Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=16pt] ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ FREE FACK
Καλησπέρα. Μετά από ερώτηση σας αν μπορούμε να κάνουμε κλήρωση για free fuck, η διεύθυνση του καταστήματος θελει να σας ενημερώσει ότι από σήμερα μπορείτε να στέλνετε Π.Μ. (μόνο με Προσωπικά Μηνύματα θα παίρνετε μέρος στο διαγωνισμό μας). Στις 30 Ιουλίου το βράδυ θα γίνει κλήρωση στο χώρο μας και θα σας στείλουμε προσωπικό πενταψήφιο αριθμό και θα μπορείτε να περάσετε από το χώρο μας να εξαργυρωσετε το δώρο σας. Η μόνη υποχρέωση για κάθε έναν τυχερό από την κλήρωση θα είναι να κάνει ανάρτηση κριτικής πώς ακριβώς πέρασε. Μόνο την αλήθεια ζητάμε στην κριτική σας χωρίς υποχρέωση για το δωρο που έχετε κερδίσει και επίσης όλοι η υπόλοιποι που δε ήταν τυχεροί απο την κλήρωση  να δούνε οτι υπήρχαν τυχεροί πελατες μας...
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ 1 ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΗΣ 1 ΩΡΑ .
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΚΕΨΗ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ  ΤΗΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ
ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΑΣ

ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ  ΣΤΕΙΛΕΙ  ΜΥΝΗΜΑΤΑ. ΣΑΣ  ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΙ  ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗ ΚΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΥ FREE FACK  ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

   
[/size]
 

Συνημμένα

  • PicsArt_07-18-04.28.57.jpg
    PicsArt_07-18-04.28.57.jpg
    155,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • PicsArt_05-30-07.41.58.jpg
    PicsArt_05-30-07.41.58.jpg
    172,1 KB · Εμφανίσεις: 15
  • PicsArt_05-28-02.37.30.jpg
    PicsArt_05-28-02.37.30.jpg
    140,7 KB · Εμφανίσεις: 23
  • PicsArt_04-14-05.37.27.jpg
    PicsArt_04-14-05.37.27.jpg
    135,8 KB · Εμφανίσεις: 15

flunk

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
παίδες κάτι καλό σε Αλιμο η κοντά παίζει?
 

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
Πέρασε κάποιος τώρα τελευταία από Μακαρίου να κάνει μια ενημέρωση γιατί εγώ δν βρίσκομαι Αθήνα κ κατεβαίνω σε μια εβδομάδα!!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
:2on1:Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην Μακαρίου. Παρούσες οι: Ρόζα, Χριστίνα, Άννα (καινούργια),Αφροδίτη, Αγγελική  κ Μαργαρίτα. Συναγωνιστής μόλις είχε πάρει διπλό για ώρα (ρε τον μπαγάσα!!) Ρίτα με Αφροδίτη.Επέλεξα για 1η φορά την Χριστίνα για 1 ώρα. Οι εντυπώσεις ήταν εξαιρετικές. Ήταν η 1η μου φορά που δεν έκανα ούτε δευτερόλεπτο μασάζ κ απόλαυσα  Κάθε στιγμή!!πολυ θέρμη γυναίκα που βγάζει πολυ ερωτισμό. Δε σταματά να σε ρωτάει τι θέλεις κ το εκπληρώνει άμεσα. Μου τόνισε μάλιστα κ πόσο ....δεμένη  ειναι με την Εύα κ τι δυνατό δίδυμο κάνουν ( έχω ήδη αρχίσει να το σκέφτομαι). Δεν έχω ιδέα για το αν κάνει καλο μασάζ αλλά στα υπόλοιπα είναι δυναμίτης. Αν και στο σαλοναρισμα φαίνεται χαμηλών τόνων είναι πραγματική αποκάλυψη...
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
:2on1:Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην Μακαρίου. Παρούσες οι: Ρόζα, Χριστίνα, Άννα (καινούργια),Αφροδίτη, Αγγελική  κ Μαργαρίτα. Συναγωνιστής μόλις είχε πάρει διπλό για ώρα (ρε τον μπαγάσα!!) Ρίτα με Αφροδίτη.Επέλεξα για 1η φορά την Χριστίνα για 1 ώρα. Οι εντυπώσεις ήταν εξαιρετικές. Ήταν η 1η μου φορά που δεν έκανα ούτε δευτερόλεπτο μασάζ κ απόλαυσα  Κάθε στιγμή!!πολυ θέρμη γυναίκα που βγάζει πολυ ερωτισμό. Δε σταματά να σε ρωτάει τι θέλεις κ το εκπληρώνει άμεσα. Μου τόνισε μάλιστα κ πόσο ....δεμένη  ειναι με την Εύα κ τι δυνατό δίδυμο κάνουν ( έχω ήδη αρχίσει να το σκέφτομαι). Δεν έχω ιδέα για το αν κάνει καλο μασάζ αλλά στα υπόλοιπα είναι δυναμίτης. Αν και στο σαλοναρισμα φαίνεται χαμηλών τόνων είναι πραγματική αποκάλυψη...
ακριβως φιλε μου,ετσι ειναι.εχω γραψει και εγω σχετικα.και μασαζ κανει πολυ καλο το χριστινακι.ευα ποια ειναι?ειναι εκει?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
28
Like
20.038
Πόντοι
5.946
Μήπως η Αννα η καινούργια είναι το πιπινάκι από Σ40-42;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
ακριβως φιλε μου,ετσι ειναι.εχω γραψει και εγω σχετικα.και μασαζ κανει πολυ καλο το χριστινακι.ευα ποια ειναι?ειναι εκει?
Η Εύα μαζί με την Ρίτα είναι το βαρύ πυροβολικό του μαγαζιού. Πολυ καλο μασάζ κ εξαιρετικό 2ο γύρο.έλειπε λόγω περιόδου έμαθα απο την Άννα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
:2on1:Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην Μακαρίου. Παρούσες οι: Ρόζα, Χριστίνα, Άννα (καινούργια),Αφροδίτη, Αγγελική  κ Μαργαρίτα. Συναγωνιστής μόλις είχε πάρει διπλό για ώρα (ρε τον μπαγάσα!!) Ρίτα με Αφροδίτη.Επέλεξα για 1η φορά την Χριστίνα για 1 ώρα. Οι εντυπώσεις ήταν εξαιρετικές. Ήταν η 1η μου φορά που δεν έκανα ούτε δευτερόλεπτο μασάζ κ απόλαυσα  Κάθε στιγμή!!πολυ θέρμη γυναίκα που βγάζει πολυ ερωτισμό. Δε σταματά να σε ρωτάει τι θέλεις κ το εκπληρώνει άμεσα. Μου τόνισε μάλιστα κ πόσο ....δεμένη  ειναι με την Εύα κ τι δυνατό δίδυμο κάνουν ( έχω ήδη αρχίσει να το σκέφτομαι). Δεν έχω ιδέα για το αν κάνει καλο μασάζ αλλά στα υπόλοιπα είναι δυναμίτης. Αν και στο σαλοναρισμα φαίνεται χαμηλών τόνων είναι πραγματική αποκάλυψη...

.."καινούργια"..πλέον θεωρείται η Μαργαρίτα μελαχρινό μικρό 22 περίπου ετών...η Χαρά έφυγε... 
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
28
Like
20.038
Πόντοι
5.946
Η Μαργαρίτα 22;
Για την Ρίτα λέμε;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Νέα προσθήκη είναι η Άννα.  Η Ρίτα αποτελεί σταθερή αξία χρόνια στο μαγαζί. Δεύτερη Ρίτα δεν είδα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
28
Like
20.038
Πόντοι
5.946
Τι λέει ο γκεπαπ Μαργαρίτα 22;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
όχι για την Αγγελική ..λάθος μου
δεν έγινε τίποτα τρομερό για να ζητάς συγγνώμη φίλε μου. Πάντως στα μάτια μου, τόσο η Άννα όσο κ η Αγγελική μου φάνηκαν αδιαφορες...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
δεν έγινε τίποτα τρομερό για να ζητάς συγγνώμη φίλε μου. Πάντως στα μάτια μου, τόσο η Άννα όσο κ η Αγγελική μου φάνηκαν αδιαφορες...
Πως και έτσι? Όμορφες κοπέλες και οι δύο. Η Αννούλα σλιμ, αλλά όχι ανορεξική και η Αγγελική τούμπανη, αλλά όχι χοντρή με πρόσωπα άνω του μέσου όρου. Αδιάφορη, χωρίς να είναι άσχημη, εμφανισιακά θα έλεγα τη Χριστίνα. Μέσα στο δωμάτιο βέβαια είναι δυναμίτης!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Αννούλα είχε δουλέψει πάλι εκεί πριν κάτι βδομάδες.
Αλβανία χωρίς πολλά έως καθόλου Ελληνικά.
Η Αγγελική αρκετά Ελληνίδα με πεσμένο βυζί αλλά πολύ ωραίο ποπό, ¨πρωτοετής" ακόμα αν μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή την έκφραση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom