Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι ειχα παει και εγω Στουρναρη και τα ιδεια επαθα ειμαι περιεργος να μαθω τι παιζει εκει και γιατι μας παραπλανηται ετσι ρε παιδια΄.
κριμα τα λευτακια μας

δεν σας παραπλανουμε εμεις. αν δεεεεεν.... στη στουρναρη, τοτε παραπλανειστε μονοι σας.. ;)


ριξτε και μια ματια εδω


το παληκαρι εχει κανει πολυ καλη δουλεια.. ;)
 

elio21

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.νεος στον χωρο του μασαζ.εχετε να προτεινετε κατι καλο ? δεν με απασχολει η τιμη αρκει να ειναι καλο.please  ενημερωστε με
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπερα παιδια.νεος στον χωρο του μασαζ.εχετε να προτεινετε κατι καλο ? δεν με απασχολει η τιμη αρκει να ειναι καλο.please  ενημερωστε με

παληκαρι καλημερα, σου εστειλα και πμ χθες..
κανε εναν κοπο και διαβασε ολο το θρεντ και παλι εδω ειμαστε..
ειναι λιγο δυσκολο οπως καταλαβαινεις να συμπυκνωσουμε 274 σελιδες σε μια παραγραφο..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
καλημέρα , πήγα την πέμπτη στουρνάρη 63  , μου άνοιξε ένα καλό ξανθό με πιασμένα πίσω τα μαλλιά , διάλεξα ελένη πολύ καλόβυζι , φάτσα μέτρια αλλά στο δωμάτιο τίποτα . Να φανταστείτε μου έβαζε πετσέτα όταν μου έκανε μασάζ , Έφαγε λίγο χουφτωμά αλλά δεν άφηνε και έλγε θες να χάσω την δουλειά μου . Τι παίζει εκεί βρε παδιά υπάρχει τίποτα κωδικός ? Βαρέθηκα 3ης Σεπτεβρίου και είπα να αλλάξω λίγο και την έπεθα και πάει το 50 αρικο . Αναμένω οδηγίες
Ρε παληκαρια sory που επεμβαινω....μηπως το ζητατε με λαθος τροπο???Μηπως ειστε λιγο ψαρωμενοι???? ή αντιθετα πολυ επιθετικοι??? Εγω στην Στουρναρη εχω παει μια φορα και αυτο γιατι δεν βολευει η τοποθεσια...μαλιστα ηταν Κυριακη και περιπου 6 το απογευμα(ουσιαστικα ειχαν κλεισει δηλαδη)χωρις να με ξερουν και ολα εγιναν κανονικα.

Παντως μετα τα πεσιματα απο αστυνομια που εχουν γινει στα διαφορα μασαζ...λογικο ειναι να υπαρξει μια περιοδος που ολοι φυλαγονται.
Ισως εχετε πεσει σε αυτη.

 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
δεν το λεω για να προσβαλω κανενα  το σαιτ ειναι πολυ καλο και γιαυτο ολοι μας ημασται εδω απλα την πατησα δυο φορες και απογοητεφτικα
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει bodyTObody, στην οδο Τραλεων προς Περισσο, υπαρχει ενα τριωροφο, στον πρωτο κανει μασαζ η Δημητρα (και bodyTObody) και στον 2ο η ξαδερφη της η Μαριαννα η οποια κατα καιρους εχει αγγελια, "ελληνιδα, αισθητικες περιποιησεις στο χωρο της" και κατι τετοια. Τηλεφωνα δυστυχως δεν τα εχω πια... Της ΜΑριαννας θα το βρειτε σε αγγελιες, νομιζω αρχιζει απο 5222...Και οι δυο ειναι 40αρες με πολυ καλα σωματα, πηγαινα πριν περιπου 2.5-3 χρονια. Τιμες τοτε 50 με φραπε, 60 με bodyTObody...

Τι νουμερο στην τραλεων ειναι το ιδρυμα αγαπητε συναγωνιστη να παω να ριξω καμια.......ματια!?
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Οσον αφορα στην Τραλεων, δεν ειναι μασατζιδικο που πας βλεπεις και φευγεις... ειναι και τα σπιτια τους απο οτι ειχα καταλαβει, οποτε κλεινεις απαραιτητα ραντεβου...
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Οσον αφορα στην Τραλεων, δεν ειναι μασατζιδικο που πας βλεπεις και φευγεις... ειναι και τα σπιτια τους απο οτι ειχα καταλαβει, οποτε κλεινεις απαραιτητα ραντεβου...
Οποτε χρειαζομαι τηλεφωνακι.Θα κοιταξω αγγελιες με το νουμερακι που ειπες και οταν εχω νεα θα ενημερωσω τον υπολοιπο λαο!
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα αδεφρια ξερει κανεις τι παιζει στην αγ ιωαννου στην αγια παρασκεθη σε ενα μασατζιδικο?σε πια κατηγορια μπορουμε να το ενταξουμε?που μαμας η οχι?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Καλησπερα αδεφρια ξερει κανεις τι παιζει στην αγ ιωαννου στην αγια παρασκεθη σε ενα μασατζιδικο?σε πια κατηγορια μπορουμε να το ενταξουμε?που μαμας η οχι?

Ναι και εγώ διάβασα την αγγελία και θα ήθελα αν ξέρει κανείς κάποια πληροφορία....

Ευχαριστώ
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Μετα απο την αναλαμπη που πετυχα και την τυχη του πρωταρη που ειχα στον Μελετιο πηγα αλλες 3 φορες.
Αποτελεσμα 3 κοπελλες εκ τον οποιων 1 ελληνιδα.Και οι 3τους ηταν χαλια.Οσον αφορα για την κοπελλα που ειχα παρει κανεις τους δεν λεει τιποτα.Ηταν μια καλη αναλαμπη αλλα μαλλον τους καηκε η λαμπα.
Ευτυχως υπαρχει και ο πατερ και μας κανει να αποφευγουμε τις κακοτοπιες συστηνοντας μας τα καλα και σωστα μπριζολαδικα.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
αγιου ιωαννου παιζουνε τρεις ρωσσιδες ρε παιδια και κατι αλλο μην ρωτατε αν κανουν παιχνιδι η οχι. ΟΛΑ που ειναι στις αγγελιες κανουνε. απλα αλλα το κανουν αμεσως και αλλα οχι. εγω δεν καθησα αγ ιωαννου αλλα για να σου λεω ρωσσιδες καταλαβαινεις :P   
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Οσον αφορα στην Τραλεων, δεν ειναι μασατζιδικο που πας βλεπεις και φευγεις... ειναι και τα σπιτια τους απο οτι ειχα καταλαβει, οποτε κλεινεις απαραιτητα ραντεβου...

δεν υπαρχει αγγελια με αυτα τα στοιχεια...πουθενα!!  δυστυχως.... :'( :'( :'(
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες λεω σημερα να επισκεφτω παλι το choco spa στο μαρουσι την προηγουμενη φορα ειχα μεινει καταευχαριστημενος....(Μαριαννα) και ειχα παει κατα τυχη
πρωτα πηγα στο serenity ανδρονικου 10 (μαρουσι) αλλα ηταν κλειστο -ξερει κανει αν λειτουργει ακομα και ποτε και αν υπαρχει τιποτα νεο?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
331
Like
184
Πόντοι
1
Καινουργιος χωρος στην πλατεια Βικτωριας.Αριστοτελους 106 και μονης Προδρομου 6 ολα απο την πρωτη φορα.Κοπελες μετριες. :boobies: :boobies: :boobies: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.154
Κριτικές
491
Like
37.582
Πόντοι
41.447
Καινουργιος χωρος στην πλατεια Βικτωριας.Αριστοτελους 106 και μονης Προδρομου 6 ολα απο την πρωτη φορα.Κοπελες μετριες. :boobies: :boobies: :boobies: :rockon:

σωστός συναγωνιστή!
ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
το μαγαζί θα ελεγχθει λιαν συντόμως και θα έχετε ανασκόπιση.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Καλησπερα αδεφρια ξερει κανεις τι παιζει στην αγ ιωαννου στην αγια παρασκεθη σε ενα μασατζιδικο?σε πια κατηγορια μπορουμε να το ενταξουμε?που μαμας η οχι?

  Συναδελφος παλαιοτερα ειχε πει "ουτε ενθουστιαστηκα ουτε εκλαψα τα λεφτα μου". Στο εθνος παντως που ειχε μια αγγελία χθες που εψαχνα δεν την βρήκα!!!!

ΥΓ Ασχετο αλλα αν καταλαβαινω στο site εχουμε ενα χανουμι απο το Πασαλιμανι και ενα γαυρο απο το Μαρουσι  :o στο σχολειο θα ειχαν μεγαλο προβλημα. Εγω ακομα να ξεχασω το 3-1 επι Κοσκωτα στη Ν. Φιλαδελεφεια, τρεχοντας μπηκα μεσα στις τάξεις!!!!!!! :badair:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
  ΥΓ Ασχετο αλλα αν καταλαβαινω στο site εχουμε ενα χανουμι απο το Πασαλιμανι και ενα γαυρο απο το Μαρουσι  :o στο σχολειο θα ειχαν μεγαλο προβλημα. Εγω ακομα να ξεχασω το 3-1 επι Κοσκωτα στη Ν. Φιλαδελεφεια, τρεχοντας μπηκα μεσα στις τάξεις!!!!!!! :badair:
χαχαχαχα πολυ σωστος!!!!! αν και οι φιλοι στο σχολειο ηταν ολοι γαυροι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom