Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλους, ξέρει κανείς αν είναι σήμερα ανοιχτά στην εθναρχου Μακαρίου στην Δάφνη? Ευχαριστώ
ΥΓ* αν έχει και κανείς το τηλέφωνο και το στείλει με pm θα είναι τέλεια  :rockon:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
34
Like
3.297
Πόντοι
4.365
αυτό το όνομα είναι στοιχειωμένος εδω μεσα. Πω πω τι αναφέρεστε τώρα θα τα πάρουν στο κρανίο όλοι εδώ μέσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τελικά η Ακρόπολη ζει και βασιλεύει  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Με φώναξε κανείς?  :grin: :grin: :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.041
Κριτικές
490
Like
36.879
Πόντοι
41.447
περασα σημερα απο Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος


στην υποδοχη μια αρχοντικη Ελληνιδα κυρια πολυ ευγενικη.

Ροστερ φουλ εχουμε και λεμε!  :sunglasses:

Ελενα. Η Ελληνιδα μιλφ του καταστηματος με το γυμνασμενο κορμι και το σγουρο καστανοξανθο μαλλι. Πολυ καλο μασαζ, κανει και ταυλανδεζικο και Ταντρα  :dancing: και deep tissue massage.

Νατάσα. Ρωσιδα μπαμπατσικη ξανθια κοπελα με ωραιες καμπυλες.

Αννα. Γνωστη απο το DBA. Ομορφη ξανθια κοπελα με καρε ξανθο μαλλι, παντα χαμογελαστη και ευδιαθετη. Κορμι χητο με ωραιες καμπυλες .

Στεφανια
. Η λετονη ελεγκαντ γυναικα του καταστηματος. Ξανθια περιποιημενη, ομορφο αδυνατο κορμακι

Μπερι
. Εγχρωμη σοκαλατενια κοπελα. Για τους λατρεις αυτων των γυναικων ειναι οτι πρεπει .

Νικολετα
. Και αυτη γνωστη απο το DBA. Σγουρο σκουρο μαλλι μακρυ, ωραιες αναλογιες και σχετικα μεγαλο ομορφο φυσικο στηθος
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Τι είναι το deep tissue massage φιλαράκι? Δεν το ξέρω σαν όρο. Στεφανία αποτελεί διακαή πόθο και θα πάρει σειρά, Ελεναρα τι να λέμε χύνω και μόνο στη σκέψη του τι μου έκανε. Νατάσα μακράν ότι χειρότερο έχω βιώσει σε αυτό το χώρο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.229
Κριτικές
255
Like
11.019
Πόντοι
19.505
Περνάω χτες από Desire Θησέως 40 να δω την κορεάτισα Κιμ. Όμορφη φατσούλα αλλά σώμα ατσούμπαλο.
Πάω από Φραντζή 4 μπας και πάρω Καρολίνα αλλά λείπει, θα επιστρέψει σε κάνα μήνα. Παρούσες η Τζούλια με το κοντό μαλλί και η μαύρη Μπέλα. Η Τζούλια είναι ωραία μιλφάρα και κάποια στιγμή θα την τιμήσω. Έχει κάτι πολύ σέξυ και κλασάτο ταυτόχρονα.
Πάω Καλιρρόης 48, βλέπω τη Βικτώρια μαυρισμένο τούμπανο με σωματάρα αλλά θυμάμαι τις κάκιστες κριτικές και μου περνάει η επιθυμία. Εμφανίζεται η Μαριάννα με τα γυλάκια και το αψεγάδιαστο σωματάκι. Λέω δε γαμιέται ας την πάρω. Η συνέχεια στην κριτική μου. 
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Πάω από Φραντζή 4 μπας και πάρω Καρολίνα αλλά λείπει, θα επιστρέψει σε κάνα μήνα.  Εμφανίζεται η Μαριάννα με τα γυλάκια και το αψεγάδιαστο σωματάκι. Λέω δε γαμιέται ας την πάρω. Η συνέχεια στην κριτική μου. 


Καρολινα και "ξυλο" ;) ..... :)
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.345
Like
6.258
Μπερι  :rose:
 

Συνημμένα

  • IMG-b009ee3d34054f56e2305c3cce6cc2db-V.jpg
    IMG-b009ee3d34054f56e2305c3cce6cc2db-V.jpg
    73,7 KB · Εμφανίσεις: 45

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.727
Amy  :rose:
 

Συνημμένα

  • IMG-cd8fe2ba1c432e50f268eb84022708b3-V.jpg
    IMG-cd8fe2ba1c432e50f268eb84022708b3-V.jpg
    74,4 KB · Εμφανίσεις: 45
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Προσφατη επισκεψη στην αννα στη δαφνη. Το μαγαζι συνεχιζει στα ιδιο υψηλο επιπεδο, παρουσιες οι γνωστες, περασα πολυ ομορφα με ασπα, μου ισιωσε την πλατουλα! Την καινούργια κοπελα δεν την ειδα, μαλλον ηταν στο δωματιο...
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Μονο μια κριτικη υπαρχει για την γλυκια μαυρουλα Μπερι; κανενας συναγωνιστης που να δοκιμασε;;;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.423
Like
762
Πόντοι
96
Περνάω χτες από Desire Θησέως 40 να δω την κορεάτισα Κιμ. Όμορφη φατσούλα αλλά σώμα ατσούμπαλο.
Πάω από Φραντζή 4 μπας και πάρω Καρολίνα αλλά λείπει, θα επιστρέψει σε κάνα μήνα. Παρούσες η Τζούλια με το κοντό μαλλί και η μαύρη Μπέλα. Η Τζούλια είναι ωραία μιλφάρα και κάποια στιγμή θα την τιμήσω. Έχει κάτι πολύ σέξυ και κλασάτο ταυτόχρονα.
Πάω Καλιρρόης 48, βλέπω τη Βικτώρια μαυρισμένο τούμπανο με σωματάρα αλλά θυμάμαι τις κάκιστες κριτικές και μου περνάει η επιθυμία. Εμφανίζεται η Μαριάννα με τα γυλάκια και το αψεγάδιαστο σωματάκι. Λέω δε γαμιέται ας την πάρω. Η συνέχεια στην κριτική μου.  

Aπό τις φωτογραφίες η Κιμ φαίνεται καλό σωματάκι.Τι σε εμπόδισε να προχωρήσεις; Μήπως φαινόταν ξεπέτα ή έπιπλο; Ρωτάω γιατί μπήκα στον πειρασμό να πάω αν και είναι μακριά από εμένα. :huh:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.229
Κριτικές
255
Like
11.019
Πόντοι
19.505
Aπό τις φωτογραφίες η Κιμ φαίνεται καλό σωματάκι.Τι σε εμπόδισε να προχωρήσεις; Μήπως φαινόταν ξεπέτα ή έπιπλο; Ρωτάω γιατί μπήκα στον πειρασμό να πάω αν και είναι μακριά από εμένα. :huh:
Το μόνο που με εμπόδισε είναι τα 50 ευρώ για απλό πρόγραμμα που μου φαίνεται πια υπερβολικό όταν δίνεις στα μασατζίδικα 60 για μασαζ, φιλάκια και ελεύθερο στοματικό. Ξεπέτα δεν φαίνεται κιαι από ότι έχω ακούσει δεν είναι. Ωραίο μουτράκι έχει, από σώμα αστο καλύτερα
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.423
Like
762
Πόντοι
96
Το μόνο που με εμπόδισε είναι τα 50 ευρώ για απλό πρόγραμμα που μου φαίνεται πια υπερβολικό όταν δίνεις στα μασατζίδικα 60 για μασαζ, φιλάκια και ελεύθερο στοματικό. Ξεπέτα δεν φαίνεται κιαι από ότι έχω ακούσει δεν είναι. Ωραίο μουτράκι έχει, από σώμα αστο καλύτερα

Χιλ ,ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Άρα να υποθέσω ότι είναι παχουλούλα και στις φωτογραφίες έχει δουλέψει το φωτοσόπ! :rolleyes:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.229
Κριτικές
255
Like
11.019
Πόντοι
19.505
Χιλ ,ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Άρα να υποθέσω ότι είναι παχουλούλα και στις φωτογραφίες έχει δουλέψει το φωτοσόπ! :rolleyes:
παχουλούλα δεν την λες. ατσούμπαλη μάλλον. περιέργα κατανεμημένη και πολύ κοντή
 

ALEX_PEIRAIAS

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα...μπορείς κανείς να μου στείλει το τηλ από τον χώρο στη Δάφνη;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom