Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
δοκιμασα την AMΥ απο DBA......η κοπελα ειναι μιγαδα εντυπωσιακη μιλφ με τα ρουχα ...πιο ηπια εντυπωση οταν γδυθηκε....το μασσαζ το προσπερνω γιατι ειμαι ασχετος για να κρινω......στον αγωνα βρηκα μια αμυντικοτατη παιχτρια.....δεχεται τα παντα αλλα καμμια πρωτοβουλια....φυσικα δεν φιλαει...μονο τον πουτσο μου χαιδευε.....το σφυροκοπημα δεν το δεχεται και παιρνει στασεις που εμποδιζουν την διεισδυση....ενω ειναι φιλικη και θελει να ειναι ευχαριστη με αποσυντονισε... αρχικα μου καλλιεργησε την εντυπωση οτι θα γινει ενα στανταρακι μου αλλα στο τελος μια....δυσθυμια......καταραμενη αμυνα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.864
Πόντοι
41.447
Σαββατο μεσημερι Iris massage Σολωμου 70 στο κεντρο!
Υποδοχη η Λιζα με σεξυ ολοσωμο φορεμα.
Κοπελες 4!

Ντιανα . Η Σεξυ εντυπωσιακη μιλφαρα Ρωσιδα. Ψιλη , καλλιγραμμη με ποδαρες. φορουσε γοβες και ενα φορεματακι κοντο κολαση. Πραγματικα πολυ εντυπωσιακη γυναικαρα
Βανεσα. Η  ομορφη Ρωσιδα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα. Με σπαστο σχετικα μακρυ καστανο μαλλι πλεον και με κοκκινες ψιλοτακουνες γοβες και αυτη
Ναταλι. Η νεα Ρωσιδα του καταστηματος. Μετριου αναστηματος, αδυνατη με πολυ γυμνασμενο σωμα (πρωην επαγγελματιας χορευτρια). Καρε ξανθο μαλλι , ομορφη παρουσια.
Αντζελα. Κανουργια κοπελα και αυτη στο καταστημα. Ομορφη αδυνατη νεαρη Ρουμανα με αδυνατο και καλλιγραμμο κορμι Μαυρο ισιο μακρυ μαλλι.

ελειπε με ρεπο η Ελληνιδα Μαιρη
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
37
Like
2.847
Πόντοι
1.446
Σαββατο μεσημερι Iris massage Σολωμου 70 στο κεντρο!
Υποδοχη η Λιζα με σεξυ ολοσωμο φορεμα.
Κοπελες 4!

Ντιανα . Η Σεξυ εντυπωσιακη μιλφαρα Ρωσιδα. Ψιλη , καλλιγραμμη με ποδαρες. φορουσε γοβες και ενα φορεματακι κοντο κολαση. Πραγματικα πολυ εντυπωσιακη γυναικαρα
Βανεσα. Η  ομορφη Ρωσιδα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα. Με σπαστο σχετικα μακρυ καστανο μαλλι πλεον και με κοκκινες ψιλοτακουνες γοβες και αυτη
Ναταλι. Η νεα Ρωσιδα του καταστηματος. Μετριου αναστηματος, αδυνατη με πολυ γυμνασμενο σωμα (πρωην επαγγελματιας χορευτρια). Καρε ξανθο μαλλι , ομορφη παρουσια.
Αντζελα. Κανουργια κοπελα και αυτη στο καταστημα. Ομορφη αδυνατη νεαρη Ρουμανα με αδυνατο και καλλιγραμμο κορμι Μαυρο ισιο μακρυ μαλλι.

ελειπε με ρεπο η Ελληνιδα Μαιρη

κόστος? συνεδρία?
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.336
Like
6.254
Κορινα
 

Συνημμένα

  • IMG-8f25f3f973bef24a2cdf26b5a872f227-V.jpg
    IMG-8f25f3f973bef24a2cdf26b5a872f227-V.jpg
    60,5 KB · Εμφανίσεις: 26

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Ανδριάνα

LIVE
 

Συνημμένα

  • 18-03-16-16-49-01-385_deco.jpg
    18-03-16-16-49-01-385_deco.jpg
    79,1 KB · Εμφανίσεις: 40

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.864
Πόντοι
41.447
περασα σημερα το DBA massage

Στην υποδοχη η γνωστη ευγενικη Βικυ.

Η μουνοπιπιναρα Μυρτώ και η Πολωνη Βυζαρου Αλιναρα ηταν σε δωματιο επι τω εργω  :fuck2:

Ειδα λοιπον τις:

Δημητρα
. Αερατη πληθωρικη μελαχροινη γυναικα με πλουσια στηθη. Φορουσε ενα πολυ ωραιο σεξυ μαυρο συνολο.
Βιβη. Η ξανθια Ελληνιδα σεξυ μιλφαρα. Παντα προσεγμενη με φοβερα μαυρα εσωρουχα και γοβες. Ταμαμ για τους μιλφολατρες
Εμυ. Γλυκητατη νεαρη μαυρουλα. Ηλικια περιπου 20, ομορφη , ζαμογελαστη με σπαστο καστανο μαλλι, και φοβερο πισω συστημα . Σχετικα μεγαλα στηθη επισης

και παμε στις καινουργιες... :sunglasses:

Ανδριαννα. Φοβερο σεξυ πιπινι γαλακτος Μολδαβιας. Μιλα ελληνικα, ψιλη, κορμαρα ομορφη.
Πολυ ωραιο προσωπο επισης και μακρυ ισιο καστανο μαλλι. Απο τις ωραιοτερες κοπελες που εχω συναντησει τελευταια στα μασαζομαγαζα.
Κορινα. Ελληνιδα επισης πιπινα. Μετριου αναστηματος. Αδυνατη με καλο κορμι και επισης καστανο μαλλι. Αρκετα σεξυ συνολο.

Αυτα απο εμενα.
 

thanap

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Μήπως ξέρει αν δουλεύει κάπου η Ντίνα ή η Εύα που δούλευαν καλλιρόης 48 πριν 3-4 χρόνια;
 

thanap

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Ήταν πολύ δυνατά μωρά.
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.336
Like
6.254
Αλινα LIVE   :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • IMG-599f39b7376d155f32ae186b0f4232af-V.jpg
    IMG-599f39b7376d155f32ae186b0f4232af-V.jpg
    36,9 KB · Εμφανίσεις: 30

stam_dim

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
53
Like
30
Πόντοι
0
Περασμα απο το central Καλλιρρόης...Απο μένα μαύρο στο εν λόγω κατάστημα!!όλα απλά απαράδεκτα!! Με έβαλαν σε ένα σαλόνι μαζί με κάτι τεχνικούς για την τηλεόραση!! Αυτοί συζητούσαν για την τηλεόραση και εγω περίμενα να με στείλουν σε κάποιο δωμάτιο!! Αμ δε...μετά απο 10 λεπτά ξαφνικά ήρθαν τρεις κοπέλες...ούτε που ήξεραν σε ποιον να μιλήσουν(χαιρετουσαν τους τεχνικούς που βρίσκονταν πιο κοντά στην πόρτα)..έλεγαν το όνομα τους και έφευγαν αμηχανες! Μετά έρχεται η κυρία της υποδοχής και μου λεει διάλεξες?? Απλά σηκώθηκα και χαιρέτησα και δεν είπαν ούτε ενα συγγνώμη!! Μαύρο αδέρφια!!
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Μαύρο γιατι ρε τυπε? Σε έβαλαν να περιμένεις σε δωμάτιο με τεχνικούς?  :think:

Δε δοκιμάζεις κάποια υπηρεσία τουλάχιστον πριν μαυρίσεις? Λέω εγώ τώρα...
 

stam_dim

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
53
Like
30
Πόντοι
0
Για καν το λίγο εικόνα ρε τυπε...κανενας σεβασμός στον πελάτη...κοπέλες δεν είδα...πάρα μόνο απο απόσταση όταν χαιρετουσαν τους τεχνικούς και μετά έρχεται η άλλη και μου λέει διαλεξες?? Αν σ αρέσει εσένα αυτή η συμπεριφορά με το καλό!!
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1
Περασμα απο το central Καλλιρρόης...Απο μένα μαύρο στο εν λόγω κατάστημα!!όλα απλά απαράδεκτα!! Με έβαλαν σε ένα σαλόνι μαζί με κάτι τεχνικούς για την τηλεόραση!! Αυτοί συζητούσαν για την τηλεόραση και εγω περίμενα να με στείλουν σε κάποιο δωμάτιο!! Αμ δε...μετά απο 10 λεπτά ξαφνικά ήρθαν τρεις κοπέλες...ούτε που ήξεραν σε ποιον να μιλήσουν(χαιρετουσαν τους τεχνικούς που βρίσκονταν πιο κοντά στην πόρτα)..έλεγαν το όνομα τους και έφευγαν αμηχανες! Μετά έρχεται η κυρία της υποδοχής και μου λεει διάλεξες?? Απλά σηκώθηκα και χαιρέτησα και δεν είπαν ούτε ενα συγγνώμη!! Μαύρο αδέρφια!!
έπρεπε να κάνεις οτι φτιάχνεις το a/c , γιατί και οι άλλοι μην νομίζεις πελάτες είμασταν
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Υπαρχει κιαλλη λυση...την ωρα που βγαιναν οι κοπελες να πεις "εγω ο υδραυλικος ειμαι"
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom