Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
περιεγραψε μας πως ηταν η ζαννα φιλε για να σου πω αν ηταν αυτη..
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Τεσπα έχω νέα ενημέρωση από κολλητό μόλις έφυγε από Μαρούσι Θ και είπε ΣΟΥΠΕΡ.έχει 2 milf ρωσίδες και ξανθό μωράκι μόλις έχω ιδίαν γνώμη θα επανέλθω.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Τεσπα έχω νέα ενημέρωση από κολλητό μόλις έφυγε από Μαρούσι Θ και είπε ΣΟΥΠΕΡ.έχει 2 milf ρωσίδες και ξανθό μωράκι μόλις έχω ιδίαν γνώμη θα επανέλθω.

Φίλε πάρα πολύ ενδιαφέρον ακούγεται αυτο γιατι μένω σχετικά κοντα.Αν έχεις καποια πληροφορία ακόμα θα με ενδιέφερε...

Ευχαριστώ
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλαρακο η φαιη που ειναι στην ο44 δεν ειναι αυτη που δουλευε πατριαρχου ιωακειμ ειναι αλλη μην μπερδευεις τον κοσμο    :P                                                   
 

Επισκέπτης
φιλαρακο η φαιη που ειναι στην ο44 δεν ειναι αυτη που δουλευε πατριαρχου ιωακειμ ειναι αλλη μην μπερδευεις τον κοσμο    :P                                                   
ο φιλος μαλλον εχει δικιο. οταν την ρωτησα αν δουλευε πατρ.ιωα μου ειχε πει ναι. αρα αυτη ειναι
 

rozys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζάνα που πήρα εγώ ήταν γύρω στα 35 με πολυ σφιχτο σώμα και μαλλί σχετικά κοντό καστανό με μια ξανθιά τούφα μπροστά.
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
To Choco Spa τελικά παίζει μπάλα ή φόλλα η ενημέρωση;;;  :o

Επίσης σε περιοχή Hilton τι αξίζει; Διάβασα σε παλαιότερη σελίδα για Μιχ. 99. Αυτό είναι κοντά στο Hilton? Φραπεδάκι κερνάνε; Τιμές;

Εάν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.

άντε γιατί μας φάγανε οι ζέστες ...... :boobies: (τι κυκλοφορεί ρε παιδιά;;; και οι άσχημες γίνονται κουκλάρες το καλοκαίρι ...)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
To Choco Spa τελικά παίζει μπάλα ή φόλλα η ενημέρωση;;;  :o

Επίσης σε περιοχή Hilton τι αξίζει; Διάβασα σε παλαιότερη σελίδα για Μιχ. 99. Αυτό είναι κοντά στο Hilton? Φραπεδάκι κερνάνε; Τιμές;

Εάν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.

άντε γιατί μας φάγανε οι ζέστες ...... :boobies: (τι κυκλοφορεί ρε παιδιά;;; και οι άσχημες γίνονται κουκλάρες το καλοκαίρι ...)

οι τελευταιες πληροφοριες λενε οτι η μιχαλακοπουλου ειναι κλειστη μετα απο ''πεσιμο''..
επισης παιζουν αλλα δυο καταστηματα πισω απ το χιλτον, που δεν θα τα συνιστουσα..
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε πάρα πολύ ενδιαφέρον ακούγεται αυτο γιατι μένω σχετικά κοντα.Αν έχεις καποια πληροφορία ακόμα θα με ενδιέφερε...

Ευχαριστώ
Το μόνο που ξέρω είναι οτι το ξανθό λέγεται Νάνσυ αλλά ακόμα δεν έχω προλάβει. Συνιστόμενο ένα από τα 2 milf για παπί
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Τεσπα έχω νέα ενημέρωση από κολλητό μόλις έφυγε από Μαρούσι Θ και είπε ΣΟΥΠΕΡ.έχει 2 milf ρωσίδες και ξανθό μωράκι μόλις έχω ιδίαν γνώμη θα επανέλθω.
τι σουπερ ρε παιδια για εξηγειστε λιγακι παραπανω...αυτο το περιπου ολα σουπερ κτλ ειναι λιγακι περιεργο..τις γαμησε του κανανε φραπε και αν ναι με ποσο?ντρεπομαστε να μιλησουμε ανοιχτα σε μπουρδελο σαιτ?ελεος.εγω περυσι πηγα 2 φορες τιποτα.περασα απο κει πριν μια βδομαδα και ειδα τον περσινο ιδιοκτητη με μια καινουργια στο γραφειο..την ρωτησα το προγραμμα της ειπα οτι ειχα ερθει και περυσι με ρωτησε ποια ειχα παρει κτλ.δεν ειδα κανα υπονοουμενο και μου εγερε και μια σιτεμενη για μασαζ...εφυγα κακην κακως..τωρα χωρις να θελω να προκαταλαβω τον καθε συναδελφο οποιος εχει χρησιμες πληροφοριες ας της λεει χυμα.εκτος κι αν το μαθανε το σαιτ και οι μασατζουδες και μας δουλευουν ψιλογαζι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ντρεπομαστε να μιλησουμε ανοιχτα σε μπουρδελο σαιτ?ελεος.

παληκαρια, λογω της διαφορετικης φασης των μασατζιδικων απο τα μπουρδελα κλπ, εχουν δημιουργηθει μερικες φορες προβληματακια στα κοριτσια των μασαζ..
γι αυτο ειμαστε λιιιιγο πιο διακριτικοι..
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας.
Εχει καποιος συναδερφος πληροφοριες για ζησημοπουλου στο π.φαληρο?ειμαι γειτονας και λεω να το δοκιμασω. Αν υπαρχει καποια πληροφορια για το κατα ποσον τον φραπεδακι ειναι στανταρ τιμες και τα σχετικα θα ειμουν υποχρεως.
p.s ειμαι πρωταρης του ειδους ενδικτηται το εν λογω καταστημα??
Ευχαριστω!
 

jazz1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ζησημοπούλου πόσο? Σε ποιο αριθμό?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
χωρίς να έχω ιδία πείρα αλλά από σύσταση του φίλου PANX

Το κατάστημα που ψάχνεις είναι Ζησ. 93. και κάνει full πρόγραμμα.

Πάντως παιδιά από ιδία εμπειρία σας λέω να μην απογοητεύεστε με την πρώτη αποτυχία. Από ότι φαίνεται υπάρχει άγραφος κανόνας που λέει ότι δεν τρως από την πρώτη φορά και δεν είναι τίποτα και για εμάς να το σεβαστούμε.

Ακόμα και να μην πετύχεις την πρώτη φορά (αφού λογικά πάντα υπάρχει και ένα σχετικό ψάρωμα όταν δεν ξέρεις τον χώρο όσο άνετος κι αν είναι κάποιος) πηγαίνετε σε σύντομα χρονικό διάστημα (1 εβδομάδα) στο ίδιο κατάστημα, χωρίς πολλές ερωτήσεις και αφού δηλώσεις ότι έχεις ξανάρθει (ελπίζω να σε θυμούνται) προχωράς στο δωμάτιο, παίρνεις την κοπέλα που θέλεις και της δείχνεις τις διαθέσεις σου από την αρχή, πριν το μασάζ.

Και για να εξηγήσω παραπάνω, πριν αρχίσει να σε τρίβει δοκιμάζεις να την πιάσεις λίγο. Εάν δεν γουστάρει ζητάς άλλη κοπέλα που να δίνει full πρόγραμμα. Εάν και πάλι σου πούνε όχι ντύνεσαι και σε άλλο εμπορικό κέντρο ...

Κατά τα άλλα Respect στους παλιότερους που πάντα ξέρουνε κάτι παραπάνω και έχουν την εμπειρία στο πετσί τους. :rolleyes: Νά' ναι καλά το site που μπορούμε και ρωτάμε και αποφεύγουμε τις κατραπακιές  :headbang: ... το κατα δύναμη δηλαδή ....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
οι τελευταιες πληροφοριες λενε οτι η μιχαλακοπουλου ειναι κλειστη μετα απο ''πεσιμο''..
επισης παιζουν αλλα δυο καταστηματα πισω απ το χιλτον, που δεν θα τα συνιστουσα..


papageorge γιατί δεν το συνιστάς; βρώμα και δυσοδία ή δεν έχει μπριζολάκια;

στείλε κάτι γιατί θα αρχίσουμε να την πέφτουμε στις συναδέλφους και θα ζητάμε massage και φοβάμαι για τα αποτελέσματα  :tickedoff:

:grin: :grin: :grin:
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ζησ. 93, πανω απο τα φροντιστηρια, εισοδος απο το πλαϊ. Χωρος απο τους καλυτερους που εχω δει (ειμαι στο σπορ 4 χρονια με βαρεα ενσημα) , με ντουζιερα σε καθε δωματιο. Πηγα Τεταρτη, "επαιζαν" 4 (οι 3 απο πρωην USSR, η μια (ελεγε) απο Αρτα - 22 ετων- και οτι ηταν τα τελαυταια χρονια Ιταλια και Γαλλια) Πηρα Τη συμπατριωτισα(?), μασαζ 3 points ειχε δηλωσει βεβαια απο την αρχη οτι το μασαζ δεν ηταν το καλυτερο της και τωρα μαθαινε, αντιλαμβανεστε βεβαια οτι εγινε στιχομυθια για το ΤΙ ηταν το καλυτερο της, μετα με ευκολια περασαμε σε φραπεδακι με ελευθερα πιασιματα, χωρις γδυσιμο, με "υποσχεση" για περισσοτερα την αλλη φορα και πιο συγκεκριμενα ρωτησα γαι μασαζακι με το στομα, τις πιθανοτητες να δω το σφιχτο της σωματακι. Περιγραφη συμπατριωτισας(?): γυρω στο 1.55-1.60, αδυνατη, πολυ ομορφη, εξαιρετικα σφιχτο κορμι και σκληροτης κωλου 10+ (μαρμαρακι Διονυσου δλδ)... πολυ καλη συμμετοχη, ομιλητικη, φιλικη. Λογικα ισχυουν και τα γραφομενα του Unnapas30
Αυτα τα λιγα για. πρωτη φορα και χαιρετω τους Mods.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
papageorge γιατί δεν το συνιστάς; βρώμα και δυσοδία ή δεν έχει μπριζολάκια;

στείλε κάτι γιατί θα αρχίσουμε να την πέφτουμε στις συναδέλφους και θα ζητάμε massage και φοβάμαι για τα αποτελέσματα  :tickedoff:

:grin: :grin: :grin:

δεν συνιστω αυτα τα δυο πισω απ το χιλτον, γιατι πεφτει πολυ δουλεμα και δεν κανουν τιποτα, θελουν να στα παιρνουν αερα-πατερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom