Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
τελευταια φορα που πηγα φιλε μου ταρζαν εκανα με θεοδωρα που νομιζω οτι ειναι η γνωστη θεοδωρα που αναφερουν οι συναδελφοι εδω μεσα.Δεν εμεινα ευχαριστημενος ομως.Παρολαυτα φευγοντασ ειδα μια ξανθουλα πολυ καλη και αν καποιος εχει πληροφοριες ονομα ,κτλ, καλο θα ειναι να μαθουμε να παμε!
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλημερα,υπαρχει κανεις που να ξερει τι παιζει Μεσογειων 298 στο κατω Χαλανδρι?Σιγουρα ειναι μασατζιδικο δεν ξερω ομως και για αυτο ρωταω αν μπορει να το καταταξουμε στην υποκατηγορια  μασατζιδικα που γαμας.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε αυτο που το βρηκες? γτ ειχα παει σε ενα στην μεσογειων που θυμομουνα απο παλια αλλα ητανε κλειστο,τωρα δεν ξερω αν ξανανοιξε.παιδια η ζησημοπουλου που κοντα ειναι??? 
ο φιλος μαλλον εχει δικιο. οταν την ρωτησα αν δουλευε πατρ.ιωα μου ειχε πει ναι. αρα αυτη ειναι
    τι να σου πω φιλε εγω παντως οταν πηγαινα πατριαρχου ιωακειμ δεν την ειχα προσεξει.μια αλλη φαιη ειχα δει(η οποια εκανε μονο μασαζ).  επισης μια αλλη που ητανε πατριαρχου ιωακειμ περυσι εχει παει β48 αλλα ειναι καπως μεγαλουτσικη επισης το μαγαζι εχει και αλλες δυο αλλα κι αυτες καπως μεγαλουτσικες...;)δεν καθησα βεβαια,αλλα απο την εμπειρια μου καταλαβα οτι ειναι full program.επισης σαν χωρος φθηνη απομιμηση της πατριαρχου αφου οταν μπαινεις εχει ενα γραφειο και στους καναπεδες εχει κατι μαλακιες που βγαζουνε καπνο λολ. τελος στην β9-11 ειναι μια ξανθια μικρουλα που αξιζει τον κοπο να παει κανεις ;) αυτα απο μενα
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπον παιζει ενα καινουργιο μαγαζι βεικου 48 (δεν πιγα ακομα) πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πας αυστηροτατα με ραδεβου.οθτε γιατρος του ικα να ειτανε...χερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπον παιζει ενα καινουργιο μαγαζι βεικου 48 (δεν πιγα ακομα) πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πας αυστηροτατα με ραδεβου.οθτε γιατρος του ικα να ειτανε...χερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο?

ξερουμε οτι ανηκει στην παρακατω κατηγορια..

 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
εθχαριστω πολυ για την αμεση ενημερωση....επειδη εχω παρκαρει γυναικα και παιδι και ειμαι μονος αθηνα θα ηθελα να μου πει καποιος συναγωνιστης αν υπαρχει καποιο ιδρυμα σιγουρο για μαμιση(μασατζιδικο)απλα για να παω κατ ευθειαν.40 χρονον ανθρωπος μην ταλαιπωρηθω.οποιοσ θελει και μπορει ας ριξει ενα pm.ευχαριστω
 

spai_888

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.ειμαι φαν του μασαζ.γραφω πρωτη φορα διαβαζω τη σελιδα περιπου ενα χρονο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα σε ολους.ειμαι φαν του μασαζ.γραφω πρωτη φορα διαβαζω τη σελιδα περιπου ενα χρονο.

παληκαρι καλως ηρθες και ελπιζω να εχεις φερει μαζι σου και τα λαδια σου..  :grin: :grin:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες πατριαρχου ιωακειμ ειναι μονο μασαζ.Τουλαχιστον απο δικια μου εμπειρια.Υποθετω ομως με καλη γνωριμια ισως κατι γινει,αναλογα και την κοπελα βεβαια.Αλλιως ειναι καλο μερος να παει κανεις για την οσφυαλγια του!(βεβαια αν κανεις εχει υπηρεσια καφετεριας στο εν λογο μαγαζι να ενημερωσει παρακαλω...)Σιγουρο φραπεδακι  :jerking:σκετο στην αρχη και με καλαμακι μετα παιζει και στην Ν.Σμυρνη Αχιλλεως.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπον παιζει ενα καινουργιο μαγαζι βεικου 48 (δεν πιγα ακομα) πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πας αυστηροτατα με ραδεβου.οθτε γιατρος του ικα να ειτανε...χερει κανεις τιποτα για το συγκεκριμενο?
ρε φιλε διαβασε πιο πανω... το β48 ειναι βεικου 48. georgepapa εμενα δεν μου φανηκε οτι το μαγαζι ανηκει στην κατηγορια ΔΕΝ ισα ισα ακριβως το αντιθετο. αλλα ειναι μεγαλες τι να το κανεις. φιλε poutanakias αφου ερχεσαι πρωτη φορα αθηνα εγω προσωπικα θα σου προτεινα ομιρου 44 κολονακι(ωραιος χωρος,πολλες κοπελλες ;) ). ρε παιδια η ζησημοπουλου ειναι ανοιχτη ???
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Παιδες πατριαρχου ιωακειμ ειναι μονο μασαζ.Τουλαχιστον απο δικια μου εμπειρια.Υποθετω ομως με καλη γνωριμια ισως κατι γινει,αναλογα και την κοπελα βεβαια.Αλλιως ειναι καλο μερος να παει κανεις για την οσφυαλγια του!
  την επομενη φορα μην ξεχασεις να παρεις και το βιβλιαριο υγειας σου μαζι σου    :2funny:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο ελεγα φιλε μου πριν για ζησιμοπουλου.Πηγα κανα 2 φορες αλλα δεν ηταν κανεις μεσα.Οσον αφορα πατριαρχου ελπιζω να εχετε ασφαλιση για το Θεραπευτικο μασαζακι που θα σας κανουν γιατι τσουζει η τιμη για ενα τριψιματακι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....georgepapa εμενα δεν μου φανηκε οτι το μαγαζι ανηκει στην κατηγορια ΔΕΝ ισα ισα ακριβως το αντιθετο. αλλα ειναι μεγαλες τι να το κανεις.

επειδη το παιζουν οτι ΔΕΝ ανηκουν στην κατηγορια ΔΕΝ, αλλα δεν κανουν τιποτε περα απο (το πολυ) κανενα φραπεδακι, γι αυτο το επισημανα και το εχω ψιλο-κραξει στο παρελθον..
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Το φαρμακειο ρε παιδια της συγγρου τι κανει τωρα τελευταια?
Το εχω κοψει εδω και πολυ καιρο και αναρωτιομουνα τι γινετε?Η πιου ειναι ακομα εκει?Αν και με τις τιμες στα υψη μαλλον βαραει μυγες.Μηπως τωρα με τις εκπτωσεις κανει κανα σκοντο?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
επειδη το παιζουν οτι ΔΕΝ ανηκουν στην κατηγορια ΔΕΝ, αλλα δεν κανουν τιποτε περα απο (το πολυ) κανενα φραπεδακι, γι αυτο το επισημανα και το εχω ψιλο-κραξει στο παρελθον..

ρε φιλε εγω αυτες τις εκοψα για full program και παρακαλετο... ελεος δλδ παει χαλασε ο κοσμος  :o
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Οσον αφορα πατριαρχου ελπιζω να εχετε ασφαλιση για το Θεραπευτικο μασαζακι που θα σας κανουν γιατι τσουζει η τιμη για ενα τριψιματακι. :2funny: :2funny: :2funny:
θα βαλουν και γιατρο τωρα για τα βαρια περιστατικα λολ
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
απο αυτα που εχουν μεινει ανοιχτα στα νοτια εχετε να προτεινεται κανα καλο milf ..και που; εκτος φ4
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε τρολ δεν πας απο γλυφαδα διπλα στον βασιλοπουλο,να δεις μηπως βρεις εκει κανενα μιλφειγ?Εχει αρκετες κοπελες συνηθως απο τις οποιες μπορει και καμια να σου κανει...αν και γενικα δεν ειναι και οι καλυτερες της πιατσας.Υπαρχει και το αλλο στην παραλιακη στο Φαληρο αλλα δεν γνωριζω τι μασατζουδες παιζουν εκει.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην εκλεκτη παρεα.
1ον
Οφειλω μια διόρθωση: 2 νέες αφίξεις στη Στουρν.63 και οχι Μαρν.
2ον
Εγινε δοκιμη και του 2ου νεου τεμαχιου. 22 ετων, σφιχτο κορμι, βυζογαλο αρκετα μεγαλο και βαρυ, ξυρισμενη φωλιτσα... αλλα... μεγαλος παγος...!  "μη βαλεις δαχτυλο", να σκουπιζει συνεχεια το "κονταρι" μην και ακουμπησει υγρο η γλωσσα της, να κοιταει την ωρα.... αντε κοριτσακι μου να παιξεις στην παραλια...  :jerking: καμια σχεση με το "μελισσακι" το αλλο, το νεο. Τιμη γνωστη. 70 ολα


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom