grin: :grin:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Αγαπητέ συμπολεμιστή, για την ξανθιά, την έχω πετύχει και το καλοκαίρι (για το Milf αναφέρομαι φυσικά). Όποτε έχω πάει ποτέ δεν μου την έχει προτείνει ο μπάρμπας -και ας ήταν αραγμένη στον καναπέ την τελευταία φορά, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Όσο για το ποσό των υπηρεσιών, την τελευταία φορά, Αύγουστος, κατέβαλα 90 εουρος, για τη Σταυρούλα. Φλογέρα θα με ενδιάφερε ιδιαίτερα. Αν θες στειλε ποια κάνει τέτοια θεάρεστα έργα, γιατί η Σταυρούλα, όπως ανέφερα και παραπάνω δεν.

Τσεκαρε pm
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ρε παίδες, η θεοδωρα στο φ4 είχε τετοια κοιλίτσα όπως την είδα προχθές???????????  έγκυος είναι??
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορα:
Επισκεψη Γλυφαδα πανω απο ΑΒ, Τανια, ψηλο Γιουγκοσλαβακι γυρω στα 30-33, καλο μασαζ με φραπε 80 +οτι θες (κανει φουλ μονο αν γουσταρει και μαλιστα απο  την πρωτη φορα)
Ρενα, Ελληνιδα, τα ιδια και μπαινει μετα απο συνενοηση με τον πελατη και στο τζακουζι 80 + οτι θες +30τζακουζι για μια ωρα για φουλ προγραμμα δεν ξερω τιμες.
Ακομα υπαρχει μια βραζιλιανα που δεν εχω δει ακομα και μια καινουργια που θα ξεκινουσε αυτη τη βδομαδα
Επισκεψη Π. Φαληρο Ζησ93, Βικυ, Ρωσακι ψηλο, βυζι 5, πολυ ευγενικο, καλο μασαζ, μονο φραπε (απο την πρωτη φορα)
Ναταλι (αν ακουσα καλα το ονομα) και μια ακομη που κανουν και φουλ. Απλο 50 (με τον φραπε) φουλ 80
Και τελος επισκεψη Βριλησσου 12 (studio) την Τριτη, απιθανο Τσεχο-γερμανακι που η τσατσα λεει, απο λαθος της, οτι ειναι ρουμανακι. 22 χρονων, καλο προγραμματακι, βυζι 2, ξυρισμενο και μυρωδατο, πολλη καλη συζητηση στα αγγλικα και πολυ καλη συμμετοχη, οχι ακαποτο, οχι γλυψιμο αρχ...α, ναι πιασιματα μαχρι κλειτορ...α, 50 απλο, 70 με μασαζ και σεξ σοου.. (δηλ. παιξιμο με δονητη που μπορεις να το παιξεις και εσυ.

Αυτα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απο οτι εμαθα απο εγκυρες πηγες το εριξε στο αραβικο φαγητο τελευταια με πολλα μπαχαρικα και μηδεν κινηση....γενικως ηταν στα αρχιδια της αυτου του καλουκαιρι!
 

dimis264

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το στουντιο στην Αχιλλεως μηπως ξερει κανεις τι απεγινε...Αν παιζει πειτε λεπτομερειεσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom