Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η τζούλια δεν θέλει τίποτε ανάμεσα στο φραπεδάκι και τα χειλάκια της ....

Όσο για την ροδελίτσα .... ιδου η ρόδος .... Καλό γρασάρισμα , αλλά σεμνά και ταπεινά :)

@christofer , χαλαρά .... Όταν θέςνα συμμετέχεις στο παιχνίδι να ακολουθείς τους κανόνες ... μελέτη λοιπόν (όχι την ελεονώρα ε...) και καλό βόλι .
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά να επανέλθω μήπως λάβω κάποια απάντηση. Για το μασατζίδικο στη Θησέως στο Μαρούσι, και για εκείνο στην Κηφισίας και Κρήτης στην Κηφισιά, υπάρχουν πληροφορίες; Τα είδα σε αγγελίες σε εφημερίδα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ελα Chris χικ,
σου έχω νέα για Φ4 χικ,πάιζει δυνατά ψηλό ξανθό από ρωσία MILFάκι ονόματι Victoria,όπως επίσης και των ιδίων χαρακτηριστικών έτερον MILFίδιον ονόματι Zάνα, χικ.
Σταθερή διαχρονική αξία η Αννα (MILF)χικ, και η μία Βουλγάρα με τέλειο λοκώ χικ.
Το κατάστημα έιναι ανοικτό από 10.00 πμ καθημερινώς έως 21.00μμ χικ.
Η διάρκεια της παραμονής σου είναι 45 -50 λεπτά και ΕΣΥ αποφασίζεις το πώς θα τα περάσεις (θέλεις τρίψιμο απλό η extra) χικ,θα καθίσετε για ποτό ή φαγητό που λένε ,χικ, παρακαλώ περάστε από δω είναι το εστιατόριο από εκεί που πάτε είναι μόνο για ποτό κλπ, χικ.

Nitro 




διαβαζα το θρεντ απο αρχει και βρηκα αυτο λοιπον τι λες τωρα καμια νεα πληρωφορια παιζει.....
γιαυτο αστε τις εξιπναδες και αστε να ενιμερωθουμε σωστα.
εξαλλου μπορει να μην γραφω συχνα παρακολουθω ομως συζητησεις και σχεδον ολα τα θρεντ
τσιαρς
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
εγω?? ΟΧΙ...!(οσες φορες εχω παει Δεν ετυχε να την δω!!)

αλλα απο οτι ειπε ο μαστορακος...ειταν η Στελλα, η Βικτορια και δυο μπαζα...
ΔΕΝ εκανα εγω την κριτικη...

Διευκρίνηση από το ...μαστοράκο !
Μόλις τώρα διάβασα τα σχόλια. Πρόκειται για παρεξήγηση. Ποτέ δεν είπα ότι η Μάγια είναι μπάζο.Ισα ισα ισχύει το αντίθετο. Εννοούσα η Στελλα, η Βικτορια, δυο μπαζα και η Μάγια.  Ψηλή, μελαχροινή, σχετικά ωραίο σώμα και πρόσωπο, γύρω στα 35, ομιλητική και ευχάριστη, γενικά είναι του γούστου μου.
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά να επανέλθω μήπως λάβω κάποια απάντηση. Για το μασατζίδικο στη Θησέως στο Μαρούσι, και για εκείνο στην Κηφισίας και Κρήτης στην Κηφισιά, υπάρχουν πληροφορίες; Τα είδα σε αγγελίες σε εφημερίδα.
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά να επανέλθω μήπως λάβω κάποια απάντηση. Για το μασατζίδικο στη Θησέως στο Μαρούσι, και για εκείνο στην Κηφισίας και Κρήτης στην Κηφισιά, υπάρχουν πληροφορίες; Τα είδα σε αγγελίες σε εφημερίδα.
Ρε παλικάρι ,

Ρωτάς και ξαναρωτάς .... απαντηση δεν λαμβάνεις .... το μόνο που κάνεις είναι να trollareis .... Εάν κάποιος έχει να σου πεί κάτι οκ , θα στο πεί , μήν μας σπάς τα νευρα με το ίδιο πόστ συνέχεια ... 3 μέρες , 3 πόστ ,για το ίδιο θέμα  ... :idiot:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά καλημερα.Αρχισα να ψαχνω χθες το Σ63 , πηγα Σόλωνος τίποτα,πήγα Σολωμού δεν το βρήκα,πήγα Συγγρού ούτε εκεί και κατέληξα στο Φ4 που ήταν κοντά.Πήρα την Θεοδώρα(Ντολόρες)και ήταν μάπα το καρπούζι.Παρακαλώ αν κάποιος μπορεί να μου πεί που είναι το Σ63 ας μου στείλει pm.Ευχαριστώ
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παλικάρι ,

Ρωτάς και ξαναρωτάς .... απαντηση δεν λαμβάνεις .... το μόνο που κάνεις είναι να trollareis .... Εάν κάποιος έχει να σου πεί κάτι οκ , θα στο πεί , μήν μας σπάς τα νευρα με το ίδιο πόστ συνέχεια ... 3 μέρες , 3 πόστ ,για το ίδιο θέμα  ... :idiot:

Τα νεύρα σπάνε στις γυναίκες όταν έχουν περίοδο.
Οι άντρες αντέχουν.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Σωκρατους πηγες,Σκουφα,σκυρου,σκρα,σινα, σικελιας,στουρναρη,σεριφου,απο οτι καταλαβα της ευκολης λυσης εισαι ψαξου λιγο....................... :dancing: :dancing: :dancing:
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά καλημερα.Αρχισα να ψαχνω χθες το Σ63 , πηγα Σόλωνος τίποτα,πήγα Σολωμού δεν το βρήκα,πήγα Συγγρού ούτε εκεί και κατέληξα στο Φ4 που ήταν κοντά.Πήρα την Θεοδώρα(Ντολόρες)και ήταν μάπα το καρπούζι.Παρακαλώ αν κάποιος μπορεί να μου πεί που είναι το Σ63 ας μου στείλει pm.Ευχαριστώ
Είναι Στουρνάρη 63. Εκεί είναι η Τζούλια, αρκετά καλή, 70€.
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Σωκρατους πηγες,Σκουφα,σκυρου,σκρα,σινα, σικελιας,στουρναρη,σεριφου,απο οτι καταλαβα της ευκολης λυσης εισαι ψαξου λιγο....................... :dancing: :dancing: :dancing:
Δηλαδή να πάρει τους δρόμους, να φάει και μια βδομάδα ο άνθρωπος για να 'ανακαλύψει' τι εστί Σ. Για αυτό το λόγο έχουμε το site;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Νεά καταχώρηση στα μασαζομάγαζα...
Σήμερα είδα αγγελια για καινούργιο μαγαζί.
Μιχαλακοπούλου και Σινώπης 29, 1ος όροφος, κουδούνι αισθητική αν θυμάμαι καλά...
Λειτουργει 10-10 κάθε μέρα και Κυριακές...μυρίζομαι ψητό...
Θα προσπάθήσω να το τσεκάρω και να ενημερώσω σήμερα ή την άλλη εβδομάδα.
Μέχρι τότε εαν κάποιος άλλος το έχει επισκευθει μπορεί να μας πει τι είδε... :sunglasses: :grouphug: :bounce-glasses:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Παιδιά να επανέλθω μήπως λάβω κάποια απάντηση. Για το μασατζίδικο στη Θησέως στο Μαρούσι, και για εκείνο στην Κηφισίας και Κρήτης στην Κηφισιά, υπάρχουν πληροφορίες; Τα είδα σε αγγελίες σε εφημερίδα.

 Για Θησεως οι γνωμες ειναι αντικρουεμενες πιο προσφατα ποστ (δεν θυμαμαι που ειναι) μιλαγαν για φραπέ παλαιοτερα για μηδεν  στο πηλίκο.

 Το αλλο στην Κηφισαια μφιβαλλω και ακομα πιο παλιο ποστ έλεγε τίποτα!!

 Οσο για τον αλλον που γυρισε το μισο κεντρο πιο βολικο θα ηταν να εμπαινε σε internet cafe να εμπαινε να ρωταγε. Στο φινακε ας πηγαινε Σολωνος 63 ή Σαλαμινας 63 να βαραγε ενα κουδουνι
"Συγνωμη αν εχετε internet σας πειραζε ι να πειτε σε ενα φορουμ να ρωτήσετε μια διευθυνση"

Για να μην πω οτι στα προγραμματα πλοηγησης θα πρεπει να βαλουν και αλλα σημεια "ενδιαφεροντος"
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
θησεως με τη δευτερη σιγουρα τουλαχιστον φραπεδακι.κρητης θελει χρονο και πολυ χρημα αφου εχει 100 το μασαζ .με την τριτη φραπε εκτος αν της εμπνεεις εμπιστοσυνη οποτε με τη δευτερη.
οσο για σ ψαξε πολυτεχνειο μερια .καλο value for money.
πατρ.ιωακειμ παρακαλω καποιος να με βοηθησει με  pm καθως εχω κανει ηδη τις πρωτες καταθεσεις και γνωριμιες αλλα δεν με εμπιστευονται.
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ!
Χαίρομαι που υπάρχουν και συναγωνιστές που βοηθάνε, αφού οι 'αστεράτοι' δεν καταδέχονται και οι 'λοχαγοί' εκνευρίζονται...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
μιχαλακοπούλου και Σινώπης 29, 1ος όροφος, κουδούνι αισθητική αν θυμάμαι καλά...
---
γμτ.. εκεί διπλα ακριβως έμενα--- και με ξέρουν όλοι στη γειτονιά ... δεν μπορώ να πάω ..
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Dirty Harry Πατριάρχου Ιωακείμ ξέχνα τη. Μην ξοδεύεις παράδες τζάμπα. Εκτός κι αν είσαι κανένας sugar dady, ή κανάς μοντέλος ή γόνος και κληρονόμος οπότε ίσως κάποια από εκεί δεχτεί να βγείτε για ποτό κλπ κλπ. Αλλά αν είσαι όλα τα ανωτέρω τι τη θές την Πατριάρχου Ιωακείμ ? Η Πλατεία βρωμοκοπάει από φιλόδοξες σταρλετίτσες
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
επειδη δεν ειμαι κατι απο τα παραπανω και επειδη μου αρεσουν και τα κοριτσια εκει και ειναι και το μοναδικο που εχω παει που δεν εχω φαει το εχω παρει πατριωτικα.απλα αν καποιος μου πει οτι κατι γινεται μετα την 3η 4η θα ξαναπαω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επειδη δεν ειμαι κατι απο τα παραπανω και επειδη μου αρεσουν και τα κοριτσια εκει και ειναι και το μοναδικο που εχω παει που δεν εχω φαει το εχω παρει πατριωτικα.απλα αν καποιος μου πει οτι κατι γινεται μετα την 3η 4η θα ξαναπαω.

πατριωτικα θα στα φανε, παρατα το..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom