Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καμια πληροφορια για Μαρουσι υπαρχει ομως??
για τι κατα τις 5 θα παω choco spa
 

elio21

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γνωριζουμε τιποτα για ζησιμοπουλου στο φακηρο. το εχει πετυχει κανεις ανοιχτο ?
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
Παιδες λεω σημερα να επισκεφτω παλι το choco spa στο μαρουσι την προηγουμενη φορα ειχα μεινει καταευχαριστημενος....(Μαριαννα) και ειχα παει κατα τυχη.
πρωτα πηγα στο serenity ανδρονικου 10 (μαρουσι) αλλα ηταν κλειστο -ξερει κανει αν λειτουργει ακομα και ποτε και αν υπαρχει τιποτα νεο?

για serenity που ρωτησες την προηγουμενη βδομαδα εκανα μια καταθεση, ποτε εκλεισε??
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ζησιμοπούλου 93 το εχω πετυχει εγω ανοιχτο, κανε τον κοπο να πας 2-3 σελιδες πιο πισω, εχω γραψει αρκετα αναλυτικα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Το 'μαθε το ποίημα ο παπάς! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


Μου θυμίζει τους Αμερικάνους μπάτσους όταν λένε το Miranda rights

"Εχεις το δικαίωμα να επεξεργαστείς το Post"
"Αν είσαι γκαγκα μπορεί η πολιτεια του site να σου ορίσει έναν να το διορθώσει"
"Ο,τι μαλακία πεις, θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου"

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :police: :police: :police: :police: :police:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
165
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζει κάποιος την διεύθυνση του choco spa στο μαρούσι
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζει κάποιος την διεύθυνση του choco spa στο μαρούσι
Δημητσανας 1 παλικαρι!Φραπεδακι ακριβο και καποιοι μιλησαν για καλαμακι!Εγω παντως μονο φραπε γνωριζω οτι εχει!
Καλη χαλαρωση μαγκα γιατι σε βλεπω λιγο πιασμενο!!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Για τους ενδιαφερόμενους, η Φαίη απο το γνωστό μασατζίδικο στην οδό του ποιητή της Οδύσσειας λείπει για διακοπές, σύμφωνα με πληροφορίες απο κολλητό ο οποίος επισκέφτηκε χτές το εν λόγω πολιτιστικό κέντρο.
Το απογευματάκι θα περάσω και εγώ, έχει κανείς να προτείνει κάτι;
Παπαγιώργη κανα tip?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για τους ενδιαφερόμενους, η Φαίη απο το γνωστό μασατζίδικο στην οδό του ποιητή της Οδύσσειας λείπει για διακοπές, σύμφωνα με πληροφορίες απο κολλητό ο οποίος επισκέφτηκε χτές το εν λόγω πολιτιστικό κέντρο.
Το απογευματάκι θα περάσω και εγώ, έχει κανείς να προτείνει κάτι;
Παπαγιώργη κανα tip?
παληκαρι προσφατα με ενημερωσε οτι η φαιη ειναι πολυ σπασαρχιδω κλπ..
παντως εγω οπως εχω ξαναπει το συγκεκριμενο καταστημα δεν το προτιμω, διοτι μου ειναι αδιανοητο να δινεις κατοσταρικα με αμφιβολα αποτελεσματα, ή στην καλλιτερη περιπτωση να στο παιζουν και μούρες οι τανες και να θελουν και τα καλοπιασματα τους..
αν ειναι να ψησεις γκομενα, πας και στο ακρωτηρι..  :grin:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρι προσφατα με ενημερωσε οτι η φαιη ειναι πολυ σπασαρχιδω κλπ..
παντως εγω οπως εχω ξαναπει το συγκεκριμενο καταστημα δεν το προτιμω, διοτι μου ειναι αδιανοητο να δινεις κατοσταρικα με αμφιβολα αποτελεσματα, ή στην καλλιτερη περιπτωση να στο παιζουν και μούρες οι τανες και να θελουν και τα καλοπιασματα τους..
αν ειναι να ψησεις γκομενα, πας και στο ακρωτηρι..  :grin:
Μα δέν δίνεις 100, 80 πάει το μαλλί εκεί.Αυτό που μαρέσει στο εν λόγω κατάστημα είναι οτι σε κρατάνε μία ωρίτσα γεμάτη, δεν με ενδιαφέρει να πάω για 20 λεπτα και να με αρχίσει κατευθείαν στο γαμήσι, άμα είναι έτσι πάω σε studio.
Οπότε τί προτείνεις εσύ για μασατζίδικο;
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Παρεπιπτωντος ρε παιδια η μαρινα η ξανθια ελληνιδα ειναι ακομα εκει?Επισης μια ρωσιδα εν ονοματι ελενη ή ελενα ειναι και αυτη ακομα εκει?
 

epanotous

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
σήμερα έκανα επίσκεψη στο κατάστημα της μ28. μου άνοιξε μια μεγάλη κυρία και αφού με ρώτησε αν έχω ξαναέρθει (απάντησα οχι) μου έδειξε τις κοπέλες. Ηταν τρείς και μόνο η μια άξιζε (πολύ καλο milf). Αφού τις είδα, ρώτησα ποιά είναι η Ζάνα και η τσατσα μου απάντησε οτι λείπει σε διακοπές.Τεσπα είπα και μπήκα για μασαζ με το milf. Αφού με έτριβε κανά 30' μου την έπεσε και με άρχισε στις μαλάξεις. Αφού τέλειωσε... το μασάζ γυρνάει και μου λέει το milf είσαι τυχερός γιατί εγω είμαι η Ζάνα και θα ήθελα πολύ να ξαναέρθεις. τα συμεράσματα δικά σας...
φιλαρακι ποσο πηγε το μαλλι?  πως θα γινει να παμε πρωτη φορα και να δαγκωσουμε τιποτα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μα δέν δίνεις 100, 80 πάει το μαλλί εκεί.Αυτό που μαρέσει στο εν λόγω κατάστημα είναι οτι σε κρατάνε μία ωρίτσα γεμάτη, δεν με ενδιαφέρει να πάω για 20 λεπτα και να με αρχίσει κατευθείαν στο γαμήσι, άμα είναι έτσι πάω σε studio.
Οπότε τί προτείνεις εσύ για μασατζίδικο;

δηλαδη κανεις με 80 ευρω φουλ προγραμμα ?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, δώστε πληροφορίες για choco spa! Τιμοκατάλογος, προσωπικό κ.λ.π.
 

epanotous

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ενδιαφέρομαι για μάρνης28 τιμες,κοριτσια και τα σχετικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom