Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ζησ. 93, πανω απο τα φροντιστηρια, εισοδος απο το πλαϊ. Χωρος απο τους καλυτερους που εχω δει (ειμαι στο σπορ 4 χρονια με βαρεα ενσημα) , με ντουζιερα σε καθε δωματιο. Πηγα Τεταρτη, "επαιζαν" 4 (οι 3 απο πρωην USSR, η μια (ελεγε) απο Αρτα - 22 ετων- και οτι ηταν τα τελαυταια χρονια Ιταλια και Γαλλια) Πηρα Τη συμπατριωτισα(?), μασαζ 3 points ειχε δηλωσει βεβαια απο την αρχη οτι το μασαζ δεν ηταν το καλυτερο της και τωρα μαθαινε, αντιλαμβανεστε βεβαια οτι εγινε στιχομυθια για το ΤΙ ηταν το καλυτερο της, μετα με ευκολια περασαμε σε φραπεδακι με ελευθερα πιασιματα, χωρις γδυσιμο, με "υποσχεση" για περισσοτερα την αλλη φορα και πιο συγκεκριμενα ρωτησα γαι μασαζακι με το στομα, τις πιθανοτητες να δω το σφιχτο της σωματακι. Περιγραφη συμπατριωτισας(?): γυρω στο 1.55-1.60, αδυνατη, πολυ ομορφη, εξαιρετικα σφιχτο κορμι και σκληροτης κωλου 10+ (μαρμαρακι Διονυσου δλδ)... πολυ καλη συμμετοχη, ομιλητικη, φιλικη. Λογικα ισχυουν και τα γραφομενα του Unnapas30
Αυτα τα λιγα για. πρωτη φορα και χαιρετω τους Mods.
θα συμφωνησω με τον φιλο το μαγαζι ειναι απο τους ωραιοτερους χωρος. πλασμα τηλεορασεις καθαρα ντουζακια και δωματια.
επειδη και ενας φιλος ρωταει για τιμες ,50 η φραπεδια (καλη τιμη) και για πριτζολα οτι συμφωνησεις με την μασουζ. μια μου ζητησε 100+ χα!χα!χα!χα!χα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. της εξηγησα βεβαια τα μετρα λιτοτητας που εχει παρει η ελληνικη κυβερνηση και προσγειωθηκαμε ξανα στην πραγματικοτητα
με φραπεδια ανευ καλαμακιου
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερωση για 2 νεες αφιξεις Μ63αρνης. 2μετρο33αρι, πολυ καλο σωμα (οχι για βυζολατρες), ΠΡΟΘΥΜΟΤΑΤΗ για ολα!!! (δοκιμασα και ξερω) μεχρι CIF alla KAI CIM... ονομα: το γνωστο cartoon "***** η μελισσα" και αλλο ενα νεαρο, επισης πολυ καλο σωμα (φαινεται)... δοκιμη πολυ συντομα, ενημερωση παραυτα μετα της δοκιμης. Τιμη γνωστη, μπριζολα γαλακτος 70 με το κοκκαλο...
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ!
μπανιαρωμαι και φευγω!!
οχι τιποτα αλλο να ευχυθω σαν γειτωνας!!
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
για ζησιμοπουλου εγω εχω δει μονο δυο κοριτσια μια ψηλη μελαχροινη μετριοτατη και μια ξανθια ρωσσιδουλα με τεραστιο στηθος γεματη.ποτε ειναι η ελληνιδα και πως τη λενε.η ρεσεψιονιστ γαμω!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ποια μαγαζιά εχουν δεχτει επίθεση από τα στρουμφάκια????
Να εχουμε το νου μας γιατι μαζευουν και τους πελάτες!!!!
Ξερω οτι εχουν κλεισει ήδη:
Πλ. Βικτωρίας
Μιχαλακοπούλου
Σκρα
Συμπληρωστε αν ξερετε άλλα να μην πηγαινουμε τζαμπα και ειναι κλειστα. Να εχουμε παντα τη λιστα ενημερωμενη με τα κλειστα και οταν με το καλο ανοιγουν να βγαινουν απο τη λιστα.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια.διαβαζω,κανονικα αυτο το κεφαλαιο του σιτε(μασατζιδικα που γαμας).
 α) δεν καταλαβαινω το προβλημα,σχετικα με το να πας πρςτη φορα στο μασατζιδικο κ τι αντιμετςπιση 8α πετυχεις.η γνωμη μου,μιληστε καθαρα.θελω αυτο κ αυτο.και στην τελικη,ο κοσμος το εχει τουμπανο κ εμεις κρυφο καμαρι???
 β)οπως λενε κ οι παλαιοτεροι,μην δινετε αλογιστα χρηματα,ΕΜΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ,εμεις ειμαστε η πιατσα,ε αφου εχουμε κ αυτο το site κ υπαρχει ενημερωση,ασ το εκμεταλευτουμε.για εμενα ανςτατη τιμη,full προγραμμα,80 eurw.
  αυτα ειχα να πω.
 

tsoutsounix

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ζησ. 93, πανω απο τα φροντιστηρια, εισοδος απο το πλαϊ.
[tr][td]
Συναγωνιστες χαιρετώ ,πήγα σήμερα Ζησ.93 στις 22:10 και δεν ανοιγε κανείς.Οι εισοδος όντος ήταν απο το πλάι σκοτεινή και είχε 4 κουδούνια πιο είναι το σωστό ? αν και τα χτύπησα όλα δεν εγινε τίποτα.Μπορεί κανείς να βοηθήσει ? μήπως κοιμόντουσαν? 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ζησ. 93, πανω απο τα φροντιστηρια, εισοδος απο το πλαϊ.
[tr][td]

Συναγωνιστες χαιρετώ ,πήγα σήμερα Ζησ.93 στις 22:10 και δεν ανοιγε κανείς.Οι εισοδος όντος ήταν απο το πλάι σκοτεινή και είχε 4 κουδούνια πιο είναι το σωστό ? αν και τα χτύπησα όλα δεν εγινε τίποτα.Μπορεί κανείς να βοηθήσει ? μήπως κοιμόντουσαν? 

βρε παληκαρι, τετοια ωρα δεν λειτουργει τιποτα στο χωρο των μασερ..
 

tsoutsounix

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι λίγο ασχετος συνάδελφε φαίνεται.Τι ωραριο έχουν βρε παιδια στην Ζησ 93 και πιο είναι το κουδουνι ? το τελευταιο ?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα στην ομαδα.Καιρο τωρα διαβαζω το φορουμ του σαιτ και ειπα να περνω μερος και εγω στις συζητησεις σας!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μιλαμε ζησιμοπουλου 93 στο π.φαληρο?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια διαβαζω τον τελευταιο καιρο για πεσιματα κτλ, και οτι μαζευουν και τους πελατες.Δεν το καταλαβα αυτο?Δηλαδη μπουκαρει την ωρα που σε τριβουν και σε μπαγλαρωνει?Και απο οτι καταλαβα πρεπει να σε πετυχει και σε φαση που και καλα γινεται κατι παρανομο ετσι δεν ειναι?Εχει κανεις καμια τετοια εμπειρια η εστω απο γνωστο του?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Επισης να προσθεσω μια και μιλατε για Ζησιμοπουλου οτι εχω περασει κανα 2 φορες απογευματακι νωρις και ολο λοιπουν, οποτε μαλλον παιζει και μια σχετικη περιεργεια με το συγκεκριμενο μαγαζακι!!!
:idiot:
 

tsoutsounix

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επισης να προσθεσω μια και μιλατε για Ζησιμοπουλου οτι εχω περασει κανα 2 φορες απογευματακι νωρις και ολο λοιπουν, οποτε μαλλον παιζει και μια σχετικη περιεργεια με το συγκεκριμενο μαγαζακι!!!
:idiot:
Ναι ποιος ξερει να μας κατατοπίσει... μηπως πρεπει να πηγαίνουμε με ραντεβου ? επίσης αν κτυπησεις λαθος κουδούνι και βγεί καμμιά γιαγια και της πεις για μασαζ την εβάψες, θα σε πλακώσει με το ξύλο της ζύμης, ή το χειρότερο θα σου κάτσει!!1.Πιο κουδουνι χτυπας συνάδελφε το πάνω πάνω .
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Αν μιλας αγαπητε μου για την ζησιμοπουλου οταν πηγα εγω η πορτα κατω(απο την εισοδο στα πλαγια,νομιζω δεν εχει αλλη εισοδο ετσι και αλλιως) ηταν ανοιχτη οποτε κατευθειαν πηγα πανω.Επισης πιστευω οτι ελειπαν και οχι οτι ειχαν δουλεια μεσα και δεν ανοιγαν διοτι δεν ακουγα τιποτα μεσα.Ποιος ξερει ισως να επεσα σε αναδουλειες.Θα ξαναπροσπαθισω ομως και θα ενημερωσω!
 

tsoutsounix

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν μιλας αγαπητε μου για την ζησιμοπουλου οταν πηγα εγω η πορτα κατω(απο την εισοδο στα πλαγια,νομιζω δεν εχει αλλη εισοδο ετσι και αλλιως) ηταν ανοιχτη οποτε κατευθειαν πηγα πανω.Επισης πιστευω οτι ελειπαν και οχι οτι ειχαν δουλεια μεσα και δεν ανοιγαν διοτι δεν ακουγα τιποτα μεσα.Ποιος ξερει ισως να επεσα σε αναδουλειες.Θα ξαναπροσπαθισω ομως και θα ενημερωσω!
Γιαυτο το συγκεκριμενο μιλάω και εγω, οπότε αν έχουμε κατι νεώτερο ενημερώνουμε, ευχαριστώ συνάδελφε.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αυριο για μπανακι λεω να παω στην φραντζη..........εχουμε κατι καλο?μην πεσω σε τσουχτρες!!!!!!!!!καποια ντινα κανει καλο υπτιο??(εστω και σε πιμι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom