Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Αν εννοείς αυτό απέναντι απο το σινεμά Σπόρτινγκ, κατηγορηματικά ΟΧΙ.Αφήνουν να παίζει τα ξέκωλα εκεί πως κάτι ίσωωωως παίζει, αλλά όταν πας μένεις με το καβλί στο χέρι.
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπον ν τα ξαναπουμε μια φορα.
1) Φωκα Νεγκρα 11 3 απιστευτα μωρα 3 πατωμα το κουδουνι γραφει αρομα
2) γαλατσιου 1  καινουργιες αφιξεις (η βουλγαρα παντως ειναι η καλητεροτερη)
μαμιση και στα 2 απο την πρωτη φορα δεν κολλανε.πας ζητας φουλ προγραμμα 100 εθροπουλα στο χερι και ξαναγινεσε ανθρωπος :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπον ν τα ξαναπουμε μια φορα.
1) Φωκα Νεγκρα 11 3 απιστευτα μωρα 3 πατωμα το κουδουνι γραφει αρομα
2) γαλατσιου 1  καινουργιες αφιξεις (η βουλγαρα παντως ειναι η καλητεροτερη)
μαμιση και στα 2 απο την πρωτη φορα δεν κολλανε.πας ζητας φουλ προγραμμα 100 εθροπουλα στο χερι και ξαναγινεσε ανθρωπος :2funny:

παληκαρι σε γδαρανε.... ακου εκει 100 ευρω..  :jerking: :jerking:
100 κλωτσιες θελουνε..  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε μην τους καλομαθαινετε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι ρε μην τους καλομαθαινετε..

οχι απλα μην τους καλομαθαινετε, ετσι και κανεις πως πας να φυγεις οταν σου πουν (απ την αρχη βεβαια) 100 ευρω, αρχιζουν τα εκπτωτικα κουπονια..  ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια να ξερετε σαν βασικη αρχη το εξης: ρωτας ποσο κανει το μασαζ και αν κανεις φουλ προγραμμα, αυτο εχει σαν δωρο το ποσο των 20 ευρω.. και το μασαζ δεν εχει πουθενα πανω απο 60.. και οπου εχει 80 ας πουμε αρχιζει και βρωμαει η δουλεια..

τωρα, εχουν υπαρξει και περιπτωσεις που καποιου, αντι για 70-80 του πηρανε 150 ευρω (και το επαιζε και μαγκας  :jerking:), αλλα σ αυτες τις περιπτωσεις απλα η γκομενα εκανε την αρπαχτη της και ο αλλος το επαιζε και ωραιος..  :headbang: :headbang:
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.  θα ηθελα να μου πειτε αν το μασατζιδικο στο μαρουσι(ΑΓ.ΚΩΝΣ/ΟΥ) ειναι ανοιχτο...
  ευχαριστω
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρι σε γδαρανε.... ακου εκει 100 ευρω..  :jerking: :jerking:
100 κλωτσιες θελουνε..  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Και 200 κλωτσιές σ'άυτόν που τα δίνει :tickedoff: τα 100 ευρουλάκια γιατί έτσι χαλάνε την πιάτσα και έτσι έχουν καλομάθει και τα καριολάκια και νομίζουν ότι κάποιες είναι :jerking:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
πως τα φερε απο δω, απο κει ο δρομος....τσουκ επισκεψη στον φραντζη.πολυ κινηση το μαγαζι και ειναι και στα χαι του.ολα τελεια και καλα.....ονοματι αννα........... :dancing: :rolleyes:
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
για μιχαλακοπουλου 99 καποιοι ειπανε οτι παιζει φουλ  προγραμμα.
 

Επισκέπτης
1) Φωκα Νεγκρα 11 3 απιστευτα μωρα 3 πατωμα το κουδουνι γραφει αρομα
2) γαλατσιου 1  καινουργιες αφιξεις (η βουλγαρα παντως ειναι η καλητεροτερ η)
μαμιση και στα 2 απο την πρωτη φορα δεν κολλανε.πας ζητας φουλ προγραμμα 100 εθροπουλα στο χερι και ξαναγινεσε ανθρωπος
----
Δεν ξέρω αν τα έδωσε τα 100./ φίλε  poutanakias , μήπως δεν ενημερώνουμε σωστά -- ή  επίτηδες λάθος ? Λοιπόν κύριοι- σήμερα
το απόγευμα ήμουν  Φ. Νέγρη εκεί  με τον ξάδελφό μου για δουλειά και είπαμε να ελέγξουμε. με μεγάλη διαφορά ώρας  πήγαμε και οι 2 στο ΑΡΟΜΑ ... ΣΠΑ. Η νεαρά μετριοτάτη Ρωσοκάτι ( ούτε για παραδουλέυτρα θα έλεγαν κάποιοι εδω ) ανοίγει με ... ιατρική μπλούζα-  διστακτική,  μην τα πολυλογώ . λέει ..είμαστε  τώρα 4 κοπέλες και κάνουμε χειρομασάζ ( δηλαδή μασάζ .. στα χέρια) με 40 Ε και σοκολατοθεραπεία (=σουκουλατουθεραπίγια)> Ρώτησα αν υπάρχει
 

Επισκέπτης
φουλ πρόγραμμα  .. και τηε ήρθε ουρανοκατέβατο  .. όχι - όχι μου λέει --- συγγνωμη λεώ --- δεν πειράζει , λέει.  αυτά
τα ίδια και πρωτύτερα  στον ξάδελφό μου. Μέσα στον κόσμο , στο γκούντυς , στο πίτα - παν , εμείς έχουμε γνωστούς και συγγενεις εκεί ...
λι΄γο  θέλει να εκτεθείς  και να σε δει οποιοσδήποτε ....τελος πάντων ..
Πώς  ? "απο την πρωτη φορα δεν κολλανε.πας ζητας φουλ προγραμμα " . ΟΚ .. δεν ξέρω πηγαίνετε να σας αλείψουν σοκολάτες-
από μένα μαύρο στο  ΣΠΑ αυτό και σε τέτοιες ενημερώσεις . Και ΔΕΝ μοιάζουμε με μπάτσοι... Αυτά
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
Αν δεν σε ξέρουν στο Φ11 δεν υπάρχει πιθανότητα με την πρώτη να σου κάνουν κατι άλλο πέρα απο μασάζ....
και αυτές τις ημέρες οι κοπέλες που έιναι εκεί ειναι ακόμα διστακτικότερες και φοβισμένες γιατι η υπεύθυνη θα λείπει για 2 βδομαδες για διακοπές.
 

Επισκέπτης
Σύμφωνοι mod. - συτό φάνηκε  - και γι αυτό έγραψα και με "ιατρική μπλούζα-  διστακτική"
Το  θέμα μου ηταν με  ένα άνετο & διδακτικό ποστ  προς όλους εδώ  με  μαγκιά και γνώση  που έλεγε "και στα 2 απο την πρωτη φορα δεν κολλανε.πας ζητας φουλ προγραμμα 100 εθροπουλα στο χερι και ξαναγινεσε ανθρωπος" .Αυτά.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Στουρναρη 63 ...νεο προσωπο ....Σοφία ....καλη...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.532
Πόντοι
216
βεϊκου 9-11 πηρα μια νενα,ξανθο,ομορφουλικο μωρο, 70 με φραπε...η τζενη ηταν απασχολημενη...
 

APOLLO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
βεϊκου 9-11 πηρα μια νενα,ξανθο,ομορφουλικο μωρο, 70 με φραπε...η τζενη ηταν απασχολημενη...
Αυτη ηταν παλια στο Χαλανδρι.
Εχει δουλεψει και σε αλλα .
Δεν κανει πιπα με τπτ.
ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΒΥΖΙ!!
φΙΛΕ ΜΕ 20 ΑΚΟΜΗ γαμισακι !
εκ Πολωνιας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom