Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ωραίος --- Βάσο είσαι μέγας.
Είναι γνωστά αυτά τα συστήματα, όπως επίσης και το ότι αρκετές γυναίκες  είναι  εδώ με αντρικά nicks , και γράφουν  ...ενημερώσεις και κριτικές
για πλάκα  και για να μπερδευόμαστε εμείς ...

οπως επισης και πολλοι (πελατες-καλοθελητες-δεν ξερω τι αλλο/δεν απαντω  :grin:) που ποσταρουν κατ' εντολη ή κατα παραγγελία για συγκεκριμενα μαγαζια..  ;)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Για Μαρουσι και ναι και οχι

1) θησεως 27α οι συνδρομητες δεν εμειναν ευχαριστημένοι
2) δελφων πισω απο το ιατρικό καποιος ειχε παει 2 φορες τιποτα  (μετα εξαφανιστηκε)
3) Μ. Ανδρονικου 8 (συνεχεια Αγ. Κων/νου) Serenity καποιος ειχε παει ειχε πει κατι γινεται, μην ρωτας που ειναι ουτε εγω εχω καταλάβει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εχω ξαναγραψει για Βεικου 48.....νομιζουν οτι ειναι καποιο spa ή  κατι  τετοιο. Να ξερεις ομως οτι μια χοντρουλα η Μαριννα ριχνει κανενα φραπεδακι που και που επισης φραπεδακι κερναει και η ξανθουλα(δεν θυμαμαι ονομα)που συνηθως σε βαζει στο μπανιο.
Ολα αυτα βεβαια προυποθετουν να εισαι καλος πελατης και να σε μαθουν καλα....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

βρε, και κολητος τους να γινεις, θα τις πληρωνεις για κατι που μπορεις να το κανεις και μονος σου και μαλλιστα με μεγαλυτερη επιτυχια....?????  :2funny: :2funny: :jerking: :jerking:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συγνώμη που κάνω παρέμβαση, αλλά δεν περιμένατε να είναι και γυναίκες μέσα στο site? Οι παλαιοί chatters από yahoo ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ, θα θυμούνται.
Πόσο μάλλον εδώ που είναι (υποτίθεται) ανδρικό κάστρο δεν θα μπούν να διαβάσουν ή να μιλήσουν με ψεύτικο ή αληθινό όνομα? Χώρια το κάζο που ρίχνουν με αυτά που θα διαβάζουν καμιά φορά!!!

Εγώ πάλι, πιστεύω ότι όσες τα διαβάζουν, ειδικά αναφορές από το πεδίο της "μάχης", μουσκεύουν το κυλοτάκι τους... :rockon:
 

Επισκέπτης
Τι κάζο να κάνει το κάθε ξέκωλο? Απλά μπαίνουν εδώ για να δούν αν η πουτανιά με την οποία κυκλοφορούν στο δρόμο έπιασε τόπο. Μια βόλτα στα κανάλια δίνει ξεκάθαρη εικόνα για το γυναικείο πρότυπο της σύγχρονης γυναίκας....κατα προτίμηση ξανθιά με κώλο, μπούτια, βυζί, βρακί φόρα παρτίδα,αθώα δήθεν στο μυαλό ενώ πηδιούνται από τα 14 και κατα σύμπτωση όλες παραπονεμένες ότι οι άντρες τις θέλουν μόνο για σεξ ενώ κανονικά θα έπρεπε να εκτιμούν τον πνευματικό τους κώλο κι όχι αυτόν που βλέπουν.
Ε λοιπόν για να κάνουν ακόμη πιο πολύ κάζο λέω ότι όταν βλέπω ένα (από τα χιλιάδες) ξέκωλο το μόνο που σκέφτομαι είναι πως θα του υπερθερμάνω ότι τρύπα έχει πάνω του και μετά στο συνεργείο του για σέρβις....
 

Επισκέπτης
Τι κάζο να κάνει το κάθε ξέκωλο? Απλά μπαίνουν εδώ για να δούν αν η πουτανιά με την οποία κυκλοφορούν στο δρόμο έπιασε τόπο. Μια βόλτα στα κανάλια δίνει ξεκάθαρη εικόνα για το γυναικείο πρότυπο της σύγχρονης γυναίκας....κατα προτίμηση ξανθιά με κώλο, μπούτια, βυζί, βρακί φόρα παρτίδα,αθώα δήθεν στο μυαλό ενώ πηδιούνται από τα 14 και κατα σύμπτωση όλες παραπονεμένες ότι οι άντρες τις θέλουν μόνο για σεξ ενώ κανονικά θα έπρεπε να εκτιμούν τον πνευματικό τους κώλο κι όχι αυτόν που βλέπουν.
Ε λοιπόν για να κάνουν ακόμη πιο πολύ κάζο λέω ότι όταν βλέπω ένα (από τα χιλιάδες) ξέκωλο το μόνο που σκέφτομαι είναι πως θα του υπερθερμάνω ότι τρύπα έχει πάνω του και μετά στο συνεργείο του για σέρβις....
γαματοοοοο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;) :dancing: :dancing:
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χ.τρικουπη στον πειραια καποιος ειχει γραψει τα καλυτερα λογια..εχει ξαναπαει κανεις?ειχα χτυπησει κουδουνι αλλα δεν ανοιγαν,μεγαλο ξενερωμα
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μετα απο πολυ καιρο ξαναρθα... καλησπερα σε ολους και ιδιαιτερα σε georgepapa kai vasso.επειδη εχω το ποδι μου και δεν μπορω να γυρναω σε πολλα μερη,ξερετε πουθενα καμμια ελληνιδα καλο μουνι που να κανει frappe εστω? και να βγαζει και ρουχα?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
για πιππα γαμησι δεν πολυ καιγομαι εχω πολλα τηλεφωνα απο call girls.
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
επισης να σεβονται τον πελατη και να μην του τρωνε τα λεφτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom