Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
χτεσινη γυρα απο πατησιων 131,γ σεπτεμβριου 59 και 119 καθως και μονης προδρομου,δεν μου εκανε καμια το κλικ και εφυγα..επισκεψη στο Λελας καραγιαννη,2 μωρα εκει,το ενα ψηλο για..μπασκετ και η τζενη,ενα μωρο καβλα εκ Μολδαβιας..περασμα στο δωματιο,το μωρο κανει σχετικα καλο μασαζ,το κορμακι της αψεγαδιαστο αφου ειναι μολις 22 μαιων..πιπα μετα σκουφου (μου ζητησε 20 εξτρα για ανευ-φαουλ)αρκετα βαθια,εναλλαγη πισοκολλητου και ιεραποστολικου,οπου εγινε και το τελος...συνισταται για πιπινολατρεις...ειναι ξανθια και οχι μελαχροινη που την δειχνει στο σαιτ...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
χτεσινη γυρα απο πατησιων 131,γ σεπτεμβριου 59 και 119 καθως και μονης προδρομου,δεν μου εκανε καμια το κλικ και εφυγα..επισκεψη στο Λελας καραγιαννη,2 μωρα εκει,το ενα ψηλο για..μπασκετ και η τζενη,ενα μωρο καβλα εκ Μολδαβιας..περασμα στο δωματιο,το μωρο κανει σχετικα καλο μασαζ,το κορμακι της αψεγαδιαστο αφου ειναι μολις 22 μαιων..πιπα μετα σκουφου (μου ζητησε 20 εξτρα για ανευ-φαουλ)αρκετα βαθια,εναλλαγη πισοκολλητου και ιεραποστολικου,οπου εγινε και το τελος...συνισταται για πιπινολατρεις...ειναι ξανθια και οχι μελαχροινη που την δειχνει στο σαιτ...
επρεπε να πας σολομου 70 τζουλια και ελλη τα σπανε
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Ξέρετε τίποτα για το massage in athens?? Στην πλ. Βικτωρίας
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Γενικά ενδιαφέρομαι περισσότερο για εμφάνιση παρά για "υπηρεσίες".
Προτιμώ να είναι πολύ ωραίο γκομενάκι κι ας μην κάνει ακάποτα, δύο εκτονώσεις και γλωσσόφιλα.
Στους οίκους ανοχής κάτι τύποι σαν και μένα προτιμάνε την μοντελο-αλυσίδα των Γερμανών.
Στα μασατζίδικα υπάρχει κάτι αντίστοιχο;
Είναι γνωστό ότι οι μασατζούδες, δεν φημίζονται για την εμφάνισή τους, υπάρχει όμως κάποιο μασατζίδικο που να έχει σαν φιλοσοφία την εμφάνιση ("εδώ έχουμε ωραίες γκόμενες"); Που θα πας δηλαδή και θα έχει σίγουρα δύο πραγματικά ωραία μωρά στο ρόστερ;
Με μόνο κριτήριο την εμφάνιση ποιο μασατζίδικο θα προτείνατε;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Γενικά ενδιαφέρομαι περισσότερο για εμφάνιση παρά για "υπηρεσίες".
Προτιμώ να είναι πολύ ωραίο γκομενάκι κι ας μην κάνει ακάποτα, δύο εκτονώσεις και γλωσσόφιλα.
Στους οίκους ανοχής κάτι τύποι σαν και μένα προτιμάνε την μοντελο-αλυσίδα των Γερμανών.
Στα μασατζίδικα υπάρχει κάτι αντίστοιχο;
Είναι γνωστό ότι οι μασατζούδες, δεν φημίζονται για την εμφάνισή τους, υπάρχει όμως κάποιο μασατζίδικο που να έχει σαν φιλοσοφία την εμφάνιση ("εδώ έχουμε ωραίες γκόμενες"); Που θα πας δηλαδή και θα έχει σίγουρα δύο πραγματικά ωραία μωρά στο ρόστερ;
Με μόνο κριτήριο την εμφάνιση ποιο μασατζίδικο θα προτείνατε;
ρε φίλε μου, εσύ είσαι περισσότερο για studio παρα για χώρο μασάζ....Αν πάντως επιμένεις για μασατζιδικο, προτείνω  Nirvana ή Μουσσες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.404
Πόντοι
41.447
Πριν λίγο στο Silver spa Νέα Σμύρνη
Στην υποδοχή η Βικαρα

Κοπέλες:

Λάνα. Έβγαινε από δωμάτιο. Είμαι τυχερός την είδα μόνο με τα εσώρουχα.
Ψιλή Μελαχρινη με φοβερό κορμι . Πόδια κωλος στήθος πολύ ωραία.
Μακριά μαύρο μαλλί μέχρι τον κωλο. Πρόστυχη φάτσα με ανοιχτά μάτια. Νεαρη

Αλινα. Η κοκκινομάλλης Πολωνή με τις τεράστιες φυσικές βυζαρες που ασφικτιουσαν στην ιατρική φίρμα. :tits2:

Νάντια. Η όμορφη αδύνατη Ταϊλάνδη με το σιλικονατο στήθος. Πολύ ευγενική

Αντινα. Η επίσης πολύ όμορφη ασιατικά. Ξανθό μακρύ μαλλί. Ωραίο σφιχτό κορμί. Όμορφο πρόσωπο

Άμυ. Πολύ όμορφη και γλυκιά μαύρη με καμπύλες και βυζάρες.νεαρη
 

Επισκέπτης
χτεσινη γυρα απο πατησιων 131,γ σεπτεμβριου 59 και 119 καθως και μονης προδρομου,δεν μου εκανε καμια το κλικ και εφυγα..επισκεψη στο Λελας καραγιαννη,2 μωρα εκει,το ενα ψηλο για..μπασκετ και η τζενη,ενα μωρο καβλα εκ Μολδαβιας..περασμα στο δωματιο,το μωρο κανει σχετικα καλο μασαζ,το κορμακι της αψεγαδιαστο αφου ειναι μολις 22 μαιων..πιπα μετα σκουφου (μου ζητησε 20 εξτρα για ανευ-φαουλ)αρκετα βαθια,εναλλαγη πισοκολλητου και ιεραποστολικου,οπου εγινε και το τελος...συνισταται για πιπινολατρεις...ειναι ξανθια και οχι μελαχροινη που την δειχνει στο σαιτ...
και τι τους λες οταν φευγεις;
 

Σάκης 55

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά ήμουν πελάτης στη Μακαρίου κε πήγε να με την αγνή πριν πολλά χρόνια ι κοπελιά ήταν το κάτι άλλο αλα νομίζω ότι τώρα δουλεύει στη οάσεις 29 είναι μεγάλη κάβλα το μωρό
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Η Αγνή με το ωραίο στήθος;
 

Σάκης 55

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Ναι αυτή αλα Εκεί δουλεύει με το όνομα Μαρία είναι φοβερή δεν έχει αλλάξει καθόλου το μωρό φοβερή σε όλα πρόγραμμα μασάζ ότι θες τα κάνει η θέα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Παιδιά ήμουν πελάτης στη Μακαρίου κε πήγε να με την αγνή πριν πολλά χρόνια ι κοπελιά ήταν το κάτι άλλο αλα νομίζω ότι τώρα δουλεύει στη οάσεις 29 είναι μεγάλη κάβλα το μωρό
Ναι αυτή αλα Εκεί δουλεύει με το όνομα Μαρία είναι φοβερή δεν έχει αλλάξει καθόλου το μωρό φοβερή σε όλα πρόγραμμα μασάζ ότι θες τα κάνει η θέα
καλα-καλα,παρτω αλλιως τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom