Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φραπε σου κανουνε τα μουνακια τωρα??? η μπαινει η αλλη μεσα? :P
 

Επισκέπτης
η αλλη μπαινει. η μελαγχρινη. δεν κανει σε ολους αλλα αμα θες κωδικους και συνθηματικα ευχαριστως
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
δεν αξιζει ο φραπες ντη ν σμυρνη.η μελαχροινη ειναι πολυ βαριεστημενη.
 

Επισκέπτης
δεν αξιζει ο φραπες ντη ν σμυρνη.η μελαχροινη ειναι πολυ βαριεστημενη.
μα γι'αυτο και εγω ειπα οτι σε γδερνουν και δεν αξιζει να παει καποιος, αλλα ο φιλος γουσταρει κυριλε φαση και ωραια μουνακια.
κατα τα αλλα παντως αν εχεις λεφτα για ξοδεμα και θες ποιοτητα  και οχι απαραιτητα φραπεδια κατι λεει. πριν δυο χρονια που ειχαν το μισαωρο 30 ευρο ηταν καλα. βεβαια τοτε ημουν και νεος στο αθλημα και πειραματειζομουν
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
Περασα απο ιλιαδα τις προαλλες..πηρα τη φαιη...μασαζ κ τζακουζι...110 το μαλλι για περιπου 1,30 ωρα....αξιζε τον κοπο...φουλ εξτρα περιποιηση..
 

Επισκέπτης
το επνιξε το κουνελι? εχουμε αρχισει και αναρωτιομαστε μεχρι που φτανει το ατιμο
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
το επνιξε....
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
οι ωραιωτερες γκομενες βρισκονται στην βασιλ.σοφ.101.  μουνια μοντελα και ο χωρος φερνει σε κατι απο βερολινο. 45 λεπτα μασαζ με σαουνα και μετα τρελο χχχ. αν πας ζητα την κατια
ισχύουν αυτά που λές ή ειναι πλάκα? από λεφτά?
 

Επισκέπτης
οχι μαγκες. απλα πειραζα τον φιλο στα πιο πανω posts.
σορρυ παιδια που αναστατωσα ολο το forum.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
φιλε panx δωσε καμια πληροφορια για την ν.σμυρνη
δες το p.m σου...
 

Επισκέπτης
αμαν βιαστικε. στο εγραφα τοσην ωρα ηταν μεγαλο
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
θενκς για την πληροφορηση... :2funny:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα... ξερετε κανα spa μασαζ που να εχει μεσα μουναρες στυλ πατριαρχου ιωακειμ και να παιζει φραπες??? εστω και οχι απο την πρωτη φορα... εβγαλα καλα λεφτα απο το στοιχημα και θελω να κανω καμμια βολτα σε κανα καλο μαγαζι ομως δλδ ο χωρος να ειναι καθαρος και οι γκομενες        να ειναι κυριλατες (ελληνιδες κατα προτιμηση) και να μην μυριζουν πουτανιλα (λολ) thanks     
Από ότι ξέρω διαβάζω και ακούω, τέτοιο μέρος δεν υπάρχει. Θέτεις και τον όρο να ειναι Ελληνιδες, που ειναι δυσεύρετες(οι ωραίες). Και εγώ θέλω το ιδιο πράγμα με σένα να ειναι ωραίες και ας φτάνουν μόνο μέχρι φραπέ.Το μόνο μέρος που έχω ακούσει για κάτι τέτοιο που ψάχνω και σκέφτομαι να δοκιμάσω ειναι η Πατρ Ιωακ. Εσύ το έχεις παλέψει με αυτό το μέρος?
Θεωρώ πάντως ότι ενίοτε(στη χάση και στη φέξη που λέμε) μπορεί να σε καλύψει η Ο44
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
μάγκες πήγα κυριακή θησέως στο μαρούσι. ξενέρωσα γιατί είδα έναν καράφλα να με υποδέχεται. τέλος πάντων φώναξε τα κορίτσια και έσκασαν 3εις από τις οποίες οι 2 ήταν πάρα πολύ καλές.
προσπάθησα να ψιλοψαρώσω τον καράφλα, του είπα άμα παίζει τίποτα πιο αισθησιακό και μου είπε "αυτά όχι με μένα άλλα μέσα με τα κορίτσια".
ήμουν στο τσακ να πάρω τη μία από τις 2 άλλα πήγε το μυαλό μου μήπως δεν κάνουν φραπεδάκι και πάνε τσάμπα τα ευρώ.
ξέρει κανείς τίποτα; κερνάνε φραπεδάκι αυτά τα ωραία κορίτσια;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.576
Πόντοι
41.447
μάγκες πήγα κυριακή θησέως στο μαρούσι. ξενέρωσα γιατί είδα έναν καράφλα να με υποδέχεται. τέλος πάντων φώναξε τα κορίτσια και έσκασαν 3εις από τις οποίες οι 2 ήταν πάρα πολύ καλές.
προσπάθησα να ψιλοψαρώσω τον καράφλα, του είπα άμα παίζει τίποτα πιο αισθησιακό και μου είπε "αυτά όχι με μένα άλλα μέσα με τα κορίτσια".
ήμουν στο τσακ να πάρω τη μία από τις 2 άλλα πήγε το μυαλό μου μήπως δεν κάνουν φραπεδάκι και πάνε τσάμπα τα ευρώ.
ξέρει κανείς τίποτα; κερνάνε φραπεδάκι αυτά τα ωραία κορίτσια;

πριν 1.5 χρόνο που είχα πάει εγώ κερνάγανε καφεδάκι κ α ν ο ν ι κ ά
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Πήγα στο ίδρυμα που αναφέρει φίλος σε άλλο topic (Πατησίων). Δεν ανέβηκα. Απέξω δείχνει πολύ ωραίο μέσα στη στοά που είναι τα ρουχάδικα είναι στο 2ο όροφο, έχει και ταμπέλα. Αλλά γκόμενα με άσπρη ρόμπα ή χωρίς δε μου την έπεσε δυστυχώς. Μήπως πήγε κανένας άλλος να μας πει εντυπώσεις;
Αναφέρω. λοιπόν πήγα ειναι κανονικο spa στον 2ο οροφο και τιποτα παραπανω. Λεγεται prive υπαρχει και αλλο ενα στον 1ο οροφο ιδιας συνομοταξίας. Αν θελει καποιος για σαουνα τζακουζι και κανονικο μασαζ ειναι καλη φαση με 120 ευρος. Για κατι αλλο ξεχαστε το. Η Μασερ είναι Βουλγαρα 260 χρονων!!!!!!! αλλα πολυ καλη ΜΑΣΕΡ και μονο!!!!! αυτα που ειπε ο lykaki ειναι επιηκως μαλακιες και αν θελουν πελατες ετσι δεν θα κονομησουν. Παει ενας ανιχνευτης του σαιτ, βλεπει οτι δεν συμβαινει τιποτα, το αναφερει αρα αυτοι χανουν τον χρονο τους με τις μαλακιες που γραφουν. ασ το ξανασκεφτονται πριν γραψουν αφου ολο και καποιος μας θα τους ξεβρακωσει!!!!!!!!!!!
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
μια βοηθεια.μηπως ξερετε κανενα μασατζιδικο ανοιχτο μεχρι 930 η ακομα καλυτερα 10 εκτος του οασις και της ν σμυρνης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom