Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
στο ΑΒ στην γλυφάδα γραφει DIAMOND SPA. παρακαλω δωστε καμια πληροφορία γιατι με φαγανε οι δρομοι και κανει και ζέστη. πια να παρω απο εκει. την ευχή μου συναγονηστες.
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Ελατε βρε πιτσιλιστες δωστε μου καμια πληροφορία και σε μενα, μην με περιφρονήτε λογο του οτι ειμαι νεος εδω στι σαιτ. Σαν στραβάδι που ειμαι προφιλαξτεμε μην κανω καμια μαλακια και μπω σε κανενα μασατζιδικο για πήδημα και τελικα ειναι καλονικο μασατζιδικο και γινω ρεζιλι. Ευχαριστω εκ των προτέρων και επιφιλασομαι να σας γραψω για την εμπειρία μου.
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πείτε αν στη Γλυφάδα
παίζει φουλ σέρβις ?
τιμές για φούλ σέρβις ?
 

Dilkavot

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας συναδελφοι ξερει κανενας πληροφοριες για σκρα 4 κ αγνωστου στρατιωτη μενω ******** κ τις βλεπω που πανε κ ερχονται κ εχω αμφιβολιες οι γνωσεις των πιο εμπειρων θα μου ειναι πολυ χρησιμες σας ευχαριστω εκ των προτερων



mod:
μας δουλευεις ρε μεγαλε?
καθεσαι και βαζεις τη διευθηνση σου στο φορουμ?  :headbang:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
το μαγαζι στην παλαιολογου στην ν.σμυρνη συνεχιζει να ειναι μαπα η μηπως αλλαξανε μυαλα???
εχω καιρο να περασω...

περασα απο στουρναρη χθες...πηρα την τζουλι με 70 ευρω φουλ προγραμμα
Ευχαριστημένος;
 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει Πατήσίων και Γαλατσίου 1; Καταβαίνω απο Θεσσαλονίκη και θέλω να παίξω στα σίγουρα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Προφανώς και το μαγαζί ΕΙΝΑΙ του είδους που ενδιαφέρει εδώ μέσα.Δεν ξέρω τί βγάζει το google. Μπορεί να υπάρχει και κανονικό μασάζ στην πολυκατοικία (δεν πρόσεξα), μπορεί να ήταν κανονικό και να άλλαξε, ή δεν ξέρω τί.

Δεν ειναι το ιδιο που βγαζει το google ειδα την αγγελια στο Εθνος (πας το εθνος σε pdf και το διαβαζεις) με τηλ απο 92 αρα μεταφερθηκε δεν ξερω τι παιζει (θελει ραντεβου ή πας και ετσι??).

  Απο το Χαλανδρι ξαναπερασα απο κατω και θα προτεινα στους παντρεμενους που πανε απο κει να κρατανε απαραιτητα ενα χαρτοφύλακα γιατι εγω επεσα σε μια γνωστη. Οι ελευθεροι θα ξεκινησουν για μασαζ θα βρουν  καμια γκομενα να πινει καφε θα κατσουν μαζι μετα απο μια βδομαδα θα ποστορουν στο "τι θελουν οι γυναικες" και παλι για κανα μασαζ θα κοιτάνε!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ξέρει κανείς τι παίζει Πατήσίων και Γαλατσίου 1; Καταβαίνω απο Θεσσαλονίκη και θέλω να παίξω στα σίγουρα.
Yπαρχουν και καλυτερες επιλογες......
Παντως και απο εκει δεν θα φυγεις ανικανοποιητος απλα δεν θα βρεις κατι το τρελο.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Τελικα ρε παιδια θα πει καποιος καμια πληροφορια για Φ.Νεγρη?? αριθμος? Λεει τιποτα ?
 

manolis2000

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Για Γαλατσίου 1. Ξέρεις κανείς όροφο και κουδούνι και ποια αξίζει?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Για Γαλατσίου 1. Ξέρεις κανείς όροφο και κουδούνι και ποια αξίζει?
Ειναι στο 1ο οροφο κουδουνι δεν θυμαμαι θα το δεις ομως, λεει κατι για στουντιο, εχω να παω καιρο παντως οσες φορες εχω παει δεν βρηκα και κανενα μοντελο
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  βασικα την εφημεριδα ανοιξα και στην Γαλατσιου εχει 2 καταστηματα ενα στο 2ο (Ε Β ι τ α) και ενα στο 1ο (10).

  για φωκιωνος στην εφημεριδα ειδα Νο 11  δεν ξερω αν λες αυτο

Δεν εχω παει σε καννενα απο τα 3
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
  βασικα την εφημεριδα ανοιξα και στην Γαλατσιου εχει 2 καταστηματα ενα στο 2ο (Ε Β ι τ α) και ενα στο 1ο (10).

  για φωκιωνος στην εφημεριδα ειδα Νο 11  δεν ξερω αν λες αυτο

Δεν εχω παει σε καννενα απο τα 3
Η Εβιτα ειναι το μαγαζι στην Γαλατσιου 1 & Πατησιων . Το αλλο που λες στο 10 πρωτη φορα το ακουω.... Αν μπορεις δωσε πληροφοριες εστω και με pm.

Βλεπεις μενω στην ευρυτερη περιοχη και τα συγκεκριμενα μαγαζια βολευουν. το θεμα ειναι οτι δεν φερνουν καμια καλη.
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γαλτσιου 1 και Πατησιων το κουδουνι γραφει malaxis therapy...ανεβαινεις με το αριστερο ασανσερ στον β οροφο...στην εισοδο του διαμερισματος γραφει Μαλαξεις- Θεραπειες ...προτιμησε την Ειρηνη απο Βουλγαρια...
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα απο ασια καινουργιο
 

argen

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ρε συμπολεμιστες τιποτα νεοτερο απο μιχαλακοπουλου-99 εχουμε ?
 

manos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανείς αν παίζει τίποτα παραπανω στο μαγαζί στην Παλαιολόγου στην Ν. Σμύρνη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom