Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (6 μέλη και 55 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ποιος τολμησε να στεναχωρησει τον ζερο? :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:!!μαζι θα παμε και θα σε κερασω την στελλα και οποια αλλη θελεις,να κανετε τριπλετα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!ετσι ξηγιεται ο γουορ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!οποτε διαλεξε την δευτερη που θα σε συντροφευσει  ;) ;) ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φίλε έχω να πάω απο την άνοιξη στην Φ4.
μεχρι τότε πήγαινα και έπαιρνα την Στέλλα την milf με τις καμπυλες και το εκφυλο πρόσωπο. Δυστυχώς μετά κάποιος γνωστός μου έφαγε κόλλημα με την πάρτη της και πήγαινε καθε μέρα (!) ενίοτε και 2 φορες την ημέρα και μου την μαγάρισε!!!
εκτοτε δεν ξαναπάτησα...
Απο οσο ξερω το ροντστερ εχει ανανεωθει απο τοτε.
Η Θοδωρα εμενα μου αρέσει και την προτείνω. Πολλοι κάνουν παράπονα, αλλά ειναι απο αυτες που πρέπει να επενδυσεις για να έχεις payback. Εγώ την ξέρω 3 χρόνια και παντα περναω καλα μαζι της.
Η Μαρίνα αν δουλευει ακομα ειναι εγγύηση.
Για την ¨Αννα εχω ακουσει πολύ καλά λόγια, ωστόσο υπάρχει και η Στέλλα που ειπα παραπάνω.
Διαλεξε και πάρε σου εδωσα 4 εναλλακτικές.

bowing-036.gif
bowing-036.gif
bowing-036.gif
bowing-036.gif
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Panx μεγαλη φαντασια εχεις εδω ειναι βαλκανια οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κολος μας ετσι και τα μασαζ 5 λεπτα μασαζ 5 λεπτα φραπε και αν τα χωσεις 5 λεπτα μπριζολα!!!
κομπλε 80€

ρε παιδιά για αυτό είμαστε εδώ για να αλλάζουμε απόψεις και να διαμορφώνουμε και εμείς με τη σειρά μας την πιάτσα.

Για αυτό οι παλαιότεροι ενημερώνουν τους νεότερους ώστε να παραμείνουν τα έξοδα κίνησης στα ίδια επίπεδα.

Επίσης για τα 5 λεπτά μασάζ που λες, για αυτό ρώτησα και εγώ πιο πίσω... , καθοδηγείς την κοπέλα στο πρόγραμμα σου. π.χ. της λές κάνε μου μασάζ πρώτα, την χουφτώνεις, κάνεις κουβεντούλα και μετά το 20 λεπτο προχωράς στο ψητό που δύσκολα κρατάει πάνω από 15 λεπτά.

 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Επίσκεψη πρώτη φορά στην Ποσειδώνος σήμερα. Χώρος πολύ καλός. Ξανθιά μαντάμ στην είσοδο χαριέστατη "...σε θυμάμαι από αλλού" κλπ. Μου κάνει σύντομη "ενημέρωση" , 30 λεπτά 60 ευρώ. Ερώτηση, τί γίνεται μετά ? Απάντηση, ότι γίνεται και αλλού !!!
Κοπέλες παρούσες :  Μαρία, μελαχροινή μάλον αδιάφορης εμφάνισης,  Άντζελα βυζαρού κολαρού, Ντία  κοντούλα αλλά νόστιμη,  και μιά ακόμη που δεν είδα. Πέρνω Ντία  και λόγω παλαιάς ...γνωριμίας από Σκρά,  μπήκαμε αμέσως στο ψητό. Ωραίο βυζάκι και κωλαράκι, ευχάριστη συμπεριφορά, αλλά γενικά μέτρια έως ξενέρωτη συμμετοχή. Το όλον 80ευρώ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επισης, για ποιο ακριβως μαγαζι της ποσειδωνος μιλαμε ?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
στην Ιλιαδα διατηρουνται οι τιμες η εχουν καπελο , οποιος ξερει ας απαντησει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ξεκινας απο το 100αρικο κι ανεβαινεις, ανεβαινεις, ανεβαινεις..
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
συναδελφοι μακρια απο το καινουριο στη γλυφαδα μεταξα 13.πηγα χθες κατα τις 7.00. ανοιξε μια χοντρη ασχημη  βυζαρου ρουσιδα.μου λεει 80 ευρω μονο μασαζ... αντε γεια !!!! της λεω και την κανω ...μαυρο!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πισω απο την χοντρη δεν ειδες το θεομουνο την νασια εισαι ατυχος ...
αυτη η χοντρη εχει διωξει πολλη κοσμο!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
χθές πήγα σε μασατζίδικο στο Χαλάνδρι στην πλατεία Δουρου
Λειτουργει απο το καλοκαιρι, και έχει αγγελια στις εφημεριδες που διαφημίζει το μασάζ μόνο 30 ευρώ.
Χώρος μέτριος, κοπέλες μόνο Ελληνίδες και ΜΟΝΟ μασάζ, τιποτα αλλο αυστηρά!
Δεν γαμιεται λέω ενα μασαάκι με 30 ευρω δεν με χαλαει....
Διαρκεια 45 λεπτά, πάρα πολύ καλό και χαλαρώτικο μασάζ, αφου με πήρε ο ύπνος και δεν ξύπναγα....
Δεν νομίζω να ξαναπάω, αλλά αν θελετε σοβαρο και φτηνο μασάζ ανευ ειναι ΟΚ
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα στη Γλυφαδα στη Μεταξα, είναι στο 13 ή στο 23?

Προς Larousse... εχεις παει εσυ? και εχεις παρει τη Νασια-θεομουνο? εχεις πιει φραπεδακι ή εχεις φαει μπριζολακι???
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
στο 13 ειναι η νασια ειναι απιστευτη μπριζολα και τι μπριζολα T-BONE!!!!!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Σύντροφε για στείλε αν θέλεις με pm περαιτέρω λεπτομέρειες (κουδούνι κλπ)΄,γείτονας βλέπεις...

στο 13 ειναι η νασια ειναι απιστευτη μπριζολα και τι μπριζολα T-BONE!!!!!!!
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφε για στείλε αν θέλεις με pm περαιτέρω λεπτομέρειες (κουδούνι κλπ)΄,γείτονας βλέπεις...
στον αριθμό 23, το κουδουνι: bioenergya ή κάπως έτσι εγώ πηγα είδα μία τατιάνα αλλά εκείνη τη στιγμη δεν υπήρχε άλλη και την έκανα!!! για πείτε παίζει τίποτα εκεί?? με βολεύει αφάνταστα...
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
σόρυ για να μη δημιουργήσω σύγχυση μάλλον έκανα λάθος και είναι στον αριθμό 13.

ερώτηση: στη ποσειδώνος η βραζιλιάνα τι λέει? εχει εμπειρία κάποιος???
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
χθές πήγα σε μασατζίδικο στο Χαλάνδρι στην πλατεία Δουρου
Λειτουργει απο το καλοκαιρι, και έχει αγγελια στις εφημεριδες που διαφημίζει το μασάζ μόνο 30 ευρώ.
Χώρος μέτριος, κοπέλες μόνο Ελληνίδες και ΜΟΝΟ μασάζ, τιποτα αλλο αυστηρά!
Δεν γαμιεται λέω ενα μασαάκι με 30 ευρω δεν με χαλαει....
Διαρκεια 45 λεπτά, πάρα πολύ καλό και χαλαρώτικο μασάζ, αφου με πήρε ο ύπνος και δεν ξύπναγα....
Δεν νομίζω να ξαναπάω, αλλά αν θελετε σοβαρο και φτηνο μασάζ ανευ ειναι ΟΚ
Φιλε Zero εισαι σιγουρος οτι ειναι μονο μασαζ???? Βλεπω χαμηλο πολυ το κοστολογιο του ενλογω ιδρυματος και αναρωτιεμαι μηπως απο την δευτερη φορα προχωρανε και σε αλλες υπηρεσιες,30 μονο ευρω για μασαζ.....ακομα και σε ιδρυματα που δεν κανουν πολλα πραγματα(με το ζορι πληρωμενο φραπε) το κοστος του μασαζ ειναι 50 ή 60 ευρω χωρις παρελκομενα μιλαω παντα.....γιατι αυτοι να το χρεωνουν 30???????Εντυπωση μου κανει!!!!

Απο κοριτσια ειπες μονο ελληνιδες......βλεπονται ή ειναι ελληνιδες που συμπληρωνουν τα ενσημα για να βγουν στην συνταξη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλε Zero εισαι σιγουρος οτι ειναι μονο μασαζ???? Βλεπω χαμηλο πολυ το κοστολογιο του ενλογω ιδρυματος και αναρωτιεμαι μηπως απο την δευτερη φορα προχωρανε και σε αλλες υπηρεσιες,30 μονο ευρω για μασαζ.....ακομα και σε ιδρυματα που δεν κανουν πολλα πραγματα(με το ζορι πληρωμενο φραπε) το κοστος του μασαζ ειναι 50 ή 60 ευρω χωρις παρελκομενα μιλαω παντα.....γιατι αυτοι να το χρεωνουν 30???????Εντυπωση μου κανει!!!!

Απο κοριτσια ειπες μονο ελληνιδες......βλεπονται ή ειναι ελληνιδες που συμπληρωνουν τα ενσημα για να βγουν στην συνταξη.

δεν ειναι το μοναδικο μαγαζι με τοσο χαμηλες τιμες για μασαζ και μονο. υπαρχει και αυτο της γενηματα στην ανω γλυφαδα..
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
που στην δουρου ειναι αυτο το ιδρυ μα παιδες? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom