Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.037
Κριτικές
490
Like
36.867
Πόντοι
41.447
περασμα σημερα απο το Paradise Spa Μπακνανα 47

κοπελες παρουσες οι ακολουθες!

Ελενα. Η Ελληνιδα μιλφ με το σπαστο καστανοξανθο μαλλι, τις σουπερ υπηρεσιες και την ποικιλοα τεχνικων μασαζ.
Στεφανια. Η ελεγκαντ αριστοκρατικη ξανθουλα πετιτ Λετονη
Νατασα. Η μπαμπατσικη καμπυλωτη ξανθια Ρωσιδα με το μεγαλο φυσικο στηθος
Μπερι, η μαυρουλα ομορφη κοπελα του καταστηματος
Τζενη, νεα κοπελα στο καταστημα, Ξανθια 35+ αρα , εκφυλη παρουσια, διεκρινα καλο κορμι και ομορφα ποδια. Ενδιαφερουσα παρουσια!

ενημερωθηκα απο την ευγενικη κυρια της υποδοχης πως το Σαββατο θα υπαρχουν 2 νεες κοπελες στο καταστημα  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.037
Κριτικές
490
Like
36.867
Πόντοι
41.447
περασα σημερα Enjoy Spa, Φραντζη 4 Ν. Κοσμος

Κοπελες οι περισσοτερες γνωστες αλλα ειχαμε και μια νεα προσθηκη.

Λοιπον να ξεκινησω απο τις απουσες...
Οι Ουκρανιδες Καρολινα και Μαρινα απουσιαζουν στην πατριδα τους και επιστρεφουν σε κανα μηνα.  :-

παρουσες ηταν οι:
Τζουλια. Η ομορφη Μολδαβη , παντα σεξυ και σαγηνευτικη
Νικη , Η Ρωσιδα με τα Ταταρικα χαρακτηριστικα που τα κανει ολα και σε στελνει αδιαβαστο στο μασαζοδωματιο  :s&m_1:
Λαουρα. Η Ξανθια ομορφη κοπελα με το ωραιο σωμα και τα ανοιχτα ματια
Δαναη. Η γλυκεια ψιλη ομορφη νεαρη κοπελα της διπλανης πορτας
Ευα. Η Ουκρανη μουναρα με τον ολοστρογγυλο κωλο , τα υπεροχα γαλαζια ματια και το ξανθο μαλλι
Μπελα. Μαυρουλα -κολαση. Φοβερος κωλος, ομορφα καλοσχηματισμενα ποδια, μεγαλα φυσικα στηθη. Για τους λατρεις της σοκολατας νομιζω δεν κυκλοφορει κατι καλυτερο στην πιατσα...
Λιντα. Νεα προσθηκη. Μιλφ με γυαλια, καρε σπαστο καστανο μαλλι εκ Ρουμανιας, Αδυνατη και ψιλη με καλο σωμα και αρκετα υποσχομενο υφος...Μπηκε στα υποψην  :sunglasses:
 

sharkgr77

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
71
Πόντοι
0
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
Πήγα πολύ ξαναμμένος μετά από δίμηνη αποχή.Επίσης να σημειώσω ότι τις τελευταίες 5-6 επισκέψεις τις έχω κάνει στη Μπακνανά με την Έλενα οπότε ίσως να είχα υψηλά στάνταρντ υπηρεσιών κυρίως για το 2ο μέρος.
Μπαίνω μέσα και με οδηγεί η κυρία σε ένα δωμάτιο .
Εκεί μου παρουσιάζει μια κοπέλα την Ροζαλίντα όπως μου είπε.
Μου είπε ότι είναι άλλες 2 αλλά δουλεύουν . Δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνω να φύγω.
Μου λέει εγόρι μου μπες και δεν θα χάσεις και η ποιότητα μετράει μην κοιτάς ομορφιά εδώ πέρα , πέρνα δεν θα χάσεις άκουσε με θα χαλαρώσεις κτλ κτλ.
Λέω θα είναι μπόμπα στα υπόλοιπα ας περάσω, δεν είχα και χρόνο να πάω αλλού.Της λέω κάνει ελεύθερο στοματικό ;Μου λέει μην αγχώνεσαι θα περάσεις καλά.
Της λέω πες μου τα προγράμματα και τι κοστίζουν μου λέει μην αγχώνεσαι να χαλαρώσεις ήρθες δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι και κάτι τέτοια.
κάνω το λάθος και μένω .Μπαίνει η κοπέλα μπαίνω για ντουζ πριν μπω την ρωτάω για το στοματικό μου λέει κάνε το ντουζάκι σου και μην αγχώνεσαι .
Ξεκινάμε μασάζ. Θα το έλεγα άγαρμπο λίγο.
Περνάνε 25λεπτά περίπου δεν κάνει καμμία κίνηση.
Της λέω ξέρειςότι δεν ήρθα εδώ μόνο για να με τρίψεις έτσι ;
Και μου αρχίζει κάτι μ...ς ότι τι άλλο θέλεις και θα μας πάτε φυλακή , και από την πρώτη φορά δεν γίνονται αυτά και κάτι τέτοια.
Της λέω πες μου ότι μου κάνεις πλάκα τώρα; Συνέχισε τα ίδια για κανένα 5 λεπτο.
Κάνω να φύγω κάτσε μου λέει ρε παιδί μου τι να κάνω κτλ λες και μου κανε χάρη.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ που μου τον έπαιξε 5λεπτά και ξενέρωσα και της λέω ευχαριστώ δεν θέλω και το τέλειωσα. Μπήκα για ντουζ και άρχισε κάτι μαλακίες να σε πλύνω να σε ντύσω να σου βάλω εγώ τις κάλτσες και την άλλη φορά που θα έρθεις θα σου κάνω 2 φορές σεξ και διάφορα. Της δίνω τα λεφτά βγαίνει έξω και πέφτω ΄πάνω στην Άννα.
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
37
Like
2.847
Πόντοι
1.446
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
Πήγα πολύ ξαναμμένος μετά από δίμηνη αποχή.Επίσης να σημειώσω ότι τις τελευταίες 5-6 επισκέψεις τις έχω κάνει στη Μπακνανά με την Έλενα οπότε ίσως να είχα υψηλά στάνταρντ υπηρεσιών κυρίως για το 2ο μέρος.
Μπαίνω μέσα και με οδηγεί η κυρία σε ένα δωμάτιο .
Εκεί μου παρουσιάζει μια κοπέλα την Ροζαλίντα όπως μου είπε.
Μου είπε ότι είναι άλλες 2 αλλά δουλεύουν . Δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνω να φύγω.
Μου λέει εγόρι μου μπες και δεν θα χάσεις και η ποιότητα μετράει μην κοιτάς ομορφιά εδώ πέρα , πέρνα δεν θα χάσεις άκουσε με θα χαλαρώσεις κτλ κτλ.
Λέω θα είναι μπόμπα στα υπόλοιπα ας περάσω, δεν είχα και χρόνο να πάω αλλού.Της λέω κάνει ελεύθερο στοματικό ;Μου λέει μην αγχώνεσαι θα περάσεις καλά.
Της λέω πες μου τα προγράμματα και τι κοστίζουν μου λέει μην αγχώνεσαι να χαλαρώσεις ήρθες δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι και κάτι τέτοια.
κάνω το λάθος και μένω .Μπαίνει η κοπέλα μπαίνω για ντουζ πριν μπω την ρωτάω για το στοματικό μου λέει κάνε το ντουζάκι σου και μην αγχώνεσαι .
Ξεκινάμε μασάζ. Θα το έλεγα άγαρμπο λίγο.
Περνάνε 25λεπτά περίπου δεν κάνει καμμία κίνηση.
Της λέω ξέρειςότι δεν ήρθα εδώ μόνο για να με τρίψεις έτσι ;
Και μου αρχίζει κάτι μ...ς ότι τι άλλο θέλεις και θα μας πάτε φυλακή , και από την πρώτη φορά δεν γίνονται αυτά και κάτι τέτοια.
Της λέω πες μου ότι μου κάνεις πλάκα τώρα; Συνέχισε τα ίδια για κανένα 5 λεπτο.
Κάνω να φύγω κάτσε μου λέει ρε παιδί μου τι να κάνω κτλ λες και μου κανε χάρη.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ που μου τον έπαιξε 5λεπτά και ξενέρωσα και της λέω ευχαριστώ δεν θέλω και το τέλειωσα. Μπήκα για ντουζ και άρχισε κάτι μαλακίες να σε πλύνω να σε ντύσω να σου βάλω εγώ τις κάλτσες και την άλλη φορά που θα έρθεις θα σου κάνω 2 φορές σεξ και διάφορα. Της δίνω τα λεφτά βγαίνει έξω και πέφτω ΄πάνω στην Άννα.
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;

ήμαρτον....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μου κανει μεγάλη εντυπωση η κριτική του συναγωνιστή για το μαγαζί της Εθναρχου Μακαριου......ενα απο τα καλύτερα μαγαζια που υπάρχουν,με πολλές κοπέλλες,οι περισσότερες απο τις οποιες κανουν και καλό μασαζ.......
Φαίνεται οτι ολα πήγαν στραβά απο την αρχή.....ειδικά την Ροζαλίντα την ξερω πολλά χρόνια,κανει και καλό μασαζ και καλό πρόγραμμα.Μαλλον κατι φοβήθηκε........
Προτεινω στον συναγωνιστή να ξαναπάει.....το μαγαζί συνηθως εχει 6-7 κοπέλλες,ορισμενες απο τις οποιες,π.χ. Μαργαρίτα,Ασπα,Αφροδίτη,Ευη,κλπ.,είναι απο τις κορυφαίες και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες.......
Ολοι εχουμε και καλές και κακές εμπειρίες,ειναι μεσα στο παιχνιδι αυτό.Εγω οσες φορες εχω παει πέρασα εξαιρετικά.Η δε Αννα πάντοτε ειναι εξαιρετική οικοδέσποινα.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Μου κανει μεγάλη εντυπωση η κριτική του συναγωνιστή για το μαγαζί της Εθναρχου Μακαριου......ενα απο τα καλύτερα μαγαζια που υπάρχουν,με πολλές κοπέλλες,οι περισσότερες απο τις οποιες κανουν και καλό μασαζ.......
Φαίνεται οτι ολα πήγαν στραβά απο την αρχή.....ειδικά την Ροζαλίντα την ξερω πολλά χρόνια,κανει και καλό μασαζ και καλό πρόγραμμα.Μαλλον κατι φοβήθηκε........
Προτεινω στον συναγωνιστή να ξαναπάει.....το μαγαζί συνηθως εχει 6-7 κοπέλλες,ορισμενες απο τις οποιες,π.χ. Μαργαρίτα,Ασπα,Αφροδίτη,Ευη,κλπ.,είναι απο τις κορυφαίες και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες.......
Ολοι εχουμε και καλές και κακές εμπειρίες,ειναι μεσα στο παιχνιδι αυτό.Εγω οσες φορες εχω παει πέρασα εξαιρετικά.Η δε Αννα πάντοτε ειναι εξαιρετική οικοδέσποινα.

Κι εγω τα ιδια εχω να πω και για την Αννα και για το μαγαζι, απο τα καλυτερα που υπαρχουν. Τρομερη εντυπωση μου κανει το σχολιο του συναγωνιστη. Ισως επεσε σε κακη ημερα, ο Τοσκας αντι να κυνηγαει τους μπαχαλακιδες που σπανε την Αθηνα ισως αρχισε να κυνηγα τα μαγαζια και γι αυτο ειναι υποψιασμενες οι κοπελες.
Φιλε, ξαναδοκιμασε εκει, σιγουρα επεσες σε ατυχη στιγμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: andy51

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πάντως για να τα λέμε κι όλα η Ρόζα μερικές φορές δεν αντέχεται...
Μιλάει πολύ και είναι ψιλοάγαρμπη... όταν θυμάμαι την μια και μοναδική συνεδρία μου μαζί της στην Αχιλλέως... πονάει ο πούτσος μου.... και όχι με την καλή έννοια...
Εμένα η Αννα πάντως δεν με έχει πιέσει ποτέ να περάσω παρά την θέληση μου....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πάντως για να τα λέμε κι όλα η Ρόζα μερικές φορές δεν αντέχεται...
Μιλάει πολύ και είναι ψιλοάγαρμπη... όταν θυμάμαι την μια και μοναδική συνεδρία μου μαζί της στην Αχιλλέως... πονάει ο πούτσος μου.... και όχι με την καλή έννοια...
Εμένα η Αννα πάντως δεν με έχει πιέσει ποτέ να περάσω παρά την θέληση μου....

δηλαδη σου εκανε πουτσοκεφαλοκλειδωμα?  :dancing: :tickedoff: :tickedoff:

Οντως,η Αννα δεν πιέζει ποτε.....και αν σε ξερει,ξερει και τι σου αρεσει και προτεινει την κατάλληλη....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Μήπως να βάλουμε και τον παράγοντα φοβου;Λέω τώρα;Πριν δυο εβδομάδες βγήκε φορά παρτίδα το τηλέφωνο.Οπότε στο ίδρυμα βρέθηκαν πολλές και καινούργιες φατσουλες.Που να ξέρει η Αννα και η κάθε Άννα τι μέρος του λόγου ήμαστε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
34
Like
3.293
Πόντοι
4.365
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
.....
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;

Έλεος, μόνο στην Έλενα νόμιζα ότι υπάρχουν ακόμα αυτά...
 

alkosin

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
77
Like
56
Πόντοι
0
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
Πήγα πολύ ξαναμμένος μετά από δίμηνη αποχή.Επίσης να σημειώσω ότι τις τελευταίες 5-6 επισκέψεις τις έχω κάνει στη Μπακνανά με την Έλενα οπότε ίσως να είχα υψηλά στάνταρντ υπηρεσιών κυρίως για το 2ο μέρος.
Μπαίνω μέσα και με οδηγεί η κυρία σε ένα δωμάτιο .
Εκεί μου παρουσιάζει μια κοπέλα την Ροζαλίντα όπως μου είπε.
Μου είπε ότι είναι άλλες 2 αλλά δουλεύουν . Δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνω να φύγω.
Μου λέει εγόρι μου μπες και δεν θα χάσεις και η ποιότητα μετράει μην κοιτάς ομορφιά εδώ πέρα , πέρνα δεν θα χάσεις άκουσε με θα χαλαρώσεις κτλ κτλ.
Λέω θα είναι μπόμπα στα υπόλοιπα ας περάσω, δεν είχα και χρόνο να πάω αλλού.Της λέω κάνει ελεύθερο στοματικό ;Μου λέει μην αγχώνεσαι θα περάσεις καλά.
Της λέω πες μου τα προγράμματα και τι κοστίζουν μου λέει μην αγχώνεσαι να χαλαρώσεις ήρθες δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι και κάτι τέτοια.
κάνω το λάθος και μένω .Μπαίνει η κοπέλα μπαίνω για ντουζ πριν μπω την ρωτάω για το στοματικό μου λέει κάνε το ντουζάκι σου και μην αγχώνεσαι .
Ξεκινάμε μασάζ. Θα το έλεγα άγαρμπο λίγο.
Περνάνε 25λεπτά περίπου δεν κάνει καμμία κίνηση.
Της λέω ξέρειςότι δεν ήρθα εδώ μόνο για να με τρίψεις έτσι ;
Και μου αρχίζει κάτι μ...ς ότι τι άλλο θέλεις και θα μας πάτε φυλακή , και από την πρώτη φορά δεν γίνονται αυτά και κάτι τέτοια.
Της λέω πες μου ότι μου κάνεις πλάκα τώρα; Συνέχισε τα ίδια για κανένα 5 λεπτο.
Κάνω να φύγω κάτσε μου λέει ρε παιδί μου τι να κάνω κτλ λες και μου κανε χάρη.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ που μου τον έπαιξε 5λεπτά και ξενέρωσα και της λέω ευχαριστώ δεν θέλω και το τέλειωσα. Μπήκα για ντουζ και άρχισε κάτι μαλακίες να σε πλύνω να σε ντύσω να σου βάλω εγώ τις κάλτσες και την άλλη φορά που θα έρθεις θα σου κάνω 2 φορές σεξ και διάφορα. Της δίνω τα λεφτά βγαίνει έξω και πέφτω ΄πάνω στην Άννα.
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;
έχεις απόλυτα δίκιο ισχύει και με το παραπάνω και μάλιστα έχει γίνει και μόδα τώρα σε όλα τα μαγαζιά να σου φάνε 2-3 60-αρια ντροπή τους και αίσχος τους να κοροϊδεύουν τους πελάτες πώς νομίζουν ότι βγαίνουν τα 60 ευρω
 

KingInHell2

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2018
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς μαγαζί που κάνουν καλό barefoot-ashiatsu;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.718
Κριτικές
190
Like
49.372
Πόντοι
41.443

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Πέρασμα από το φημισμένο πλέον μασατζίδικο στην Εθνάχου Μακαρίου στη Δάφνη. Μόνο καλά λόγια διάβασα εδώ μέσα οπότε και για αυτό κάνω το σχόλιο.
Πήγα πολύ ξαναμμένος μετά από δίμηνη αποχή.Επίσης να σημειώσω ότι τις τελευταίες 5-6 επισκέψεις τις έχω κάνει στη Μπακνανά με την Έλενα οπότε ίσως να είχα υψηλά στάνταρντ υπηρεσιών κυρίως για το 2ο μέρος.
Μπαίνω μέσα και με οδηγεί η κυρία σε ένα δωμάτιο .
Εκεί μου παρουσιάζει μια κοπέλα την Ροζαλίντα όπως μου είπε.
Μου είπε ότι είναι άλλες 2 αλλά δουλεύουν . Δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνω να φύγω.
Μου λέει εγόρι μου μπες και δεν θα χάσεις και η ποιότητα μετράει μην κοιτάς ομορφιά εδώ πέρα , πέρνα δεν θα χάσεις άκουσε με θα χαλαρώσεις κτλ κτλ.
Λέω θα είναι μπόμπα στα υπόλοιπα ας περάσω, δεν είχα και χρόνο να πάω αλλού.Της λέω κάνει ελεύθερο στοματικό ;Μου λέει μην αγχώνεσαι θα περάσεις καλά.
Της λέω πες μου τα προγράμματα και τι κοστίζουν μου λέει μην αγχώνεσαι να χαλαρώσεις ήρθες δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι και κάτι τέτοια.
κάνω το λάθος και μένω .Μπαίνει η κοπέλα μπαίνω για ντουζ πριν μπω την ρωτάω για το στοματικό μου λέει κάνε το ντουζάκι σου και μην αγχώνεσαι .
Ξεκινάμε μασάζ. Θα το έλεγα άγαρμπο λίγο.
Περνάνε 25λεπτά περίπου δεν κάνει καμμία κίνηση.
Της λέω ξέρειςότι δεν ήρθα εδώ μόνο για να με τρίψεις έτσι ;
Και μου αρχίζει κάτι μ...ς ότι τι άλλο θέλεις και θα μας πάτε φυλακή , και από την πρώτη φορά δεν γίνονται αυτά και κάτι τέτοια.
Της λέω πες μου ότι μου κάνεις πλάκα τώρα; Συνέχισε τα ίδια για κανένα 5 λεπτο.
Κάνω να φύγω κάτσε μου λέει ρε παιδί μου τι να κάνω κτλ λες και μου κανε χάρη.
Είχα ξενερώσει τόσο πολύ που μου τον έπαιξε 5λεπτά και ξενέρωσα και της λέω ευχαριστώ δεν θέλω και το τέλειωσα. Μπήκα για ντουζ και άρχισε κάτι μαλακίες να σε πλύνω να σε ντύσω να σου βάλω εγώ τις κάλτσες και την άλλη φορά που θα έρθεις θα σου κάνω 2 φορές σεξ και διάφορα. Της δίνω τα λεφτά βγαίνει έξω και πέφτω ΄πάνω στην Άννα.
Της λέω εγώ φταίω που σε εμπιστεύτηκα, δεν ήρθα να βγάλω γκόμενα ούτε να πληρώσω το ενοίκιο του μαγαζιού. Μου λέει πρώτη φορά και τα παραμύθια αυτά. Τι είναι αυτά ρε παιδιά ;Πας και ακουμπάς δηλαδή 2-3 φορές από 60 για να πάρεις ότι σε άλλα μαγαζιά το παίρνεις με πολύ πιο ωραίες κοπέλες με την πρώτη ;Πάνε καλά ;


αν έγιναν αυτά που λές τότε πολύ απλά δεν ξαναπατάς σε αυτό το μαγαζί. Αν είναι η πρώτη φορά που την πατάς έτσι.. τώρα ξέρεις.. πότε δεν μπαίνεις πουθενά αν δεν έχεις κανονίσει πρώτα τι και πόσο...

Αλλά να σου πώ την αλήθεια για να έχεις κάνει 5-6 επισκέψεις μόνο σε μία.. πάει να πεί ότι έχεις κάνει αρκετές άλλες επισκέψεις ανάλογες και δεν είσαι καινούργιος στο άθλημα άρα και αποκλείετε να την πάτησες σαν πρωτάρης.. Αρα κάτι άλλο έπαιξε εκει πέρα φαντάζομαι που σε χάλασε και έγραψες αυτήν την κριτική..
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
να μιλησω και γω σαν παλιος για το μαγαζί στη Δαφνη και την ϊστορία" του sharkgr.... το μόνο μεμπτόν της Αννας είναι ότι δεν τον έκοψε από το σαλόνι ότι είναι μ..βιολης και ανυπομονος να τον ξαποστειλει... Αννα είσαι η mvp υπηρεσια μασαζ-2017 ... για τα 60 ευρω του shark να γίνεις βουκινο??
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Μου κανει μεγάλη εντυπωση η κριτική του συναγωνιστή για το μαγαζί της Εθναρχου Μακαριου......
Μα γιατί σου κάνει εντύπωση, όταν σε διάστημα λίγης μεταμεσονύκτιας  ώρας γίνεται εγγραφή και γράφονται δύο κατεβατά κριτικές,  που η μία δεν βρίσκει τίποτα καλό για ένα μαγαζί, ενώ τα βρίσκει όλα πάνω από τέλεια για κάποιο άλλο? Μη γίνεσαι καχύποπτος!  :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Μα γιατί σου κάνει εντύπωση, όταν σε διάστημα λίγης μεταμεσονύκτιας  ώρας γίνεται εγγραφή και γράφονται δύο κατεβατά κριτικές,  που η μία δεν βρίσκει τίποτα καλό για ένα μαγαζί, ενώ τα βρίσκει όλα πάνω από τέλεια για κάποιο άλλο? Μη γίνεσαι καχύποπτος!  :2funny:

Εχεις δίκιο....από την άλλη αν γράψει κάποιος κάτι αρνητικό για το μαγαζί στην Δάφνη, απαντάνε πάντα οι ίδιοι ακριβως fans...σχεδον με την ίδια σειρα !

οπως λέτε και οι fans μην χαλαμε την μαγεία του μασαζ...με αχρηστες info οπως σερβις κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom