Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (1 μέλη και 93 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εγώ μίλησα για αθλητικό....είναι κατι το ιδιαίτερο.....γιατί,καλό μασαζ κανουν και άλλες κοπέλλες......
 

marklad78

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2014
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδεσ
επειδη δεν εχω τρεξει μαραθωνιο εγω αλλα θελω το μασαζακι μου με ολα τα συναφη ειναι δυνατον να εχουμε στοιχεια επικοινωνια απο το τουμπανειρο ΑΛΕΞΝΔΡΑ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάποια θεραπεύτρια για να γιατρέψει το πονεμένο μου κορμί από τον μαραθώνιο, ώστε μετά να μπορέσω μετά να αποδωσω σε ένας προς μια αγώνα πάνω στο μασαζοκρεβατο;
Θα προτιμούσα ή κορασίδα να έχει πραγματικές γνώσεις μασάζ και όχι απλό πασαλειμα και χάδια(42 χλμ είναι αυτά, το γαλακτικό οξύ έχει χτυπήσει κόκκινο).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
και Ρουλα απο φραντζη..
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
Μαλλον μετα απο τοσο καιρο πρεπει να γινει μια ανανεωση στο χαρτι να ξερουμε τι μας γινεται !
 

lellos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές που απάντησαν.
Η Φαίδρα 2 μέρες τώρα, όσες φορές έχω καλέσει δεν απαντάει(μάλλον έχει πέσει πολλή δουλειά με άλλους πιασμένους δρομείς...). Για την Ελένη έχω διαβάσει καλά λόγια και ίσως καταλήξω εκεί αύριο, όπως επίσης και για την Τζένη από Δημοκρίτου.
Επίσης μιας και θα βρίσκομαι κοντά στη Βικτώρια αύριο, ξέρει κανείς αν στο New Personal υπάρχει καμία τεχνίτισα λαδοκόρη για αντίστοιχη υπηρεσία;
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές που απάντησαν.
Η Φαίδρα 2 μέρες τώρα, όσες φορές έχω καλέσει δεν απαντάει(μάλλον έχει πέσει πολλή δουλειά με άλλους πιασμένους δρομείς...). Για την Ελένη έχω διαβάσει καλά λόγια και ίσως καταλήξω εκεί αύριο, όπως επίσης και για την Τζένη από Δημοκρίτου.
Επίσης μιας και θα βρίσκομαι κοντά στη Βικτώρια αύριο, ξέρει κανείς αν στο New Personal υπάρχει καμία τεχνίτισα λαδοκόρη για αντίστοιχη υπηρεσία;

Οχι φιλος.....αμα θελεις ΔΥΝΑΤΟ μασαζ.....ΣΤ29 ......ΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!![αμα ειναι εκει]

ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Οχι φιλος.....αμα θελεις ΔΥΝΑΤΟ μασαζ.....ΣΤ29 ......ΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!![αμα ειναι εκει]

ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι,καλή είναι και η Λία......προσυπογράφω! αλλά,δεν ξερω αν το δυνατό και το αθλητικό μασαζ ταυτίζονται.......
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ναι,καλή είναι και η Λία......προσυπογράφω! αλλά,δεν ξερω αν το δυνατό και το αθλητικό μασαζ ταυτίζονται.......

το δυνατό και το αθλητικό μασαζ ταυτίζονται

μετα απο ενα γερο πιασιμο θελεις κατι δυνατο,αμα θελεις χαιδεμα μετα απο αυτο εκανες...δεν ξερω,παντος.....ΛΙΑ να σε στρωσει!!!!!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Επίσης μιας και θα βρίσκομαι κοντά στη Βικτώρια αύριο, ξέρει κανείς αν στο New Personal υπάρχει καμία τεχνίτισα λαδοκόρη για αντίστοιχη υπηρεσία;

Βαλερια ελληνιδα πολυ καλη
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις τιποτα για καποιο oceanblue massage στη Φθιωτιδος? Ειδα μια αγγελια στο angelies.gr και δεν ειχα ξανακουσει κατι
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Γνωριζει κανεις τιποτα για καποιο oceanblue massage στη Φθιωτιδος? Ειδα μια αγγελια στο angelies.gr και δεν ειχα ξανακουσει κατι
αν εψαχνες στο νημα με τα καταστηματα μασαζ,θα το ειχες βρει.οριστε.www.bourdela.com/forum/index.php?topic=200792.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=200792.0[/url]
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Πρωινή καταδρομική στο Μπακνανά. Όλο το ρόστερ εκεί, η ¨ερρικα πιο όμορφη από ποτέ, η Καρολίνα, η Χαρά, η Δήμτρα και μια έκπληξη: Η Μαριάννα, νέο αίμα. Βασικά όχι τόσο νέο διότι πρόκειται για το στουντιοκόριτσο, τη μελαχρινή γυναικάρα από Βριλησσού 36 κλπ. Πολύς κόσμος στο σαλόνι. Τα δωμάτια φουλ.

Πέρασ και ααπό Συγγρού 42-46. Η Τζέσικα φυσικά στο δωμάτιο. Η Άντζελα με κόκκινη δερμάτινη στολή, κόκκινα παπούτσια, κόκκινες ζαρτιέρες. Επίσης η Νικόλ και άλλες δυο που δεν συγκράτησα καθότι αδιάφορες.
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Η Μαριαννα ειναι μια που ειχε αναστατωσει την Φυλης περιπου 10 ετη πριν?Το πρωτο απο Παρασιου δεξια επι της Φυλης απεναντι απο το παρκινγκ??Συνηθως φορουσε καλτσες η καλτσοζαρτιερες.Η μηπως λεγοταν Νατασα ?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
Εχουμε σχετικές κριτικές ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.149
Κριτικές
191
Like
52.385
Πόντοι
41.443
μεσημεριανη επισκεψη σε καταστηματα της Συγγρου.

Σ45 ηταν παρουσες η Ερρικα,Ελενη και Νικολ. αδιαφορες κι εφυγα.το μαγαζι οσο παει και χαλαει νομιζω.

Σ40-42 παρουσες Αντζελα,Νικολ,Τζεσσικα(τιμηθηκε) :dancing: :dancing: :dancing:,Αλισια και Ζωη απο Στ29 αν θυμαμαι καλα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Πρωινή καταδρομική στο Μπακνανά. Όλο το ρόστερ εκεί, η ¨ερρικα πιο όμορφη από ποτέ, η Καρολίνα, η Χαρά, η Δήμτρα και μια έκπληξη: Η Μαριάννα, νέο αίμα. Βασικά όχι τόσο νέο διότι πρόκειται για το στουντιοκόριτσο, τη μελαχρινή γυναικάρα από Βριλησσού 36 κλπ. Πολύς κόσμος στο σαλόνι. Τα δωμάτια φουλ.

Πέρασ και ααπό Συγγρού 42-46. Η Τζέσικα φυσικά στο δωμάτιο. Η Άντζελα με κόκκινη δερμάτινη στολή, κόκκινα παπούτσια, κόκκινες ζαρτιέρες. Επίσης η Νικόλ και άλλες δυο που δεν συγκράτησα καθότι αδιάφορες.

μεσημεριανη επισκεψη σε καταστηματα της Συγγρου.

Σ45 ηταν παρουσες η Ερρικα,Ελενη και Νικολ. αδιαφορες κι εφυγα.το μαγαζι οσο παει και χαλαει νομιζω.

Σ40-42 παρουσες Αντζελα,Νικολ,Τζεσσικα(τιμηθηκε) :dancing: :dancing: :dancing:,Αλισια και Ζωη απο Στ29 αν θυμαμαι καλα.

ωραιες ενημερωσεις!  :rockon:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
μεσημεριανη επισκεψη σε καταστηματα της Συγγρου.

Σ45 ηταν παρουσες η Ερρικα,Ελενη και Νικολ. αδιαφορες κι εφυγα.το μαγαζι οσο παει και χαλαει νομιζω.

Σ40-42 παρουσες Αντζελα,Νικολ,Τζεσσικα(τιμηθηκε) :dancing: :dancing: :dancing:,Αλισια και Ζωη απο Στ29 αν θυμαμαι καλα.

Αλισια και Ζωη ειναι σχετικα καινουργιες; υπαρχει καοια συντομη περιγραφη; ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom