Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (1 μέλη και 93 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
η απόφαση για το Σ18 ήταν συνολική, απλά εγώ ανέλαβα να το κλειδώσω ;)

 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν έκαναν κάποιοι τον κόπο να μου απαντήσουν που να πάω για ένα καλό μασάζ! Δεν θέλω να μαμισω αλλά να χαλαρώσω με τα χέρια της.. (δεν έχω φυσικά πρόβλημα να μου τον παίξει)
Για τον λόγο όμως ότι δεν θα μαμήσω δεν θέλω να δώσω και λεφτά που θα έδινα πχ σε στούντιο...

Δοκιμασε στη φαιδρα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Μόλις είδα ότι το θρεντ "Συγγρού 18 (θα σας σπάσουμε τα αρχίδια)" έκλεισε!  :kneel: :kneel:

Τα σέβη μου και τα συγχαρητήρια στον μοδερέητορ Ιβάν, για την γρήγορη ανταπόκριση  :hi:

Και ποιός θα μας λέει μια καλημέρα τώρα;
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
ναι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • images.png
    images.png
    4 KB · Εμφανίσεις: 27
  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 22

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Θέλω να κλείσω πριβέ ραντεβού με την Νανση... Που κλείνω;
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μετα απο βολτα προ εβδομαδας σε ολα τα μαγαζια επι της 3ης σεπτεμβριου δεν ανοιξε ουτε ενα!!! εκτος απο αυτο που ειναι δεξια στον δρομο οπως πας, δεν θυμαμαι νουμερο, οπου δεν ανοιξε πανω! δεν ειχα ξαναπαει σε καποιΟ βεβαια...επισης ουτε το χευδεν ανοΙξε οπως επισης Κ αυτο στην στουρναρη 63 παροτι παλλια ημουν πελατης αλλα πανε χρονια...κατεληξα στα σιγουρα της στουρναρης 29 οπου τιμηθηκε Νικολ, πολυ ωραιο κοριτσι με γνωσεις του μασαζ αλλα χωρις καθολου ορεξη κατ εμε εκτος του οτι δεν τηρηθηκε το ωραριο του μισαωρου ουτε οταν εγινε σχολιο σχετικο απο μενα οτι μενουν 10 λεπτα ...εβαλε μεσα και τα ντους και τις καλημερες και εμεινε ενα! με το ζορι τιποτα δεν γινεται αποτε δεν τρεχει κατι απλως δεν παιζουν λεφτα για πεταμα...αν κ γενικοτερα αξιζει....Υ.Γ. TO που ανοιξε ηταν αυτο στην πλατεια Βικτωρια 80 κατι αλλα ειχε μονο μια κοπελα ελευθερη...
 

lellos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
348
Like
328
Πόντοι
21
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
αν θές καλό μασαζ πάρε φαίδρα, απο τις καλύτερες κατά την γνώμη μου. αν δεν την βρείς δοκίμασε την τζέσικα στο συγγρού 40-42 με πολύ καλό επίσης δεύτερο μέρος. μην περιμένεις βέβαια να βρείς επαγγελματίες του είδους εδώ αλλά θα περάσεις καλά...  ;) ;) ;)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.149
Κριτικές
191
Like
52.385
Πόντοι
41.443
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


ηρωας
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
γεια σου Σπύρο Λουη, τι θέση τερμάτισες;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

δυο επιλογές εχεις....χρειάζεσαι αθλητικό μασαζ και τέτοιο κανει,απ' όσο ξερω,η Φαίδρα και η Ελένη στην Μπακνανά.......να το ζητήσεις όμως από την αρχή......και να τις αφήσεις να στο κάνουν,όχι μπαλαμούτια από το πρώτο τέταρτο....... :s&m_1: :s&m_1:
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
184
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
δυο επιλογές εχεις....χρειάζεσαι αθλητικό μασαζ και τέτοιο κανει,απ' όσο ξερω,η Φαίδρα και η Ελένη στην Μπακνανά.......να το ζητήσεις όμως από την αρχή......και να τις αφήσεις να στο κάνουν,όχι μπαλαμούτια από το πρώτο τέταρτο....... :s&m_1: :s&m_1:

συμφωνω για την Φαίδρα, πολύ καλό μασάζ 
την Ελένη δεν την ξέρω,
και προσθέτω, αν βέβαια συνεχίζει γιατί έχω καιρό να την πάρω, την Χριστινάρα από Πατησίων 131
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom