Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Από το να δώσεις 80 για φραπέ μόνο, πήγαινει στη γαλατσίου 1 στο μαγαζί της Εβίτας, και πάρε την Ειρήνη τη Βουλγάρα στα ίδια λεφτά με full πρόγραμμα
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
hahahaha ωραιος ο flesh κοιτα πως εχει η φαση. αν ειναι κανα μουνακι ωραιο κυριλλε ναι θα ελεγα να μου τον παιξει γι αρχη και μετα οπως προχωρησει(και για πιππα οκ) γτ ρε φιλε τα ροσσιδακια που πηδιουνται εχουνε χαλασει πολυ μπαζο κυκλοφορει στην αγορα.αμα θελω να γαμησω παιρνω και vizites μουναρες.  ρε φιλε σου εχει τυχει εσενα να πας??? και να στο παιζουνε και καλα μιξοπαρθενες?? εμενα ναι....... δλδ να σου κανουν μονο μασαζ...και να σε ειρωνευονται κιολας τα πουτανακια??? (και δεν ξερω κατα ποσο το ξερει η υπευθυνη του μαγαζιου)
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
ρε moderators εχω βαλει αποκρυψη e mail απο το κοινο αλλα μαλακιες τπτ...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
hahahaha ωραιος ο flesh κοιτα πως εχει η φαση. αν ειναι κανα μουνακι ωραιο κυριλλε ναι θα ελεγα να μου τον παιξει γι αρχη και μετα οπως προχωρησει(και για πιππα οκ) γτ ρε φιλε τα ροσσιδακια που πηδιουνται εχουνε χαλασει πολυ μπαζο κυκλοφορει στην αγορα.αμα θελω να γαμησω παιρνω και vizites μουναρες.  ρε φιλε σου εχει τυχει εσενα να πας??? και να στο παιζουνε και καλα μιξοπαρθενες?? εμενα ναι....... δλδ να σου κανουν μονο μασαζ...και να σε ειρωνευονται κιολας τα πουτανακια??? (και δεν ξερω κατα ποσο το ξερει η υπευθυνη του μαγαζιου)

Χμμμμ...αλλάζει το πράγμα...
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
savalas ok thanks. εχω να πω κι αλλα αλλα βαριεμαι τωρα παω να δω λιγο tv  :P
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε μαλακες ολοι τριανταφυλοπουλο βλεπατε??? καντε κανα post voulgaria ρεεεεεεεε για παντα :P με 50 EYRO γαμαμε μουνακια ωραια και με 10 ΕΥΡΟ μας κανουν και μασαζ :P
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
τουλαχιστον τοσο πηγαινε οταν ειχα παει πριν 2 χρονια  :P
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
παιδια μετα απο πολυ καιρο ξαναρθα... καλησπερα σε ολους και ιδιαιτερα σε georgepapa kai vasso.επειδη εχω το ποδι μου και δεν μπορω να γυρναω σε πολλα μερη,ξερετε πουθενα καμμια ελληνιδα καλο μουνι που να κανει frappe εστω? και να βγαζει και ρουχα?

Ν.Σμύρνη
Επάνω από adidas
ΕΙΡΗΝΗ 26αρα
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες θα πάω στουρνάρη 63 πια είναι η καλήτερη εκεί?
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα χθες πέρασα από στουρνάρη και δεν βρήκα κάτι το ενδιαφέρον για να με κρατήσει εκεί
αν έχεις κανείς να πει κάτι ή να προτήνει κάτι άλλο εδώ κοντά θα του ήμουν υπόχρεος

ευχαρηστώ
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Γλυφαδα, επί της παραλιακής, στο Βασιλοπουλο. Εμενα προσωπικα, αν και εντελως βολικό, δεν μου αρεσει. Μετα, ποσειδωνος 20-21, στη στροφη για τη συγγρού. Sure fuck και φτηνα.
Αν υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες για ποσειδωνος 20-21  θα το εκτιμούσα

 

nruto

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο οσα ειχα ακουσει για τη Φ4 αποφασισα να το επισκεφτω ενα μεσημερι πριν απο 5-6 ημερες.  Τσατσα (η οπως αλλιως ονομαζεται στα μασαζ) πολυ ευγενικη με τις κλασσικες ερωτησεις (πρωτη φορα εδω, που μας εμαθες κτλ). Τιμες 60 μασζ +20 extra υπηρεσιες. Περασαν 6-7 κοπελες απο το δωματιο και επελεξα τη Ροζα. Ξανθια με κοντο σχετικα μαλλι και καλο σωματακι. Μασαζ δεν μπορω να κρινω γιατι δεν εχω προηγουμενες εμπειριες αλλα ηταν πολυ ευχαριστη και ευγενικη ενω και επαιρνε αρκετα καλη πιπα. Συγκριτικα με τη σημερινη επισκεψη μου στη Σολωνος, πολυ καλυτερη. Δυστυχως ομως δεν με βολευουν τα ωραρια λειτουργιας του "καταστηματος", διαφορετικα θα μπορουσα να γινω θαμωνας. Επομενος στοχος καποιο απο τα "καταστηματα" της Θησεως.
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Καλημέρα  Υπάρχει  κάποιο  νέο  από  ****44. ,Η ειρήνη  γύρισε ???., καινούργια πρόσωπα  υπάρχουν ???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μετα απο οσα ειχα ακουσει για τη Φ4 αποφασισα να το επισκεφτω ενα μεσημερι πριν απο 5-6 ημερες.  Τσατσα (η οπως αλλιως ονομαζεται στα μασαζ) πολυ ευγενικη με τις κλασσικες ερωτησεις (πρωτη φορα εδω, που μας εμαθες κτλ). Τιμες 60 μασζ +20 extra υπηρεσιες. Περασαν 6-7 κοπελες απο το δωματιο και επελεξα τη Ροζα. Ξανθια με κοντο σχετικα μαλλι και καλο σωματακι. Μασαζ δεν μπορω να κρινω γιατι δεν εχω προηγουμενες εμπειριες αλλα ηταν πολυ ευχαριστη και ευγενικη ενω και επαιρνε αρκετα καλη πιπα. Συγκριτικα με τη σημερινη επισκεψη μου στη Σολωνος, πολυ καλυτερη. Δυστυχως ομως δεν με βολευουν τα ωραρια λειτουργιας του "καταστηματος", διαφορετικα θα μπορουσα να γινω θαμωνας. Επομενος στοχος καποιο απο τα "καταστηματα" της Θησεως.

για ποιο μαγαζι της σολωνος λες ????
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Στην Σκρα 4 παιζουν 6 κοπελες, μια τσατσα και sure fuck στα 80Ε.
Η τσατσα(!) και 2 απο της κοπελες ηταν fuckable για τα δικα μου γουστα. Δοκιμασα μια Μαρινα (λεπτουλα, ομορφο σωμα, με μακρυ μαυρο μαλλι) αλλα με πολυ μετριο sex attitute. Δεν θα την προτεινα σε καποιο φιλο απο το φορουμ. 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στην Σκρα 4 παιζουν 6 κοπελες, μια τσατσα και sure fuck στα 80Ε.
Η τσατσα(!) και 2 απο της κοπελες ηταν fuckable για τα δικα μου γουστα. Δοκιμασα μια Μαρινα (λεπτουλα, ομορφο σωμα, με μακρυ μαυρο μαλλι) αλλα με πολυ μετριο sex attitute. Δεν θα την προτεινα σε καποιο φιλο απο το φορουμ. 

γενικα το μαγαζι εκει ειναι πολυ της ξεπετας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom