Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Πέρασμα τις προάλλες από το Μακαρίου.
Ενώ είχα κλείσει ραντεβού από το τηλέφωνο, περίμενε στο περίμενε ξεπεράσαμε τη μισή ώρα ... ενώ συνάδερφος που ήταν περαστικός μετά από εμένα, προηγήθηκε τελικά στο δωμάτιο....
Δεύτερη κίτρινη κάρτα = κόκκινη
Πάμε γι' άλλα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Πέρασμα σήμερα από Silver Spa για πρώτη μου φορά. Εύκολη πρόσβαση. Χώρος πεντακάθαρος και μυρωδάτος με ωραίο φωτισμό. Πρώτη εμφανίστηκε η Αλίνα, απσστράπτουσα και ευδιάθετη με κατακόκκινο μαλλί, έχει ομορφύνει πολύ. Μετά η μαυρούλα Amy, συμπαθής τουμπανάτη κοντούλα, στη συνέχεια η ξανθιά Λάουρα, κοντούλα και ευγενική παρουσία. Η Νάντια η ταϋλανδέζα, την έχω ξαναπάρει παλιότερα στο DBA με καλές εντυπώσεις αλλά σήμερα δεν με κέρδισε. Και τέλος η καζάκα Αντίνα, έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, αλλά με πρόσωπο με πολύ έντονα ζυγωματικά σαν πρησμένο, εμένα δεν μου άρεσε καθόλου. Έφυγα άπραγος και κατευθύνθηκα στο στανταράκι μου Ίνα στο Μούσες, αλλά ήταν κλεισμένη για μία ώρα. Όλες οι άλλες κοπέλες σε δωμάτιο πλην της Ειρήνης. Σημειωτέον ότι στο Silver ήμουν μόνος μου.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχει πάει ή ξερει κανείς κατι για το exotic massage therapy? Λενε οτι είναι κάπου κοντά στο μέγαρο μουσικής και προσφέρουν  μια ωριτσα χαλαρωτικό μασαζάκι 30€.  Βέβαια στη σελίδα τους στο ΦΒ γράφουν: "Απολαύστε χαλαρωτικό body to body massage για ραντεβουδάκι στείλτε μήνυμα. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 10:00 το βράδυ"
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Εχει πάει ή ξερει κανείς κατι για το exotic massage therapy? Λενε οτι είναι κάπου κοντά στο μέγαρο μουσικής και προσφέρουν  μια ωριτσα χαλαρωτικό μασαζάκι 30€.  Βέβαια στη σελίδα τους στο ΦΒ γράφουν: "Απολαύστε χαλαρωτικό body to body massage για ραντεβουδάκι στείλτε μήνυμα. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 10:00 το βράδυ"

1 ωρα - 30 ευρω - με εκτόνωση;;;;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Δεν ξερω! Γιαυτό ρωτώ εδω αν τυχον υπάρχει καποιος που να ξέρει. Απο Δευτέρα θα κανω σχετική έρευνα και θα ενημερώσω οταν εχω νέα.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Δεν είναι 30 με εκτόνωση. Είναι 50 με εκτονωση και 100€ φουλ. Ίδιες τιμές με την Έρικα ποπεσκου δηλαδή.
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Η γνωστή μαύρη Κατερίνα... Πεταμένα λεφτά, ασε που μυρίζει και ψαρίλα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ποια μαυρη κατερινα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Συναγωνιστες το νιρβανα κανει διαγωνισμο για free fuck και μασαζ μπειτε και ορματε καλο ειναι και αυτο 3 μισαωρακια τον μηνα κληρωνει.
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Ελπιζω να το κανουν και τα αλλα μασαζ στους δυσκολους καιρους που ζουμε.
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Συναγωνιστες το νιρβανα κανει διαγωνισμο για free fuck και μασαζ μπειτε και ορματε καλο ειναι και αυτο 3 μισαωρακια τον μηνα κληρωνει.
χμμμ,θα κάτσουν τα κορίτσια δωρεάν?
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το θεμα δεν ειναι αν κληρωνει...αλλα μην εκει που σαι στο μασαζοκρεβατο σου χωσουν για το τζαμπα τιποτα θειτσες...
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.743
Like
3.684
χμμμ,θα κάτσουν τα κορίτσια δωρεάν?
Συγνώμη που γράφουμε σε αυτό το νήμα αλλά κάνατε μια πολύ καλή ερώτηση... Η δεσποινίδες που θα επιλέξετε για το δώρο σας Θα πληρωθούν κανονικά από το κατάστημα μας. το δώρο προς στους κύριους είναι προσφορά  από το κατάστημα μας..  ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΔΕΣΠΙΝΙΔΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ  ΤΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ.  ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συγνώμη που γράφουμε σε αυτό το νήμα αλλά κάνατε μια πολύ καλή ερώτηση... Η δεσποινίδες που θα επιλέξετε για το δώρο σας Θα πληρωθούν κανονικά από το κατάστημα μας. το δώρο προς στους κύριους είναι προσφορά  από το κατάστημα μας..  ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΔΕΣΠΙΝΙΔΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ  ΤΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ.  ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Εγω ένα έχω να πω προς τους κυρίους-ες του Νιρβανα. Απο εδω μέσα τουλάχιστον δειχνουν επαγγελματικότατη συμπεριφορα, ζητωντας συγγνωμη που ποσταρουν εδω, και καλό επιχειρηματικό μυαλο με την κληρωση. Οταν γυρισω Αθηνα σιγουρα θα τους επισκεφθω, απο Οκτωβριο και μετα που δεν θα εχει και πολυ ζεστη.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Εγω ένα έχω να πω προς τους κυρίους-ες του Νιρβανα. Απο εδω μέσα τουλάχιστον δειχνουν επαγγελματικότατη συμπεριφορα, ζητωντας συγγνωμη που ποσταρουν εδω, και καλό επιχειρηματικό μυαλο με την κληρωση. Οταν γυρισω Αθηνα σιγουρα θα τους επισκεφθω, απο Οκτωβριο και μετα που δεν θα εχει και πολυ ζεστη.

Τουλάχιστον σε επίπεδο δημοσίων σχέσεων και σε συμπεριφορά απέναντι στους πελάτες αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση. Η ευγένειά τους και ο επαγγελματισμός φαίνονται και κατ' ιδίαν στους πελάτες που πάνε στα δυο μαγαζιά τους. Οι κοπέλες που κάνουν χρέη υπηρεσίας είναι πάντα ευγενικές, έντιμες, και κατατοπιστικές. Από εκεί και πέρα όπως συμβαίνει παντού κάποιες από τις εργαζόμενες είναι αστέρια, κάποιες άλλες μέτριες, κάποιες δεν ξέρουν μασάζ και κάποιες κοιτάνε να το αποφύγουν ή να ροκανίσουν χρόνο. Όπως και να χει είναι από τα μαγαζιά που είναι πάντα καθαρά και αισθάνεσαι άνετα να περάσεις έστω και για κοζάρισμα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Τουλάχιστον σε επίπεδο δημοσίων σχέσεων και σε συμπεριφορά απέναντι στους πελάτες αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση. Η ευγένειά τους και ο επαγγελματισμός φαίνονται και κατ' ιδίαν στους πελάτες που πάνε στα δυο μαγαζιά τους. Οι κοπέλες που κάνουν χρέη υπηρεσίας είναι πάντα ευγενικές, έντιμες, και κατατοπιστικές. Από εκεί και πέρα όπως συμβαίνει παντού κάποιες από τις εργαζόμενες είναι αστέρια, κάποιες άλλες μέτριες, κάποιες δεν ξέρουν μασάζ και κάποιες κοιτάνε να το αποφύγουν ή να ροκανίσουν χρόνο. Όπως και να χει είναι από τα μαγαζιά που είναι πάντα καθαρά και αισθάνεσαι άνετα να περάσεις έστω και για κοζάρισμα.

Κράτησαν επίπεδο στην επικοινωνία τους και στο ίδιο τους το μαγαζι, (Νιρβανα-Μουσες) , εστω και αν οι "ειδημονες" (wannabe νταβαδες) τους την επεσαν απο την πρωτη στιγμη με ..νουθεσιες (αν δεν ξερετε μασαζ θα κλεισετε, ελατε να σας μαθω ελληνικα κλπ).
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Αν μη τι άλλο , έχουν δείξει ένα επαγγελματισμό μέχρι τώρα που λείπει από τα άλλα ιδρύματα σε θέμα επικοινωνίας τουλάχιστον. Σε θέμα παροχής υπηρεσιών είναι καθαρά στο θέμα της κοπέλας.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Εχω πάει σε αλλά μαγαζιά και η υποδοχή-  τσατσα  με έκανε  να φύγω  τρέχοντας  με την συμπεριφορά  της και με την εμφάνιση  της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom