Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
το υποπτο ειναι οτι λειτουργει 10 με 22.00 ,σπανιο για μασαζ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενημερωση για το καινουριο καταστημα της αριστοτελους 106..

το καταστημα της πατησιων 175 εκλεισε και μετεφερε τα μπαζα του στην αριστοτελους..
που σημαινει οτι τα δυο τεμαχια που δουλευαν, και τα δυο προελευσης κοκκινης πλατειας, ηταν τα εξης: μια πολυ γεματη, ελαφρως χοντρη στρογγυλοπροσωπη, η οποια στην πατησιων ηθελε  τα μαμα της παρθενα (σε χρημα εννοω) για να την ακουμπησεις και.....

....και η Σίτα, για τους παλιους, που δουλευε πριν χρονια στη συγγρου 12, και η οποια ειχε χαθει για καμποσο καιρο..
με τη Σίτα λοιπον στο παρελθον ειχαμε αναπτυξει μια ιδιαιτερη σχεση (στα επαγγελματικα της πλαισια παντα, μην παει αλλου το πονηρο μυαλο σας !  :)), οπότε λεω, ''ας περασω μαζι της''.. σημειωστε για οσους δεν ξερουν οτι η Σίτα ειναι milf, που πλεον αρχιζει να βλεπει απο το διπλανο μπαλκονι τα πουρά και να νοιωθει ενα σφιξιμο μεσα της..  :grin: :grin:

ξεκιναει λοιπον το 20 λεπτο μασαζ και καποια στιγμη με ρωταει:
- θυμασαι τι προγραμμα καναμε ?
- βεβαιως !  της απανταω..
- θυμασαι και τις τιμες ?  ξαναρωταει..
- οχι, πού να θυμαμαι, εχει περασει τοσος καιρος..  της λεω..
- το φουλ ειναι 100 ευρω !!!!  μου λεει με καμαρι..  :jerking: :jerking:
- 100 ευρω ?? η πιατσα γλυκια μου ειναι πολυ πιο χαμηλα !!  της απανταω ξανα..

και συνεχιζει να με τριβει για κανενα 10λεπτο ακομη, αφου εκανε διακοπη δευτερολεπτων για να παει στο γραφειο να φερει λαστιχο !!!!
περναει λοιπον το 10λεπτο, με γυριζει τανάσκελα (ναι !!! μια λεξη ειναι !!!!) και αρχιζει να με μπαλαμουτιαζει ωσάν αγαμητη απο πολυ καιρο !!
συνεχιζοντας, βαζει λαστιχο, και αρχιζει το προσκυνητό !!

μετα απο κανενα 10λεπτο λοιπον κι αφου ξεχασα να σας πω οτι φορουσε μονο αρωμα πλεον, κανω κινηση να την γυρισω με σκοπο να αρχισω πλεον να μασαω τη μπριζολιτσα και ακουω το εξης εκλπηκτικο !!!!!!!!!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ, ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΝΤΙΝΩ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΩ, ΑΝ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟ BLOWING !!!!!!!!!  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

..νομιζε ΤΟ ΒΛΗΜΑ οτι θα ακουσω την πουτσα μου και θα της χαλαλισω το 20αρικο....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

καλα μωρο μου, της λεω.. κατσε τωρα με το 10αρικακι που παιρνεις απ τα 60 ευρω, να δω τι θα βαλεις στο σημερινο σου σαντουιτς για να το γεμισεις....

μεταβολη, ντυσιμο και παμε γι αλλα..!!!!



υ.γ. λιγδιασε το αντεράκι μερικων και θελουν πολλες φάπες.. αλλα μη μασατε, αδιαφορία το καλλιτερο αντιδοτο..  ;) ;)

αυτα εγραφα πριν ενα μηνα περιπου..

το μαγαζι αυτο δεν εχει κλεισει. αν δεν ειχε δουλεια θα εκλεινε, αρα καποιοι το συντηρουν..

επιμενετε οτι φταινει τα μαγαζια και οχι καποιοι χλεχλέδες που τα συντηρουν ????

επιμενετε οτι αν αποφασισετε να μην πηγαινετε σε αυτο το μαγαζι θα κλεισει ????

εννοειτε δηλαδη οτι θα σταματησουν να υπαρχουν μαλακες ????

εξακολουθειτε να πιστευετε οτι φταινε τα τεμαχια που προσπαθουν να βγαλουν κανενα ευρω παραπανω ?? και οι χλεχλεδες τι κανουν ?? δινουν 100αρια για ενα φραπε !!!!  :new_shocked: :new_shocked: :jerking: :jerking:


εγω, επαναλαμβανω οτι με 70αρια και 80αρια περναω καλλιτερα..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυτα εγραφα πριν ενα μηνα περιπου..

το μαγαζι αυτο δεν εχει κλεισει. αν δεν ειχε δουλεια θα εκλεινε, αρα καποιοι το συντηρουν..

επιμενετε οτι φταινει τα μαγαζια και οχι καποιοι χλεχλέδες που τα συντηρουν ????

επιμενετε οτι αν αποφασισετε να μην πηγαινετε σε αυτο το μαγαζι θα κλεισει ????

εννοειτε δηλαδη οτι θα σταματησουν να υπαρχουν μαλακες ????

εξακολουθειτε να πιστευετε οτι φταινε τα τεμαχια που προσπαθουν να βγαλουν κανενα ευρω παραπανω ?? και οι χλεχλεδες τι κανουν ?? δινουν 100αρια για ενα φραπε !!!!  :new_shocked: :new_shocked: :jerking: :jerking:


εγω, επαναλαμβανω οτι με 70αρια και 80αρια περναω καλλιτερα..

αξιος παπαγιωργη,

σωστη η αποψη σου. και σιγουρα αυτο που λεω ανηκει στη σφαιρα της επιστημονικης φαντασιας για να γινει στην ελλαδα, και για αυτο παμε κατα διαολου.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά τι γίνεται με το chocospa στο μαρούσι(Δημητσανας)? μόνο φραπέ σερβίρει?
Ξαναρωτάω γιατί υπήρχε ένα καλό κοματάκι (Μαρίνα)αλλά σέρβιρε μόνο φραπέ με 90Ε
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες στο Φ4 οι τιμές έχουν ανέβει; Ή παραμένουν στα 80€ κομπλέ;
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
οποτε στη γλυφαδα παιζουν τεσσερα πλεον εκ των οποιων μονο το ενα προσφερει μπριζολα αλλα ακριβουτσικα τα αλλα δυο μονο μασαζ και το αλλο αναμενεται πορισμα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Λακη κομπλε με απο ολα!!!
πακετο η στο χερι?
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παίδες στο Φ4 οι τιμές έχουν ανέβει; Ή παραμένουν στα 80€ κομπλέ;
Όλα μέσα στα 80€ είναι φίλε μου και την περασμένη βδομάδα πού πήγα παρέλασαν περίπου 8 παιδιά εκ των οποίων τα 4 αρκετά καλά
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
το 22:00 θα αρχισουν να το τηρουν κι αλλα μαγαζια..

Αυτη πραγματι ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα πληροφορια, για καποιους απο εμας που το 8 ειναι συνηθως απαγορευτικο.
Ελπιζω μονο να το εφαρμοζουν τα γνωστα μπριτζολαδικα και οχι τα καφε-μπαρ, οι καντινες και τα κοσμηματοπωλεια.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αντε λακη τρεχα γιατι απο οτι μαθαινω απο αυριο 90€ κομπλε!!! :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Όλα μέσα στα 80€ είναι φίλε μου και την περασμένη βδομάδα πού πήγα παρέλασαν περίπου 8 παιδιά εκ των οποίων τα 4 αρκετά καλά

Προσωπική γνώμη:
1)Θεοδώρα=κρυόκωλη με ξενερωτικό πλαστικό βυζί που κράζει ότι είναι πλαστικό.
2)Ελένη=καυλιάρα ξανθιά με φυσικό βυζάκι μικροκεσαίο.
3)Άννα=μελαχροινό κοντό λεπτό καυλιάρικο.
 

Επισκέπτης
το 22:00 θα αρχισουν να το τηρουν κι αλλα μαγαζια..
καλησπερα παιδια. και η κουμανουδη σταθερα επισης μεχρι 22.00.
να πω και εγω επισης οτι μερικα μαγαζια θελουν ακυρο μεγαλο και να αρχισουμε λιγακι να απεχουμε απο καθε αρπαχτρο που με 10΄λεπτα μασαζ θελει να κανει πολυκατοικια. τα λεφτα ειναι πολλα για να τα χαριζουμε ετσι. κανονικα το προγραμμα πρεπει να ειναι φουλ 45 λεπτα , μπανακι με την ησυχια σου ωραιος χωρος και να σε φερνουν και καφε η οτι αλλο θελεις να πιεις. αλλωστε πας να ηρεμησεις και να ριλαξαρεις. το γραφει και η αγγελια, ριλαξ μασαζ και εκτονωση απο το αγχος τις καθημερινοτητασ
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Panx μεγαλη φαντασια εχεις εδω ειναι βαλκανια οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κολος μας ετσι και τα μασαζ 5 λεπτα μασαζ 5 λεπτα φραπε και αν τα χωσεις 5 λεπτα μπριζολα!!!
κομπλε 80€
 

Επισκέπτης
warhol οι εντυπώσεις που γράφω παραπάνω είναι για φραντζή .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το 22:00 θα αρχισουν να το τηρουν κι αλλα μαγαζια..

εγω θα προτεινω να κανουν και μια επεκταση δραστηριοτητας σε μπαρ-καφε για να την βγαζουμε και καποια βραδυα με gfe experience στα προτυπα του εξωτερικου...party zone φαση!τί λετε μασαζοπληκτοι?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η καλυτερη φαση θα ηταν να ανοιγε ενα μασαζ σαν το αλεξαντερ σαουνα αλλα με γυναικες!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
zerooooo??ποια να παρω στη φρατζη??? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

φίλε έχω να πάω απο την άνοιξη στην Φ4.
μεχρι τότε πήγαινα και έπαιρνα την Στέλλα την milf με τις καμπυλες και το εκφυλο πρόσωπο. Δυστυχώς μετά κάποιος γνωστός μου έφαγε κόλλημα με την πάρτη της και πήγαινε καθε μέρα (!) ενίοτε και 2 φορες την ημέρα και μου την μαγάρισε!!!
εκτοτε δεν ξαναπάτησα...
Απο οσο ξερω το ροντστερ εχει ανανεωθει απο τοτε.
Η Θοδωρα εμενα μου αρέσει και την προτείνω. Πολλοι κάνουν παράπονα, αλλά ειναι απο αυτες που πρέπει να επενδυσεις για να έχεις payback. Εγώ την ξέρω 3 χρόνια και παντα περναω καλα μαζι της.
Η Μαρίνα αν δουλευει ακομα ειναι εγγύηση.
Για την ¨Αννα εχω ακουσει πολύ καλά λόγια, ωστόσο υπάρχει και η Στέλλα που ειπα παραπάνω.
Διαλεξε και πάρε σου εδωσα 4 εναλλακτικές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom