Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παντως και σκρ θα ειναι κλειστα μεχρι της 30 of ιουλιου. κατι βρωμικο πρεπει να εχει παιχτει στον κλειστο κυκλου των μασαζερι
 

tsanik1

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γεια σας φαιη πρωην πατριαχου πολλη καλη εχει μια καινουργια απο β 9-11 απο πολωνια ξανθια για αρχη φραπε και μαρια ελληνιδα αυτα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια γεια σας φαιη πρωην πατριαχου πολλη καλη εχει μια καινουργια απο β 9-11 απο πολωνια ξανθια για αρχη φραπε και μαρια ελληνιδα αυτα

βρε παληκαρι, δωσε μας αν θελεις και τη μεταφραση..
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά μερικές απαντήσεις μαζεμένες για τα νέα μέλη.
Οταν πάμε για πρώτη φορά κάπου πηγαίνουμε οσο γινεται πιο διαβασμένοι. Το καλύτερο ειναι βέβαια να εχει πάει κάποιος φίλος και να μας στείλει συστημένους, αλλά αν δεν γίνει αυτό  συγκρατούμε από το site πληροφορίες. Παράδειγμα: σκάω μύτη για πρώτη φορά Φ4, με υφος κανονικό, ούτε ψαρωμένο ούτε δήθεν άνετο.
Διάλογος με τύπισσα που μου άνοιξε:
Εχεις ξανάρθει?
Οχι αλλά έχει έρθει φίλος μου
Με ποιες έχει κάνει ο φίλος σου?
Μαρίνα και Ελενα
Πόσο πλήρωσε?
60+20
Οπότε περνάω τις εξετάσεις και περνάω πολύ καλά(και οικονομικά σχετικά).
Τώρα για Ο που ρωτάει κάποιος αν ειναι στο 44 ή το 35 ισχύει το οτι πάντα χτυπάμε το κουδούνι του 44, και ανεβαίνουμε απάνω για εξακρίβωση στοιχείων, και για μίνι ανάκριση αν πάμε για πρώτη φορά. Η μόνη περίπτωση να χτυπήσουμε κουδούνι στο 35, ειναι αν είμαστε γνωστοί και έχοντας κλέισει τηλεφωνικά ραντεβού, μας το έχουνε πεί να πάμε κατευθείαν εκεί.
Για το φίλο που ρωτάει για μπριτζολίτσες, πιστεύω ότι για τις δύο ωραίες του μαγαζιού, ή ότι δεν γίνεται ή θα πρέπει να ανέβει τόσο πολύ το tip  και οι επισκέψεις, που θα είναι συγκρίσιμο  με city tour
Για Μαρούσι, Ανδρον, υπάρχουν οι δύο πολύ καλές που βρίσκονταν και το χειμώνα, + μία καινούργια που δεν την ξέρω. Η τιμή ειναι 80 includ frape, και για αυτό που λέει κάποιος ότι με +50 γίνονται όλα, πιστεύω ότι χρήζει εξακρίβωσης.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις τι παίζει στην Φερών (πλατεία βικτωρίας)???? παρακαλώ με pm.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια γεια σας φαιη πρωην πατριαχου πολλη καλη εχει μια καινουργια απο β 9-11 απο πολωνια ξανθια για αρχη φραπε και μαρια ελληνιδα αυτα 

σε ποιο μαγαζι δουλευουνε αυτες ??? καταλαβε κανεις?
 

APOLLO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γεια σας φαιη πρωην πατριαχου πολλη καλη εχει μια καινουργια απο β 9-11 απο πολωνια ξανθια για αρχη φραπε και μαρια ελληνιδα αυτα 

σε ποιο μαγαζι δουλευουνε αυτες ??? καταλαβε κανεις?
να βοηθησω,οσο μπορω,για Β9-11
η ξανθια απο Πολωνια ηταν παλια στο Χαλανδρι ηρα..5, ειναι μικρη ομορφουλα αν και λιγο χοντροκαπουλη με φοβερο βυζι που αψηφα την βαρυτητα.με 70+20 περναει και στο κυριως θεμα αλλα δεν τον βαζει στο στομα με τπτ. Με τα ιδια φραγκα κι η μαρια -ελληνιδα καλο κορμακι και συμπεριφορα γκομενας.Εχω κανα μηνα να παω και δεν ξερω αν αλλαξε κατι.     
 

kefatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
αpollo μπορεις να μου στειλεις με πμ ποθ εινναι το β9-11 και περαιτερω πληροφοριες.ειμαι καινουργιος και θελω να παω σε μασατζιδικο.ευχαριστω
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
αpollo μπορεις να μου στειλεις με πμ ποθ εινναι το β9-11 και περαιτερω πληροφοριες.ειμαι καινουργιος και θελω να παω σε μασατζιδικο.ευχαριστω
Παει βλεπω να κλεινει το μαγαζι........
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλε απολλο απ οτι καταλαβα αυτη που λες απο β7-9 και η αλλη απο πατριαρχου πηγανε καπου αλλου αλλα ο φιλος δεν μας ειπε το μαγαζι.περιμενουμε απο καποιον που ξερει...      συντροφικους χαιρετισμους!!!
 

rozys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
σήμερα έκανα επίσκεψη στο κατάστημα της μ28. μου άνοιξε μια μεγάλη κυρία και αφού με ρώτησε αν έχω ξαναέρθει (απάντησα οχι) μου έδειξε τις κοπέλες. Ηταν τρείς και μόνο η μια άξιζε (πολύ καλο milf). Αφού τις είδα, ρώτησα ποιά είναι η Ζάνα και η τσατσα μου απάντησε οτι λείπει σε διακοπές.Τεσπα είπα και μπήκα για μασαζ με το milf. Αφού με έτριβε κανά 30' μου την έπεσε και με άρχισε στις μαλάξεις. Αφού τέλειωσε... το μασάζ γυρνάει και μου λέει το milf είσαι τυχερός γιατί εγω είμαι η Ζάνα και θα ήθελα πολύ να ξαναέρθεις. τα συμεράσματα δικά σας...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
προχθες πηγα στο μαρουσι στο choco spa δημητσανας 1 πολυ καλη φαση
πηρα μια γκομενα ελληνιδα Μαριαννα
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
σήμερα έκανα επίσκεψη στο κατάστημα της μ28. μου άνοιξε μια μεγάλη κυρία και αφού με ρώτησε αν έχω ξαναέρθει (απάντησα οχι) μου έδειξε τις κοπέλες. Ηταν τρείς και μόνο η μια άξιζε (πολύ καλο milf). Αφού τις είδα, ρώτησα ποιά είναι η Ζάνα και η τσατσα μου απάντησε οτι λείπει σε διακοπές.Τεσπα είπα και μπήκα για μασαζ με το milf. Αφού με έτριβε κανά 30' μου την έπεσε και με άρχισε στις μαλάξεις. Αφού τέλειωσε... το μασάζ γυρνάει και μου λέει το milf είσαι τυχερός γιατί εγω είμαι η Ζάνα και θα ήθελα πολύ να ξαναέρθεις. τα συμεράσματα δικά σας...
Τελικα, πηρες μεζε? ή οχι....εγινε τιποτα παραπανω απο μασαζ?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ρε Αλέξανδρε, με το τσιγκέλι θα στα παίρνουμε ?

Πήρες μεζέ στο choco spa ?
Εκεί πρέπει να πας 5-6 φορές για να μάθουν ακόμα και τι νούμερο παπούτσι φοράς για να παίξει κανας φραπές και αν !
Σε ξέρανε ? Είχες ξαναπάει πολλές φορές ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε Αλέξανδρε, με το τσιγκέλι θα στα παίρνουμε ?

Πήρες μεζέ στο choco spa ?
Εκεί πρέπει να πας 5-6 φορές για να μάθουν ακόμα και τι νούμερο παπούτσι φοράς για να παίξει κανας φραπές και αν !
Σε ξέρανε ? Είχες ξαναπάει πολλές φορές ?

αστο παληκαρι, σώτα το κοβω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom