Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι ονομα εχει η σπαστικια ??
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Θεκλα η Αραχνη  :2funny:
 

elio21

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη για τα greeklish πριν.παιδια μενω παλαιο φαληρο,δεν εχω ξαναπαει για μασαζ.γνωριζει κανεις τιποτα καλο εδω κοντα στην περιοχη μου ? αν εχετε χρονο και ξερετε κατι περιμενω μηνυμα .ευχαριστω.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον ,απογευματινος περιπατος στην φραντζα 4,μηχανακι,κρανος και ωωωωπππ φτασαμε.ολο το εργατικο δυναμικο παρων 1.ολγα 2.λιλιαν 3.κατερινα 4.βικτωρια 5.ντινα 6.αννα.........θελετε και αλλες? :booty: καποιος τυπακος που καθοταν διπλα στην πορτα εισοδου (απογευμα ωρα 6.30)μηπως ειναι κανεις απο δω??μου φανηκε λιγο φατσα  :uglystupid: :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον ,απογευματινος περιπατος στην φραντζα 4,μηχανακι,κρανος και ωωωωπππ φτασαμε.ολο το εργατικο δυναμικο παρων 1.ολγα 2.λιλιαν 3.κατερινα 4.βικτωρια 5.ντινα 6.αννα.........θελετε και αλλες? :booty: καποιος τυπακος που καθοταν διπλα στην πορτα εισοδου (απογευμα ωρα 6.30)μηπως ειναι κανεις απο δω??μου φανηκε λιγο φατσα  :uglystupid: :dancing:

με ποια εκανες μασαζ και τι ελεγε ??
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον ,απογευματινος περιπατος στην φραντζα 4,μηχανακι,κρανος και ωωωωπππ φτασαμε.ολο το εργατικο δυναμικο παρων 1.ολγα 2.λιλιαν 3.κατερινα 4.βικτωρια 5.ντινα 6.αννα.........θελετε και αλλες? :booty: καποιος τυπακος που καθοταν διπλα στην πορτα εισοδου (απογευμα ωρα 6.30)μηπως ειναι κανεις απο δω??μου φανηκε λιγο φατσα  :uglystupid: :dancing:

εγω ημουν ρε.....δεν με καταλαβες?ο ψηλος καραφλος φραπεδοκουνιστρας με τα ματομπουκαλα και την πυτιριδα στα αυτια!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Πω πω Vaso μιλαμε κουκλος πρεπει να εισαι ετσι!Οσο για την πιτυριδα λουσου με ultrex και θα δεις!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Επισης αν μπορεις και ξερεις να μου πεις ποια απο ολες ειναι μια ξανθουλα αρκετα ψιλη και λιγνη που οταν την ειδα προσφατα ειχε κοτσο το μαλλι το οποιο πρεπει να φτανει μεχρι τον ωμο?Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
εγω κατα τις 6 στις φ4 πηρα τη βικτωρια αλλα οταν εβγαλε τα ρουχα το βυζι και ο κωλος της χυθηκανε στο πατωμα οποτε οτι εκανα το εκανα με οτι περισεψε!!!σε σχεση παντως με οτι επαιζε 3 μηνες πριν στο μαγαζι απο κομματια τωρα το επιπεδο ειναι πολυ πιο κατω...
 

elio21

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζουμε αν πουθενα κανουν μασαζ ταυλανδεζικο με το σωμα ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γνωριζουμε αν πουθενα κανουν μασαζ ταυλανδεζικο με το σωμα ?

πραγματικο body 2 body μασαζ δεν υπαρχει καπου στην ελλαδα.
τωρα αν βρεις καπου να ''ανεβαινουν πανω σου'' ειναι αλλη ιστορια.. :grin:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
γνωριζουμε αν πουθενα κανουν μασαζ ταυλανδεζικο με το σωμα ?

ναι παρε το αεροπλανο πηγαινε ταυλανδη και θα βρεις εκει. !!! 10 ωρες δρομος ειναι μονο . χιχιχι.  
αν υπηρχε τετοιο πραγμα στην ελλαδα κανεις δεν θα μιλαγε για τις ημιμετριες υπηρεσιες που ειναι και χωμενες.
 

italos80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα , πήγα την πέμπτη στουρνάρη 63  , μου άνοιξε ένα καλό ξανθό με πιασμένα πίσω τα μαλλιά , διάλεξα ελένη πολύ καλόβυζι , φάτσα μέτρια αλλά στο δωμάτιο τίποτα . Να φανταστείτε μου έβαζε πετσέτα όταν μου έκανε μασάζ , Έφαγε λίγο χουφτωμά αλλά δεν άφηνε και έλγε θες να χάσω την δουλειά μου . Τι παίζει εκεί βρε παδιά υπάρχει τίποτα κωδικός ? Βαρέθηκα 3ης Σεπτεβρίου και είπα να αλλάξω λίγο και την έπεθα και πάει το 50 αρικο . Αναμένω οδηγίες
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
ναι ειχα παει και εγω Στουρναρη και τα ιδεια επαθα ειμαι περιεργος να μαθω τι παιζει εκει και γιατι μας παραπλανηται ετσι ρε παιδια΄.
κριμα τα λευτακια μας
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
πραγματικο body 2 body μασαζ δεν υπαρχει καπου στην ελλαδα.
τωρα αν βρεις καπου να ''ανεβαινουν πανω σου'' ειναι αλλη ιστορια.. :grin:

Αυτήν την ιστορία όντως την βρίσκεις πάτερ ... αλλά όπως είπες κι εσύ πραγματικό b2b μάλλον το αγνοούν σαν έννοια ... εδώ θυμάμαι και σε ένα φιλιππινοταϋλανδέζικο μασσατζίδικο που είχα πετύχει στην Αυστρία (στο Linz) εντελώς άρπα κόλλα ήταν και ξενέρα τελικώς ...
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
πραγματικο body 2 body μασαζ δεν υπαρχει καπου στην ελλαδα.
τωρα αν βρεις καπου να ''ανεβαινουν πανω σου'' ειναι αλλη ιστορια.. :grin:

Υπαρχει bodyTObody, στην οδο Τραλεων προς Περισσο, υπαρχει ενα τριωροφο, στον πρωτο κανει μασαζ η Δημητρα (και bodyTObody) και στον 2ο η ξαδερφη της η Μαριαννα η οποια κατα καιρους εχει αγγελια, "ελληνιδα, αισθητικες περιποιησεις στο χωρο της" και κατι τετοια. Τηλεφωνα δυστυχως δεν τα εχω πια... Της ΜΑριαννας θα το βρειτε σε αγγελιες, νομιζω αρχιζει απο 5222...Και οι δυο ειναι 40αρες με πολυ καλα σωματα, πηγαινα πριν περιπου 2.5-3 χρονια. Τιμες τοτε 50 με φραπε, 60 με bodyTObody...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom