Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Στο ντουέτο πάει διπλή τιμή φαντάζομαι.....Εχει και παιχνίδι με τα κορίτσια μεταξύ τους?
 

Επισκέπτης
ενας φιλος ειχε γραψει για ιλιαδα, οτι ειρηνη και ρουλα ειχαν δωσει ρεστα σε ντουετο
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
άξιος - άξιος

+100000000000000000000000000
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
για το μαγαζί που πιάσανε στην Καλλιθέα...

Λέει το ρεπορτάζ ότι "...μόλις ο αστυνομικός έδωσε τα 100 (;;;) ευρώ, συνέλαβε την "κυρία"..."

Και ερωτώ μίαν  :idiot: ερώτηση :

Αφού τελείωσε το πρόγραμμα ή πριν ;

Αυτή είναι δουλειά... γαμείς και δέρνεις και δεν πληρώνεις...
:2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
yma εδω ειναι θρεντ για μασατζιδικα....παρακαλω ενας μοντ να το μεταφερει στη σωστη τοποθεσια εις το θεαρεστον τουτο σαιτ.... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
καλα αμα ειναι τησ σκρα θα εχουμε παιξει και σε αλλες τοποθεσιες ρολους. ως γνωστον  η σκρα ειναι φραντσαιζ( ωραια το εγραψα) με αλλες δυο μασαζερι. σαν του φλοκα
 

marx

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Να ειστε σίγουροι οτι υπάρχουν, διαπιστωμένο αυτο απο συζητήσεις με θεραπαίνιδες του
επαγγέλματος ,κάμερες και μέσα στα δωμάτια.Με αυτόν τον τρόπο ελέγχονται και όλες οι συναλλαγές των κορασίδων από την εργοδοσία.Εκτός αυτού οι πελάτες και δη οι
παντρεμένοι η οι κατα κάποιο τρόπο αναγνωρίσιμοι διατρέχουν κάποιο κίνδυνο.Δια ταύτα προσοχή :think: :think:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
για το μαγαζί που πιάσανε στην Καλλιθέα...

Λέει το ρεπορτάζ ότι "...μόλις ο αστυνομικός έδωσε τα 100 (;;;) ευρώ, συνέλαβε την "κυρία"..."

Και ερωτώ μίαν  :idiot: ερώτηση :

Αφού τελείωσε το πρόγραμμα ή πριν ;

Αυτή είναι δουλειά... γαμείς και δέρνεις και δεν πληρώνεις...
:2funny:
Αν δεν απατώμαι .. συνήθωςπ ληρώνουμε στο τέλος του προγράμματος (πέραν της όποιας συμφωνίας) ... άρα μάλλον αφού πήδηξε την συνέλλαβε ;-)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
αραγε ήπιε φραπέ ή έφαγε μπριζόλα? έκανε cif cim cob???????????????
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Αν δεν απατώμαι .. συνήθωςπ ληρώνουμε στο τέλος του προγράμματος (πέραν της όποιας συμφωνίας) ... άρα μάλλον αφού πήδηξε την συνέλλαβε ;-)

Δεν απατάσαι φίλε μου έτσι είθισται...

Αυτά είναι τα τυχερά του επαγγέλματος... Εμπρός λοιπόν όλοι στο Ηθών...  :police:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αραγε ήπιε φραπέ ή έφαγε μπριζόλα? έκανε cif cim cob???????????????
Πάντως σε αυτό της Μενελάου με 100 είχα πάρει υπερπλήρες πρόγραμμα (βέβαια πριν από αρκετό καιρό και δεν ξέρω τώρα τι τιμές παίζουν/έπαιζαν) 
 

zizis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε  παιδια κανα μασατζιδικο στην θεσσαλονικη ;
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν συνάδελφοι-συναγωνιστές μου,

βρέθηκα στην Γλυφάδα προχτες για δουλειές και λέω δεν περνώ μία βόλτα από το Diamond Spa (αυτό που είναι δίπλα στον ΑΒ επί της παραλιακής) να δω κι εγώ τι παίζει ....

Μου ανοίγει η κα. Μέρυ (στα νιάτα της πρέπει να ήταν δυνατό κομμάτι) ευγενέστατη με ρωτάει κανά δύο ερωτήσεις ποιος με σύστησε κτλ κτλ. τα γνωστά. Της λέω να δω τις κοπέλες και μου προτείνει μία κινεζούλα (καινούργια, πρώτη εβδομάδα) για κανονικό μασάζ σιάτσου που θα με ενθουσιάσει. Της λέω μόνο μασάζ μου λέει ΜΟΝΟ αλλά εάν θέλεις κάτι άλλο μπορεις να πάρεις μία άλλη κοπέλα ...

Λοιπόν βλέπω 2 κοπέλες αρκετά μέτριες (ονόματα δεν θυμάμαι)  και την κινεζούλα ονόματι WEE (γουί) αρκετά συμπαθητική αλλά με λευκή ρόμπα και τζιν (καμία παραπομπή προς χχχ). Χώρις πολύ σκέψη αποφασίζω το Σιάτσου  :huh: :huh: μιας που δεν είχα ξανακάνει να δω πως είναι.

Οι εντυπώσεις μου είναι ότι το κινεζάκι ξέρει πολύ καλά να κάνει την δουλειά της. Ένιωθα πραγματικά ότι έδινε όλο της τον εαυτό για να κάνει το μασάζ (καμία σχέση με βαριεστημένες μασατζούδες). 1 ολόκληρη ώρα μασάζ από το κεφάλι μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών. Το σιάτσου πονάει λίγο σε κάποια σημεία που σε πιέζει αλλά το αίσθημα ευεξίας που νιώθεις μετά το αξίζει  :dancing: Παιδιά όποιος δεν έχει δοκιμάσει αξίζει τον κόπο. Ξύπνησα σήμερα το πρωί και ενώ κάθε μέρα έχω κάποια πιασίματα στους ώμους, στα πόδια και γενικά κάποια ένταση ... τίποτα σήμερα τα έδιωξε το κινεζάκι με τα μαγικά του χέρια. Εγώ τη συνιστώ ανεπισφύλακτα αφού σίγουρα τα δουλεύει τα λεφτά της.

Τη ρώτησα ξανά να με χαλαρώσει λίγο παραπάνω !!! και μπαίνοντας κατευθείαν στο νόημα μου είπε ότι μπορεί να φωνάξει μία από τις άλλες κοπέλες εάν θέλω αφού τελειώσουμε το σιάτσου. (συννενόηση πάντα στα αγγλικά και ξεκάθαρη χωρίς να δίνει φρούδες υποσχέσεις για περαιτέρω χωρίς αντίκρυσμα).

Κόστος επίσκεψης: 80 Ευρώ και με απόδειξη παρακαλώ. Όποιος πάει να επιμείνει ότι σας τη σύστησε φίλος με 80 και μόνο τόσα μπορείτε να δώσετε, γιατί στην αρχή μου είπε 100 και μετά στην έξοδο πλήρωσα 80. Δεν ξέρω τι μεσολάβησε ...
 

Επισκέπτης
Λοιπόν συνάδελφοι-συναγωνιστές μου,

βρέθηκα στην Γλυφάδα προχτες για δουλειές και λέω δεν περνώ μία βόλτα από το Diamond Spa (αυτό που είναι δίπλα στον ΑΒ επί της παραλιακής) να δω κι εγώ τι παίζει ....

Μου ανοίγει η κα. Μέρυ (στα νιάτα της πρέπει να ήταν δυνατό κομμάτι) ευγενέστατη με ρωτάει κανά δύο ερωτήσεις ποιος με σύστησε κτλ κτλ. τα γνωστά. Της λέω να δω τις κοπέλες και μου προτείνει μία κινεζούλα (καινούργια, πρώτη εβδομάδα) για κανονικό μασάζ σιάτσου που θα με ενθουσιάσει. Της λέω μόνο μασάζ μου λέει ΜΟΝΟ αλλά εάν θέλεις κάτι άλλο μπορεις να πάρεις μία άλλη κοπέλα ...

Λοιπόν βλέπω 2 κοπέλες αρκετά μέτριες (ονόματα δεν θυμάμαι)  και την κινεζούλα ονόματι WEE (γουί) αρκετά συμπαθητική αλλά με λευκή ρόμπα και τζιν (καμία παραπομπή προς χχχ). Χώρις πολύ σκέψη αποφασίζω το Σιάτσου  :huh: :huh: μιας που δεν είχα ξανακάνει να δω πως είναι.

Οι εντυπώσεις μου είναι ότι το κινεζάκι ξέρει πολύ καλά να κάνει την δουλειά της. Ένιωθα πραγματικά ότι έδινε όλο της τον εαυτό για να κάνει το μασάζ (καμία σχέση με βαριεστημένες μασατζούδες). 1 ολόκληρη ώρα μασάζ από το κεφάλι μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών. Το σιάτσου πονάει λίγο σε κάποια σημεία που σε πιέζει αλλά το αίσθημα ευεξίας που νιώθεις μετά το αξίζει  :dancing: Παιδιά όποιος δεν έχει δοκιμάσει αξίζει τον κόπο. Ξύπνησα σήμερα το πρωί και ενώ κάθε μέρα έχω κάποια πιασίματα στους ώμους, στα πόδια και γενικά κάποια ένταση ... τίποτα σήμερα τα έδιωξε το κινεζάκι με τα μαγικά του χέρια. Εγώ τη συνιστώ ανεπισφύλακτα αφού σίγουρα τα δουλεύει τα λεφτά της.

Τη ρώτησα ξανά να με χαλαρώσει λίγο παραπάνω !!! και μπαίνοντας κατευθείαν στο νόημα μου είπε ότι μπορεί να φωνάξει μία από τις άλλες κοπέλες εάν θέλω αφού τελειώσουμε το σιάτσου. (συννενόηση πάντα στα αγγλικά και ξεκάθαρη χωρίς να δίνει φρούδες υποσχέσεις για περαιτέρω χωρίς αντίκρυσμα).

Κόστος επίσκεψης: 80 Ευρώ και με απόδειξη παρακαλώ. Όποιος πάει να επιμείνει ότι σας τη σύστησε φίλος με 80 και μόνο τόσα μπορείτε να δώσετε, γιατί στην αρχή μου είπε 100 και μετά στην έξοδο πλήρωσα 80. Δεν ξέρω τι μεσολάβησε ...
περασα και εγω την τεταρτη απο το εν λογο και ειδα την κινεζουλα. κουκλιτσα ειναι και κριμα που δεν κανει τιποτα αλλο. κριμα για μας. αν και μου αρεσει το κανονικο μασαζ δεν μπηκα γιατι ειχε αλλο πελατη καιη μανταμ της εκανε φοβερο promotion. παντως και τα αλλα που ειχε δεν ελεγαν τιποτα και την εκανα. στροφη στην ποιοτητα
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν συνάδελφοι-συναγωνιστές μου,

βρέθηκα στην Γλυφάδα προχτες για δουλειές και λέω δεν περνώ μία βόλτα από το Diamond Spa (αυτό που είναι δίπλα στον ΑΒ επί της παραλιακής) να δω κι εγώ τι παίζει ....

Μου ανοίγει η κα. Μέρυ (στα νιάτα της πρέπει να ήταν δυνατό κομμάτι) ευγενέστατη με ρωτάει κανά δύο ερωτήσεις ποιος με σύστησε κτλ κτλ. τα γνωστά. Της λέω να δω τις κοπέλες και μου προτείνει μία κινεζούλα (καινούργια, πρώτη εβδομάδα) για κανονικό μασάζ σιάτσου που θα με ενθουσιάσει. Της λέω μόνο μασάζ μου λέει ΜΟΝΟ αλλά εάν θέλεις κάτι άλλο μπορεις να πάρεις μία άλλη κοπέλα ...

Λοιπόν βλέπω 2 κοπέλες αρκετά μέτριες (ονόματα δεν θυμάμαι)  και την κινεζούλα ονόματι WEE (γουί) αρκετά συμπαθητική αλλά με λευκή ρόμπα και τζιν (καμία παραπομπή προς χχχ). Χώρις πολύ σκέψη αποφασίζω το Σιάτσου  :huh: :huh: μιας που δεν είχα ξανακάνει να δω πως είναι.

Οι εντυπώσεις μου είναι ότι το κινεζάκι ξέρει πολύ καλά να κάνει την δουλειά της. Ένιωθα πραγματικά ότι έδινε όλο της τον εαυτό για να κάνει το μασάζ (καμία σχέση με βαριεστημένες μασατζούδες). 1 ολόκληρη ώρα μασάζ από το κεφάλι μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών. Το σιάτσου πονάει λίγο σε κάποια σημεία που σε πιέζει αλλά το αίσθημα ευεξίας που νιώθεις μετά το αξίζει  :dancing: Παιδιά όποιος δεν έχει δοκιμάσει αξίζει τον κόπο. Ξύπνησα σήμερα το πρωί και ενώ κάθε μέρα έχω κάποια πιασίματα στους ώμους, στα πόδια και γενικά κάποια ένταση ... τίποτα σήμερα τα έδιωξε το κινεζάκι με τα μαγικά του χέρια. Εγώ τη συνιστώ ανεπισφύλακτα αφού σίγουρα τα δουλεύει τα λεφτά της.

Τη ρώτησα ξανά να με χαλαρώσει λίγο παραπάνω !!! και μπαίνοντας κατευθείαν στο νόημα μου είπε ότι μπορεί να φωνάξει μία από τις άλλες κοπέλες εάν θέλω αφού τελειώσουμε το σιάτσου. (συννενόηση πάντα στα αγγλικά και ξεκάθαρη χωρίς να δίνει φρούδες υποσχέσεις για περαιτέρω χωρίς αντίκρυσμα).

Κόστος επίσκεψης: 80 Ευρώ και με απόδειξη παρακαλώ. Όποιος πάει να επιμείνει ότι σας τη σύστησε φίλος με 80 και μόνο τόσα μπορείτε να δώσετε, γιατί στην αρχή μου είπε 100 και μετά στην έξοδο πλήρωσα 80. Δεν ξέρω τι μεσολάβησε ...
Το εν λόγω μαγαζί ανήκει στην αλυσίδα Ιλιάδας. Ενίοτε έχει μασερ 100% και τίποτε παραπάνω αλλά σπάνια. Όμως όταν είναι μασερ στο ξεκαθαρίζουν ότι είναι μασερ 100%. Πολύ καλές επιστημόνισσες και το μασάζ μένει αξέχαστο. Για παραπάνω με άλλες....
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορά για Σ63. Τεστ ντράιβ για την νεα τη Μαρια την Ελληνιδα.... τελιακ αφου το ξερω και το λενε και σχεδον ολοι... τι τις θες τις ελληνιδες...
1ον ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν ξερει καθολου μα καθολου μασαζ...
2ον δεν χρησιμοποιει γλωσσα πανω σε δερμα ουτε αφηνει γλωσσες πανω στο δικο της...
3ον ενα 10λεπτο κουνημα χεριων πανω σου κα μετα διεκπεραιωτικοτατη
4ον, εξαιρετικα ευρυχωρη... (μην αρχισετε τις μαλακιουλες "μεγαλε για οδοντογλυφιδες, παντου ειναι ευρυχωρα" κ.λπ. γιατι σας εχω παρει μυρωδια)

απλα εχει καταπλητικο σωμα,
πολυ, πολυ σκληρα κωλομερακια
και βυζους 4+

κατα τα αλλα παπουτσι απο τα ξενα κι ας ειναι ξεχειλωμενο...
τιμη  στα ιδια, 70.
Που εισαι βρε Μαγια, βρε βικτωρια... αντε και Τζουλυ...
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
οποιος μπορει να βοηθησει σχετικα με παλαιολογου(ν. σμυρνη) γιατι μονο μασαζ μου κανουν και με χουν ψιλοτσαντισει κερναο και μασαζακι.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
για το μαγαζί που πιάσανε στην Καλλιθέα...

Λέει το ρεπορτάζ ότι "...μόλις ο αστυνομικός έδωσε τα 100 (;;;) ευρώ, συνέλαβε την "κυρία"..."

Και ερωτώ μίαν  :idiot: ερώτηση :

Αφού τελείωσε το πρόγραμμα ή πριν ;

Αυτή είναι δουλειά... γαμείς και δέρνεις και δεν πληρώνεις...
:2funny:
Δηλαδή άμα τον είχε πάρει πρέφα η κυρία και δέν έπαιρνε τα φράγκα θα την έπιανε γιατί μπριζολιάστηκε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom