Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλημέρα! Μια βοήθεια παρακαλώ! Αν πάω σε κάποιο μασατζιδικο και θέλω να περιμένω να δω και αυτές που ειναι ήδη μέσα, μπορώ να περιμένω ακόμα κι αν μιλάμε για μισάωρο;
μπορείς...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
Ίσως να ειμαι λίγο  :offtopic:  αλλά θα ήθελε να ρωτήσω το εξής.

Σε περίπτωση που κάποιος είναι εντός του ελαιοτριβείου την ώρα που γίνεται "πέσιμο", τι γίνεται για τον πελάτη..;
Α)  Αν σε βρεί μπρούμυτα
Β) Αν σε βρει ανάσκελα με την θεραπεύτρια γυμνή και την πούτσα στο στόμα..;;

Για αυτό έχω σταματήσει τα ελαιοτριβεία... Από φόβο, αλλά τις σημερινές εποχές που το χρήμα δεν κυλάει στον δρόμο το κόστος των CG ή CT, εχει αραιώσει τις συνεδρίες μου..

Οποίος μπορεί να ενημερώσει..
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ίσως να ειμαι λίγο  :offtopic:  αλλά θα ήθελε να ρωτήσω το εξής.

Σε περίπτωση που κάποιος είναι εντός του ελαιοτριβείου την ώρα που γίνεται "πέσιμο", τι γίνεται για τον πελάτη..;
Α)  Αν σε βρεί μπρούμυτα
Β) Αν σε βρει ανάσκελα με την θεραπεύτρια γυμνή και την πούτσα στο στόμα..;;

Για αυτό έχω σταματήσει τα ελαιοτριβεία... Από φόβο, αλλά τις σημερινές εποχές που το χρήμα δεν κυλάει στον δρόμο το κόστος των CG ή CT, εχει αραιώσει τις συνεδρίες μου..

Οποίος μπορεί να ενημερώσει..

Ακυρη η ερώτηση.......η θεραπεύτρια ΠΑΝΤΟΤΕ κλειδώνει την πόρτα όταν είναι στο δωμάτιο....

Εσύ δεν έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα.......το πολύ πολύ να σου ζητηθεί η επίδειξη ταυτότητος......
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.181
Πόντοι
19.795
Ίσως να ειμαι λίγο  :offtopic:  αλλά θα ήθελε να ρωτήσω το εξής.

Σε περίπτωση που κάποιος είναι εντός του ελαιοτριβείου την ώρα που γίνεται "πέσιμο", τι γίνεται για τον πελάτη..;
Α)  Αν σε βρεί μπρούμυτα
Β) Αν σε βρει ανάσκελα με την θεραπεύτρια γυμνή και την πούτσα στο στόμα..;;

Για αυτό έχω σταματήσει τα ελαιοτριβεία... Από φόβο, αλλά τις σημερινές εποχές που το χρήμα δεν κυλάει στον δρόμο το κόστος των CG ή CT, εχει αραιώσει τις συνεδρίες μου..

Οποίος μπορεί να ενημερώσει..
Συνηθως κλειδωνει η πορτα. Τωρα αν εισαι τοσο γκαντεμης και το πεσιμο γινει την ωρα που η αλλη τον εχει στο στομα, σκεψου οτι μπορει στην σαστιμαρα της να πνιγει, η στη χειροτερη να στον δαγκωσει κιολας :2funny:
Τωρα δεν νομιζω να μαζευουν και τους πελατες εκτος αν σε πιασουν την ωρα της συναλλαγης, και αυτο, αν ακουσει οτι τα χρηματα τα δινεις για μπριζολιασμα και οχι για το μασσαζ.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για τον πελάτη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Πολύ διακριτικά σου λένε να ντυθείς και να αποχωρήσεις γιατί οι κοπέλες θα πάνε στην ασφάλεια. Πιθανό να σου ζητήσουν ταυτότητα αλλά και να μην την έχεις μαζί σου θα σε αφήσουν να φύγεις.
Τώρα αν είσαι και τυχερός και έχεις τελειώσει το "άδειασμα" το πιο πιθανό είναι να γλυτώσεις και την πληρωμή.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.783
Πόντοι
6.515
φορας με τα λαδια το πουκαμισο και το πας στη γυναικα σου να το πλυνει τυπε
:orchestra:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μόνο επίδειξη ταυτότητας, τίποτα παραπάνω ;)

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
φορας με τα λαδια το πουκαμισο και το πας στη γυναικα σου να το πλυνει τυπε
:orchestra:

Αμα έχει ατομική ντουσιέρα προλαβαίνεις να ρίξεις και ένα ντουσάκι. Άμα δεν εχει........
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
... τα τρώνε μόνες τους καταλήγουν σαν την άλλη που κατέληξε να δουλεύει με ένα βυζί γιατί μάλλον δεν έχει μια, αν και από αυτή περάσανε πολλά λεφτά τόσα χρόνια που δουλεύει. Και είναι κρίμα γαμώτο......

Καλό είναι να μην υποθέτουμε για άτομα όταν δεν ξέρουμε πρόσωπα & πράγματα. Για την συγκεκριμένη που αναφέρεσαι καμία σχέση.... :( :(

Φιλικά πάντα
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Για τον πελάτη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Πολύ διακριτικά σου λένε να ντυθείς και να αποχωρήσεις γιατί οι κοπέλες θα πάνε στην ασφάλεια. Πιθανό να σου ζητήσουν ταυτότητα αλλά και να μην την έχεις μαζί σου θα σε αφήσουν να φύγεις.
Τώρα αν είσαι και τυχερός και έχεις τελειώσει το "άδειασμα" το πιο πιθανό είναι να γλυτώσεις και την πληρωμή.

Μια φορά σε μαγαζί του κέντρου. Ήμουνα σε δωμάτιο με κορασίδα η οποία σαν παλιά καραβάνα άκουσε το θόρυβο και κατάλαβε. Ντύσου γρήγορα μου λέει ενώ η ίδια στο αψε σβήσε είχε ντυθεί και βγήκε από το δωμάτιο. Εγώ είχα αρχίσει να ντύνομαι νωχελικά σκεφτόμενος την γκαντεμιά μου. :headbang: :headbang: Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και ξαναμπαίνει η κορασίς και μου λέει το ΙΚΑ είναι (το οποίο όμως σχεδόν πάντα συνοδεύεται από 2 άτομα της ασφάλειας). Αν σε ρωτήσουν κάτι θα πεις μασάζ έκανα, μη σε νοίαζει της λέω και ξαναβγαίνει. Εγώ ντύθηκα εν τω μεταξύ και σε λίγο ξανανοίγει η πόρτα και βλέπω μια κοπελιά γύρω στα 30 με τζινάκι γαμώ τα μουνιά και από πίσω τη εργαζόμενη να λέει ο κύριος είναι έκανε μασάζ. Χαίρεται λέω εγώ και γυρίζοντας στην εργαζόμενη κοπέλα του μαγαζιού της λέω : Τι έχουμε εδώ? Καινούργια κοπέλα? Γιατί δεν με ενημερώσατε?  :cheesy: :cheesy:
Η ασφαλίτισα σκάει χαμόγελο γυρνάει και φεύγει προς την έξοδο ενώ η άλλη κόντεψ να πάθει καρδιακό!!! Την επόμενη φορά που ξαναπήγα τα λέγαμε και γελάγαμε. Πλάκα πλάκα η της ασφάλειας για πολλά   :fuck1: :fuck1:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Για τον πελάτη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Πολύ διακριτικά σου λένε να ντυθείς και να αποχωρήσεις γιατί οι κοπέλες θα πάνε στην ασφάλεια. Πιθανό να σου ζητήσουν ταυτότητα αλλά και να μην την έχεις μαζί σου θα σε αφήσουν να φύγεις.
Τώρα αν είσαι και τυχερός και έχεις τελειώσει το "άδειασμα" το πιο πιθανό είναι να γλυτώσεις και την πληρωμή.
το γλυτώνεις....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μια φορά σε μαγαζί του κέντρου. Ήμουνα σε δωμάτιο με κορασίδα η οποία σαν παλιά καραβάνα άκουσε το θόρυβο και κατάλαβε. Ντύσου γρήγορα μου λέει ενώ η ίδια στο αψε σβήσε είχε ντυθεί και βγήκε από το δωμάτιο. Εγώ είχα αρχίσει να ντύνομαι νωχελικά σκεφτόμενος την γκαντεμιά μου. :headbang: :headbang: Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και ξαναμπαίνει η κορασίς και μου λέει το ΙΚΑ είναι (το οποίο όμως σχεδόν πάντα συνοδεύεται από 2 άτομα της ασφάλειας). Αν σε ρωτήσουν κάτι θα πεις μασάζ έκανα, μη σε νοίαζει της λέω και ξαναβγαίνει. Εγώ ντύθηκα εν τω μεταξύ και σε λίγο ξανανοίγει η πόρτα και βλέπω μια κοπελιά γύρω στα 30 με τζινάκι γαμώ τα μουνιά και από πίσω τη εργαζόμενη να λέει ο κύριος είναι έκανε μασάζ. Χαίρεται λέω εγώ και γυρίζοντας στην εργαζόμενη κοπέλα του μαγαζιού της λέω : Τι έχουμε εδώ? Καινούργια κοπέλα? Γιατί δεν με ενημερώσατε?  :cheesy: :cheesy:
Η ασφαλίτισα σκάει χαμόγελο γυρνάει και φεύγει προς την έξοδο ενώ η άλλη κόντεψ να πάθει καρδιακό!!! Την επόμενη φορά που ξαναπήγα τα λέγαμε και γελάγαμε. Πλάκα πλάκα η της ασφάλειας για πολλά   :fuck1: :fuck1:
:2funny: :thumbsup:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλό είναι να μην υποθέτουμε για άτομα όταν δεν ξέρουμε πρόσωπα & πράγματα. Για την συγκεκριμένη που αναφέρεσαι καμία σχέση.... :( :(

Φιλικά πάντα

Σαφώς έκανα υπόθεση αγαπητέ μου. Αλλά αν έχει λύσει το οικονομικό της και συνεχίζει να δουλεύει και δεν λέει (επειδή την έπαθα) πριν μπει με τον πελάτη στο δωμάτιο ότι ξέρεις δεν γδύνομαι τελείως, τότε για μένα είναι αδικαιολόγητη. Εγώ όταν πέρασα, έτσι σκέφτηκα και δεν έφυγα...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σαφώς έκανα υπόθεση αγαπητέ μου. Αλλά αν έχει λύσει το οικονομικό της και συνεχίζει να δουλεύει και δεν λέει (επειδή την έπαθα) πριν μπει με τον πελάτη στο δωμάτιο ότι ξέρεις δεν γδύνομαι τελείως, τότε για μένα είναι αδικαιολόγητη. Εγώ όταν πέρασα, έτσι σκέφτηκα και δεν έφυγα...

Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom