Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
:2on1:Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην Μακαρίου. Παρούσες οι: Ρόζα, Χριστίνα, Άννα (καινούργια),Αφροδίτη, Αγγελική  κ Μαργαρίτα. Συναγωνιστής μόλις είχε πάρει διπλό για ώρα (ρε τον μπαγάσα!!) Ρίτα με Αφροδίτη.Επέλεξα για 1η φορά την Χριστίνα για 1 ώρα. Οι εντυπώσεις ήταν εξαιρετικές. Ήταν η 1η μου φορά που δεν έκανα ούτε δευτερόλεπτο μασάζ κ απόλαυσα  Κάθε στιγμή!!πολυ θέρμη γυναίκα που βγάζει πολυ ερωτισμό. Δε σταματά να σε ρωτάει τι θέλεις κ το εκπληρώνει άμεσα. Μου τόνισε μάλιστα κ πόσο ....δεμένη  ειναι με την Εύα κ τι δυνατό δίδυμο κάνουν ( έχω ήδη αρχίσει να το σκέφτομαι). Δεν έχω ιδέα για το αν κάνει καλο μασάζ αλλά στα υπόλοιπα είναι δυναμίτης. Αν και στο σαλοναρισμα φαίνεται χαμηλών τόνων είναι πραγματική αποκάλυψη...

Μας δελεάζεις τωρα... Πρεπει να γευτουμε κι εμεις λοιπον την Χριστινα
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Πως και έτσι? Όμορφες κοπέλες και οι δύο. Η Αννούλα σλιμ, αλλά όχι ανορεξική και η Αγγελική τούμπανη, αλλά όχι χοντρή με πρόσωπα άνω του μέσου όρου. Αδιάφορη, χωρίς να είναι άσχημη, εμφανισιακά θα έλεγα τη Χριστίνα. Μέσα στο δωμάτιο βέβαια είναι δυναμίτης!

αν και πιτσιρίκες όπως πολυ σωστά λες, ήταν αρκετά "απεριποιητες" μπορώ να πω σε βαθμό να μου είναι αδιάφορες. Η Χαρά για παράδειγμα που ήταν κοντά ηλικιακά, ήταν πιο εντυπωσιακή οπτικά. Η Χριστίνα μου προτάθηκε απο την Άννα ως καλή επιλογή κ για αυτο το επιχείρησα
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μας δελεάζεις τωρα... Πρεπει να γευτουμε κι εμεις λοιπον την Χριστινα
δεν θα το μετανιώσεις, είναι βέβαιος. Αν δοκιμάσεις πες μου για επιδόσεις στο μασάζ, γιατί το παραλείψαμε...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
 

thanx! μπορώ να έχω περιγραφή ροστερ αν είναι εύκολο?
ξεκινά απο τα δοκιμασμένα, Ρίτα, Εύα, Χριστίνα, με έμφαση στις 2 πρώτες για πιο φρέσκια ηλικιακά επιλογή, κ Χριστίνα για πιο ώριμες προτιμήσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: flunk

anwmaliaris_myk

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
γεια χαρά Μύστες!!!! λοιπον οποιος παει μουσσες εγω με εκείνη που εχω παθει πλάκα ειναι με την Αρτεμις...στον πιάνει καδρόνι και στον βγαζει πριονίδι!!!!ειναι σκυλί μαυρο δε μασάει πουθενά!!!!!
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Ας κάνω λοιπόν και εγώ μια σύντομη αναφορά για τις κοπέλες τις Εθνάρχου Μακαρίου.
Οικοδέσποινα:Άννα όλα τα ευρώ, προσπαθεί για τα πάντα και για όλα(δεν θέλει να φύγει πελάτης δυσαρεστημένος)
Ρίτα:το χέλι του μαγαζιού (απίθανη στο μασάζ και στο δεύτερο μέρος.
Εύα:το ίδιο με την Ρίτα
Χριστίνα: αρκετά καλό μασάζ αλλά πύραυλος στο δεύτερο μέρος.
Αφροδίτη: αρκετά καλή.
Άννα μικρή:δεν έχω δοκιμάσει.
Χαρά:μουναρος... αλλά.
Ρόζα:το προσπαθεί.
Και τελειώνω με το άλλο μικρό και καινούργιο του μαγαζιού την Αγγελικούλα: όχι πάνω από τρεις εβδομάδες στην Άννα και στην δουλειά, μαθήτρια της Ρίτας(πολύ καλή για τόσο λίγο)το προσπαθεί.
Για την εμφάνιση των κοριτσιών δεν θα πω κάτι.Τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά.Αννα μου να είσαι καλά και να έχεις κουράγια να μας αντέχεις...

 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ας κάνω λοιπόν και εγώ μια σύντομη αναφορά για τις κοπέλες τις Εθνάρχου Μακαρίου.
Οικοδέσποινα:Άννα όλα τα ευρώ, προσπαθεί για τα πάντα και για όλα(δεν θέλει να φύγει πελάτης δυσαρεστημένος)
Ρίτα:το χέλι του μαγαζιού (απίθανη στο μασάζ και στο δεύτερο μέρος.
Εύα:το ίδιο με την Ρίτα
Χριστίνα: αρκετά καλό μασάζ αλλά πύραυλος στο δεύτερο μέρος.
Αφροδίτη: αρκετά καλή.
Άννα μικρή:δεν έχω δοκιμάσει.
Χαρά:μουναρος... αλλά.
Ρόζα:το προσπαθεί.
Και τελειώνω με το άλλο μικρό και καινούργιο του μαγαζιού την Αγγελικούλα: όχι πάνω από τρεις εβδομάδες στην Άννα και στην δουλειά, μαθήτρια της Ρίτας(πολύ καλή για τόσο λίγο)το προσπαθεί.
Για την εμφάνιση των κοριτσιών δεν θα πω κάτι.Τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά.Αννα μου να είσαι καλά και να έχεις κουράγια να μας αντέχεις...
Η Χαρά αποτελεί παρελθόν πλέον
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
2
Like
3.613
Πόντοι
456
υπαρχει πουθενα ιστοτοπος του εν λογω καταστηματος ?ευχαριστω
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλημέρα φίλοι μου!!! Κάνα κατάστημα για μας που μένουμε Δυτική Αττική υπάρχει στα μέρη μας?????????? Ευχαριστώ κ καλές διακοπές!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Λεωφόρος Αθηνών
Καλημέρα φίλοι μου!!! Κάνα κατάστημα για μας που μένουμε Δυτική Αττική υπάρχει στα μέρη μας?????????? Ευχαριστώ κ καλές διακοπές!
Το πιο κοντινό είναι το καινούργιο το Αθηνών 343 που είναι μιλφαδικο. Σωστές υπηρεσίες σε καλές τιμές.
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Το Εθναρχου μακαριου 18 ειναι ανοιχτο σήμερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom