Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οποιος μπορει να βοηθησει σχετικα με παλαιολογου(ν. σμυρνη) γιατι μονο μασαζ μου κανουν και με χουν ψιλοτσαντισει κερναο και μασαζακι.

ντε και καλα και εσυ να πας εκει που δεν εχει διεκπεραιωση.....αφου δεν το πανε το γραμμα εκει παρε και εσυ μια αλλη ροτα στη ζωη ως ως μασερ.....
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες τί άλλο παίζει επιπέδου Φ4 σε "άμεσες" και χωρίς περιστροφές υπηρεσίες ?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Λοιπόν μου φαίνεται πως με τον Gourounikos είμασταν δίπλα δωμάτιο στην Σ63  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Επίσκεψη σήμερα στις 5.00 μμ. Παρελαύνουν κάτι μπάζα απ' όπου ξεχώρισα Λάουρα (την έχω πάρει και έχω σχόλια σε άλλο post), Τζούλι και Μαρία.

Πήρα την Μαρία που απλά είχε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σώμα και βυζάρες φυσικές. Δεν έκανε μασάζ, απλά πασάλειβε, είπε πως είναι απο Αρτα αλλά την κόβω για Αλβανίδα όπως και την Τζούλι.

Γενικώς βαριόταν τα πάντα, αφού μου έκανε μασάζ καθιστή!  :boobies: :boobies: :boobies: Μουνάρα στο σώμα, πρόσωπο και γενικά είναι μια γκόμενα που αν την δεις έξω παθαίνεις πλάκα.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πλήρωσα 70 ευρώ, μάλιστα δεν είχαν καμμία ρέστα απο 100άρικο και κατέβηκε με το ξέκωλο σορτσάκι τζιν στο περίπτερο να χαλάσει. Ακάποτο δεν κάνει, φιλιά γενικώς όχι σε σώμα βυζιά κλπ. Μου είπε πως δουλεύει 2 μέρες εκεί μόνο και πριν ήταν Γαλατσίου.

Δεν τα έκλαψα τα λεφτά, γιατί αν πήγαινα σε στούντιο να γαμήσω, με μασαζάκι γύρω στα 70 θα μου παίρνανε και θα με ξεπετάγανε και σε 10-15 λεπτά.

Καλή επιλογή πάντως η Μαρία. Αλλά ζητήστε και Τζούλι, ήταν καλό κοντοπούτανο.
 

digdong

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας φιλοι και συναγωνιστες.Σας παρακολουθω πολυ καιρο εγινα μελος πριν κατι μηνες αλλα σημερε μου'ρθε να γραψω.Ειμαι φανατικος λατρης του μασαζ λογω επαγγελματος εχω δοκιμασει πολλα σε ολη την ευρωπη και λιγα εδω.ξεχωριζω μεχρι στιγμης το Φ4 αλλα ενημερωνωμαι και το παλευω.Χαιρετισματα σε ολους σας
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε tsar, εχω γυρισει τα περισσοτερα, αν όχι όλα και οχι μονο μια ή δυο φορές.

το συμπερασμά μου είναι ότι φ4 και θ79 είναι τα τοπ σε σχέση βέβαια και με το κόστος....
και άλλα παίζουν μπάλα, αλλά με τι ενδεκάδα, ε?
πολλά δεν συμπληρώνουν κιολας.
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
α! πηγα ζησ. η τανια παιδες ειναι δεν ειναι 32 κιλά και κοντη...
η κατεριν βεβαια...καθ'ολα αξιοπρεπης
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν μου φαίνεται πως με τον Gourounikos είμασταν δίπλα δωμάτιο στην Σ63  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Επίσκεψη σήμερα στις 5.00 μμ. Παρελαύνουν κάτι μπάζα απ' όπου ξεχώρισα Λάουρα (την έχω πάρει και έχω σχόλια σε άλλο post), Τζούλι και Μαρία.

Πήρα την Μαρία που απλά είχε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σώμα και βυζάρες φυσικές. Δεν έκανε μασάζ, απλά πασάλειβε, είπε πως είναι απο Αρτα αλλά την κόβω για Αλβανίδα όπως και την Τζούλι.

Γενικώς βαριόταν τα πάντα, αφού μου έκανε μασάζ καθιστή!  :boobies: :boobies: :boobies: Μουνάρα στο σώμα, πρόσωπο και γενικά είναι μια γκόμενα που αν την δεις έξω παθαίνεις πλάκα.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πλήρωσα 70 ευρώ, μάλιστα δεν είχαν καμμία ρέστα απο 100άρικο και κατέβηκε με το ξέκωλο σορτσάκι τζιν στο περίπτερο να χαλάσει. Ακάποτο δεν κάνει, φιλιά γενικώς όχι σε σώμα βυζιά κλπ. Μου είπε πως δουλεύει 2 μέρες εκεί μόνο και πριν ήταν Γαλατσίου.

Δεν τα έκλαψα τα λεφτά, γιατί αν πήγαινα σε στούντιο να γαμήσω, με μασαζάκι γύρω στα 70 θα μου παίρνανε και θα με ξεπετάγανε και σε 10-15 λεπτά.

Καλή επιλογή πάντως η Μαρία. Αλλά ζητήστε και Τζούλι, ήταν καλό κοντοπούτανο.

H Μαρία από ότι μου είπε, και έχω γράψει γι'αυτήν, είναι πρώην cg που δούλευε σε γραφείο. Βαριέται και κουράζεται εύκολα αλλά από σώμα και βύζους είναι καλή.
Μασάζ ΔΕΝ ξέρει.
Δεν είναι όμως τόσο καλή όσο η Σοφία αν την θυμάστε ένα μικρό με μαλλάκι κατσαρό με μεγάλους στητούς βύζους, που δυστυχώς έφυγε, λόγω χαρτιών (?).
Κρίμα. Αν την δει κανείς ας μου σφυρίξει το ευαγές ίδρυμα που την στεγάζει...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν μου φαίνεται πως με τον Gourounikos είμασταν δίπλα δωμάτιο στην Σ63  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Επίσκεψη σήμερα στις 5.00 μμ. Παρελαύνουν κάτι μπάζα απ' όπου ξεχώρισα Λάουρα (την έχω πάρει και έχω σχόλια σε άλλο post), Τζούλι και Μαρία.

Πήρα την Μαρία που απλά είχε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σώμα και βυζάρες φυσικές. Δεν έκανε μασάζ, απλά πασάλειβε, είπε πως είναι απο Αρτα αλλά την κόβω για Αλβανίδα όπως και την Τζούλι.

Γενικώς βαριόταν τα πάντα, αφού μου έκανε μασάζ καθιστή!  :boobies: :boobies: :boobies: Μουνάρα στο σώμα, πρόσωπο και γενικά είναι μια γκόμενα που αν την δεις έξω παθαίνεις πλάκα.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πλήρωσα 70 ευρώ, μάλιστα δεν είχαν καμμία ρέστα απο 100άρικο και κατέβηκε με το ξέκωλο σορτσάκι τζιν στο περίπτερο να χαλάσει. Ακάποτο δεν κάνει, φιλιά γενικώς όχι σε σώμα βυζιά κλπ. Μου είπε πως δουλεύει 2 μέρες εκεί μόνο και πριν ήταν Γαλατσίου.

Δεν τα έκλαψα τα λεφτά, γιατί αν πήγαινα σε στούντιο να γαμήσω, με μασαζάκι γύρω στα 70 θα μου παίρνανε και θα με ξεπετάγανε και σε 10-15 λεπτά.

Καλή επιλογή πάντως η Μαρία. Αλλά ζητήστε και Τζούλι, ήταν καλό κοντοπούτανο.
[/quot

κανει κατι εξτρα το κοντοπουτανο η τζουλι?  ενημεωσε αν θες η αν ξερεις
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε μου η Τζούλι δεν την δοκίμασα αλλά είναι καλό κοντοπούτανο όπως ειπα και πρέπει να τον λαδώνει τον σύρτη. Φαινόταν πεταχτούλα κλπ αλλά αυτό δεν εγγυάται τίποτα.

Αν έχει κάτι κάποιοσ συναγωνιστής να πει ας το κάνει. Πάντως με Μαρία δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου καθώς με 70 γιούρια κανεις προγραμμα με μια πραγματικά μουνάρα.



edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους
Μετα και την φυγη της ιλιανας απο τον ευηνο το ποταμο προς το λιμανι του πειραια.....η μουφα αραγε?
ξερει κανεις καμια αναλογων  προσοντων μιλφ η και μικρουλα βυζοφορτωμενη ομιλουσα κατα την ωρα της συνευρεσης
να παιζε?
Θελω να παω να τους κανω μια συζητηση στο ντιβανι....
που να περιεχει καλο μασαζ μετα γευματος???
Οποιος γνωριζει ας μου απαντησει εδω η με πμ.


 

analgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
που μπορώ να βρω το brazilian studio;;Ξέρει κανείς;;Νομίζω είναι κάπου στη Κωνσταντινουπόλεως...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
είναι  στη  Κων/ πόλεως 130
=στις γραμμές του τρένου ,  από πλατεία μεταξουργείου ευθεία κάτω
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Πάτερ,

Ξέρεις αν είναι ανοιχτό το Φ4 σήμερα, Κυριακή? Αν ναι, τι ώρα κλείνει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ανοιχτο μεχρι τις 18:00
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Τι συμβαίνει στο Συγγρού 12; Μόνο μασάζ; Πήγα προχθές (πρώτη φορά) ήταν τρεις κοπέλες, μια χοντρή, μια άσχημη και μία καλή (ξανθιά, ωραίο πρόσωπο, δε θυμαάμαι όνομα) η οποία μου είπε ότι 'εδώ δεν κάνουμε τέτοια', μόνο μασάζ κλπ.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΧεΧεχε!!!

Απο τα Νεα : Τα ΝΕΑ onLine - Μικρές ΑγγελίεςΧΕΙΡΟΜΑΣΑΖ με αιθέρια έλαια. Για ανανέωση, χαλάρωση, ξεκούραση, από νέες διπλωματούχες μασέζ. Μιχαλακοπούλου 171, 2ος όροφος. Και Κυριακές 210-******* ...

ΧΕ :ΕΛΙΝΑ - Κάτια πανύψηλες κοπέλες, super models με εμφάνιση καταπληκτική, διάθεση για διασκέδαση, επιθυμούν γνωριμία και ό,τι προκύψει
ΕΛΙΝΑ πανύψηλη, γαλανομάτα θέα, μανεκέν 20χρονο, με τέλεια εμφάνιση, ζητεί γνωριμία με κύριο και ό,τι προκύψει

stauros  για το 65άρι εχεις δίκιο αλλα μαζί ειναι και ο φραπές με το λαδάκι. Όσο δε για τα περαιτέρω κανε ένα καυλοtest drive και μετά πες το μεγάλε.

Περιμένω πλήρη αναφορά επιβεβαίωση και δικαίωση απο τον σεβαστό και έγκυρο στουντιομπουρδελοπαντογνώστη πάτερ George ( giorgospapa )


o hotyancd λεει βλακειες καταρχην το μασαζ στην μιχαλακοπουλου 171 στοιχιζει 65 και οχι 50 δεν γινεται τιποτα παραπανω ουτε και σε ξενοδοχειο μονο φραπες και αυτος οχι με την πρωτη φορα

edit giorgospapa: σβηστηκε ο αριθμος τηλεφωνου και θυμιζω..

# 10. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εχω ακούσει για ενα μασατζιδικο που λεγεται ιλιαδα. ποια ειναι η διευθυνση του και τηλέφωνο.
Ψαχνω να κανω κανενα διπλετο εκει υπαρχει τετοια πιθανοτητα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom