Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σιγά να μην έχει.... Οι 7 -9 πελάτες τη μέρα ήταν σε άλλες εποχές που τα ευρώπουλα έκαναν βόλτα στους δρόμους. Στην καλύτερη να έχει 3 και όχι κάθε μέρα... Μη τρελαθούμε. Καλό το marketing της κυρίας αλλά δεν μασάμε.

Εγώ πάντως έχω να τη δω τη Τζέσικα από το Μεσογείων. Όσες φορές έχω πάει εδώ, είναι πάντα με πελάτη. Και πολλούς άλλους που διαβάζω εδώ μέσα, πάνε γιαυτή και δεν την βρίσκουν διαθέσιμη.
Σίγουρα υπάρχουν κοπέλες που φεύγουν άσεφτες. Η συγκεκριμένη, λόγω προγράμματος νομίζω έχει δουλειά.
Παράλληλα διακρίνω από ορισμένους συναγωνιστές, μια τάση υποβάθμισης μαγαζιών και προσωπικού σχετικά με το πλήθος της πελατείας. Μην ξεχνάτε αγαπητοί μου ότι η κρίση, κρίση αλλά κάποιοι ή εξακολουθούν να βγάζουν αρκετά που να τους επιτρέπουν να ασκούν το άθλημα συχνά ή έχουν ακόμη λεφτά στην καβάτζα.
Όπως συχνά διαβάζουμε άλλοι πάνε Ταϊλάνδη, Μαδαγασκάρη ή στα FKK της Ευρώπης για να  :zfuck:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Εγώ πάντως έχω να τη δω τη Τζέσικα από το Μεσογείων. Όσες φορές έχω πάει εδώ, είναι πάντα με πελάτη. Και πολλούς άλλους που διαβάζω εδώ μέσα, πάνε γιαυτή και δεν την βρίσκουν διαθέσιμη.
Σίγουρα υπάρχουν κοπέλες που φεύγουν άσεφτες. Η συγκεκριμένη, λόγω προγράμματος νομίζω έχει δουλειά.
Παράλληλα διακρίνω από ορισμένους συναγωνιστές, μια τάση υποβάθμισης μαγαζιών και προσωπικού σχετικά με το πλήθος της πελατείας. Μην ξεχνάτε αγαπητοί μου ότι η κρίση, κρίση αλλά κάποιοι ή εξακολουθούν να βγάζουν αρκετά που να τους επιτρέπουν να ασκούν το άθλημα συχνά ή έχουν ακόμη λεφτά στην καβάτζα.
Όπως συχνά διαβάζουμε άλλοι πάνε Ταϊλάνδη, Μαδαγασκάρη ή στα FKK της Ευρώπης για να  :zfuck:
ακριβώς.....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.371
Πόντοι
41.443
Τώρα για να πούμε και του στραβού το δίκιο παίδες, η κοπέλα αυτή έχει 7-9 πελάτες κάθε μέρα σε φουλ 10ωρο. Είναι δύσκολο να δίνει στον καθένα και την τελευταία λεπτομέρεια. Ακούει ένα σωρό λόγια άλλα έξυπνα και άλλα μαλακίες. Και φυσικά τα ίδια και τα ίδια και να απαντάει σαν να είναι μοναδικά αυτά που ακούει. Επίσης πως μπορεί να χύνει με τον κάθε πελάτη και κάθε μια ώρα, έχει δεν έχει διάθεση γιαυτό για να μην την θεωρούμε διεκπεραιωτική. Πως μπορεί να κάνει την κάθε στάση που της ζητάνε σαν να ήτανε κάθε φορά ο μοναδικός πελάτης της εβδομάδας. Ας αρκεστούμε στο πολύ καλό πρόγραμμα που προσφέρει και ας μην ψειρίζουμε την μαϊμού. 

πολυ σωστα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.371
Πόντοι
41.443
Σιγά να μην έχει.... Οι 7 -9 πελάτες τη μέρα ήταν σε άλλες εποχές που τα ευρώπουλα έκαναν βόλτα στους δρόμους. Στην καλύτερη να έχει 3 και όχι κάθε μέρα... Μη τρελαθούμε. Καλό το marketing της κυρίας αλλά δεν μασάμε.

νομιζω οτι δεν εχεις δικιο συναγωνιστη. δεν ειναι τυχαιο οτι οπου πηγε εχει τις περισσοτερες και μονο καλες κριτικες απο ολους τους συναγωνιστες.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.371
Πόντοι
41.443
Εγώ πάντως έχω να τη δω τη Τζέσικα από το Μεσογείων. Όσες φορές έχω πάει εδώ, είναι πάντα με πελάτη. Και πολλούς άλλους που διαβάζω εδώ μέσα, πάνε γιαυτή και δεν την βρίσκουν διαθέσιμη.
Σίγουρα υπάρχουν κοπέλες που φεύγουν άσεφτες. Η συγκεκριμένη, λόγω προγράμματος νομίζω έχει δουλειά.
Παράλληλα διακρίνω από ορισμένους συναγωνιστές, μια τάση υποβάθμισης μαγαζιών και προσωπικού σχετικά με το πλήθος της πελατείας. Μην ξεχνάτε αγαπητοί μου ότι η κρίση, κρίση αλλά κάποιοι ή εξακολουθούν να βγάζουν αρκετά που να τους επιτρέπουν να ασκούν το άθλημα συχνά ή έχουν ακόμη λεφτά στην καβάτζα.
Όπως συχνά διαβάζουμε άλλοι πάνε Ταϊλάνδη, Μαδαγασκάρη ή στα FKK της Ευρώπης για να  :zfuck:

ακριβως
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
νομιζω οτι δεν εχεις δικιο συναγωνιστη. δεν ειναι τυχαιο οτι οπου πηγε εχει τις περισσοτερες και μονο καλες κριτικες απο ολους τους συναγωνιστες.
εγω δεν ξερω ποσα ραντεβου κανει αλλα απο τοτε που εκοψαν τις τηλεφωνικες κρατησεις εχω περασει αρκετες φορες επι τουτου, και δεν την εχω πετυχει ποτε ελευθερη....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Την τελευταία φορά που την πέτυχα πριν λίγο καιρό έτυχε το ραντεβού της να έχει πάρει τηλέφωνο ότι θα καθυστερήσει κάνα 20λεπτο και έτσι την πήρα για μισάωρο. Αν το ραντεβού αργούσε κι άλλο θα το κάναμε ώρα. Αλλά δυστυχώς δεν. Μείανμε στο μισάωρο. :headbang: :headbang:

Μετά κατέβηκα και πηγα να παίξω τζόκερ!!  :2funny: :2funny:

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.783
Πόντοι
6.515
αραγε να ειναι καλη στην αποταμιευση?  :think:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.371
Πόντοι
41.443
εγω δεν ξερω ποσα ραντεβου κανει αλλα απο τοτε που εκοψαν τις τηλεφωνικες κρατησεις εχω περασει αρκετες φορες επι τουτου, και δεν την εχω πετυχει ποτε ελευθερη....

me too συναγωνιστα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.371
Πόντοι
41.443
Την τελευταία φορά που την πέτυχα πριν λίγο καιρό έτυχε το ραντεβού της να έχει πάρει τηλέφωνο ότι θα καθυστερήσει κάνα 20λεπτο και έτσι την πήρα για μισάωρο. Αν το ραντεβού αργούσε κι άλλο θα το κάναμε ώρα. Αλλά δυστυχώς δεν. Μείανμε στο μισάωρο. :headbang: :headbang:

Μετά κατέβηκα και πηγα να παίξω τζόκερ!!  :2funny: :2funny:


δε το πιασες ομως ε? γιατι επιασες το αλλο ετσι?? :grin: :grin: :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Την τελευταία φορά που την πέτυχα πριν λίγο καιρό έτυχε το ραντεβού της να έχει πάρει τηλέφωνο ότι θα καθυστερήσει κάνα 20λεπτο και έτσι την πήρα για μισάωρο. Αν το ραντεβού αργούσε κι άλλο θα το κάναμε ώρα. Αλλά δυστυχώς δεν. Μείανμε στο μισάωρο. :headbang: :headbang:

Μετά κατέβηκα και πηγα να παίξω τζόκερ!!  :2funny: :2funny:
φανταστικό για το πως εκμεταλλεύεται τα κενά του χρόνου της...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
αραγε να ειναι καλη στην αποταμιευση?  :think:

Αυτό είναι ένα μεγάλο θέμα. Από κάποιες κοπέλες περνάνε πολλά λεφτά από τα χέρια τους. Αν είναι έξυπνες και τα κρατάνε έχει καλώς. Αν όμως τους τα τρώει ο νταβατζής ή τα τρώνε μόνες τους καταλήγουν σαν την άλλη που κατέληξε να δουλεύει με ένα βυζί γιατί μάλλον δεν έχει μια, αν και από αυτή περάσανε πολλά λεφτά τόσα χρόνια που δουλεύει. Και είναι κρίμα γαμώτο......
 

jimkeffe325

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2015
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα! Μια βοήθεια παρακαλώ! Αν πάω σε κάποιο μασατζιδικο και θέλω να περιμένω να δω και αυτές που ειναι ήδη μέσα, μπορώ να περιμένω ακόμα κι αν μιλάμε για μισάωρο;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αυτό είναι ένα μεγάλο θέμα. Από κάποιες κοπέλες περνάνε πολλά λεφτά από τα χέρια τους. Αν είναι έξυπνες και τα κρατάνε έχει καλώς. Αν όμως τους τα τρώει ο νταβατζής ή τα τρώνε μόνες τους καταλήγουν σαν την άλλη που κατέληξε να δουλεύει με ένα βυζί γιατί μάλλον δεν έχει μια, αν και από αυτή περάσανε πολλά λεφτά τόσα χρόνια που δουλεύει. Και είναι κρίμα γαμώτο......
:(
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλημέρα! Μια βοήθεια παρακαλώ! Αν πάω σε κάποιο μασατζιδικο και θέλω να περιμένω να δω και αυτές που ειναι ήδη μέσα, μπορώ να περιμένω ακόμα κι αν μιλάμε για μισάωρο;

Φυσικά νέε μου. Προκειμένου να σε χάσουν θα σε κερασουν και κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom