Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
Η συγκεκριμενη που αναφερεστε -αν εννοουμε την ιδια- απο πολυ παλια ειχε αυτο το προβλημα. Απο την Ομηρου δηλαδη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
...και να σε περασει κι απο ανακριση για το που το λερωσες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ασε τη γκρινια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ρωτηστε και κανα παλιο ρε παιδια. Μουτζουρωνεις τα χερια σου με μαυριλες απο τα λαστιχα του αυτοκινητου και πας τσαντιλας
στο σπιτι οτι σου χαλασε το αυτοκινητο και αναγκαστηκες να λερωθεις για να το φτιαξεις. Τη γκρινια δεν θα τη γλυτωσεις αλλα θα γλυτωσεις το ξυλο. :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ρωτηστε και κανα παλιο ρε παιδια. Μουτζουρωνεις τα χερια σου με μαυριλες απο τα λαστιχα του αυτοκινητου και πας τσαντιλας
στο σπιτι οτι σου χαλασε το αυτοκινητο και αναγκαστηκες να λερωθεις για να το φτιαξεις. Τη γκρινια δεν θα τη γλυτωσεις αλλα θα γλυτωσεις το ξυλο. :grin:
:2funny: :2funny: σωστός
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
212
Like
4.853
Πόντοι
9.035
Ρωτηστε και κανα παλιο ρε παιδια. Μουτζουρωνεις τα χερια σου με μαυριλες απο τα λαστιχα του αυτοκινητου και πας τσαντιλας
στο σπιτι οτι σου χαλασε το αυτοκινητο και αναγκαστηκες να λερωθεις για να το φτιαξεις. Τη γκρινια δεν θα τη γλυτωσεις αλλα θα γλυτωσεις το ξυλο. :grin:
και ξανά-σωστός...
για όλα τα ενδεχόμενα πάντα να υπάρχει και ένα Plan B
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
μόνο επίδειξη ταυτότητας, τίποτα παραπάνω ;)

εμένα πάντως μου είχαν δώσει ένα ολόκληρο ερωτηματολόγιο όπου έπρεπε να απαντήσω στις παρακάτω ερωτήσεις:

a) στον πλανήτη ουρανό ζούν ρακούν?
β) πείτε τη γνώμη σας περιφραστικά για την ιστορία της δόξας δράμας
γ) ο γκούκλ έρθ πότε έχει γενέθλια?
δ) γιατί το μπιφτέκι δεν έχει κόκαλα?
και

ε) γιατί τα χαρτονομίσματα δεν είναι τσίγγινα?

απάντησα όσο πιο γρήγορα γινότανε και έφυγα άπρακτος και με το πουλί στο χέρι. Πήγα στα κοντινότερα έβερεστ ,παρήγγειλα ένα σαντουιτς(γιατί αργεί...) και πήγα τουαλέτα και κατούρισα ασπράλια.. :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
bixteraki σταμάτα  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
γιατί κατουρήθηκες? :tooth: :tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.148
Κριτικές
191
Like
52.378
Πόντοι
41.443
Ρωτηστε και κανα παλιο ρε παιδια. Μουτζουρωνεις τα χερια σου με μαυριλες απο τα λαστιχα του αυτοκινητου και πας τσαντιλας
στο σπιτι οτι σου χαλασε το αυτοκινητο και αναγκαστηκες να λερωθεις για να το φτιαξεις. Τη γκρινια δεν θα τη γλυτωσεις αλλα θα γλυτωσεις το ξυλο. :grin:


εισ ωραιος,αλλα η γκρινια γκρινια
 

kostas12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σχωρατε με τον νεο...μασαζ εχω κανει μονο ρουμανια...για τα εγχωρια απο εσας οτι εχω διαβασει..εχω καταληξει σε δυο καταστηματα..στ29 για ελενη η ρανια και σ40-42 για Αντζελα η Τζεσικα. Επειδη διαβαζω οτι γινεται χαμος μ αυτες..γνωριζουμε μερες και ωρες που θα τις βρω πιο χαλαρα...οχι τιποτα αλλο...μην κλεισω ενσημο εκει..η πεταξω λεφτα σε αναγκαστικες επιλογες..
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια σχωρατε με τον νεο...μασαζ εχω κανει μονο ρουμανια...για τα εγχωρια απο εσας οτι εχω διαβασει..εχω καταληξει σε δυο καταστηματα..στ29 για ελενη η ρανια και σ40-42 για Αντζελα η Τζεσικα. Επειδη διαβαζω οτι γινεται χαμος μ αυτες..γνωριζουμε μερες και ωρες που θα τις βρω πιο χαλαρα...οχι τιποτα αλλο...μην κλεισω ενσημο εκει..η πεταξω λεφτα σε αναγκαστικες επιλογες..
επειδη μιλας για μασαζ με μπερδεψες ! γιατι πολυ καλο μασαζ κανει και η καρμεν η Λατινα Πατησιων 131 ! τωρα τα υπολοιπα ειναι γουστα ! ηλικια σωματοτυπος υπηρησιες η αν εχεις κάποιες παραπανω απαιτησεις και γουστα ! αυτες που αναφερεις ειναι διαφορετικες στα χαρακτηριστικα (ηλικια,σωματοτυπο,υπηρεσιες ) .Επίσης παιζουν και σε αλλα μαγαζια πολυ καλες υπηρεσιες γ σεπτεμβριου 119 και 83 και 59
 

kostas12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Sorry εχεις ενα δικιο..μιλαω για μασαζ σε ενα λογικο βαθμο και οχι ενα χαιδεμα απλα αλλα και για τις υπολοιπες...παροχες! Απλα στα συγκεκρενα μαγαζια οι κριτικες γι αυτες τις κοπελες μου τραβηξαν την προσοχη. Θα ψαξω νηματα και για αυτα που ειπες. Ευχαριστω πολυ! :grin:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα!
Την Παρασκευή κατεβαίνω Αθήνα και ψάχνω μαγαζί με milf και gilf.
Στο παρελθόν πέρασα από Στουρνάρη 29 με Έλενα,
από 3ης Σεπτεμβρίου 59 με Ειρήνη,
από Συγγρού 29 με ρωσίδα Όλγα
και Συγγρού 45 για nuru τότε που ήταν η ξανθιά Λίζα στην υποδοχή (αυτή η Λίζα είναι μεγάλο απωθημένο! - Περνάει σε πρόγραμμα??).

Τι μου προτείνετε?
 

ron_jeremy

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα!
Την Παρασκευή κατεβαίνω Αθήνα και ψάχνω μαγαζί με milf και gilf.
Στο παρελθόν πέρασα από Στουρνάρη 29 με Έλενα,
από 3ης Σεπτεμβρίου 59 με Ειρήνη,
από Συγγρού 29 με ρωσίδα Όλγα
και Συγγρού 45 για nuru τότε που ήταν η ξανθιά Λίζα στην υποδοχή (αυτή η Λίζα είναι μεγάλο απωθημένο! - Περνάει σε πρόγραμμα??).

Τι μου προτείνετε?
Απ' όσο ξέρω, Ειρήνη και Όλγα δεν θα τις βρείς....Για την Λίζα δεν γνωρίζω, αλλά θα με ενδιέφερε και εμένα να μάθω...ξέρει μήπως κανείς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom