Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σοφια, μελαχροινη με σπαστο μαλλι, η καινουρια αξιολογη αφιξη της στουρναρη..
 

spai_888

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μολης γιρισα απο μαρνης .πηρα χρηστηνα ξανθια δεν μιλαι καθολου ελλινικα ουτε αγγλικα ,απο μασαζ λιγο εως καθολου ,απο μαμισι τρελα με καλη σημετοχη.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη κανεις με 80 ευρω φουλ προγραμμα ?
Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει full, αλλά ένασ φίλος έχει κάνει full με 80 αλλά είναι συχνόσ πελάτης, αν καί κάρφωσε απτην 2η φορά που πήγε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Την προτείνεις δλδ; Πόσα παίρνει και τί πρόγραμμα κάνει ξέρεις;

ναι και ξεχασα να πω οτι εχει και [size=15pt]βυζαρες[/size], χωρις να εχει παραπανισια κιλα και παιρνει 70 ευρω για φουλ..

Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει full, αλλά ένασ φίλος έχει κάνει full με 80 αλλά είναι συχνόσ πελάτης, αν καί κάρφωσε απτην 2η φορά που πήγε.

με 80, δηλαδη χωρις χαρτζιλικι για τη γκομενα, ειναι φυσιολογικο να ειναι στραβωμενη και επισης φυσιολογικο να μην θελει να δωσει εξτρα υπηρεσιες.

επισης, ειμαστε στα ''μασατζιδικα που γαμας'', που σημαινει οτι εγω μιλησα για 100αρες με φουλ προγραμμα, που, και παλι τα κοριτσια εκει, θελουν να σου δωσουν να καταλαβεις οτι σου κανουν χαρη που τις πληρωνεις..  :uglystupid: :uglystupid:

..και κατι αλλο: ειναι μεγαλη μαλακια (κατα τη γνωμη μου παντα), να δωσω 80 για μια ωρα μασαζ (μονο μασαζ) απο ρωσιδα που απλα το παιζει μασατζου και να μην παω στη γεννηματα στη γλυφαδα να δωσω 40 ευρω για μιάμιση ωρα απαιχτου μασαζ απο εμπειρες μασεζ..  ;)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παιδιά ενδιαφέρομαι για μάρνης28 τιμες,κοριτσια και τα σχετικα
3 post Πιο πανω εχει πληροφοριες για το εν λογω καταστημα.
Τιμη νομιζω 70 εαν δεν εχει αλλαξει κατι εχω να παω κανενα 4αμηνο εκει αλλα οπως φαινεται το μαγαζι ειναι σαν να μην περασε μια μερα.
Γενικος κακονας παιχτο ανετος με την τσατσα στην αρχη και οταν θα μπει η κοπελα πες της οτι ενδιαφερεσαι για foul προγραμμα
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
Παρεπιπτωντος ρε παιδια η μαρινα η ξανθια ελληνιδα ειναι ακομα εκει?Επισης μια ρωσιδα εν ονοματι ελενη ή ελενα ειναι και αυτη ακομα εκει?
ρε παλικαρι η μαρινα που λες καλο μωρο αλλα οχι και ελληνιδα!! εκτος και αν οι αλβανοπουλες το εχουν αλλαξει τωρα σε ελληνοπουλες!
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, δώστε πληροφορίες για choco spa! Τιμοκατάλογος, προσωπικό κ.λ.π.
  για προσωπικο παιζει μαρινα, ελενη (ειναι διακοπες) και ηλεκτρα απο παλιες απο τιμεσ 70 απλο μασαζ 90 με φραπε και 120 με χαμαμ
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα παιδια,ειμαι νεος στο φορουμ,για ποια μαρινα λετε ?στη μ28?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Εαν ειναι αυτη δουλευε παλια Μ28 και μετα Γαλ1.
Απο σωμα δεν λεει και πολλα. Μπαινει κατευθειαν στο ψητο χωρις να σε ζαλιζει....αλλα ειναι λιγακι ατιθαση και φραγκομαζωχτρα.....νομιζω καποιος φιλος πιο παλια ειχε ασχημη εμπειρια μαζι της εαν θυμαμαι καλα.
 

rsga

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια .
που ειναι ολα αυτα τα μασατσιδικα να παω να περασω καλα?
ειληκρινα δεν ξερω.
πεστε κνενα καλο..... περιμενω ευχαριστω
 

Επισκέπτης
αναφορα απο ομηρου. εχει μαζευτει ολος ο ζωολογικος κηπος. ρινοκεροι ελεφαντες κ.α
τα καλα ειναι σε αδεια. τα πιο καλα ηταν χριστ. και γωγ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αγιου ιωαννου παιζουνε τρεις ρωσσιδες ρε παιδια και κατι αλλο μην ρωτατε αν κανουν παιχνιδι η οχι. ΟΛΑ που ειναι στις αγγελιες κανουνε. απλα αλλα το κανουν αμεσως και αλλα οχι. εγω δεν καθησα αγ ιωαννου αλλα για να σου λεω ρωσσιδες καταλαβαινεις :P   

για πες διευθυνση ρε φιλαρακι......
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.645
Πόντοι
456
Τοσο καιρο παρκαλουθω το θεμα και τελικα μπορω να πω οτι δεν υπαρχουν μασατζιδικα που γαμας αλλα μασατζιδικα που σε γαμανε.
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
αναφορα απο ******. εχει μαζευτει ολος ο ζωολογικος κηπος. ρινοκεροι ελεφαντες κ.α
τα καλα ειναι σε αδεια. τα πιο καλα ηταν χριστ. και γωγ
φίλε μου αν αυτά ήταν τα πιο καλά, τότε μάμησέ τα. Μήπως ήταν πιασμένα τα καλά με πελάτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom