Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (7 μέλη και 18 επισκέπτες)

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ή εγώ δεν μιλάω καλά ελληνικά ή δεν καταλαβαίνετε αυτό που ρώτησα.  :idiot:

Ρωτάω ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ για την Ιλιάδα και μου απαντάτε "Μπριζόλες έχει στον Τέλη"..και στον Κατέλη !  :headbang:

Ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου.

Αν δεν ξέρετε, δεν απαντάτε, μην μου απαντάτε άλα αντί άλλων.

Σαν να ρωτάω έναν περαστικό "ξέρετε πού είναι η Σόλωνος;" και να μου λέει "από όσο ξέρω, η Σίνα είναι 5 τετράγωνα παρακάτω".

Έλεος... :jerking: :jerking:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα παληκάρια, χτεσινή επίσκεψη Σ63 κατά τις 12 το μεσημέρι. Η κυρία του μαγαζιού αφού μου έκανε την κλασσική ερώτηση αν έχω ξαναπάει (δεν με θυμόταν αφού είχα πετύχει άλλη στην υποδοχή), μου είπε αν θέλω κάποια συγκεκριμένη ή να δω τα κορίστια καθώς είχε και μια καινούργια όπως είπε.
Υπηρχαν λοιπον 3 Μαρίες (2 μελαχροινες αδιάφορες - μια ψιλή ξερακιανή και μια αδιάφορη από πρόσωπο αλλά σχετικά καλό σώμα, και μια ξανθιά με πολύ καλό σώμα και αρκετά έκφυλο ντύσιμο  :boobies:), η γνωστή Τζούλη και μια στρουμπουλή ξανθούλα κοντούλα που την είδα ενώ περίμενα και έμπαινε ήδη σε δωμάτιο.
Πήρα Τζούλη πάντως και όχι την ξανθιά Μαρία (αν και με προβλημάτισε πολύ!!!). Η Τζούλη λοιπόν πάντα χαμογελαστή, μου έκανε καλύτερο μασσάζ από την προηγούμενη φορά και επίσης  είχε και πιο αισθησιακό άγγιγμα στο μπρούμητο. Στο ανάσκελο κομμάτι τα πράγματα εξελήχθηκαν κανονικά και μετά μπριζολίτσας το σύνολο πήγε στο γνωστό 50+20.  :dancing:

 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με το μαγαζι στη Αγ Ιωαννου 8 , που ρωταει και ο φιλος ο Alexander, εχω τις εξης πληροφοριες.
Προκειται για το μασσατζιδικο που λειτουργουσε μεχρι αρχες καλοκαιριου στην Συγγρου στη γωνια διπλα στη εξοδο για Καλλιροης διπλα στη Νομαρχια (δεν θυμαμαι αριθμο).
Εκει δουλευε η Λιλυ και μια αλλη κοπελα που δεν θυμαμαι γιατι εγω πηγαινα με τη Λιλυ μονο, που την πηρα τηλεφωνο και μου επιβεβαιωσε οτι τωρα μεταφερθηκε στην Αγ Ιωαννου 8 Αγ Παρασκευη.
Λοιπον, οτι σας λεω ισχυει για τη Λιλυ που την ξερω πολυ καλα.
Ειναι εκ Ρωσιας, μετριο υψος, μελαχροινη, μικρο στητο βυζακι, λεπτη με λιγο κοιλιτσα (στο συνολο καλουτσικο σωματακι). Προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο αλλα με χειλαρες και λιγο εκφυλο (του γουστου μου).
Απο την αρχη ειχε ξεκινησει με πολυ καλο και καυλωτικο μασαζ και φραπεδακι με 40 + 10.
Απο την τριτη φορα το πακετο ηταν μπριζμασφραπ με 40 + οτι θες (ποτε αφηνα +30 ποτε +40, ποτε +50).

Συνολικη εικονα, πολυ καλη και στο μπριζολακι (σα ναμουν με γκομενακι που χτυπησα στο μπαρ) και στο μασαζ και στο παιχνιδι.

Οι τιμες που σας λεω ισχυαν στη Συγγρου, στην Αγ Παρασκευη δεν εχω παει ακομη γιατι μου πεφτει μακρυα.

Αν παει καποιος ας δωσει πληροφοριες να δουμε αν ισχυουν ακομη.

Προσοχη, η Λιλυ ηταν καλη και συγκρατημενη στα λεφτα. Αν καποιος δε θελει τη θεα τη συστηνω ανεπιφυλακτα αλλα μην την κακομαθουμε και ακριβυνει.
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
το λοιπον, τι ελεγε η καινουρια?
απο τις περιγραφες της "κυριας του μαγαζιου" προκειτε για μια 27αρα καλομαυρισμενη.
την ειδες?
οι αλλες Μαρια-Σισσυ-Ελενη-Ναταλι-Τζουλια ειναι παλιοσειρες
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παρεμβαινω και σημερα για να δηλωσω την εξαγριωση μου με το μαγαζι στο Μαρουσι Θ27Α:

ειχα κλεισει εχτες ραντεβου με συγκεκριμενο κομματι το οποιο το ειχα ψησει την προηγουμενη φορα και ηταν ετοιμο για καλη κατασταση.
Παιρνω τηλεφωνο λεω θελω την συγκεκριμενη και θα ερθω την ταδε ωρα......
Πηγαινω στο ραντεβου μου ακριβως ουτε 2λεπτο παραπανω και μου λεει ο manager α με συγχωρειτε αλλα μολις μπηκε στο δωματιο......
Καλα μαλακας του λεω ειμαι εγω που πηρα και εκλεισα ραντεβου???????
Οχι αλλα ξερετε....ηρθε καποιος.....και επειδη.....μπλα μπλα μπλα μπλα.
Τελοσπαντων του λεω δεν ειναι επαγγελματικη συμπεριφορα αυτη και εφυγα.....

Δεν ξερω ρε γαμωτο αλλα επειδη το συγκεκριμενο μου ειχε τυχει και πιο παλια στην Ιλιαδα...δεν μπορω να καταλαβω καποια μαγαζια.....απο την μια σου λενε κλεισε ραντεβου και απο την αλλη κλεινεις ραντεβου πας εκει και σου λενε sorry αλλα την πηρε αλλος.

Και εχουν το θρασος (αμα ζητας τιποτα παραπανω)να σου λενε κι'ολας α΄εμεις εδω ειμαστε σοβαρα μαγαζι...δεν κανουμε τετοια.

Α¨ρε ξυλο που θελουν μερικοι..........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σχετικα με το μαγαζι στη Αγ Ιωαννου 8 , που ρωταει και ο φιλος ο Alexander, εχω τις εξης πληροφοριες.
Προκειται για το μασσατζιδικο που λειτουργουσε μεχρι αρχες καλοκαιριου στην Συγγρου στη γωνια διπλα στη εξοδο για Καλλιροης διπλα στη Νομαρχια (δεν θυμαμαι αριθμο).
Εκει δουλευε η Λιλυ και μια αλλη κοπελα που δεν θυμαμαι γιατι εγω πηγαινα με τη Λιλυ μονο, που την πηρα τηλεφωνο και μου επιβεβαιωσε οτι τωρα μεταφερθηκε στην Αγ Ιωαννου 8 Αγ Παρασκευη.
Λοιπον, οτι σας λεω ισχυει για τη Λιλυ που την ξερω πολυ καλα.
Ειναι εκ Ρωσιας, μετριο υψος, μελαχροινη, μικρο στητο βυζακι, λεπτη με λιγο κοιλιτσα (στο συνολο καλουτσικο σωματακι). Προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο αλλα με χειλαρες και λιγο εκφυλο (του γουστου μου).
Απο την αρχη ειχε ξεκινησει με πολυ καλο και καυλωτικο μασαζ και φραπεδακι με 40 + 10.
Απο την τριτη φορα το πακετο ηταν μπριζμασφραπ με 40 + οτι θες (ποτε αφηνα +30 ποτε +40, ποτε +50).

Συνολικη εικονα, πολυ καλη και στο μπριζολακι (σα ναμουν με γκομενακι που χτυπησα στο μπαρ) και στο μασαζ και στο παιχνιδι.

Οι τιμες που σας λεω ισχυαν στη Συγγρου, στην Αγ Παρασκευη δεν εχω παει ακομη γιατι μου πεφτει μακρυα.

Αν παει καποιος ας δωσει πληροφοριες να δουμε αν ισχυουν ακομη.

Προσοχη, η Λιλυ ηταν καλη και συγκρατημενη στα λεφτα. Αν καποιος δε θελει τη θεα τη συστηνω ανεπιφυλακτα αλλα μην την κακομαθουμε και ακριβυνει.

φιλτατε την συγκεκριμενη την ενθυμουμαι και εγω...την ειχα δει περσυ σε αυτο της συγγρου καθως και αλλες 2..η μια μιλφ ψιλοκαλη και η αλλη τεραστιο μπαζο!ηταν 60 ευρω το μαλλι τοτε,αλλα δεν ξαναπηγα επειδη δεν μου αρεσε η ολη φαση.Αν στην αγια παρασκευη εχουν τις ιδιες τοτε δεν νομιζω να το επισκεφτω....
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Παρεμβαινω και σημερα για να δηλωσω την εξαγριωση μου με το μαγαζι στο Μαρουσι Θ27Α:

ειχα κλεισει εχτες ραντεβου με συγκεκριμενο κομματι το οποιο το ειχα ψησει την προηγουμενη φορα και ηταν ετοιμο για καλη κατασταση.
Παιρνω τηλεφωνο λεω θελω την συγκεκριμενη και θα ερθω την ταδε ωρα......
Πηγαινω στο ραντεβου μου ακριβως ουτε 2λεπτο παραπανω και μου λεει ο manager α με συγχωρειτε αλλα μολις μπηκε στο δωματιο......
Καλα μαλακας του λεω ειμαι εγω που πηρα και εκλεισα ραντεβου???????
Οχι αλλα ξερετε....ηρθε καποιος.....και επειδη.....μπλα μπλα μπλα μπλα.
Τελοσπαντων του λεω δεν ειναι επαγγελματικη συμπεριφορα αυτη και εφυγα.....

Δεν ξερω ρε γαμωτο αλλα επειδη το συγκεκριμενο μου ειχε τυχει και πιο παλια στην Ιλιαδα...δεν μπορω να καταλαβω καποια μαγαζια.....απο την μια σου λενε κλεισε ραντεβου και απο την αλλη κλεινεις ραντεβου πας εκει και σου λενε sorry αλλα την πηρε αλλος.

Και εχουν το θρασος (αμα ζητας τιποτα παραπανω)να σου λενε κι'ολας α΄εμεις εδω ειμαστε σοβαρα μαγαζι...δεν κανουμε τετοια.

Α¨ρε ξυλο που θελουν μερικοι..........
εγω παντως φιλε στην Ιλιαδα και με ραντεβου στο φλου χθες δηλαδη την ταδε μεταχυ 6-7 , με το που πηγα εδωσε γραμμη και καποιος φπθκαρας εμεινε στο περιμενε... δεν ξερω τυχερα ειναι αυτα..... οπως και τελικα το ολο παιχνιδι με τα συγκεκριμενα μαγαζια...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
για περαστε και μια βολτα απο φωκιωνος,εχουμε νεα εισαγωγη :rolleyes:...οχι μονο καφεδακι στις γυρω καφετεριες :uglystupid:,εδω μιλαμε για μασα(ζ) :dancing: :rockon:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
το λοιπον, τι ελεγε η καινουρια?
απο τις περιγραφες της "κυριας του μαγαζιου" προκειτε για μια 27αρα καλομαυρισμενη.
την ειδες?
οι αλλες Μαρια-Σισσυ-Ελενη-Ναταλι-Τζουλια ειναι παλιοσειρες

φίλε συναγωνιστή αν αναφέρεσαι στο δικό μου μήνυμα η μόνη καλομαυρισμένη που είδα και δεν είχα ξαναδει ήταν η ξανθιά Μαρία που αναφέρω ... με πολύ ωραίο σώμα και εκφυλόφατσα.
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Καλημέρα
Aνταπόκριση  από  Αγ. Ιωαννου  8 - IN SPA  -----Χάλια Μαύρα ------
Κάνω  είσοδο    6 με  6.30 μμ χθες , με  υποδέχεται  μπάζω  στην  reception 60 με  65  χρ .με  κοντή  φούστα( Καταλαβαίνεται  Θέαμα )
Μετά  από  Μικρή  ανάκριση  της Πλακάς , φωνάζει  τα  κορίτσια που  μου  είπε  ότι  ήταν  3 , παρέλαση  από  2  ΜΠΑΖΑ , και  σε  ερώτηση  μου που  είναι  η  Τρίτη κοπέλα , μου  απαντά - Εγώ μουρου μου - εννοείται  ότι  έφυγα  από  το  παράθυρο  και  όχι  από  τη  πόρτα. Τιμες  65 Ευρω  +  (Βρε  Ουστ.........)
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Το SERENITY στο μαρούσι σε ποια εφημερίδα παίζει?

Να σημειώσω οτι το choco spa εχει νέες αξιόλογες αφίξεις αλλα σταθερά μόνο φραπέ.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλημερα,
σχετικα με το μασατζιδικο που του εγινε το ντου,
με απασχολει το θεμα με τις καμερες παρα πολυ, πρεπει κατι να κανουμε για να παρατηρησουμε σε ποια μαγαζια εχουν καμερες και να τα αναφερουμε, ειμαι σιγουρος οτι δεν προκειται για μεμονωμενο περιστατικο. το να εχει καμερες στην εισοδο και στους χωρους υποδοχης ΟΚ, το κανουν και για την ασφαλεια τους, αλλα μεσα στα δωματια ? αυτο ειναι καταδικαστεο!!!
και ευχομαι πανω απο ολα να ειναι απλα φημες, αλλα εχουμε την δυνατοτητα να το ελεγξουμε οσο γινεται πιστευω με καποια διακριτηκοτητα.

πιστευω να συμφωνειτε με την αποψη μου, ειναι ενα θεμα που μας θιγει ολους μας!!!

ευχαριστω
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Σχετικα με τις καμερες .....ασφαλειας.....στα δωματια εχω να αναφερω και εγω οτι το μαγαζι στο μαρουσι Θ27α ειδα.....σε δωματιο παρακαλω.....το μηχανημα καταγραφης (ειναι το λεγομενο spliter με σκληρο δισκο) που αποθηκευει αυτα που βλεπουν οι καμερες.
Βεβαια δεν κατηγορω κανεναν γιατι δεν διεκρινα καμερες στο χωρο αλλα απλα το αναφερω σαν περιστατικο.........
Σε καποιο αλλο μαγαζι δεν εχει πεσει κατι στην αντιλυψη μου, πλην της Ιλιαδας η οποια εχει σιγουρα καμερες για τον περιβαλλοντα χωρο.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Για την ιλιάδα επιβεβαιώνω κι εγώ ... αφού και στα 2 μέρη έχω δει αφεντικίνες και ρεσεψιονίστ να κοιτούν τα "παράθυρα" στο monitor. Πάντως όσες φορές είχα πάει δεν είχα καταφέρει να καταλάβω αν είχαν και με΄σα σε δωμάτια κάμερες.
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Για πες ονοματα και περιγραφες

Λιζα 30αρα αλβανορωσιδοτσέχα 175 65 κιλα πολύ καλό
Μαργαρίτα 25αρα μάλλον Ελληνήδα 165 60 κιλά καλό
Στέλλα 30αρα μάλλον Ελληνίδα 165 80 κιλά ψιλοχοντρομπάζο.

για το Serenity τίποτα?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Για την ιλιάδα επιβεβαιώνω κι εγώ ... αφού και στα 2 μέρη έχω δει αφεντικίνες και ρεσεψιονίστ να κοιτούν τα "παράθυρα" στο monitor. Πάντως όσες φορές είχα πάει δεν είχα καταφέρει να καταλάβω αν είχαν και με΄σα σε δωμάτια κάμερες.

Εγώ στην Ιλιάδα είχα κάτσει δίπλα απο το γραφείο της αφεντικίνας που είχε το pc με το μόνιτορ.Οι κάμερες το επιβεβαιώνω έδειχναν μόνο τους χώρους υποδοχής και τους διαδρόμους.Θυμάμαι ήταν ένα απόγευμα και είχε πολύ δουλειά. Και είπα να δω το μόνιτορ μπας και πάρω κανα μάτι και φτιαχτώ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: αλλά δεν είχε κάμερες μέσα σε δωμάτια. Είχε συνολικά 6 κάμερες. Δεν υπάρχει φόβος απο Ιλιάδα.

Θυμάμαι η χοντρή επειδή είχε πολύ κόσμο με έβαλε για 5 λεπτά στην τουαλέτα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: και μετά στην κουζίνα όπου ήταν 4 γκόμενες μαζεμένες και καθόμουν σαν τον  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: Μιλάμε για γέλιο, περίμενα 45 λεπτά να μπω σε δωμάτιο  :headbang: :headbang: :headbang:

Αλήθεια, έχει πάρει κανείς ποτέ 2 μαζί γκόμενες σε μασαζερί ταυτόχρονα, και αν ναι, ποια η εμπειρία?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ στην Ιλιάδα είχα κάτσει δίπλα απο το γραφείο της αφεντικίνας που είχε το pc με το μόνιτορ.Οι κάμερες το επιβεβαιώνω έδειχναν μόνο τους χώρους υποδοχής και τους διαδρόμους.Θυμάμαι ήταν ένα απόγευμα και είχε πολύ δουλειά. Και είπα να δω το μόνιτορ μπας και πάρω κανα μάτι και φτιαχτώ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: αλλά δεν είχε κάμερες μέσα σε δωμάτια. Είχε συνολικά 6 κάμερες. Δεν υπάρχει φόβος απο Ιλιάδα.

Θυμάμαι η χοντρή επειδή είχε πολύ κόσμο με έβαλε για 5 λεπτά στην τουαλέτα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: και μετά στην κουζίνα όπου ήταν 4 γκόμενες μαζεμένες και καθόμουν σαν τον  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: Μιλάμε για γέλιο, περίμενα 45 λεπτά να μπω σε δωμάτιο  :headbang: :headbang: :headbang:

Αλήθεια, έχει πάρει κανείς ποτέ 2 μαζί γκόμενες σε μασαζερί ταυτόχρονα, και αν ναι, ποια η εμπειρία?
Στην Ιλιάδα, έχω κάνει και ντουέτο και τριπλέτα...
Καλή εμπειρία και αν πηγαίνεις συχνά, ρώτα με ποιά κάνει πρόγραμμα η έτσι που σου κάνει μασάζ γιατί έχουν προτιμήσεις ή δένει η χημεία τους και πανε πακέτο... Καλή εμπειρία, τα δίνουν όλα οι άτιμες....!!!
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Εγώ στην Ιλιάδα είχα κάτσει δίπλα απο το γραφείο της αφεντικίνας που είχε το pc με το μόνιτορ.Οι κάμερες το επιβεβαιώνω έδειχναν μόνο τους χώρους υποδοχής και τους διαδρόμους.Θυμάμαι ήταν ένα απόγευμα και είχε πολύ δουλειά. Και είπα να δω το μόνιτορ μπας και πάρω κανα μάτι και φτιαχτώ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: αλλά δεν είχε κάμερες μέσα σε δωμάτια. Είχε συνολικά 6 κάμερες. Δεν υπάρχει φόβος απο Ιλιάδα.

Θυμάμαι η χοντρή επειδή είχε πολύ κόσμο με έβαλε για 5 λεπτά στην τουαλέτα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: και μετά στην κουζίνα όπου ήταν 4 γκόμενες μαζεμένες και καθόμουν σαν τον  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: Μιλάμε για γέλιο, περίμενα 45 λεπτά να μπω σε δωμάτιο  :headbang: :headbang: :headbang:

Αλήθεια, έχει πάρει κανείς ποτέ 2 μαζί γκόμενες σε μασαζερί ταυτόχρονα, και αν ναι, ποια η εμπειρία?

Ακριβώς έτσι είναι σχετικά με τις κάμερες.
Ντουέτο γίνεται από κάποιες εκεί μέσα (π.χ. Χριστίνα)
Πάντως τον τελευταίο καιρό πρέπει να έχουν πέσει αναδουλειές γιατί όποτε πάω βαράνε μύγες, ενώ παλιότερα με πηγαίνανε στην κουζίνα, στην αποθήκη κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom