Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
να κανω μια αναφορα πρωτα εδω.μετα απο τηλεφωνικο ραντεβου,περασα απο μπακνανα στο νεο κοσμο,για συνεδρια με την ΕΛΕΝΑ.χωρις να ειναι κατι το εντυπωσιακο η φοβερο εμφανισιακα,οι υπηρεσιες της και η συμετοχη της ειναι αλλο πραμα.δεν υπαρχουν μαγγες.με μια λεξη.ΥΠΕΡΟΧΗ.σε ολο το πακετο.περισσοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει.να πω ακομα,οτι εκανα περασμα και απο κανα δυο αλλα.οχι μονο δεν ενθουσιαστηκα απο την επισκεψη,με αυτα που ειδα,αλλα προβληματιστηκα και ενιωσα αρνητικη διαθεση,τοσο απο θεματα εμφανισης οσο και απο συμπεριφορας. συμπερασματικα φτανω στο σημειο να πω,πως μονο το στουρναρα 29 και το εθναρχου μακαριου,ειναι τα μαγαζια για να περασεις καλα και να πιασουν τοπο τα λεφτα σου.και βεβαια στο μπακνανα Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΛΕΝΑ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Θα συμφωνήσω στο ότι η Έλενα είναι φοβερή τυπού!!!
 

sokoflikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2014
Μηνύματα
52
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά όποιος ξέρει αν δουλεύει η έχει τηλέφωνο της Μαρίας που δούλευε στης Άννας και στο Δημόκριτου ας μου στείλει.. Ευχαριστώ
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
να κανω μια αναφορα πρωτα εδω.μετα απο τηλεφωνικο ραντεβου,περασα απο μπακνανα στο νεο κοσμο,για συνεδρια με την ΕΛΕΝΑ.χωρις να ειναι κατι το εντυπωσιακο η φοβερο εμφανισιακα,οι υπηρεσιες της και η συμετοχη της ειναι αλλο πραμα.δεν υπαρχουν μαγγες.με μια λεξη.ΥΠΕΡΟΧΗ.σε ολο το πακετο.περισσοτερα στην κριτικη που θα ακολουθησει.να πω ακομα,οτι εκανα περασμα και απο κανα δυο αλλα.οχι μονο δεν ενθουσιαστηκα απο την επισκεψη,με αυτα που ειδα,αλλα προβληματιστηκα και ενιωσα αρνητικη διαθεση,τοσο απο θεματα εμφανισης οσο και απο συμπεριφορας. συμπερασματικα φτανω στο σημειο να πω,πως μονο το στουρναρα 29 και το εθναρχου μακαριου,ειναι τα μαγαζια για να περασεις καλα και να πιασουν τοπο τα λεφτα σου.και βεβαια στο μπακνανα Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΛΕΝΑ.
θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολυ μεγάλο βαθμό, κυρίως στην αναφορά σου για τους 2 χώρους που πραγματικά ξεχωρίζουν. Οι υπόλοιποι χώροι είναι σαν να βρίσκονται σε περίοδο παρακμής...Και μάλιστα χώροι παραδοσιακοί όπως το Σ40-42.οι υπόλοιποι με παροδικές αναλαμπές, και συνήθως 1-2 κοπέλες αξιόλογες κ μετα έρημος...
 

Σάκης 55

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Λοιπόν Γεια να ξεκαθαρίζω κάποια πράγματα εδώ έκανα την αναφορά για το κορίτσι Γεια να ξέρει ο κόσμος ότι μερικές κοπέλες έχουν αλλάζει το όνομα κε ι αγνή ήταν ι καλλίτερη κε ι πιο όμορφη στα μαγαζιά τότε κε φοβερή στα όλα της όπως είναι ι Έλενα  Γεια τι μαζί δουλεύανε παλιά στη ανα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.904
Like
9.596
Πόντοι
1.056
Λοιπόν Γεια να ξεκαθαρίζω κάποια πράγματα εδώ έκανα την αναφορά για το κορίτσι Γεια να ξέρει ο κόσμος ότι μερικές κοπέλες έχουν αλλάζει το όνομα κε ι αγνή ήταν ι καλλίτερη κε ι πιο όμορφη στα μαγαζιά τότε κε φοβερή στα όλα της όπως είναι ι Έλενα  Γεια τι μαζί δουλεύανε παλιά στη ανα
Τράβα μάθε γράμματα πρώτα. Το σωστό προμοτάρισμα, προϋποθέτει σωστή ορθογραφία και συντακτικό.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Τράβα μάθε γράμματα πρώτα. Το σωστό προμοτάρισμα, προϋποθέτει σωστή ορθογραφία και συντακτικό.

Εγώ πάλι γιατί θύμαμαι άτομα που είχαν κάνει τέχνη το προμοταρισμα στο παρελθόν , με σύνταξη δημοτικου κ γλώσσα πεζοδρομίου....
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.467
Κριτικές
7
Like
3.099
Πόντοι
736
θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολυ μεγάλο βαθμό, κυρίως στην αναφορά σου για τους 2 χώρους που πραγματικά ξεχωρίζουν. Οι υπόλοιποι χώροι είναι σαν να βρίσκονται σε περίοδο παρακμής...Και μάλιστα χώροι παραδοσιακοί όπως το Σ40-42.οι υπόλοιποι με παροδικές αναλαμπές, και συνήθως 1-2 κοπέλες αξιόλογες κ μετα έρημος...
Φρατζή 2 δε λέει τίποτα; Εθνάρχου και Έλενα έχω πάει και έλεγα να δω κάτι άλλο.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Φρατζή 2 δε λέει τίποτα; Εθνάρχου και Έλενα έχω πάει και έλεγα να δω κάτι άλλο.
Έχει πολυ ωραίες κ νέες κοπέλες κ ο χώρος είναι πολυ καλός. Μην περιμένεις όμως μασάζ. Για εμένα παραπέμπει περισσότερο σε studio όπως κ το musses. Δεν μπορώ να τα βάλω στην ίδια κατηγορία. Για εμένα η διαδικασία με το μασάζ, το παιχνίδι, η προσμονη για τη συνέχεια είναι μυσταγωγία...Εδώ είναι ξεπετα
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Χαίρομαι πολύ ιδιαίτερα να τιμούνται κοπέλες και να μένουν ευχαριστημένοι πελάτες. Όμως στον τομέα μας οποίος κάνει την παροιμία "μαζί με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα" αποτελεί μια κακόγουστη και αναξιόπιστη ρεκλαμα.    Τα φιλιά μου
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Χαίρομαι πολύ ιδιαίτερα να τιμούνται κοπέλες και να μένουν ευχαριστημένοι πελάτες. Όμως στον τομέα μας οποίος κάνει την παροιμία "μαζί με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα" αποτελεί μια κακόγουστη και αναξιόπιστη ρεκλαμα.     Τα φιλιά μου

Στην λεκάνη με την μισή κουράδα έξω έγραφες αυτές τις ασυναρτησίες μωρη σαύρα?




 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.870
Κριτικές
19
Like
3.088
Πόντοι
7.195
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
"Μια φορά εγώ τα δοντακια μου τα προσέχω, άλλων φιλενάδων του κυρίου φοράν μασελες...Όσο για το μικρόκοσμο μου, τον κερνάω ένα χειροποίητο δυναμωτικο ρόφημα βοτάνων και να δει όλον το φανταστικό μου κόσμο από το πρωί έως το βράδυ"
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.467
Κριτικές
7
Like
3.099
Πόντοι
736
Σημερινή επίσκεψη Στουρνάρα 29. Επιλογή μετά από κουβέντα με τη Ζάνα για καλό μασάζ, της Άννας. Αποτυχία...
Η Άννα προσπαθεί στο μασάζ, είναι λίγο πάνω από χάδια. Στο δεύτερο μέρος χάλια. Δεν είναι πως δεν φιλάει (δικαίωμά της) ούτε πως κάνει πίπα με προφυλακτικό (επίσης). Προσπαθούσε να αποφύγει το πήδημα και να με τελειώσει με πίπα ή με το χέρι. Όταν είδε πως δεν μπορεί να αποφύγει, έκανε ότι μπορούσε για να μην μπαίνω καλά. Προσπάθησα τρείς στάσεις, καμία περίπτωση απόλαυσης. Τελείωσα τσάτρα-πάτρα.
Μπήκε πρώτη στο ντους και περίμενα. Φυσικά ούτε λόγος να καθαρίσει την πλάτη μου (έστω) από τα λάδια.
Μαύρο λοιπόν στην Άννα. Στο μαγαζί ίσως ξαναπάω για δεύτερη ευκαιρία με άλλη κοπέλα. Ίσως...
Αυτά.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Σημερινή επίσκεψη Στουρνάρα 29. Επιλογή μετά από κουβέντα με τη Ζάνα για καλό μασάζ, της Άννας. Αποτυχία...
Η Άννα προσπαθεί στο μασάζ, είναι λίγο πάνω από χάδια. Στο δεύτερο μέρος χάλια. Δεν είναι πως δεν φιλάει (δικαίωμά της) ούτε πως κάνει πίπα με προφυλακτικό (επίσης). Προσπαθούσε να αποφύγει το πήδημα και να με τελειώσει με πίπα ή με το χέρι. Όταν είδε πως δεν μπορεί να αποφύγει, έκανε ότι μπορούσε για να μην μπαίνω καλά. Προσπάθησα τρείς στάσεις, καμία περίπτωση απόλαυσης. Τελείωσα τσάτρα-πάτρα.
Μπήκε πρώτη στο ντους και περίμενα. Φυσικά ούτε λόγος να καθαρίσει την πλάτη μου (έστω) από τα λάδια.
Μαύρο λοιπόν στην Άννα. Στο μαγαζί ίσως ξαναπάω για δεύτερη ευκαιρία με άλλη κοπέλα. Ίσως...
Αυτά.

Σε ευχαριστουμε για την προειδοποιηση. Καλη τυχη στα επομενα φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
32
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους. Υπαρχει καποιος που να ξερει αν το εθναρχου μακαριου 18 ειναι ανοιχτο σημερα; αν ναι τι ωρα ανοιγει;
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
387
Like
1.273
Πόντοι
201
Πηγαίνετε silver spa Συγγρού με τη κοκκινομάλλα μιλφαρα αλινα.Πολυ γλυκιά κ ευγενική,ξέρει να σε "σηκώσει" ενώ από με το ισπανικό που έκανε δε άντεξα πολύ...  :jade: :jade: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom