Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Πριν από λίγο στο Μάρνης 28 είδαμε και καταγράψαμε τις κάτωθι... :woldman:


Η Χριστίνα,η γνωστή ψηλή μελαχροινή με το γλυκό πρόσωπο και το γεμάτο κορμί...  :humpleg:

Η Μαριάννα,μια κοντή καστανή αδύνατη κοπέλα,εντελώς αδιάφορη με χαρακτηριστική γεωργιανόφατσα...

Η Εύα το μελαχροινό αδύνατο καυλοράπανο με μαύρο ξεκωλοειδές φορεματάκι που της είχε φτάσει ως τη μέση-όλα τα κωλομάγουλά της έξω...   :kissass:
Μάλλον δεν θα πρόκειται στη Στουρνάρη...

Σε δωμάτιο  :knockinb: :pipa3: ήταν η Λίλη η Κινέζα...

Προγράμματα τα γνωστά:

50 ευρώ τα 30 λεπτά.
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
80 ευρώ τα 60 λεπτά.

Παιδιά παίζει κανά τηλέφωνο του "μαγαζιού" για να τηλεφωνούμε πρώτα μην πηγαίνουμε τσάμπα....?

Βασικά για τη Λουλου με ενδιαφέρει που πάω και δεν την βρίσκω....
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395

Χτεσινο περασμα απο το Sweet Escape Αιγάλεω. παρουσες Αλεξάνδρα, Βίκη, Ελένη. Ο χωρος καθαρος , καινουργιες και ανετες ντουζιερες στα δωματια, καλη διακοσμηση και κερια αναμενα στο δωματιο για ατμοσφαιρα. Γενικα ολα τα κομφορ.
Πηρα Αλεξανδρα γιατι για τις αλλες δυο ουτε να με πληρωναν. Πως περασα ;; Πηγα στη δουλεια που ειχα μετα και δεν καταλαβαινα τι μου ελεγαν. Ανεβηκε κ κριτικη. Παντως ειναι λιγο μακρια το μαγαζι.

Περασμα σημερα πρωι απο Μιχαλακοπουλου 99. Το μαγαζι αυτο εχει ανεβει σημαντικα, απορω πως κανεις σας δε γραφει τπτ , γιατι και απο κινηση δε παει ασχημα (βαραγαν κουδουνια, πορτες ανοιγοκλειναν κλπ).
Υπαρχουν 6 κοπελες, Αλικη νταρντανοειδης ξανθια, Ελενη γκιλφοκατασταση, Φωτεινη πιτσιρικα ψηλη ξανθια καυλιαρα, Αννα 30αρα μελαχρινη-καρε σεξυ κ καλο παιδι, Κατια λεπτη κορμαρα 170 περιπου καστανοξανθο μαλλι ροζ εσωρουχα πολυ καβλα θα παρω την επομενη φορα, και μια αλλη μετριου αναστηματος που δε θυμαμαι ονομα. Απο αυτες πιστευω οι 3 ειναι uber-γαμευσιμες , ειδικα Φωτεινη και Κατια , παντα για τους εναλλακτικους απο τα γκιλφο-σαυροειδη και τις μπουταροκολουδες που εχουν πλημμυρισει την Αττικη. Πηρα Φωτεινη, θα ανεβει και κριτικη συντομα.

Καλες βολτες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Εγώ τραβήχτηκα χτες Αιγάλεω κατά τις 18:30 και μου επεδείχθη μόνο η Λώρη από την ευγενεστατη Ελπίδα. Ουκρανή ξανθιά μακρυά από τα πρότυπά μου.
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες το μεσημεράκι από τρία ιδρύματα.
Μιχαλακοπούλου 94 μου άνοιξε μια milfoμανα για τρελά γαμήσια με προστυχόφατσα και με πλούσιο ντεκολτέ αλλά προφανώς επειδή δεν με ξέρανε και ήταν φανερό ότι φοβόταν μου ανακοίνωσε πρόγραμμα μασάζ και μόνο χωρίς ούτε καν φραπέ. Ήταν παρέα με μία ακόμη απ'ότι μου είπε αλλά δεν ζήτησα καν να την δώ μιας και μόλις ανακοινώθηκε το πρόγραμμα την έκανα με ελαφριά πηδηματακια.

Συνέχεια στο Μιχαλακοπούλου 99. Μου παρουσάστηκαν από την γλυκύτατη Ουκρανέζα με το κοντό ξανθό καρέ μαλλάκι, πέντε κορασίδες για όλα τα γούστα. Ποιοτικό σε γενικές γραμμές ρόστερ. Επέλεξα την Σβέτκα κατόπιν σχετικής παρότρυνσης της υπηρεσίας με την οποία πιάσαμε και την κουβέντα για την κατάσταση που επικρατεί στην πατρίδα της. Αναφορικά με την Σβέτκα τώρα, είναι ένα ψηλό ξανθό Ρωσιδάκι με όμορφο πρόσωπο και με στητό στήθος, 1,5άρι. Καλή συμμετοχή στο δωμάτιο με γλωσόφιλα και δεκτική στα πάντα. Στα μείον της ότι γλύφει μόνο τα μπαλάκια τα οποία και τα εξαφανίζει στην κυριολεξία αλλά για να σε γλύψει ακαπέλα θέλει επιπλέον δωράκι ένα δεκάρικο το οποίο φυσικά και δεν πήρε από εμένα. Ένα ακόμα μείον ότι είναι μόνο δύο μήνες στην Ελλάδα δεν καταλαβαίνει σχεδόν καθόλου Ελληνικά, ούτε και Αγγλικά οπότε η συνεννόηση γίνεται μόνο στη νοηματική. Δεν μπορώ να ω ότι πέρασα άσχημα μιας και η κοπέλα δείχνει να απολαμβάνει αυτό που κάνει αλλά δύσκολα θα την προτιμήσω ξανά. Άλλη ήθελα να πάρω αρχικά αλλά με έψησε η σερίφισα για την Σβέτκα. Δεν μετάνιωσα αλλά δεν απογειώθηκα κιόλας.
Πρόγραμμα διαρκείας 20 λεπτών περίπου χωρίς μασάζ στα 50 ευρώ, με μασάζ στα 45 λεπτά με 60 ευρώ και με 80 ευρώ δύο εκτονώσεις σε πρόγραμμα μίας ώρας.

Τρίτη και τελευταία καταδρομική στο Αρκαδίας 4-8, όπου μου παρουσιάστηκαν από την ευγενέστατη σερίφισα τρεις κοπέλες. Μια ψηλή ξανθιά Ρωσίδα με απίστευτη κωλάρα που διαγραφόταν και το στρινγκάκι της μέσα από το μαύρο κολάν της, μια Ρουμούνα μελαχρινή την οποία έχω πάρει και παλιότερα σε άλλο ίδρυμα και μια κινεζούλα. Ήμουν έτοιμος να περάσω με το ξανθό άτι αλλά έκτακτη επαγγελματική υποχρέωση που προέκυψε απρόσμενα με ανάγκασε να αποχωρήσω εσπευσμένα από το εν λόγω ίδρυμα. Θα το επισκεφθώ πάντως λίαν συντόμως μιας και δεν γίνεται να μην πάρω αυτή την πατούρα.
Προγράμματα που ανακοινώθηκαν είναι 60 ευρώ το απλό πρόγραμμα με μασάζ, 70 ευρώ τάντρα και body2body, και 80 ευρώ ότι πρόγραμμα προτιμάς εσύ με δύο εκτονώσεις. Μου ανέφερε στο τέλος ότι υπάρχει και το πρόγραμμα των 20 λεπτών πάνω κάτω χωρίς μασάζ με 50 ευρώ.

Υ.Γ. Να με συγχωρούν οι συναγωνιστές που δεν αναφέρω ονόματα, απλά ποτέ δεν συγκρατώ ονόματα κορασίδων που κάνουν πασαρέλα, παρά μόνο αυτών με τις οποίες περνάω.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Αααααχ.... Να σου πάρουμε ενα τεφτεράκι να τα σημειώνεις;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εχω ένα φίλο που το παίζει γκλόμπαλ πορνο ρεπόρτερ...
Λες να φταίει αυτό;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Συγχαρητήρια στον Γιάννη 71 και mamasan.
Πέρασμα από Sweet escape κατά τις 16:00 παρούσες η Αλεξάνδρα, μελαχρινό άλογο και η Λώρη η ξανθιά ουκρανέζα

Μετά Μάρνη 28, τι να πω... Η κατάσταση του ασανσέρ ήταν καλύτερη από την κατάσταση των κοριτσιών. Λιλή σπασμένη πλέον, Χριστίνα, Κική και Μαρία. Στην πόρτα η Λουλού, η πιο ζωντανή απ' όλες. Πολύ μιζέρια απέπνεε σήμερα το πάλαι ποτέ κραταιό τριβείο.

Μονης Προδρόμου: μιλφοκατάσταση. Ντίνα, Εύα, Βερόνικα, Αλεξάνδρα, Άννα. Φυσικά η Βερόνικα είναι η πιο γλυκειά εκεί μέσα, αλλά δεν είχα όρεξη σήμερα.

Θα πάω να δω το κινεζάκι στο Αρκαδίας.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.149
Κριτικές
191
Like
52.393
Πόντοι
41.443
Αλισια και Ζωη ειναι σχετικα καινουργιες; υπαρχει καοια συντομη περιγραφη; ευχαριστω


η Ζωη ειναι αυτη απο στ29,εχει κριτικες. η Αλισια ειναι ενα προστυχο γαμευσιμο μιλφ που κανει κι αυτη φουλ προγραμμα. προσφατα μπηκε κριτικη και για αυτην.δε θυμαμαι αν ηταν καπου αλλου.στοχοποιηθηκε για την απομενη φορα  ;)
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Ανοιξε μασαζ στη Ν.Σμυρνη πανω απο τα everest. Με 6-10 ευρω τα 20 λεπτα. Μπριτζολα πολυ δυσκολο να εχει εως απιθανο.

Παντως ειδα δυο κοπελες μια ξανθια και μια μελαχρινη. Πολυ καλες και οι δυο. Ειδικα η μελαχρινη.
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξερεις κανενας κατι για τα δυο ιδρηματα που αναφερονται στη Μεσογειων 289 κ 208?????? ποιος μπορει να με κατατοποισει???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ανοιξε μασαζ στη Ν.Σμυρνη πανω απο τα everest. Με 6-10 ευρω τα 20 λεπτα. Μπριτζολα πολυ δυσκολο να εχει εως απιθανο.

Παντως ειδα δυο κοπελες μια ξανθια και μια μελαχρινη. Πολυ καλες και οι δυο. Ειδικα η μελαχρινη.
Αφού δεν έχει μπριζόλα, γιατί το ποστάρεις εδώ που αφορά μασατζίδικα που "μπριζολιάζεις" :
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ανοιξε μασαζ στη Ν.Σμυρνη πανω απο τα everest. Με 6-10 ευρω τα 20 λεπτα. Μπριτζολα πολυ δυσκολο να εχει εως απιθανο.

Παντως ειδα δυο κοπελες μια ξανθια και μια μελαχρινη. Πολυ καλες και οι δυο. Ειδικα η μελαχρινη.
φραπε?
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παιδες εχει κανεις σχετικες πληροφοριες για κανενα μασατζιδικο με μπριτζολα στη μεσογειων ενεργο?????
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Αλισια ειναι ενα προστυχο γαμευσιμο μιλφ που κανει κι αυτη φουλ προγραμμα. προσφατα μπηκε κριτικη και για αυτην.δε θυμαμαι αν ηταν καπου αλλου.
====
Hταν- ( εχει γραφτεί).  Στην κ.  Γιαννα στην Καισαριανή, ως Λίντα- με μαλλια  ξανθο-καστανά ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom