Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εχει παει κανενας ηρ.πολυτεχνειου 8 στον πειραια?
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε Νέον για δώσε περιγραφή της κοπελιάς που λες...
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
btw αν και εχω καιρο να επιστευτω τα εν λόγω καταστήματα, απλα να σας ενημερώσω οτι το πρωην μαγαζι της θεωδωρας ανηκει στον ίδιο που έχει και το Φ4 και το 3ης Σ25.  Οποτε μήπως πήγε σε κάποιο απο εκεινα που τυχον έχει πέσει η δουλεια για να το ενισχύσει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
btw αν και εχω καιρο να επιστευτω τα εν λόγω καταστήματα, απλα να σας ενημερώσω οτι το πρωην μαγαζι της θεωδωρας ανηκει στον ίδιο που έχει και το Φ4 και το 3ης Σ25.  Οποτε μήπως πήγε σε κάποιο απο εκεινα που τυχον έχει πέσει η δουλεια για να το ενισχύσει.

ετσι ακριβως ειναι.. και η θοδωρα πηγε εκει για να ενισχυσει το δυνατο μαγαζι που ξεμεινε απο τεμαχια..
 

spathas78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι μου επισκευτηκα το βασ.σοφιας 101. σκετη μουφα. δεν ξερω ποιος εξυπνακιας εδωσε πληροφοριες οτι εχει γαμω τα μουνακια. μιλαμε για μασατζου 500 ετων.... με το που την ειδα εκανα αναστροφη και πισω. πολυ καλο ειναι στη θησεως διπλα απο το σκλαβενιτη, 1ος οροφος κουδουνι γρ.9 αν θυμαμαι καλα ειναι στο 31 θησεως, μπορει ομως και να κανω λαθος, παντως ειναι η πολυκατοικια διπλα απο το σουπερ μαρκετ. φραπεδακι καλο εχει το μαρουσι θησεως αλλα με προσοχη γιατι δεγκωνουν στις τιμες. δοκιμαστε επισης και αυτο στη ζησιμοπουλου 93 στο φαληρο καθαρος χωρος φραπεδακι και καποιες κανουν και χχχ. απο την αλλη εβδομαδα μου ειπαν θα φερουν καποιες καλες. τωρα εχει μονο μια μιλφ με μπαλκονια που κανει φραπε καλο. τελος για τους εκλεκτους δοκιμαστε OASIS BODY SPA γλυφαδα, λιγο ακριβο αλλα καλο και παιζει χχχ με διαπραγματευση στο δωματιο (παιζει και 30 λεπτα για τους οικονομικους)


edit giorgospapa: καθως ειναι το πρωτο μηνυμα σου, το τροποποιησα εγω. κανε εναν κοπο και διαβασε τους κανονες λειτουργιας του φορουμ, οπου εκτος των αλλων θα δεις οτι απαγορευεται η μονιμη χρηση κεφαλαιων..
 

Επισκέπτης
στην προηγουμενη σελιδα γραφω οτι εκανα πλακα 2 φορες. αν δεν καναμε και χαβαλε θα ειμασταν ο χρυσος οδηγος.
 

liverpoolmail

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
οκ.Ευχαριστω.Ξερεται πιο συγκεκριμενα τι παιζει εκει?Τιμες κοπελες κτλ?
 

Επισκέπτης
στο 80 το απλο και κατι παραπανω για τα εξτρα. τσουχτερες οι τιμες
αλλα ειναι και γλυφαδα!!!!
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
γειά σου PANX με τις πληροφορίες σου !!!  :dancing:
 

liverpoolmail

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Που εχε βασιλοπουλο στην παραλιακη?Δεν θυμαμαι.Να παω το βραδυ να κανω μια επισκεψη.τι ωρα κλεινουν?Σορυ,αλλα δεν εχω τετοια εμπειρια.Χρονια τωρα με τα γραφεια.....απελπιστηκα.Πολυ μπαζα και εχω πληρωσει και παραπανω.Τουλαχιστον.....ετσι βλεπεις και παιρνεις
 

Επισκέπτης
λογικα μεχρι τισ 9. θα ψαξω να σου βρω τον αριθμο γιατι δεν τον θυμαμαι και μην σε στειλω αλλου. παντως αν παρεις το εθνος εχει το τηλ. η αν ψαξεις λιγο στο thred θα το βρεις
 

liverpoolmail

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω φιλε panx.Τετοιες ωρες ειναι απαγορευτικες για μενα.2 με 4 την νυχτα εχω την δυνατοτητα για το χομπυ!!!Υπαρχει καπου κατι καλο να δω και να διαλεξω εκεινη την ωρα?
Δεν παιρνω σε γραφειο παλι γιατι δεν αντεχω αλλη σαβουρα.Συν τις αλλης τις ωρες που εξασκω το χομπυ μου,ειναι αδυνατον να την στειλω πισω απο το γραφειο και μετα αντε να ξαναπεριμενεις παλι απο την αρχη την επομενη...που παλι σαβουρα θα ειναι.Καταλαβαινεις φιλε panx γιατι θελω να βλαιπω και να παιρνω και ας ειναι και ακριβοτερα
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Που εχε βασιλοπουλο στην παραλιακη?Δεν θυμαμαι.Να παω το βραδυ να κανω μια επισκεψη.τι ωρα κλεινουν?Σορυ,αλλα δεν εχω τετοια εμπειρια.Χρονια τωρα με τα γραφεια.....απελπιστηκα.Πολυ μπαζα και εχω πληρωσει και παραπανω.Τουλαχιστον.....ετσι βλεπεις και παιρνεις
παιζει φραπεδια στην γλυφαδα???? και αν ναι ποσο κοστιζει????
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά έχω και εγώ μια ερώτηση.Διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό αυτό το thread και έχω πάει σε  2-3 μέρη για massage αλλά δεν έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένος (Πήγα και στον συγγραφέα της Ηλιάδας)

Κατά την γνώμη σας πιο είναι το καλύτερο μέρος να πάω; Με ενδιαφέρει η καθαριότητα, η χλιδή, η εμφάνιση των κοριτσιών και οι υπηρεσίες του καταστήματος.Δεν με ενδιαφέρει η τιμή φτάνει να μιλάμε για κάτι πραγματικά αξιόλογο...Ακόμα και μόνο "καφεδάκι" να έχει το μαγαζί είναι οκ φτάνει να είναι πραγματικά καλό!

Περιμένω τις γνώμες σας εδώ η σε pm!...Ευχαριστώ πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom