Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
την ψιλο-πατησες.. 80 γιουρακια ειναι μαζι με το τιπ.. τσογλανακι η νεαρα.. ;)
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
για να είμαι ειλικρινείς, η κοπελίτσα 80 μου είπε, εγώ αποφάσισα να δώσω κάτι παραπάνω.

αλλά για να ξέρουμε και να μην χαλάμε και την πιάτσα 80 είναι με το tip έτσι ;; :idiot: !!!!

Την επόμενη λιγότερα ....  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Συγγνώμη εκ των προτέρων που ρωτάω κάτι που σίγουρα έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά το ρημάδι το search δε δουλεύει ακόμη για να τσιμπήσω ότι έχει αναφερθεί για Φαίη. Η ερώτηση είναι αν παίζει 35 ή 44, αν σερβίρει μπριζολίτσα και αν πρέπει να της το ζητήσεις ή αν παίζει μόνη της μπάλα.
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
80 & to tip .... σε έκανε να νιώσεις τύψεις και τις έδωσες και tip ? .

Πλάκα κάνω ... γενικά καλό είναι να μήν δίνουμε παραπάνω γιατι χαλάμε την πιάτσα .... πόσο μάλλον εαν είναι όλα τα ορεκτικά και το κυρίος πιάτο με τιμή ala carte , μήν μας πάρουν και το σκάλπ σε λίγο .... (έτσι χάλασε η ιστορία με το κατάστημα στην αρχή της μεγάλης λεωφόρου και τώρα το πακετάκι ξεκινά απο 110 ....

"σεμνά και ταπεινά"
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Συγγνώμη εκ των προτέρων που ρωτάω κάτι που σίγουρα έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά το ρημάδι το search δε δουλεύει ακόμη για να τσιμπήσω ότι έχει αναφερθεί για Φαίη. Η ερώτηση είναι αν παίζει 35 ή 44, αν σερβίρει μπριζολίτσα και αν πρέπει να της το ζητήσεις ή αν παίζει μόνη της μπάλα.

Απο μόνη δεν κάνει τίποτα .... μόνο λάδωμα , θέλει να το "προκαλέσεις"
Πάντα την βλέπω στο 44 , αν και απέναντι το ίδιο κατάστημα είναι .(πώς λέγαμε παλιά "Σαράφης και στα τρίκαλα" ...
 

Επισκέπτης
Απο μόνη δεν κάνει τίποτα .... μόνο λάδωμα , θέλει να το "προκαλέσεις"
Πάντα την βλέπω στο 44 , αν και απέναντι το ίδιο κατάστημα είναι .(πώς λέγαμε παλιά "Σαράφης και στα τρίκαλα" ...
Ευχαριστώ πολύ! Αν θέλεις μου λές και αν περιορίζεται στο φραπέ ή αν ρίχνει και μπριζολίτσα στο τηγάνι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....(έτσι χάλασε η ιστορία με το κατάστημα στην αρχή της μεγάλης λεωφόρου και τώρα το πακετάκι ξεκινά απο 110....

..γι αυτο και τωρα δεν εχει μυγες το μαγαζι.... ;)
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Υπαρχει κανενα νεο απο το μαρουσι Ανδρονικου 10? εχω καιρο να παω και λεω να το επισκεφτω σημερα...
Εχει 2 τεμάχια την ψηλή που απότι λέει δεν δουλεύει πια αλλά κάνει την τηλεφωνήτρια και μιά άλλη τη Νικόλ. Αν δεν πάς συστημένος θα περάσεις δύσκολα αλλά άν είσαι γνωστός έχει πολύ καλό φραπέ. Έχει και συνέχεια αλλά ζητάει 50γιούρια , too much
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα πιγα θησεος 79 καληθεα ειναι μια Μαρια εκει καλο πιστολι!!!! και απο μαρουση ξερει κανενας τιποτα? κατι βρικα για πισω απο το ιατρικο?? αν ξερει κανεναες κατι
Στο Μαρούσι είναι το τέλειο περιβάλλον, 90 γιούρια και άν θες χαμάμ 110,καλύτερα με ραντεβού, έχει 3-4 τεμάχια αλλά μόνο φραπέ.Πνίγουν και το κουνέλι +20 γιούρια και 10 βίζιτες για να γίνεις δικός τους.Ονόματα σε ΠΜ αν θές
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Για στείλε ρε φιλαράκι. Είμαι γείτονας και με ενδιαφέρει
 

Επισκέπτης
ρε παιδια τωρα που ερχοντα οι εκπτωσεις μηπως θα πρεπει και εμεις να ζητησουμε μειωση των τιμων? :o γιατι κανονικα με τετοιους πελατες θα επρεπε να μας εχουν στα οπα οπα :grin:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΦΑΙΗΣ ΣΕ ΠΜ.ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Ε?ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ

ΟΧΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΣΑΠΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΗ ΜΥΤΗ

ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟYΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ KEYBOARD ΤΟ CAPS LOCK ΓΙΑΤΙ ΟΙ MODS ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟΦΟΒΟΙ. ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΡΑΤΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΑ @@

και περα απο την πλακα τωρα καλως ορισες, και μακαρι εσυ να φας απο την πρωτη φορα γιατι εγω με μασαζ μονο την βγαζω μαλλον :cheesy:
 

Επισκέπτης
γιατι καμαρι μου την βγαζεις μονο με μασαζ? οτι θες εγω θα στο κανονισω
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχα γιατι δεν τους εμπνεω εμπιστοσινη μαλλον :cheesy:

οπως και να χει απο τον επομενο μηνα γιατι αυτον ξεμεινα :(

υγ. πρεπει να νομιζε οτι εννοουσα το κραξιμο γιατι εκανε delete το post  :idiot:
 

kefatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
θα μου πει καποιος την διευθυνση της φαιης παιδια και τι ωρες δουλευει?
 

Επισκέπτης
απο οτι καταλαβα ειμαστε και συγχωριανοι και γι'αυτο θα κανω τις απαραιτητες συστασεις για να περνας παντου. και φαντασου να εισαι οντως του ηθων :2funny:  - την πατησαμε :headbang:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
μουαχαχαχαχαχα σας εχω ολους καταγεγραμμενους!

οπως εχω ξαναπει... μερικες αποτυχιες ακομα και τελικα θα κανω παιχνιδι χτυπωντας κουδουνια και φωναζοντας αστυνομια!  :2funny:
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα ως Στουρνάρι στο 63 και ζήτησα Τζούλη. Λοιπόν κάτι πρέπει να έχει γίνει με εφόδους κτλ γιατί δεν μου έκαναν τίποτα. Ούτε να γυρίσω από μπροστά δεν με άφησε , μου έλεγε μόνο αν φορέσω το εσώρουχο και τέτοια. Οπότε ίσως μόνο συστημένοι για λίγο καιρό
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Πήγα σήμερα ως Στουρνάρι στο 63 και ζήτησα Τζούλη. Λοιπόν κάτι πρέπει να έχει γίνει με εφόδους κτλ γιατί δεν μου έκαναν τίποτα. Ούτε να γυρίσω από μπροστά δεν με άφησε , μου έλεγε μόνο αν φορέσω το εσώρουχο και τέτοια. Οπότε ίσως μόνο συστημένοι για λίγο καιρό

τι λεγαμε....  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom