Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281


    Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
« Απάντηση #3374 στις: Σήμερα στις 11:20 » Παράθεση Τροποποίηση Διαγραφή  

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: nikes στις Χθες στις 09:02




Eυχάριστω για το γρίφο
το κουδούνι είναι εμφανέστατο μονό που δεν λέει όροφο αν και πρέπει να είναι ψιλά
Επανέρχομαι όμως στο θέμα πληροφορίες για ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 20 21 Ιαν ξέρει κάποιος τιμές υπηρεσίες λιγα λογια για το μαγαζί και τα κορίτσια
Γενικά καμια εμπειρία γιατί δεν έχω διάβαση τίποτα για το σχετικό μαγαζί
Μην πάμε και τελείως αδιάβαστοι
 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χωρις να εχω παει ακομη, μαθαινω οτι το μαγαζι ειναι χαλαρο και ανετο και παιζει στα 80 ευρω..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Το μαγαζί είναι άριστο απο πλευράς αισθητικής, καθαριότητας και ησυχίας. Οι γυναίκες είναι πιο σικ αλλά όχι ιδιαίτερα όμορφες, το μαλλί πάει 80 γιούρια συνολικά (μαζί με μαμήσι)....
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Το μαγαζί είναι άριστο απο πλευράς αισθητικής, καθαριότητας και ησυχίας. Οι γυναίκες είναι πιο σικ αλλά όχι ιδιαίτερα όμορφες, το μαλλί πάει 80 γιούρια συνολικά (μαζί με μαμήσι)....
Ευχαριστώ
Το forum μας δεν εχει να ζηλέψει τίποτα από το 118080 σε ταχύτητα και ενημέρωση
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ε, ναι, όσο για την χρέωση της πληροφορίας μου είναι η φτηνότερη της αγοράς! :uglystupid:

Εγώ είχα πάει στην Ποσειδώνος πριν κανα μήνα και μετά απο επίσκεψη Σκρα, Φραντζή, Στουρνάρη και Μάρνης, ήταν μακράν το καλύτερο απο καθαριοτητα και υπηρεσίες.Μπες στο ψητό αμέσως, πες "θέλω κοπέλα για πλήρες πρόγραμμα, καταλαβαίνεις"... :knockinb: :knockinb:Επίσης με +40 νομίζω, προσφέρει τζακούζι, αλλά θα περιμένεις όταν πας να γεμίσει η μπανιέρα! :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Ε, ναι, όσο για την χρέωση της πληροφορίας μου είναι η φτηνότερη της αγοράς! :uglystupid:

Εγώ είχα πάει στην Ποσειδώνος πριν κανα μήνα και μετά απο επίσκεψη Σκρα, Φραντζή, Στουρνάρη και Μάρνης, ήταν μακράν το καλύτερο απο καθαριοτητα και υπηρεσίες.Μπες στο ψητό αμέσως, πες "θέλω κοπέλα για πλήρες πρόγραμμα, καταλαβαίνεις"... :knockinb: :knockinb:Επίσης με +40 νομίζω, προσφέρει τζακούζι, αλλά θα περιμένεις όταν πας να γεμίσει η μπανιέρα! :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
Παρέα στο τζακούζι? προ η μετα του μαμισού
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Στο τζακούζι πέφτει το  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Την ώρα που μαμάς το νεράκι και οι μπουρμπουλήθρες σου δροσίζουν τα καψωμένα αρχίδια! :uglystupid: :uglystupid:
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Προς συναδέλφους και admin...

τι θα λέγατε για 11 8 6969?? Πληροφορίες Καταλόγου για γ@@@@σι???
¨
:)   :)
Επιχειρηματικό μυαλό θα πας μπροστά ξεκινα το έχεις έτοιμη πελατεία ολους εμας :dancing: :uglystupid: :rockon:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
...και μετά λέμε ότι ο φραπές σε καφετέρια είναι ακριβός....

όταν πάμε για "φραπέ" και μας ξυρίζουν την φράπα με 70 έως και 100 γιούρια και σε κοιτάνε σαν παρθένες τότε τι είναι?...

ζητάτε συμβουλές και ειδικά από τους γνώστες λέμε και κόψτε τα φραπεδάκια σε μασατζίδικα κοστίζουν!!!

:tickedoff:
είπων

gent007
Συμφωνώ και επαυξάνω και συμβουλεύω να κόψουν τις μαλακίες κάποιοι που πάνε και σκάνε 100 για φραπέ, μόνο, στις καριόλες. Να δίνουν 80 το πολύ και για φούλ πρόγραμμα όχι μόνο φραπεδάκι γιατί έτσι χαλάνε την πιάτσα και έχουν μάθει τώρα τα τσουλάκια και σερβίρουν μόνο φραπεδάκι και υπερτιμημένο.  :bottom:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Σχετικά με Ποσειδώνος  πράγματι ο χώρος είναι πολύ σούπερ,σικάτος και τα μωράκια είναι όμορφα και πολύ καθαρά από ότι μου φάνηκε. Υπάρχει ένα ξανθό από Λιθουανία και μία μελαχρινή από Γεωργία αρκετά καυλιάρες.Δεν δοκίμασα όταν πήγα απλά πέρασα για μία αναγνωριστική. Θα περάσω να κάτσω κάποια στιγμή. Το πρόγραμμα είναι στα 80 με φούλ έξτρα και με πολύ άνεση.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
    Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
« Απάντηση #3374 στις: Σήμερα στις 11:20 » Παράθεση Τροποποίηση Διαγραφή  

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: nikes στις Χθες στις 09:02




Eυχάριστω για το γρίφο
το κουδούνι είναι εμφανέστατο μονό που δεν λέει όροφο αν και πρέπει να είναι ψιλά
Επανέρχομαι όμως στο θέμα πληροφορίες για ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 20 21 Ιαν ξέρει κάποιος τιμές υπηρεσίες λιγα λογια για το μαγαζί και τα κορίτσια
Γενικά καμια εμπειρία γιατί δεν έχω διάβαση τίποτα για το σχετικό μαγαζί
Μην πάμε και τελείως αδιάβαστοι
 
Η Ξανθιά λέγεται Λίζα και την προτείνω...
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Η Ξανθιά λέγεται Λίζα και την προτείνω...

Συμφωνώ ότι η Λίζα είναι σούπερ σε εμφάνιση, αλλά εγώ που την είχα πάρει έκανε μασάζ κυριολεκτικά 2 λεπτά, στήθηκε, την γάμησα και σε 10 λεπτά είχαμε ξεμπερδέψει. Από στούντιο λιγότερη ώρα κράτησε (αυτά πριν κανα χρόνο τώρα δεν ξέρω αν έχει γίνει πιο κοινωνική). Προσωπικά και Φραντζή και Ποσειδώνος 20 που δεν κάνουν μασσάζ με χαλάει, γουστάρω εκτός από το να γαμήσω να μου κάνουν και το μασσαζάκι για την χαλάρωσή μου!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ ότι η Λίζα είναι σούπερ σε εμφάνιση, αλλά εγώ που την είχα πάρει έκανε μασάζ κυριολεκτικά 2 λεπτά, στήθηκε, την γάμησα και σε 10 λεπτά είχαμε ξεμπερδέψει. Από στούντιο λιγότερη ώρα κράτησε (αυτά πριν κανα χρόνο τώρα δεν ξέρω αν έχει γίνει πιο κοινωνική). Προσωπικά και Φραντζή και Ποσειδώνος 20 που δεν κάνουν μασσάζ με χαλάει, γουστάρω εκτός από το να γαμήσω να μου κάνουν και το μασσαζάκι για την χαλάρωσή μου!


φίλε συναγωνιστή επέτρεψέ μου...

από την στιγμή που είσαι πελάτης και πληρώνεις, και πληρώνεις αδρά, δεν είναι κακό να ζητήσεις αυτό που σου αρέσει...just ask!!!

Κατά τη γνώμη μου όλη η μαγεία εκεί είναι...μασάζ - χαλάρωση, μετά ελαφρό - αισθησιακό και μετά βουρ...!!!

gent007
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλήσπερα
Μπορεί κα΄ποιος να με ενημερωσει γαι αυτο στην Πωσειδόνος 20 -21 περιοχή και λίγα λόγια για προσανατολισμό
Ευχαριστώ εκ των προτέρο
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Οχι, δεν μπορούμε να σου πούμε....στην σελίδα 226 έχει πλήρεις πληροφορίες.
 

Επισκέπτης
καλησπερα συναγωνιστεσ! το μαγαζι στην παραλια υποτιθεται οτι εγινε για τουσ καλουσ πελατεσ του του αλλου μαγαζιου παραλληλα τησ συγγρου. δυστυχωσ, παρ'οτι φερνει πολυ καλο προσωπικο το οποιο εχει χαλασει γιατι προσπαθει να ξεπεταξει σε 15. ξυπνησαν ολεσ!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εγω πάντως έκατσα 45-50 λεπτά φουλ, με το ουισκάκι μου που με κεράσαν με όλα τα κομφόρ!
 

Επισκέπτης
ισως ειναι και η κοπελα συμφωνω. εμενα την τελευταια μονο που δεν με χαστουκισε οταν ειπα να αλλαξουμε καμια θεση. βεβαια οταν με ειδε οτι τα ψιλοπηρα αρχισε να μου λεει οτι και καλα εχω νευρα γιατι περιμενω να αδιαθετησω!!!
παντωσ σαν χωρος πολυ καλος και καθαρος. εχει και ρεσεψιον για τις κρατησεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom