Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα
Υπαρχει καμια πληροφορια για την μιχαλακοπουλου??
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μια επισκεψη στο μασαζ στο Χαλανδρι που εκανα πριν απο εναμιση μηνα ηταν απογοητευτικη...σχετικα με το γνωστο θεμα...καλο μασαζ απο την κοπελια που ηταν τοτε...Αναστασια αν θυμαμαι καλα...ωραιος χωρος ....αλλα τιποτε παραπανω...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
απο μαρουσι μερια?θησεως art beaute?γινεται τιποτα εκει περα?ή ακομα τα ιδια?
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Θα μπορούσατε ρε παιδες να μου πειτε τι γραφει το κουδούνι και σε πιο όροφο ειναι το "θεμα" δύπλα στο βασιλοπουλο στην ποσειδώνος στην Γλυφάδα γιατί περασα σημερα και δεν μπορεσα να το βρώ. Επίσεις τι να ψωνήσω απο εκεί?
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Μεσημεριανή επίσκεψη στη Μιχαλακοπούλου 99.Αποτέλεσμα, όπως πήγα έτσι κι έφυγα.Χάλια μαύρα.Δύο "κοπέλες"... άνω των 40 μπάζα του κερατά!!!!!τζάμπα ο δρόμος που έκανα.Πήγα μετά Φωκίωνος Νέγρη για σίγουρα πράγματα....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Μεσημεριανή επίσκεψη στη Μιχαλακοπούλου 99.Αποτέλεσμα, όπως πήγα έτσι κι έφυγα.Χάλια μαύρα.Δύο "κοπέλες"... άνω των 40 μπάζα του κερατά!!!!!τζάμπα ο δρόμος που έκανα.Πήγα μετά Φωκίωνος Νέγρη για σίγουρα πράγματα....
Φιλε Byron, μηπως μπορεις να δωσεις καμια πληροφορια παραπανω για Φωκιωνος Νεγρη,δηλαδη αριθμο? και ακριβη τοποθεσια(κοντα στην Πατησιων? ή προς την πλατεια κυψελης) απο κοπελες τι παιζει? Αντε γιατι εχω βαρεθει τις ιδιες σε Στουρναρη, Μαρνης.
Ευχαριστω
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει μιχαλακοπουλου 171 πηγα πριν 15 ημερες ειχε δυο ωραιες κοπελες γυρω στα 25 και πηρα φραπε με το ζορι αν γινεται κατι παραπανω ενημερωστε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει μιχαλακοπουλου 171 πηγα πριν 15 ημερες ειχε δυο ωραιες κοπελες γυρω στα 25 και πηρα φραπε με το ζορι αν γινεται κατι παραπανω ενημερωστε

εχει και παραπανω σερβις..
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
giorgopapa δωσε περισοτερες πληροφοριες ποια να παρω αν θελουν δωρακι και ποσο και πως θα παρω το παραπανω σερβις
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το δωρακι που ενδεικνιται ειναι περι τα 20 γιουρακια. τωρα οσο αφορα το ποια να παρεις εχω να παω καιρο και δεν ξερω τα τεμαχια. παντως το μαγαζι ειναι φουλ σερβις εκτος αν πεσεις σε καμια σπαστικια ή σε κανενα τζουκ μποξ..
 

tsanik1

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας πρωτον ΟΜ 35 καινουργιο κομματι φανη ξανθο μετριο μασαζ
αλλα φραπε δουλευε σε αλλο μαγαζι κολωνακι και πηρε μεταγραφη καλη
δευτερον για χαλανδρι το κουδουνι τη γραφει ρε παιδια οποιος ξερει
να γραψει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μηπως γνωριζει καποιος τι παιζει μιχαλακοπουλου 171 πηγα πριν 15 ημερες ειχε δυο ωραιες κοπελες γυρω στα 25 και πηρα φραπε με το ζορι αν γινεται κατι παραπανω ενημερωστε

παληκαρια, ζητω συγνωμη, μπερδεψα το μαγαζι της μιχαλακοπουλου 99 με αυτο της μιχαλακοπουλου 171. εγω μιλουσα για το μαγαζι του 99 οτι εχει φουλ σερβις. σ αυτο του 171 δεν παιζει τιποτα ιδιαιτερο.
φιλε stauro5 ελπιζω να σε προλαβα..
 

Επισκέπτης
παληκαρια, ζητω συγνωμη, μπερδεψα το μαγαζι της μιχαλακοπουλου 99 με αυτο της μιχαλακοπουλου 171. εγω μιλουσα για το μαγαζι του 99 οτι εχει φουλ σερβις. σ αυτο του 171 δεν παιζει τιποτα ιδιαιτερο.
φιλε stauro5 ελπιζω να σε προλαβα..
Αμάν Ήττα !!
Δεν μου λές giorgopappa. Πιστεύεις είναι εφικτό να κλείσεις μια απο μασάζ για περιποίηση κατ΄ οίκον;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για πλακα....

υ.γ. εσυ κατι ξερεις..
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
χαιρετω τους λατρεις του μασσαζ.παιζει τιποτα ιλιον?
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εχει δικιο ο φιλος στο 99 το servis ειναι φουλ και μαλιστα η λε.. αν δεν κανω λαθος κανει πολυ καυλ,,,,,,  εμφανισεις
 

MORDER

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες! Ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα να μου προτεινετε κανα καλο μερος.
Υ.Γ.: θα ειναι η πρωτη φορα που παω σε τετοιου ειδουσ καταστημα.
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
  με ενα google για μασαζ και (αναμεσα ατε αποτελεσματα) Αγ παρασκευη (στο 8) βγαινει καποιο μασαζ αλλα οχι του ειδους ποθυ μας ενδιαφερει. Ασε που αν η κυρια ηταν τοσο σιτεμένη δεν θα ειχε τελειωσει τα ΤΕΙ αλλα τα ΚΑΤΕΕ.

  

Προφανώς και το μαγαζί ΕΙΝΑΙ του είδους που ενδιαφέρει εδώ μέσα.Δεν ξέρω τί βγάζει το google. Μπορεί να υπάρχει και κανονικό μασάζ στην πολυκατοικία (δεν πρόσεξα), μπορεί να ήταν κανονικό και να άλλαξε, ή δεν ξέρω τί.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.532
Πόντοι
216
το μαγαζι στην παλαιολογου στην ν.σμυρνη συνεχιζει να ειναι μαπα η μηπως αλλαξανε μυαλα???
εχω καιρο να περασω...

περασα απο στουρναρη χθες...πηρα την τζουλι με 70 ευρω φουλ προγραμμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom