Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

apaixtable

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
Πήγα πολύ ξαναμμένος μετά από δίμηνη αποχή.Επίσης να σημειώσω ότι τις τελευταίες 5-6 επισκέψεις τις έχω κάνει στη Μπακνανά με την Έλενα οπότε ίσως να είχα υψηλά στάνταρντ υπηρεσιών κυρίως για το 2ο μέρος.
Μπαίνω μέσα και με οδηγεί η κυρία σε ένα δωμάτιο .
Εκεί μου παρουσιάζει μια κοπέλα την Ροζαλίντα όπως μου είπε.
Μου είπε ότι είναι άλλες 2 αλλά δουλεύουν . Δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνω να φύγω.
Μου λέει εγόρι μου μπες και δεν θα χάσεις και η ποιότητα μετράει μην κοιτάς ομορφιά εδώ πέρα , πέρνα δεν θα χάσεις άκουσε με θα χαλαρώσεις κτλ κτλ.
Λέω θα είναι μπόμπα στα υπόλοιπα ας περάσω, δεν είχα και χρόνο να πάω αλλού.Της λέω κάνει ελεύθερο στοματικό ;Μου λέει μην αγχώνεσαι θα περάσεις καλά.
Της λέω πες μου τα προγράμματα και τι κοστίζουν μου λέει μην αγχώνεσαι να χαλαρώσεις ήρθες δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι και κάτι τέτοια.
κάνω το λάθος και μένω .Μπαίνει η κοπέλα μπαίνω για ντουζ πριν μπω την ρωτάω για το στοματικό μου λέει κάνε το ντουζάκι σου και μην αγχώνεσαι .
Ξεκινάμε μασάζ. Θα το έλεγα άγαρμπο λίγο.
Περνάνε 25λεπτά περίπου δεν κάνει καμμία κίνηση.
Της λέω ξέρειςότι δεν ήρθα εδώ μόνο για να με τρίψεις έτσι ;
Και μου αρχίζει κάτι μ...ς ότι τι άλλο θέλεις και θα μας πάτε φυλακή , και από την πρώτη φορά δεν γίνονται αυτά και κάτι τέτοια.
Της λέω πες μου ότι μου κάνεις πλάκα τώρα; Συνέχισε τα ίδια για κανένα 5 λεπτο.
Κάνω να φύγω κάτσε μου λέει ρε παιδί μου τι να κάνω κτλ λες και μου κανε χάρη.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ που μου τον έπαιξε 5λεπτά και ξενέρωσα και της λέω ευχαριστώ δεν θέλω και το τέλειωσα. Μπήκα για ντουζ και άρχισε κάτι μαλακίες να σε πλύνω να σε ντύσω να σου βάλω εγώ τις κάλτσες και την άλλη φορά που θα έρθεις θα σου κάνω 2 φορές σεξ και διάφορα. Της δίνω τα λεφτά βγαίνει έξω και πέφτω ΄πάνω στην Άννα.
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;

Αδερφε την εχω πατησει κι εγω σ αυτο το μαγαζι. Ομως ο επιμενωνοχι απλα νικα... αλλα τρωει παντεσπανι
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Φίλοι και συναγωνιστές, καθότι άσχετος με το άθλημα στα μασατζίδικα θα ήθελα τα φώτα σας.

Μέχρι τώρα τα μόνα μασάζ που έχω κάνει είναι σε μαγαζιά που προσφέρουν καθαρά επαγγελματικό μασάζ. Επειδή όμως αυτή τη περίοδο τυγχάνει να χρειάζομαι άμεσα ένα καλό μασάζ αλλά και ένα καλό μ@μήσι είπα μήπως βρω κανα μαγαζί και τα πάρω 2 σε 1 νοικοκυρεμένα.

Έχετε να προτείνετε κάποιο τέτοιο μαγαζάκι που να έχει ποιοτικό τουλάχιστον μασάζ, αν όχι επαγγελματικό, και στο πακέτο να περιλαμβάνει και τα υπόλοιπα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά...!

:worship:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
περασα απο ιερα οδο χτες και ειπα να κανω μια σταση στο Sweet Escape στο Αιγάλεω.

Καλο το μαγαζακι...καθαρο,με ντους στο δωματιο,μασαζοκρεβατα πολλη καλα,και καναπες,στο ενα απο τα τρια δωματια που εχει,εχει και σαουνα,πετσετες και παντοφλες σφραγισμενες!!!!!

τωρα απο κοριτσια ηταν 2

τονια αδυνατη ξανθια,και φυσικα η φαιη που απο οτι εμαθα κανει ενα περασμα απο εκει....

και το μασαζ καλο ηταν και τα μετα!!!!!

θα ξαναπαω για να παρω την τονια....

αυτα.....
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326

Τι εγινε ο φιλος, μπηκε φουριοζος και τον χασαμε,  εχει να μπει απο τοτε, καμια  καινουργια εμπειρία δεν εχει να μοιραστει μαζι μας;

 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Τι εγινε ο φιλος, μπηκε φουριοζος και τον χασαμε,  εχει να μπει απο τοτε, καμια  καινουργια εμπειρία δεν εχει να μοιραστει μαζι μας;
Από την IP οι διαχειριστές μπορούν να καταλάβουν πολλά!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.864
Πόντοι
41.447
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Από αύριο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα στο μασάζ η  Κορίνα   
Ηλικία 23 
Μελαχρινή 
1.59 υψος
50 κιλα
Ελληνίδα!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

sharkgr77

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
71
Πόντοι
0
Τι εγινε ο φιλος, μπηκε φουριοζος και τον χασαμε,  εχει να μπει απο τοτε, καμια  καινουργια εμπειρία δεν εχει να μοιραστει μαζι μας;

Μπήκα να μοιραστώ την εμπειρία είδα ότι κάποιους τους πείραξε και άρχισαν τα κλασσικά τι να μπω να πω πάλι ρε μαν ; Εδώ μόνο καλές εμπειρίες θέλετε να γράφονται από ότι κατάλαβα κάποιοι.

Από την IP οι διαχειριστές μπορούν να καταλάβουν πολλά!

Τι να καταλάβουν από την IΡ και κουραφέξαλα λες ρε μαν ; Έκανα κάτι που δεν συμφωνεί με τους όρους του φόρουμ για να ισχύει αυτό που λές ; Την εμπειρία μου μοιράστηκα για να μην κλαίει ο κοσμάκης τα λεφτά του γιατί δημιουργείτε εντυπώσεις ; Δεν συνηθίζω να γράφω συχνά για να ενημερώσω για την φόλα έκανα εγγραφή το περίεργο που είναι ;
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Κορίνα   
 

Συνημμένα

  • 20180307_134706.jpg
    20180307_134706.jpg
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 56

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
για την φόλα έκανα εγγραφή το περίεργο που είναι ;
Αφού εσύ δεν το βλέπεις περίεργο!!!! Αν "έτρωγες πετσέτα" και ένα χάιδεμα για μασάζ,  τι θα έκανες, φόνο?  :2funny:   Κοπέλες που είναι αρκετά καλές δεν χρειάζεται να αγχώνονται έτσι και να βομβαρδίζουν το site με υπερκριτικές, παράδειγμα τάντρα-Ζωή, που μετά την κριτική του  NITRO βγήκαν και τα αρνητικά στη φόρα! Όταν προσπαθούν να μου επιβάλουν κάτι, στραβώνω, όπως και πολλοί άλλοι πιστεύω. Γι'αυτό ψυχραιμία. Αυτοί που γλύφουν τώρα, μόλις στραβώσουν τα πράγματα, θα κρεμάσουν πρώτοι τα κουδούνια!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.864
Πόντοι
41.447

sharkgr77

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
71
Πόντοι
0
Αφού εσύ δεν το βλέπεις περίεργο!!!! Αν "έτρωγες πετσέτα" και ένα χάιδεμα για μασάζ,  τι θα έκανες, φόνο?  :2funny:  Κοπέλες που είναι αρκετά καλές δεν χρειάζεται να αγχώνονται έτσι και να βομβαρδίζουν το site με υπερκριτικές, παράδειγμα τάντρα-Ζωή, που μετά την κριτική του  NITRO βγήκαν και τα αρνητικά στη φόρα! Όταν προσπαθούν να μου επιβάλουν κάτι, στραβώνω, όπως και πολλοί άλλοι πιστεύω. Γι'αυτό ψυχραιμία. Αυτοί που γλύφουν τώρα, μόλις στραβώσουν τα πράγματα, θα κρεμάσουν πρώτοι τα κουδούνια!

Ταξιάρχη δεν είμαι άτομο που γράφει 2-3 σελίδες στα φόρουμ και τσακώνεται και γενικά δεν μου αρέσει όταν το κάνουν οι άλλοι . Οπότε ας το λήξουμε εδώ. Πετσέτα και ένα χάιδεμα έφαγα όπως ακριβώς περιγράφεις και ενημέρωσα για να μην φάνε κι άλλοι . Αυτό για τις κοπέλες και τις υπερκριτικές δεν το έπιασα αλλά ούτε θέλω επεξήγηση.Κι επίσης δεν επέβαλα σε κανέναν τίποτα , έγραψα την εμπειρία μου αν δεν σου αρέσει μην την ασπάζεσαι δεν στο ζήτησα νομίζω όμως ότι στο φόρουμ μπορώ να την μοιραστώ ελέυθερα αυτός είναι ο λόγος ύπαρξής του. Καλή συνέχεια.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
37
Like
2.847
Πόντοι
1.446
Από αύριο ξεκινάει μαζί μας μια καινούργια κοπέλα στο μασάζ η  Κορίνα   
Ηλικία 23 
Μελαχρινή 
1.59 υψος
50 κιλα
Ελληνίδα!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ωραία χαρακτηριστικά...

κάποιες άλλες λεπτομέρειες? ωράριο?
 

sharkgr77

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
71
Πόντοι
0
Πέρασμα από Sweet escape Αιγάλεω σήμερα.
Παρούσες η Φαίη και μια ακόμα κοπέλα που δεν μου συστήθηκε με ωραίο σώμα άκωλη βυζί 3άρι και πρόσωπο όχι και τόσο καλό.
Η Φαίη μεγάλη ηλικιακά 50+ και γεμάτη.
Στο site δεν την βρήκα. Γενικά οι κοπέλες στο site πρέπει να είναι παλιές και να μην έχει ενημερωθεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom