Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
δεν ειναι το μοναδικο μαγαζι με τοσο χαμηλες τιμες για μασαζ και μονο. υπαρχει και αυτο της γενηματα στην ανω γλυφαδα..
Οποτε να τοποθετηθει και αυτο παραυτα στην κατηγορια του ΔΕΝ ......

Ανω γλυφαδα δεν το ηξερα sorry δεν με βολευει κι ολας οποτε δεν εχω ασχοληθει και πολυ με τα νοτια προαστια αρα ελλειπης γνωση.......θα ερθω για εξομολογηση δεσποτα :2funny:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Συναγωνιστές αποφασίστε :)  Μεταξά  13 και επιμένει ο ένας,  23 και Bioenergy o άλλος. Ασ είμαστε ακριβείς
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Φιλε Zero εισαι σιγουρος οτι ειναι μονο μασαζ???? Βλεπω χαμηλο πολυ το κοστολογιο του ενλογω ιδρυματος και αναρωτιεμαι μηπως απο την δευτερη φορα προχωρανε και σε αλλες υπηρεσιες,30 μονο ευρω για μασαζ.....ακομα και σε ιδρυματα που δεν κανουν πολλα πραγματα(με το ζορι πληρωμενο φραπε) το κοστος του μασαζ ειναι 50 ή 60 ευρω χωρις παρελκομενα μιλαω παντα.....γιατι αυτοι να το χρεωνουν 30???????Εντυπωση μου κανει!!!!

Απο κοριτσια ειπες μονο ελληνιδες......βλεπονται ή ειναι ελληνιδες που συμπληρωνουν τα ενσημα για να βγουν στην συνταξη.

Mόνο μασάζ, τιποτά αλλο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν δεν κανω λαθος υπαρχουν στην περιοχη 2 καταστηματα παραγωγης πολιτισμου. το ενα ειναι μεταξα 13 και το αλλο ποσειδωνος 21-23..
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Papas πράγματι Στην Ποσειδώνος είναι δίπλα από τον Βασιλόπουλο. Ωστόσο είναι σχεδόν αδύνατο να τα μπερδέψει κανείς Οπότε μάλλον οι εκλεκτοί συναγωνιστές λέει ο ένας το μακρύ του και ο άλλος το κοντό του απρόσεκτα
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Οπως ειχα αναφερει και 4-5 σελιδες πιο πισω, η αφημεριδα γραφει Μεταξα 23, πηγα αλλα στο κουδουνι δεν γραφει τιποτα για Bionenergy, δηλ. απλα ειναι κενο. Ειχα χτυπησει, αλλα τιποτα... Τελικα που ειναι? στο 13 ή στο 23?
Ακομη οπως ειναι γνωστο, απλα για τους νεοτερους, στη Γλυφαδα παιζουν τα εξης παρακατω

1. Λαζαριδη 2, μονο μασαζ
2. Παραλιακη πανω απο ΑΒ στο Νο67 Diamond Spa, απο ολα τα καλα
3. Γεννηματα 53 (νομιζω για το νουμερο) μονο ΚΑΛΟ μασαζ

το ποσειδωνος 21-23 ειναι στο τροκαντερο στο Π. Παληρο
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Papas πράγματι Στην Ποσειδώνος είναι δίπλα από τον Βασιλόπουλο. Ωστόσο είναι σχεδόν αδύνατο να τα μπερδέψει κανείς Οπότε μάλλον οι εκλεκτοί συναγωνιστές λέει ο ένας το μακρύ του και ο άλλος το κοντό του απρόσεκτα
εκλεκτέ μου συνάδελφε, εγώ έκανα λάθος κ το παραδέχθηκα αμέσως. δεν καταλαβαίνω γιατί βρήκες αφορμή...
επειδή δεν έχω ασχοληθεί  με το σαιτ τόσο όσο εσύ???
αλλά βέβαια που να βρώ χρόνο, αφού η θα δουλέυω ή θα επισκέφτομαι τα ευαγή ιδρύματα όπως λέει και ο παπαγιωργης.

με εκτίμηση..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Διορθωση... στην Παραλιακη στο Τροκαντερο το νουμερο ειναι 20-21 και οχι 21-23.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
BIOENERGYA Concept. Αριστοκρατικό ολοκάθαρο περιβάλλον, αιθέρια έλαια, σάουνα από διπλωματούχους μασέρ για την προσωπική σας ευεξία. Μεταξά 23, 3ος, Γλυφάδα καθημερινά 10.00-22.00

Aυτη ειναι η δημοσιευμενη αγγελια.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Οπως παντα ο Πατερ τα παντα ορα και στα παντα βοηθα...
Ευχαριστω και βοηθεια μας...
 

Επισκέπτης
εμενα παντως δεν μου αρεσει , χαλια ειναι. τα δικα μας εδω ειναι πολυ καλυτερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στο θεμα των διευθυνσεων ρε παιδια, παρ'ολο που δεν μου αρεσει αυτη η εκφραση εδω μεσα, απ'το να πηγαινετε να ψαχνετε αριθμους χωρις σιγουρια (οπωσ και να εχει με το δικιο τους πολλα ατομα δεν θυμουνται ακριβως τον αριθμο και ξερουν το μερος εμπειρικα ) παρτε ενα εθνος η τα νεα και τα εχει ολα αναλυτικα. και αν δεν μπορειτε και ετσι παρτε και ενα οδηγο πολεως :grin: χουμορ κανω για τον οδηγο.
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη ρε παιδια στο μασατζιδικο στην γλυφαδα γαμας? σορυ για την ερωτηση αλλα ειμαι νεος στο αθλημα.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Συμπλρωνοντας τον φιλο Panx εχω να πω οτι δεν χρειαζεται καν να αγορασετε εφημεριδα.
εχει αριστερα μια στηλη που λεει μικρες αγγελιες και εκει μια κατηγορια Φυσικοθερεαπεια-Αισθητικοι......εχει ολα τα μαγαζια.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σημερα στη Φραντζη 4 εντυπωσεις άριστες.Φαγαμε και μπριζολα.Δεν μπαινω σε περισσοτερες λεπτομερειες μηπως δημιουργηθει προβλημα με τους mods. Παντως απο τα μαγαζια που εχουν αρκετες κοπελες. το κοστολογιο πηγε 80 €.
 

PRIMITIVO

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα ετοιμάζομαι να πάω Αγ Ιωάννου 8 Αγ Παρασκευή.
Έχει κανείς ιδέα τι παίζει?
 

crazy2000

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδες, καλησπέρα,
Επειδή είμαι νέος στο άθλημα (δεν έχω επισκυτεί ακόμα κανένα μασατζίδικο), και δεν μπορώ να διαβάσω όλο το Thread, θα μπορούσε κάποιος παλιός να μου προτείνει ένα καλό μαγαζί και να μου εξηγήσει τι πρέπει να ζητήσω για να γίνει και η δουλειά. Και βέβαια πως δεν θα μου πιάσουν το .... με τα χρήματα μιας και όπως κατάλαβα η καθεμία ζητάει ότι της λείπει (όπως κάνουν όλοι πια!).

Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom