Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ή για το Αβατον στην Ομορφοκλησσιας στο Γαλάτσι?
Αβατον, Γαλατσι.χμχμχμχμ πονεμενη ιστορια,Το παιζουν πολυ high class μασαζτιδικο και ετσι,βασικα το πιθανοτερο με την πρωτη να μην παιξει τιποτα και εκτος των αλλων να τα ακουσεις κι ολας αμα ζητησεις παραπανω πραγματα. Αφου γινεις πελατης παιζει κανενα φραπεδακι.....Βασικα εαν σε ενδιαφερει το μασαζ ειναι καλο το εν λογω μαγαζι...εαν παλι θελεις sex .....ψαξε για κατι αλλο.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Τι παιζει στα μασαζ παιδια? δεν εχω καταλαβει και πολλα πραγματα!!
Πας για μασαζ και προκειπτει κατι αλλο? το ζητας? πως ακριβως παιζει το αθλημα? δεν το κατεχω καθολου. Ειναι καποιος που μπορει να με φωτισει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τι παιζει στα μασαζ παιδια? δεν εχω καταλαβει και πολλα πραγματα!!
Πας για μασαζ και προκειπτει κατι αλλο? το ζητας? πως ακριβως παιζει το αθλημα? δεν το κατεχω καθολου. Ειναι καποιος που μπορει να με φωτισει?



χρονο, υπομονη και διαβασμα χρειαζεται λιγο στην αρχη και ο,τι θελεις ρωτα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και κανα 80αρι ευρω χρειαζονται
δεν ειναι κανα τρομερο ποσο
αλλα αμα κολλησεις και πας μερα παρα μέρα :'(
ειναι λιγο τσουχτερα :2funny:

για το μερα παρα μερα ασε να μιλησει κανενας αλλος που οντως πηγαινει μερα παρα μερα..
εσυ να μιλας γι αυτους που πηγαινουν καθε μερα και καμια φορα δυο φορες τη μερα..  :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πολυ ρεπο πεφτει τα Σαββατα στα μασατζιδικα και δε μαρεσει,
απ το καθε καταστημα τα ΣΚ οι μισες δουλευουν :tickedoff:
τελοςπαντων τη βρηκαμε την ακρη με τον vasos τελικα αλλα για αλλες ξενικησαμε σε με αλλες καταλήξαμε.
Βεβαια τα ΣΚ παιζει λιγοτερη πελατεια οπότε δε σε ξεπετάνε στα μπαμ.
Τι εγινε? Ολοι τις καθημερινες σκαστοι απ τη δουλειά πάτε? :2funny:

οντως η αγαπημενη μου δεσποινις ελειπε σημερα, αλλα what the fuck?και τη δευτερα του αγιου πνευματος ειναι....ολο και κατι καλο θα χτυπηθει απο την παλιοπαρεα!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.448
Κριτικές
5
Like
67.400
Πόντοι
12.056
Kαλως τα παιδια τα δικα μας... :dancing: :dancing:
 

peter_meli1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα !  Ειναι new εδω και εχω ερθει για 2ημερο Αθηνα. Ειμαι στο Περιστέρι. Μήπος παίζει κάτι καλό εδώ ????
 

kaylwmenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,υπαρχει εδω κοντα μου στην χευδεν πλατεια βικτωριας ενα μασατζιδικο και σκεφτομαι να ττο επισκεφτω γνωριζει κανεις κατι για να μην πηγαινω τσαμπα?ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά καλησπέρα !  Ειναι new εδω και εχω ερθει για 2ημερο Αθηνα. Ειμαι στο Περιστέρι. Μήπος παίζει κάτι καλό εδώ ????

σ αυτην την ωρα ή μαλλον καλλιτερα σ αυτην την περιοχη δεν παιζει τιποτα.
ψαξε λιγο στο θρεντ να δεις ποια μαγαζια μενουν ανοιχτα κυριακες και αυριο κανε τις καταδομικες σου..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα,υπαρχει εδω κοντα μου στην χευδεν πλατεια βικτωριας ενα μασατζιδικο και σκεφτομαι να ττο επισκεφτω γνωριζει κανεις κατι για να μην πηγαινω τσαμπα?ευχαριστω



ποστ #2102

επισης, πριν μερικες εβδομαδες, φιλος που πηγε, δεν εμεινε και με τις καλλιτερες εντυπωσεις κι αυτος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πολυ ρεπο πεφτει τα Σαββατα στα μασατζιδικα και δε μαρεσει,
απ το καθε καταστημα τα ΣΚ οι μισες δεν δουλευουν :tickedoff:
τελοςπαντων τη βρηκαμε την ακρη με τον vasos τελικα αλλα για αλλες ξενικησαμε σε με αλλες καταλήξαμε.
Βεβαια τα ΣΚ παιζει λιγοτερη πελατεια οπότε δε σε ξεπετάνε στα μπαμ.
Τι εγινε? Ολοι τις καθημερινες σκαστοι απ τη δουλειά πάτε? :2funny:

πανω που ησουν στην πτυχιακη και ειχες καλες προυποθεσεις για το μεταπτυχιακο σου, μας τα χαλας..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γι αυτο προσεχουμε για να εχουμε και παιρνουμε κανενα τηλεφωνακι για εκτος, διοτι τα σκ ''κανουμε τις αρπαχτες μας..''  ;) ;)
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερώνω τους φίλους μασαζάκιδες και ειδικά τον Ryu που με είχε ρωτήσει σχετικά με Σκρά 4.Τελικά πέρασα προχθές και πήρα την Ντίνα ξανθιά ρωσιδούλα ωραίο κορμί φούλ πρόγραμμα με 80 αρκετά καλή.Δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα αλλά ούτε και έκλαψα το 80άρι.Πάντως το μωράκι γενικά είναι στύλ GFE. Αξίζει για μία επίσκεψη.Υπάρχει και άλλη μία μουνίτσα ονόματι Ρεγκίνα πολύ καλή απο εμφάνιση δεν ξέρω μέσα τι κάνει.Θα δοκιμάσω και θα αναφέρω.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες,στις φιλλιπινες στα μασατζιδικα,αλοιφεται η γκομενα με λαδια,αλοιφει κ εσενα κ σου κανει μασαζ χωρις χερια.Αυτα ειναι τα ωραια γουστα ρε παιδια.Και φυσικα μετα την πλακωνεις στην πουτσα.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
ρε μαγκες,στις φιλλιπινες στα μασατζιδικα,αλοιφεται η γκομενα με λαδια,αλοιφει κ εσενα κ σου κανει μασαζ χωρις χερια.Αυτα ειναι τα ωραια γουστα ρε παιδια.Και φυσικα μετα την πλακωνεις στην πουτσα.

Ρε μαγκα
τι το περασες?? ΕΔΩ ειναι ΜπαλΚανια....
Εδω, ρε μαγκα, αν κατορθωσει η "τυπισα" να σου παρει τα 100 και να ΜΗΝ σε ακουμπησει καθολου...θα ειναι η καλυτερη της...
Εδω, στα Μπαλκανια, ρε μαγκα ξερεις τι μικροβια κικλοφορουν...ακους εκει θελεις να σε αλοιψει με λαδι...θελεις να σε ακουμπισει κιολας..σαν δεν ντρεπεσαι...!
και ερχεσαι και μας τα λες σ'αυτο εδω το "site".....ετσι χυμα και σταρατα....
;)..;)...;)..;)
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Απευθύνομαι περισσοτερο στους παλαιότερους εδω. Σε παλαιότερα ποστ εχω διαβασει για ενα μασατσιδικο στην Γλυφαδα. Γνωρίζει κανεις τι γραφει το κουδούνι και τι αξιζει να παρει κανεις απο εκεί?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Είναι ένα δίπλα στον βασιλόπουλο επί της Παραλιακής. Δεν λέει και πολλά πράγματα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στο mega τωρα εχει στο πρω'ι'ναδικο ενοτητα με θεμα ''μασαζ κατα του αγχους'' !!!!  ;)
τα λεω εγω αλλα δεν μ ακουνε..  :rockon: :rockon:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Το αγχολυτικό μασάζ είναι το πουτσομασάζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom