Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα!
Την Παρασκευή κατεβαίνω Αθήνα και ψάχνω μαγαζί με milf και gilf.
Στο παρελθόν πέρασα από Στουρνάρη 29 με Έλενα,
από 3ης Σεπτεμβρίου 59 με Ειρήνη,
από Συγγρού 29 με ρωσίδα Όλγα
και Συγγρού 45 για nuru τότε που ήταν η ξανθιά Λίζα στην υποδοχή (αυτή η Λίζα είναι μεγάλο απωθημένο! - Περνάει σε πρόγραμμα??).

Τι μου προτείνετε?
καλημερα  το δυσκολο ειναι να βρεις μαγαζι με πιπινια . τα milf και gilf εν αφθονια σε ολα τα ιδρυματα....
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλημέρα στην παρέα!
Την Παρασκευή κατεβαίνω Αθήνα και ψάχνω μαγαζί με milf και gilf.
Στο παρελθόν πέρασα από Στουρνάρη 29 με Έλενα,
από 3ης Σεπτεμβρίου 59 με Ειρήνη,
από Συγγρού 29 με ρωσίδα Όλγα
και Συγγρού 45 για nuru τότε που ήταν η ξανθιά Λίζα στην υποδοχή (αυτή η Λίζα είναι μεγάλο απωθημένο! - Περνάει σε πρόγραμμα??).

Τι μου προτείνετε?

Κάποιος έγραφε οτι vfm είναι στο Δημοκρίτου 9 στο Κολωνάκι. Ρίξε μια ματια στο αντίστοιχο νημα.
 

olmeca21

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2011
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
αυριο σκεφτομαι να κανω μια γυρα μια ερωτηση μονο! απ οτι διαβαζω το μονο μασατζιδικο που μπορεισ να τελειωσεις 2 φορες ειναι αυτο στη δημοκριτου 9? εαν οχι σε ποια αλλα?
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα στην παρέα!
Την Παρασκευή κατεβαίνω Αθήνα και ψάχνω μαγαζί με milf και gilf.
Στο παρελθόν πέρασα από Στουρνάρη 29 με Έλενα,
από 3ης Σεπτεμβρίου 59 με Ειρήνη,
από Συγγρού 29 με ρωσίδα Όλγα
και Συγγρού 45 για nuru τότε που ήταν η ξανθιά Λίζα στην υποδοχή (αυτή η Λίζα είναι μεγάλο απωθημένο! - Περνάει σε πρόγραμμα??).

Τι μου προτείνετε?
4 χρονια εχουνε περαση απο τοτε καθε ποτε..................?????????? :think:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε συγγρου18 τι δεν καταλαβαινεις... Στο παρελθόν είπε ο άνθρωπος... Δεν σου είπε ότι πέρασε την προηγούμενη βδομάδα.
Εξάλλου τι σε νοιάζει εσένα πότε γαμάει ο καθένας μας;;; Μπορεί να έχει να περάσει 4 χρόνια από το μαγαζί σου, αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πάει σε άλλα καλύτερα.
Εξάλλου εσύ τώρα δηλώνεις ότι δουλέυεις μόνο πριβέ. Τι πετάγεσαι σαν την πούτσα λοιπόν σε όλα τα θέματα και γράφεις τις μαλακίες σου;
 

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν έκαναν κάποιοι τον κόπο να μου απαντήσουν που να πάω για ένα καλό μασάζ! Δεν θέλω να μαμισω αλλά να χαλαρώσω με τα χέρια της.. (δεν έχω φυσικά πρόβλημα να μου τον παίξει)
Για τον λόγο όμως ότι δεν θα μαμήσω δεν θέλω να δώσω και λεφτά που θα έδινα πχ σε στούντιο...
 

apaixtable

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1

Επίσκεψη κάποια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλή υποδοχή. Παρούσες δύο κυρίες η Σόνια και η Αλεξάνδρα. Πέρασα με την Σόνια η οποία είναι ακριβώς ο ορισμός της γυναίκας για μένα. Πολύ όμορφο σώμα βυζάκι 2αρι Super κωλος κλπ κλπ. Μασάζ πολύ καλό. Πάντως πολύ πάνω του μετρίου. Στον αγώνα δεν δέχεται δακτυλάκια σε τρυπούλες. όλα τα άλλα επιτρεπτά. Λόγω καύλας που μου δημιούργησε το μασάζ αλλά και του ότι μου άρεσε η κυρία θα επανακάμψω στις ορέξεις της κάτω κεφαλής μετά της κυρίας ταύτης.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16

Επίσκεψη κάποια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλή υποδοχή. Παρούσες δύο κυρίες η Σόνια και η Αλεξάνδρα. Πέρασα με την Σόνια η οποία είναι ακριβώς ο ορισμός της γυναίκας για μένα. Πολύ όμορφο σώμα βυζάκι 2αρι Super κωλος κλπ κλπ. Μασάζ πολύ καλό. Πάντως πολύ πάνω του μετρίου. Στον αγώνα δεν δέχεται δακτυλάκια σε τρυπούλες. όλα τα άλλα επιτρεπτά. Λόγω καύλας που μου δημιούργησε το μασάζ αλλά και του ότι μου άρεσε η κυρία θα επανακάμψω στις ορέξεις της κάτω κεφαλής μετά της κυρίας ταύτης.

το λινκ, δεν...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
κομπλε

ωραια ενημερωση

κοστος;
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Επίσκεψη κάποια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλή υποδοχή. Παρούσες δύο κυρίες η Σόνια και η Αλεξάνδρα. Πέρασα με την Σόνια η οποία είναι ακριβώς ο ορισμός της γυναίκας για μένα. Πολύ όμορφο σώμα βυζάκι 2αρι Super κωλος κλπ κλπ. Μασάζ πολύ καλό. Πάντως πολύ πάνω του μετρίου. Στον αγώνα δεν δέχεται δακτυλάκια σε τρυπούλες. όλα τα άλλα επιτρεπτά. Λόγω καύλας που μου δημιούργησε το μασάζ αλλά και του ότι μου άρεσε η κυρία θα επανακάμψω στις ορέξεις της κάτω κεφαλής μετά της κυρίας ταύτης.
νομιζω οτι εδω ταιριαζει καλυτερα,το μυνημα σου.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
4
Like
3.413
Πόντοι
456

Επίσκεψη κάποια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλή υποδοχή. Παρούσες δύο κυρίες η Σόνια και η Αλεξάνδρα. Πέρασα με την Σόνια η οποία είναι ακριβώς ο ορισμός της γυναίκας για μένα. Πολύ όμορφο σώμα βυζάκι 2αρι Super κωλος κλπ κλπ. Μασάζ πολύ καλό. Πάντως πολύ πάνω του μετρίου. Στον αγώνα δεν δέχεται δακτυλάκια σε τρυπούλες. όλα τα άλλα επιτρεπτά. Λόγω καύλας που μου δημιούργησε το μασάζ αλλά και του ότι μου άρεσε η κυρία θα επανακάμψω στις ορέξεις της κάτω κεφαλής μετά της κυρίας ταύτης.

Αλεξάνδρα - Βουλιαγμένης ?

Απο τιμές 80 + ?
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
κομπλε

ωραια ενημερωση

κοστος;

απο το 1ο λινκ που εβαλε ο φιλος παραπανω, μαλλον προκειται για την αλεξανδρα
εχει και αναλογες φωτο στο ΦΒ της. εκτος κι αν εχει πεσει ο κλεψας του κλεψαντος

 

apaixtable

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1

Επίσκεψη κάποια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα. Πολύ καλή υποδοχή. Παρούσες δύο κυρίες η Σόνια και η Αλεξάνδρα. Πέρασα με την Σόνια η οποία είναι ακριβώς ο ορισμός της γυναίκας για μένα. Πολύ όμορφο σώμα βυζάκι 2αρι Super κωλος κλπ κλπ. Μασάζ πολύ καλό. Πάντως πολύ πάνω του μετρίου. Στον αγώνα δεν δέχεται δακτυλάκια σε τρυπούλες. όλα τα άλλα επιτρεπτά. Λόγω καύλας που μου δημιούργησε το μασάζ αλλά και του ότι μου άρεσε η κυρία θα επανακάμψω στις ορέξεις της κάτω κεφαλής μετά της κυρίας ταύτης.

Ευχαριστώ Guru

Αυτά τα link?? δουλεύουν??

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ξερω ποια ειναι

απλα, επειδη η συγκεκριμενη εχει ποικιλες χρεωσεις για αντιστοιχες υπηρεσιες γι αυτο εκανα την ερωτηση
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
η αλεξάνδρα πάντως  είναι όντως  τούμπανο  και όντως  πρέπει να είναι η μελαχρινή  της φωτό. την σωνια  δεν την ξέρω. το μόνο που δεν μου άρεσε  με την αλεξάνδρα ήταν ότι δεν κάνει ακα  και δεν πολύ γουστάρει πολλά πιασιματα. 80 η μίση ώρα και 100 η ώρα αν θυμάμαι καλά, +20 δεύτερη φορά.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
ακα  πίπα  εννοείται...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365

Μόλις είδα ότι το θρεντ "Συγγρού 18 (θα σας σπάσουμε τα αρχίδια)" έκλεισε!  :kneel: :kneel:

Τα σέβη μου και τα συγχαρητήρια στον μοδερέητορ Ιβάν, για την γρήγορη ανταπόκριση  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom