Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ευχαριστω φιλε panx.Τετοιες ωρες ειναι απαγορευτικες για μενα.2 με 4 την νυχτα εχω την δυνατοτητα για το χομπυ!!!Υπαρχει καπου κατι καλο να δω και να διαλεξω εκεινη την ωρα?
Δεν παιρνω σε γραφειο παλι γιατι δεν αντεχω αλλη σαβουρα.Συν τις αλλης τις ωρες που εξασκω το χομπυ μου,ειναι αδυνατον να την στειλω πισω απο το γραφειο και μετα αντε να ξαναπεριμενεις παλι απο την αρχη την επομενη...που παλι σαβουρα θα ειναι.Καταλαβαινεις φιλε panx γιατι θελω να βλαιπω και να παιρνω και ας ειναι και ακριβοτερα
θα σου ελεγα να δοκιμασεις ανεξαρτητες μασουζ απο αγγελια. δεν εχω παρει καμια, αν και τα παιδια λενε οτι δεν παιζει τιποτα καλο.
βεβαια καμια φορα μπορει να σου κατσει κελεπουρι αν και αμφιβαλλω.
βεβαια και εμεις κατα καποιο τροπο γουσταρουμε αυτο το τζογαρισμα. επισης καποιες κοπελες που δουλευουν σε μασαζ ξερω οτι κανουν και κα'τ οικον. εγω δεν εχω καποιο τηλ. να σου στειλω εκτος αν μπορει καποις αλλος συναγωνιστης απο εδω
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση παιδια..τι ειναι το milf..??
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μια ερωτηση παιδια..τι ειναι το milf..??
MILF=Mothers I`D Like to Fuck=Eιναι το πουρο που στεκεται καλα-δεν εννοω απο 35 και πανω αλλα απο 40αρα και βαλε-Πολλες ξεκωλε μαμαδες επισης ονομαζονται MILF
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα και απο μενα,liverpoolmail το μαγαζι που ψαχνεις στην γλυφαδα ειναι στην πλατεια της γλυφαδας επι της ποσειδονος... σημερα κλεινει η 6 η 6 μιση δεν θυμαμαι. εχει και jacuzzi μεσα.ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΓΕΤΑΙ diamond ΚΑΙ ΟΧΙ oasis...

Κατά την γνώμη σας πιο είναι το καλύτερο μέρος να πάω; Με ενδιαφέρει η καθαριότητα, η χλιδή, η εμφάνιση των κοριτσιών και οι υπηρεσίες του καταστήματος.Δεν με ενδιαφέρει η τιμή φτάνει να μιλάμε για κάτι πραγματικά αξιόλογο...Ακόμα και μόνο "καφεδάκι" να έχει το μαγαζί είναι οκ φτάνει να είναι πραγματικά καλο

φιλε tallathens αυτα τα χλιδατα που λες δεν υπαρχουνε... αυτο στην πατριαρχου ιωακειμ ειναι καλο αλλα δεν κανουν τπτ το extra,μονο μασαζ δυστυχως, τουλαχιστον οι δυο κοπελλες που συνηθως επαιρνα εγω για μασαζ και που ηταν οι πιο ομορφες εκει μεσα(φ... και ιφ......). τωρα οι αλλες δεν ξερω τι κανουνε και τι οχι.επισης ειναι και στην κηφησια  ενα. εκει πηγα οταν εκλεινε και μου ειπαν για μασαζ σε ανοιχτο hamam 150 και δεν ειδα και τις κοπελλες οποτε λεω αστο πολλα τα λεφτα για ρισκο ( αμα ειναι φερνεις ενα call girl σπιτι σου ;) ) επισης σαν χωρος και αυτο πισω απο το ιατρικο ειναι καλος

Δεν παιρνω σε γραφειο παλι γιατι δεν αντεχω αλλη σαβουρα.Συν τις αλλης τις ωρες που εξασκω το χομπυ μου,ειναι αδυνατον να την στειλω πισω απο το γραφειο και μετα αντε να ξαναπεριμενεις παλι απο την αρχη την επομενη...που παλι σαβουρα θα ειναι.Καταλαβαινεις φιλε panx γιατι θελω να βλαιπω και να παιρνω και ας ειναι και ακριβοτερα

φιλε αμα περνεις απο αγγελιες λογικο ειναι... τις καλυτερες τις εχουνε τα prv γραφεια δλδ αυτα που πανε μεσω γνωστων.εγω εχω βρει 2 τετοια και ειμαι απολυτα ok.βεβαια η ταριφα ειναι 150ευρο και οχι οπως τ αλλα.

υ.γ. παιδια αν εχει παει κανεις στην κηφησια ας δωσει καμμια πληροφορια :)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καμια καλη προταση σημερα για μασαζακι με καλα αποτελεσματα??εστω και με πι μι.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
καστανοξανθη μετριου αναστηματος...ωραιο βυζι 3αρι πεταχτο κωλαρακι...ελληνιδα...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδια για κέντρο ξερετε κανενα καλο μασατζιδικο?
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
ο ομηρος σε ποιο αριθμο τραγουδα ρε παιδες
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
΄τις ευλογιες σου πατερ....
ποιο προτινεις και αν κσερεις και κανα ονοματακι μην παμε εντελος χαμενοι....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Υπαρχει κανενα νεο απο το μαρουσι Ανδρονικου 10? εχω καιρο να παω και λεω να το επισκεφτω σημερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom