Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
καλημέρα ,υπάρχει  καμιά  καινούργια άφιξη στο 44&35
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι συγουρα, δε ξερω βεβαια τι σας εχει συστησει ο δικος σας γιατρος, ο δικος μου παντως ορθοπεδικος που εχει επανηλημενα τονισει να παιρνω το πουτσομασαζ μεσω της στοματικης κοιλοτητας και της κολπικής οδου :rockon:

....ειδες τι καθεσαι και γραφεις για να μην ακολουθεις τα βραδυνα σκαουτ ????? τωρα ποσες ωρες στερητικων μετρας ???????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Kαλα ρε πρωι πρωι Αρναουτογλου βλέπεις? :2funny:

καλα μπρε συ....... θα ειχε ενοτητα για μασαζ, με το τεμαχιο απλωμενο με το μπικινι πανω στο τραπεζι και ΔΕΝ θα το εβλεπα ?????? ετσι σκοπευεις να παρεις το master σου ????
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Παπαγιωργη  Υπάρχει  κανένα  νέο  από  44 & 35
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Ρε  παιδιά  αξίζει  για  Αλεξάνδρα  η  Ειρήνη  για 44 -Ευχαριστω
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά, τι μου προτείνεται; Να πάω στη Κουμανούδη (Λ. Αλεξ) ή στη Δελφών (Ιατρικό Κέντρο); Κουμανούδη έχω ένα χρόνο να πάω και δεν έχω κανένα νέο. 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά, τι μου προτείνεται; Να πάω στη Κουμανούδη (Λ. Αλεξ) ή στη Δελφών (Ιατρικό Κέντρο); Κουμανούδη έχω ένα χρόνο να πάω και δεν έχω κανένα νέο. 

στην κουμανουδη εχει και ψητο..
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
giorgospapa  καλημέρα    Ευχαριστώ  .
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μήπως υπάρχει κανένα νεότερο για Μιχαλακοπούλου 99
και κουμανούδη?
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη επισκεψη σε Οριμου 35 .Περιμενω στο δωματιο δεν ερχεται και κατι συγκλονιστικο οποτε διαλεγω τη γωγω...λεπτη κοντη με αδιαφορη φατσα.Μπαινω μεσα με ρωταει αν θελω μασαζ λεω φυσικα ναι, αρχιζει σιγα σιγα και η κοπελα το κατεχει το αθλημα ειχε κατι χερια φοβερα εμενα μου αρεσει και το δυνατο οποτε ηταν η καλυτερη μου...ερχοταν πανω κατω στο σωμα μου σαν φιδι φοβερη, χερια μεση πλατη οπωσ μου ειπε γνωσιζει καλα το θεμα της φυσιοθεραπειας και φαινοταν αυτο...πολυ ευχαριστη κουβεντουλα μεσα στο δωματιο και γενικα ευδιαθετη...Μου ειπε οτι υπ·αρχει στο απενατι μαγαζι και καινουργιο SPA (δυο βδομαδες τωρα) με αυτην να μπαινει μεσα μετα το μασαζ στο τζακουζι για μοναδικη εμπειρια...και οτι κανει με την χριστινα διδυμο οποτε ολα τα λεφτα......μετα απο 40 λεπτα μασαζ γυριζω ανασκελα και αρχιζει ΤΗΝ καταπληκτικη μιπα αργη αργη βαθυ DEEP TROAT γλυψιμο στα αρχιμια και μετα απο λιγα λεπτα δεν αντεξα και τα παρεδωσα.Με προφυλακτικο παντα αν και απο οτι μου ειπε κανει και ακαποτο χωρις προβλημα...
Πολυ καλη εμπειρια αν την δειτε μπορει να μην σας γεμισει το ματι αλλα αν μπειτε μαζι στο δωματιο θα αποζημιωθειτε...
εγω παντως το καταευχαριστηθηκα...
Στα μειο ειναι οτι ειναι ΠΑΡΑ πολυ αδυνατη και ΜΗΔΕΝ ΣΤΗΘΟΣ ΜΗΔΕΝ ΟΜΩΣ
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ φιλε για την σουρεαληστική  απάντηση. Θα ήθελα αν σου είναι ευκολο να μου πεις λίγα πράγματα περισσότερα.
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα παιδιά ψάχνω εδώ και ένα χρόνο την καλήτερα για εμένα μασέρ και δεν την βρίσκω
την θέλω να είναι λίγο milf αλλά τίποτα

έχει κανείς να προτίνει κάτι....

ευχαρηστώ πάντως
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πολλες φορες εχει θιγεί απο τα παλαιοτερα μελη το θεμα των πληροφοριων, το ποιοι τις δινουν, το ποιοι τις ζητανε, το αν θα πρεπει να δινονται κλπ κλπ κλπ....
προσωπικα μαλιστα, ειμαι υπερ του να δινονται πληροφοριες ΚΑΙ σε νεοτερα μελη (αλλωστε, ουτε ειμαι, ουτε το παιζω πάλιουρας  :grin:)
ομως, το να καθεσαι στον υπολογιστη σου, το να διαβαζεις πληροφοριες που δινουν αλλα μελη, το να ζητας κιολας περαιτερω πληροφοριες για ενα θεμα και τελικα οταν εσυ εχεις μια πληροφορια να μην την δινεις για χιλιους δυο λογους που μπορει να περνανε απ το μυαλο σου, παρα, τυχαια καμια φορα να σου ''ξεφυγει'' και να την δωσεις, δειχνει, αν μη τι αλλο το ποσο παρτάκηδες ειναι καποιοι..

το ακριβως απο πανω ποσταρισμα δειχνει ακριβως αυτο που λεω..

δεν εχω καμία διαθεση για αντιπαραθεση με κανεναν, αλλα σε τελικη αναλυση, οταν ρωτας επιμονα για ενα θεμα χωρις να εχεις μπει στον κοπο να ψαξεις ουτε καν το θρεντ και καποια στιγμη γινεσαι γνωστης του θεματος και δεν το μοιραζεσαι με τους αλλους (αυτος ειναι νομιζω αλλωστε και ο σκοπος της συμμετοχης στο εν λογω φορουμ), δεν δικαιουσαι καν να ρωτας για κατι περαιτερω..
γι αυτο λοιπον αναρωτιομαστε κατα καιρους, το γιατι καποια παλια μελη χανονται και δεν συμμετεχουν στο φορουμ..
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Πολυ σωστη η τοποθετιση σου. Σαφωσ πιστευω οτι ειμαστε εδω μεσα ( αν και ειμαι καινουργιος στο site)για να ανταλλασουμε αποψεια και να μοιραζομαστε τις εμπηριες μας.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
THANASIS ποσο πηγε το μαλλι με την γωγω?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
α δεν προσεξα οτι την εχει κανει ο θανασις! Μυπως ξερει κανενας αλλος ποσο παει στην Ομηρου το θεμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom