Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
Αυτη ηταν παλια στο Χαλανδρι.
Εχει δουλεψει και σε αλλα .
Δεν κανει πιπα με τπτ.
ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΥΖΙ!!
φΙΛΕ ΜΕ 20 ΑΚΟΜΗ γαμισακι !
εκ Πολωνιας!

ωστε εκεί είναι Πολωνέζα?
την θυμάμαι και εγώ πέρσυ στο μαγαζί στο Χαλάνδρι....
Γλυκό πρόσωπο, αρκετές καμπύλες στο σώμα και φοβερά βυζία...
εγώ πάντως τότε μόνο φραπεδάκι είχα πάρει....
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
α...επειδη ξεκιναει και ο αγωνας...συντομο σχολιο για Πατησιων και Γαλατσιου για το καινουριο στον α οροφο....μην πατε με τιποτε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
milame gia xalandri stin irakleitou?

ναι φίλε για αυτή μιλάμε, αλλά τροποποίησε σε παρακαλώ το μήνυμα σου σε ελληνικά, γιατι τα greeklish δεν επιτρέπονται στο φόρουμ.
Ευχαριστώ
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
σορρυ ειχα ηδη στειλει το μηνυμα οταν αντιληφθηκα το λαθος μου
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
α...επειδη ξεκιναει και ο αγωνας...συντομο σχολιο για Πατησιων και Γαλατσιου για το καινουριο στον α οροφο....μην πατε με τιποτε

γιατι το λες ???? τι εγινε ??
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην θες μιση ωρα να συννενοηθεις στα ελληνικα...αλλα λες αλλα σου απαντανε...μυλος δηλαδη...ειναι δυο κοπελες προς το παρον...κοπελες....η μια ειναι στα 50 αλλα ωραιο βυζι και ωραιο μασαζ...για το αλλο ενταξει...υπαρχουν και καλυτερες...αυτη μιλαει και πεντε λεξεις στα ελληνικα ...η αλλη ουτε μια...ασε φρικαρα...η τιμη ειναι ιδια με του β οροφου
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Zerotolerance, λες ότι τα greeklish δεν επιτρέπονται, αλλά το να βλέπεις τόσο άθλια ελληνικά από μερικούς είναι καλύτερο? Είναι μερικοί, ας μην κατονομάσουμε, που δεν μπορούν ούτε 3 λέξεις να γράψουν χωρίς λάθος. Και τα κείμενά τους γίνονται τρομερά δυσανάγνωστα και ακαλαίσθητα βλέποντας κανείς τόσα λάθη. Οκ, δεν είναι και το χειρότερο πράγμα του κόσμου να μην έχει βγάλει κανείς ούτε το δημοτικό αλλά πιο "μουράτος" είναι κάποιος που μπορεί να μιλάει και να γράφει ικανοποιητικά σωστά από κάποιον που κοκορεύεται για το πόσες πουτάνες έχει πηδήξει. Έλεος πια. Και δεν λέω, κι εγώ μπορεί να κάνω λάθη αλλά το να μην μπορείς να βγάλεις νόημα είναι απαράδεκτο. Ωραίες οι πουτάνες και τα γαμήσια αλλά λίγο σεβασμός στη γλώσσα μας, δε βλάπτει.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.532
Πόντοι
216
Αυτη ηταν παλια στο Χαλανδρι.
Εχει δουλεψει και σε αλλα .
Δεν κανει πιπα με τπτ.
ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΥΖΙ!!
φΙΛΕ ΜΕ 20 ΑΚΟΜΗ γαμισακι !
εκ Πολωνιας!

ευχαριστω για την πληροφορια...οντως τα βυζια ειναι απαιχτα...
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον δεν θα ειχαμε λεφτα για φροντιστηρια....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
α...επειδη ξεκιναει και ο αγωνας...συντομο σχολιο για Πατησιων και Γαλατσιου για το καινουριο στον α οροφο....μην πατε με τιποτε
Οπα ρε παιδια για να καταλαβω.
Πατησιων και Γαλατσιου 1 μιλαμε για κουδουνι ΜΑΛΑΞΙΣ 2 οροφος- ΕΒΙΤΑ, γνωστο απο παλια, εκει παιζουν 6 κοπελες.Μετα την χτεσινη επισκεψη ειδα μονο τις 3 γιατι πηγα αργα και οι αλλες ειχαν φυγει, πηρα μια μαυρομαλλα Βουλγαρα(δεν θυμαμαι ονομα)χωρις πολλα λογια και διαδικασιες,πιπα,στα τεσσερα και αδειασμα στα βυζακια. 80 euro το μαλλι και εξυπηρετηση με το χαμογελο στα χειλη αφου η μαμα Εβιτα καραδοκει απ΄εξω.

Τωρα αυτο που λεει καποιος για 1ο οροφο τι ειναι ? αλλα μαγαζι???
Ας με βοηθησει καποιος να καταλαβω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι, ειναι καινουριο μαγαζι στον 1ο οροφο..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ναι, ειναι καινουριο μαγαζι στον 1ο οροφο..
Στην ιδια πολυκατοικια???? Για αυτο η Εβιτα ηταν τοσο πολυ περιποιητικη!!!!! Ανταγωνισμος φιλοι μου.......
Ευχαριστω. Θα δοκιμασω και θα ενημερωσω
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Εχεις πληροφορια??? και εμενα εντπωση μου κανει. Μου ειπε η Εβιτα εχτες για 6 κοπελες αλλα εχει μονο 2 δωματια....οι υπολοιπες τι κανουν???κοιτανε???ριχνουν πασκετζα στην κουζινα???Περιεργα πραγματα. Μαλλον για franchising το βλεπω και εγω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η εβιτα παρεπιπτοντως εχει 3 δωματια και 6 κοπελες δεν εχω δει ποτε εκει..
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
ʼξιοι συναγωνιστές, είχα πάει πριν από καιρό στην Εβίτα και ήταν μόνο δύο κοπέλες (πρωινή βάρδια) μια ελληνίδα (Κατερίνα=μπάζο) και μια Ρ24 η οποια ήταν πολύ απασχολημένη. Έμαθα ότι ανανέωσε το προσωπικό. Ισχύει?

Επίσης πήγαινα Μαρούσι (Ανδρόνιμου 10) όπου ο τσατσάς ήταν ένας φοβερός τύπος και είχε 2 κοπέλε2. Πήρα τη Νικόλ (μελαχροινή0 = φοβερό μασά και φραπεδία σύνολο 80. Δεν είχε φουλ πρόγραμμα και ήθελε 20 για φιλάκια και χάδια.

Ξέρεις κάποιος να πει υπεύθυνα για φουλ χωρίς να χρειάζεται να έχεις καταθέσει χρήμα σε προηγούμενες επισκέψεις?
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρεις κάποιος να πει υπεύθυνα για φουλ χωρίς να χρειάζεται να έχεις καταθέσει χρήμα σε προηγούμενες επισκέψεις?
[/quote]
Δεν γίνεται full εκεί, μόνο φραπέ. Εχω πάει με δύο, αυτή που λες +Αλίνα(ή κάπως έτσι το όνομα). Τουλάχιστον είναι ωραίες.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Στη Βείκου τι παίζεται?
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Στην Καλλιθέα Σκρά 4 στον 5ο παίζουν δύο πολύ καυλιάρικα μωράκια η Ντίνα και η Ρεγκίνα Δεν τα δοκίμασα γιατί ήμουν περαστικός αλλά θα πάω κάποια στιγμή αν τα ξέρει κάποιος ας ενημερώσει αν αξίζουν το 80άρι.Εχει και άλλα αλλά δεν λένε τίποτα, και μακριά από Μαρίνα η οποία είναι πολύ καυλιάρα μελαχρινή  και την οποία δοκίμασα σε προηγούμενη επίσκεψη αλλά στο πρόγραμμα είναι κρυόκολη μέχρις αηδίας, χίλιες φορές αχιβάδα. :zzzzz:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom