Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες χαθήκαμε όλοι μαζί. Ποσειδώνος 67 είναι στη Γλυφάδα και Ποσειδώνος 20-21 είναι στο Π. Φάληρο! Αν βέβαια κάποιος γνωρίζει μαγαζί στο 21 της Γλυφάδας ας γράψει κάτι αναλυτικό ενημερωτικό γιατι δεν τό έχω υπ'όψιν. Με σεβασμό.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια το ποσειδωνος 20-21 ειναι στη σταση τροκαντερο του τραμ..
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Σκρα 4 - Θησεως 79 μετριες γυναικες αλλα με καλο (πληρες σερβις). Πολυ καλη η μικρη ελληνιδα Δεσ....να στο Βεϊκου 9-11, αν ασχοληθεις μαζι της, κουβεντουλα κλπ λυνεται και εχει συμπεριφορα γκομενας
  ποσο χρονων ειναι αυτη η δεσποινα??? ειναι ομορφη κοπελλα??? και τι προγραμμα κανει? thanks ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
  ποσο χρονων ειναι αυτη η δεσποινα??? ειναι ομορφη κοπελλα??? και τι προγραμμα κανει? thanks ;)

δεν ξερω τη δεσποινα, αλλα το μαγαζι ειναι φουλ σερβις αν σε μαθουν..
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
η κοπελα κανει το γνωστο .. φουλ προγραμμα, αλλα με συμπεριφορα που σε κανει να νομιζεις οτι ειναι η γκομενα σου
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
anetos ειναι ομορφη κοπελλα???και ποσο περιπου ειναι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, οσο πιο πολλα ρωταμε απο πριν για μια κοπελα, τοσο πιο πιθανο ειναι να ξενερωσουμε μολις την δουμε ή μολις την δοκιμασουμε, γιατι ο,τι περιγραφη και να κανει καποιος, ο καθενας αλλιως την πλαθει στο μυαλο του και αλλα περιμενει να δει και να κανει και αλλα του βγαινουν..
το καλλιτερο που εχουμε να κανουμε, νομιζω, ειναι οταν καποιος δινει μια πληροφορια, να κανουμε ενα επιτοπιο σκαουτ και να κρινουμε μονοι μας..  ;) ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
παληκαρια, οσο πιο πολλα ρωταμε απο πριν για μια κοπελα, τοσο πιο πιθανο ειναι να ξενερωσουμε μολις την δουμε ή μολις την δοκιμασουμε, γιατι ο,τι περιγραφη και να κανει καποιος, ο καθενας αλλιως την πλαθει στο μυαλο του και αλλα περιμενει να δει και να κανει και αλλα του βγαινουν..

Αυτο ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ σωστο. Οσο περισσοτερες περιγραφες, σχολια και υπερθετικες κριτικες γινονται για μια κοπελα, τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες τα καυλωμενα μας "κεφαλια" να πλασουν μια ιδανικη εικονα και να δημιουργουν υψηλες προσδοκιες. Το αποτελεσμα ειναι να ξενερωσουμε στο τελος και να αμφιβαλλουμε για τα σχολια των συναδελφων που τα εξεφρασαν.

Μου εχει συμβει και με εμενα πολλες φορες, σε τετοιο βαθμο ωστε να θεωρω οτι οι κριτικες ειναι καποιου μελους ειναι ειτε "βαλτες" ειτε δεν εχει καθολου γουστο.
Αυτο βεβαια ειναι λαθος...   
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...Μου εχει συμβει και με εμενα πολλες φορες, σε τετοιο βαθμο ωστε να θεωρω οτι οι κριτικες ειναι καποιου μελους ειναι ειτε "βαλτες".....

παληκαρι οι ''βαλτές'' κριτικες στα μασαζ ειναι αυτες που δεν τις πιανει το ματι σου..  ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Εσένα, αγορίνα μου, σε έχουν μάθει; :2funny: :2funny: :2funny:
δε μπορω να καταλαβω το πνευμα σου, δε ξερεις την ηλικια μου και τις συνηθειες μου αρα δε μπορεις να ξερεις και ποσο συχνα χρησιμοποιω τετοιου ειδους υπηρεσιες. Νομιζω οτι η νοτροπια ότι ΕΓΩ εχω ....μησει ΕΓΩ ξερω κλπ ειναι για 18χρονα που συγκρινουν τα παντα στο κοσμο με τα δικα τους μετρα. ειχα μια πληροφορια την ειπα και το μετανοιωσα κιολας. συμφωνω απολυτα με τον Πατερ - Γιωργο οσο το περιγραφουμε τοσο το χαλαμε!!!! Το ζητουμενο της ιστοσελιδας ειναι πιστευω αξιοπιστη ενημερωση απο τη ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ προσωπικη εμπειρια μας, Αυτα καλη μερα σε ολους (με πολλες ηδονες)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δε μπορω να καταλαβω το πνευμα σου, δε ξερεις την ηλικια μου και τις συνηθειες μου αρα δε μπορεις να ξερεις και ποσο συχνα χρησιμοποιω τετοιου ειδους υπηρεσιες.

Σου φάνηκε ότι απευθυνόμουν σε εσένα;  :idiot:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δε μπορω να καταλαβω το πνευμα σου, δε ξερεις την ηλικια μου και τις συνηθειες μου αρα δε μπορεις να ξερεις και ποσο συχνα χρησιμοποιω τετοιου ειδους υπηρεσιες. Νομιζω οτι η νοτροπια ότι ΕΓΩ εχω ....μησει ΕΓΩ ξερω κλπ ειναι για 18χρονα που συγκρινουν τα παντα στο κοσμο με τα δικα τους μετρα. ειχα μια πληροφορια την ειπα και το μετανοιωσα κιολας. συμφωνω απολυτα με τον Πατερ - Γιωργο οσο το περιγραφουμε τοσο το χαλαμε!!!! Το ζητουμενο της ιστοσελιδας ειναι πιστευω αξιοπιστη ενημερωση απο τη ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ προσωπικη εμπειρια μας, Αυτα καλη μερα σε ολους (με πολλες ηδονες)

βρε παληκαρι, χαλαρωσε, χαβαλε καναμε με τον φλες..
μακαρι να εδιναν ολοι ενημερωση οπως εκανες εσυ..!!
 

Επισκέπτης
θησεωσ 31 το σαββατο ειχε ενα πανεμορφο ξανθουλι ( αντικειμενικα πανεμορφο για ολα τα γουστα) και μια στελλα που ηταν reserve και δεν την ειδα . επειδη δεν εχω μπει ποτε και λογο του οτι γινοταν πανικος, ξερει κανενας τι παιζει? ειχα διαβασει κατι παλια για παρακμιακο και μια ψιλοσνομπαρια αλλα φανηκε αυτη καλο αυτη τη φορα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη θησεως 31 ειχαν κοψει τα παντα, και τωρα τελευταια φραπε με το στανιό.. πρεπει να σε μαθουν πολυ καλα για κατι παραπανω..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
θησεωσ 31 το σαββατο ειχε ενα πανεμορφο ξανθουλι ( αντικειμενικα πανεμορφο για ολα τα γουστα) και μια στελλα που ηταν reserve και δεν την ειδα . επειδη δεν εχω μπει ποτε και λογο του οτι γινοταν πανικος, ξερει κανενας τι παιζει? ειχα διαβασει κατι παλια για παρακμιακο και μια ψιλοσνομπαρια αλλα φανηκε αυτη καλο αυτη τη φορα

το ξανθούλι που λές είναι κατα την γνώμη μου η πιο γλυκιά και όμορφη μασατζου αυτη την στιγμή στην πιάτσα. μεγάλος fan της είναι ο vasos!
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
το ξανθούλι που λές είναι κατα την γνώμη μου η πιο γλυκιά και όμορφη μασατζου αυτη την στιγμή στην πιάτσα. μεγάλος fan της είναι ο vasos!
Αντζελα!!!!! Ολα τα λεφτά!Επίσης και Στέλλα με  ...τορπίλες αξιοπρεπέστατες!!!
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι στο γνωστό στο Κολωνάκι Ο....ρου  υπήρχε ενας κοντοπούτανος με τεράστιες βυζάρες πιθανόν βουλγάρα όνομα Τζοάννα ή Αννα, εδώ και δύο μήνες έχει χαθεί απο κεί μήπως γνωρίζει κανείς τίποτα .. για να βοηθήσω την μνήμη σας ακόμα παλιότερα δούλευε σε γνωστό στριπτιτζάδικο της παραλίας (Τζιτζιφιές)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom