Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
215
Κριτικές
1
Like
383
Πόντοι
21
δαφνη η στον αγ.ιωαννη?? :happy:
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
215
Κριτικές
1
Like
383
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Προσφατη επισκεψη στην αννα στη δαφνη. Το μαγαζι συνεχιζει στα ιδιο υψηλο επιπεδο, παρουσιες οι γνωστες, περασα πολυ ομορφα με ασπα, μου ισιωσε την πλατουλα! Την καινούργια κοπελα δεν την ειδα, μαλλον ηταν στο δωματιο...

Πραγματικά το επίπεδο στην Μακαρίου είναι υψηλό και η Άσπα πολύ πολύ καλή από πρόσφατη συνάντηση...
 

TopGun82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2018
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Πραγματικά το επίπεδο στην Μακαρίου είναι υψηλό και η Άσπα πολύ πολύ καλή από πρόσφατη συνάντηση...

Αν και νέος στον χωρο ομολογώ οτι η Άσπα ξέρει να σε χαλαρώνει και να σε κάνει να περάσεις όμορφα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.037
Κριτικές
490
Like
36.867
Πόντοι
41.447
περασμα αστραπη πριν λιγες ημερες απο DBA massage στην κατεχακη

Στην υποδοχη με περιμενε μια εκπληξη καθως η Μυρτω ανοιξε την πορτα!
Ελειπε η Βικυ που ειναι επι της υποδοχης και επισης η Πολωνη βυζαρου Αλινα ειχε ρεπο.

Η Μυρτω παρα πολυ σεξυ μωρο, με το μαυρο μακρυ μαλλι της, φυσικες βυζαρες, φορουσε μαυρες γοβες και μαυρο κορμακι κολαση.
Πολυ ναζιαρα εχει παρει πλεον το κολαι και βγαζει μαι αυτοπεποιθηση και ερωτισμο που πριν ενα χρόνο δεν θα έλεγα οτι ειχε σε τετοιο βαθμο.

Επισης:
Βιβη, Η Ελληνιδα ξανθια μιλφαρα. προστυχο και σεξυ τουμπανο μιλφ, φοραγε φοβερο σετ μαυρο κοκκινα εσωρουχα

Ναντια. Γλυκητατη και ομορφη Ανατολιτισα. Καρε καστανο μαλλι, πολυ γλυκο προσωπο, αδυνατο κορμακι. Πολυ ευγενης και γλυκια παρουσια.

Δημητρα. Η Πληθωρικη χαμογελαστη και σεξυ γυναικα του καταστηματος. Μαυρο μακρυ σπαστο μαλλι, βυζαρες, φορουσε μαυρο σεξυ εφαρμοστο συνολακι.

Εμυ. Η μαυρουλα του καταστηματος, Ωραια σοκολατι επιδερμιδα, σωμα με πιασιματα (κωλαρε-βυζαρες)

Αννα, η ομορφη χαμογελαστη κοπελα της διπλανης πορτας, σωμα ομορφο και γεματο, καρε ξανθο μαλλι

και τελος η Αντζελινα, Ρουμανικο ομορφο ξανθο πιπινι με πετιτ σωματακι και πονηρη φατσα..
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
περασμα αστραπη πριν λιγες ημερες απο DBA massage στην κατεχακη

Στην υποδοχη με περιμενε μια εκπληξη καθως η Μυρτω ανοιξε την πορτα!
Ελειπε η Βικυ που ειναι επι της υποδοχης και επισης η Πολωνη βυζαρου Αλινα ειχε ρεπο.

Η Μυρτω παρα πολυ σεξυ μωρο, με το μαυρο μακρυ μαλλι της, φυσικες βυζαρες, φορουσε μαυρες γοβες και μαυρο κορμακι κολαση.
Πολυ ναζιαρα εχει παρει πλεον το κολαι και βγαζει μαι αυτοπεποιθηση και ερωτισμο που πριν ενα χρόνο δεν θα έλεγα οτι ειχε σε τετοιο βαθμο.

Επισης:
Βιβη, Η Ελληνιδα ξανθια μιλφαρα. προστυχο και σεξυ τουμπανο μιλφ, φοραγε φοβερο σετ μαυρο κοκκινα εσωρουχα

Ναντια. Γλυκητατη και ομορφη Ανατολιτισα. Καρε καστανο μαλλι, πολυ γλυκο προσωπο, αδυνατο κορμακι. Πολυ ευγενης και γλυκια παρουσια.

Δημητρα. Η Πληθωρικη χαμογελαστη και σεξυ γυναικα του καταστηματος. Μαυρο μακρυ σπαστο μαλλι, βυζαρες, φορουσε μαυρο σεξυ εφαρμοστο συνολακι.

Εμυ. Η μαυρουλα του καταστηματος, Ωραια σοκολατι επιδερμιδα, σωμα με πιασιματα (κωλαρε-βυζαρες)

Αννα, η ομορφη χαμογελαστη κοπελα της διπλανης πορτας, σωμα ομορφο και γεματο, καρε ξανθο μαλλι

και τελος η Αντζελινα, Ρουμανικο ομορφο ξανθο πιπινι με πετιτ σωματακι και πονηρη φατσα..

Δεν θα σταματησω να εντυπωσιαζομαι απο τις αναφορες σου στα κοριτσια. Εγω εχω προβλημα να θυμηθω το ονομα αυτης που μου αρεσει αφου παρελασουν ολες απο μπροστα μου μια μια, εσυ οχι μονο θυμασαι ονοματα αλλα και τι φορα η καθε μια. Ευγε!!!

Σκεψου να γινεις πολιτικος, ο μπαμπας Μητσοτακης ειχε το χαρισμα αν σου εδινε μια φορα το χερι θυμοταν το ονομα σου και ο,τι του ελεγες για παντα.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
περασμα αστραπη πριν λιγες ημερες απο DBA massage στην κατεχακη

Στην υποδοχη με περιμενε μια εκπληξη καθως η Μυρτω ανοιξε την πορτα!
Ελειπε η Βικυ που ειναι επι της υποδοχης και επισης η Πολωνη βυζαρου Αλινα ειχε ρεπο.

Η Μυρτω παρα πολυ σεξυ μωρο, με το μαυρο μακρυ μαλλι της, φυσικες βυζαρες, φορουσε μαυρες γοβες και μαυρο κορμακι κολαση.
Πολυ ναζιαρα εχει παρει πλεον το κολαι και βγαζει μαι αυτοπεποιθηση και ερωτισμο που πριν ενα χρόνο δεν θα έλεγα οτι ειχε σε τετοιο βαθμο.

Επισης:
Βιβη, Η Ελληνιδα ξανθια μιλφαρα. προστυχο και σεξυ τουμπανο μιλφ, φοραγε φοβερο σετ μαυρο κοκκινα εσωρουχα

Ναντια. Γλυκητατη και ομορφη Ανατολιτισα. Καρε καστανο μαλλι, πολυ γλυκο προσωπο, αδυνατο κορμακι. Πολυ ευγενης και γλυκια παρουσια.

Δημητρα. Η Πληθωρικη χαμογελαστη και σεξυ γυναικα του καταστηματος. Μαυρο μακρυ σπαστο μαλλι, βυζαρες, φορουσε μαυρο σεξυ εφαρμοστο συνολακι.

Εμυ. Η μαυρουλα του καταστηματος, Ωραια σοκολατι επιδερμιδα, σωμα με πιασιματα (κωλαρε-βυζαρες)

Αννα, η ομορφη χαμογελαστη κοπελα της διπλανης πορτας, σωμα ομορφο και γεματο, καρε ξανθο μαλλι

και τελος η Αντζελινα, Ρουμανικο ομορφο ξανθο πιπινι με πετιτ σωματακι και πονηρη φατσα..

Ρε zero, κρατάς σημειώσεις σε μπλοκάκι και μετά κάνεις αναλυτική περιγραφή? Με εντυπωσιάζεις!!!
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
μετα απο πολυ καιρο απουσιας στα εν λογω καταστηματα , εμαθα και απο φιλο αλλα και απο εδω για την Εθναρχου Μακαριου στη Δαφνη και πηγα να δω απο κοντα .
Μονοκατοικια που απο τις σκαλες ακομα εχει μια ωραια μυρωδια που σε προδιαθετει ευχαριστα. Οντως η Αννα στην υποδοχη πολυ ευγενικη και κατατοπιστικη με εβαλε σε ενα δωματιο να μην ειμαι ορατος σε αλλα αδιακριτα βλεμματα και απο κει παρελασαν οι κοπελες. Αυτες που συγκρατησα γιατι πραγματικα ηταν και πολλες και καλες ηταν η Μαργαριτα , η Ασπα, η Ευα η  Ροζαλιντα , η Χριστινα και η Αφροδιτη . Τωρα αν μου ξεφυγε καμμια θα το δω την αλλη φορα που θα ξαναπαω . Περασα με τη Μαργαριτα , μου αρεσε το σωμα της και τελικα περα απο το πολυ καλο μασαζ ηταν πολυ καλη και στο δευτερο γυρο . Την επομενη φορα σιγουρα μια απο τις Ασπα η Ευα θα ειναι η επιλογη μου η την Αφροδιτη που τη ξερω απο παλια. Οι επομενες αργοτερα :-)  Σαν επιλογος το θεωρω το συγκεκριμενο μαγαζι σαν την ηρεμη δυναμη με καλο ροστερ και  value for money υπηρεσιες !!

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.037
Κριτικές
490
Like
36.867
Πόντοι
41.447
Δεν θα σταματησω να εντυπωσιαζομαι απο τις αναφορες σου στα κοριτσια. Εγω εχω προβλημα να θυμηθω το ονομα αυτης που μου αρεσει αφου παρελασουν ολες απο μπροστα μου μια μια, εσυ οχι μονο θυμασαι ονοματα αλλα και τι φορα η καθε μια. Ευγε!!!

Σκεψου να γινεις πολιτικος, ο μπαμπας Μητσοτακης ειχε το χαρισμα αν σου εδινε μια φορα το χερι θυμοταν το ονομα σου και ο,τι του ελεγες για παντα.

Ρε zero, κρατάς σημειώσεις σε μπλοκάκι και μετά κάνεις αναλυτική περιγραφή? Με εντυπωσιάζεις!!!


δεν ειναι δυσκολο να τις θυμασαι ειδικα αν εχεις περασει αρκετες φορες απο το καταστημα και εισαι πελατης
ποιο ευκολο ειναι να ξεχασω καποιο ονομα οχι την κοπελα σαν παρουσια
 

LeLa(1)

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Είμαι καιρό στο site, αλλά πρώτη φορά γράφω. Έχω περάσει από πολλά ιδρύματα τα τελευταία χρόνια. Θα σας πω όσα τελικά δοκίμασα κάποιες εκ των κορασίδων. Μιχαλακοπούλου και στα δύο, DBA Κατεχάκη, Κρίτωνος και στο αδελφικό στη Σόλωνος, Εθνάρχου Μακαρίου, Ελενας day spa, Elite spa, Ολοτροπικη spa, Αχιλλέως, Μπακνανά. Σίγουρα ξεχνάω κάποια. Στο Elenas και στο Elite έμεινα με το πουλί στο χέρι, και στο Κρίτωνος μόνο φραπέ.
Μπορώ να σας πω και περισσότερες πληροφορίες για όσα από τα παραπάνω.
Τα έχω βαρεθεί όλα και ψάχνω κάτι που να μην το ξέρω και κάπως prive. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση.
Cheers guys! Καλές αναζητήσεις
 

spir.spir3

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2014
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες λιγο βοηθεια , ποια ειναι καλυτερη για Νuru  , η Berry απο Paradise Spa η AMY απο D.B.A Massage??
 

TopGun82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2018
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Είμαι καιρό στο site, αλλά πρώτη φορά γράφω. Έχω περάσει από πολλά ιδρύματα τα τελευταία χρόνια. Θα σας πω όσα τελικά δοκίμασα κάποιες εκ των κορασίδων. Μιχαλακοπούλου και στα δύο, DBA Κατεχάκη, Κρίτωνος και στο αδελφικό στη Σόλωνος, Εθνάρχου Μακαρίου, Ελενας day spa, Elite spa, Ολοτροπικη spa, Αχιλλέως, Μπακνανά. Σίγουρα ξεχνάω κάποια. Στο Elenas και στο Elite έμεινα με το πουλί στο χέρι, και στο Κρίτωνος μόνο φραπέ.
Μπορώ να σας πω και περισσότερες πληροφορίες για όσα από τα παραπάνω.
Τα έχω βαρεθεί όλα και ψάχνω κάτι που να μην το ξέρω και κάπως prive. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση.
Cheers guys! Καλές αναζητήσεις

Περισσότερες πληροφορίες για τα κορίτσια  έχουμε;
 

KRISTINA SERBA

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Είμαι καιρό στο site, αλλά πρώτη φορά γράφω. Έχω περάσει από πολλά ιδρύματα τα τελευταία χρόνια. Θα σας πω όσα τελικά δοκίμασα κάποιες εκ των κορασίδων. Μιχαλακοπούλου και στα δύο, DBA Κατεχάκη, Κρίτωνος και στο αδελφικό στη Σόλωνος, Εθνάρχου Μακαρίου, Ελενας day spa, Elite spa, Ολοτροπικη spa, Αχιλλέως, Μπακνανά. Σίγουρα ξεχνάω κάποια. Στο Elenas και στο Elite έμεινα με το πουλί στο χέρι, και στο Κρίτωνος μόνο φραπέ.
Μπορώ να σας πω και περισσότερες πληροφορίες για όσα από τα παραπάνω.
Τα έχω βαρεθεί όλα και ψάχνω κάτι που να μην το ξέρω και κάπως prive. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση.
Cheers guys! Καλές αναζητήσεις
καλησπέρα
 

Relax Spa 99

Μασατζίδικο
Εγγρ.
29 Οκτ 2017
Μηνύματα
160
Like
192
Μιχαλακοπούλου 99,  Kαλή μέρα σε όλους σήμερα θα είναι κοντά μας

Eleni

Liza

Laura

Nikoleta

Lidia
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Παιδες λιγο βοηθεια , ποια ειναι καλυτερη για Νuru  , η Berry απο Paradise Spa η AMY απο D.B.A Massage??

Χρυσο μεταλλιο σε εγχρωμο μπαμπατσικο παιρνει η Debbie Η βραζιλιανα απο Καλλιροης 48 ()....
Η επομενη φιλοτιμη "προσπαθεια" θαταν της Amy dba
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom